Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

pagimdysiu - NEBEESIU! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MyTute @ 2006 03 01, 21:17)
As pasilieku prie nuomones, kad nescioji turi laikytis dietos.  Tik tai neturi buti bado dieta, o normalus svorio reguliavimas.  Mano nestumas dar labai mazas, bet kai man buvo 5 savaites buvo +5kg, atsiprasau, bet jeigu vaisius sveria tik 1g toks svorio prieaugis - nenormalus, nustojau valgyti viska ko noriu ir kiek noriu, saldumynus pakeiciau vaisiais, sultis - vandeniu ir maisto porcija tokia, kad pavalgius dar truputi noretum, bet butum soti, dabar 9sav, o svoris toks, kaip pries nestuma, -5kg, kurie buvo nuo torciuku ir sulciu.  Stengsiuosi prisiziureti visa nestuma, nors jis ir pirmas, bet is kitu mamu patirties supratau, kad 10-12 kg pilnai uztenka, kad pagimdyti sveika vaika, o as is tu, kurios neprisiziuredamos labai greitai issipucia.  Pries nestuma ziurejau ka valgiau ir dabar taip darysiu, tik maistas bus ivairesnis ir svarbu neuzsiciklinti vien vaisiais ar dar kazkuom, valgyti reikia ivairiai ir nepersivalgyti.  Man visa laika norisi valgyti, bet yra skirtumas, kai esi alkana ir kai norisi to ka akys mato  doh.gif manau ir strijos atsiranda nuo didelio ir staigaus svorio prieaugio, be kremuku odai reikia ziureti ir svori.

zinai as ir sutinku su tavo nuomone gali trup kartais pasilepinti, bet siaip visgi geriau prisiziureti. As dabar 16sav, tai apie 2kg priaugau ir nal tuo patenkinta mat uz men vestuves, nenoriu ziauriai atrodyti, nesu is storuliu, bet ir ne kudena. visa laika stengdavausi sveikai maitintis, dabar ne isimtis, ir i gyma vaikstau, pasimankstinti ir i aqva aerobika. pati tikrai nuo to blogiau nesijauciu, tik geriau, sveikatai sportas juk tik padeda, zinoma, kai yra isimciu ir negali, tai nieko nepakeisi, lelius svarbiausia. as nebadauju, jei noriu viena diena ir daugiau pavalgau, bet saldumynu, sokoladu nekemsu, kazkaip nelabai soskoladai ir lenda..o jei ir noriu saldaus tai valgau bananus, obuolius, apelsinus, slyvas, dziovintus vaisius..zd renkuosi kas sveikiau ir siaip labai jau reguliariai turiu valgyti, kas trys-4val reiklalauja skrandukas..tai va. mano sesuo budama nescia kontroliavo mityba, kas geriau vaikui, saikingai ir pan, tai po nestumo niekas net negalejo pasakyt, kad pagimzius. ir numete paskui greitai. drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Lialialia @ 2006 08 01, 18:52)
Sveikos mielos nestukes smile.gif  Is savo patirties galiu pasakyti, kad as labai jau stengiausi valgyti tik sveika maista, daug judeti ir t. t. smile.gif  Taciau priaugau 18 kg blush2.gif Tuo metu man tai atrode siaubinga, bet kai mano mazulei buvo 6 men, buvo nikrite 20 kg blink.gif , nors jokiu dietu as nesilaikiau, nes maitinau pati. Tai kad labai jau saves nekamuokit, manau, kad kiek organizmui prireiks, tiek ir sukaups atsargu, o svarbiausia, kad viskas butu gerai su sveikata.  ax.gif


Zinai kaip su tuo kamavimu..kitos visa gyvenima su antsvoriu kovoja nors ir ka bedarytu..manau, daug kas priklauso ir nuo genu, medziagu apykaitos..deja. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(baibai @ 2007 01 18, 15:32)
Mums jau 15 sav., o priaugom tik 300 g. ir tai tik man atrodo, kad svėriausi neseniai pavalgius blink.gif na kaip jums tai, jau ir gydytoja kažkaip pažiūrėjo blink.gif Tik nėra noro daug valgyti, apsoliutus apetito nulis, bet kemšu, kiek leidžia skrandis, per prievartą, nes viskas neskanu ir jau nemanau, kad paskanės g.gif  Tik norėčiau klausti, o jūs kad priaugat valgot viską ??? T.y. Ir majonezo ir padažiukus ir bandeles, tortus, keptas bulvytes ir tt.. neleistinų produktų kurių man pačiai taip norisi. Aš tokių laaabai mažai tevalgau ir štai rezultatas, svorio nėr, nes ir valgyt nėr ką...  doh.gif Noooriu rūkytos žuvies, bandelių su kremu ir dar daug neleistinų dalykėlių  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

nu tu gelezine valia turi, jei nori ir nevalgai ax.gif as taip negaliu..pradzioje nestumo noriu rukytos zuvytes ir ja valgau, valgiau tik ka norejau.., nes viskas kita tik sleikstuli keldavo, buciau net negalejus valgyti, ko nenoriu..valgiau, bet zinai neslamciau.tu ir jei jauti, reiskia organizmui reikia, truksta kazko..vaikiuko nekankink! unsure.gif
Atsakyti
jokiu dietu nestumo metu....
Atsakyti
Man 18 savaiciu, o valgau lygiai taip pat kaip ir pries nestuma. Bet jau priaugau 5-6 kg Nors pries nestuma sveriau 63-64 kg, pastojus numeciau 2-3kg, ir dabar jau sveriu 68 kg. Nu SIAUBAS doh.gif Ir tikrai nepersivalgau, ir saldumynu tik retkarciais pasmaguriauju, kaip ir pries nestuke.gif Tai jei sumazinciau savo maisto kieki, jau gautusi dieta, nes anksciau taip ir numesdavau svori. Aisku pradejau valgyti labai daug vaisiu ir geriu daug, nes pastoviai troskina, o geriu viska: arbatas, sulciukus, mineralini ir paprasta vandeni. Nu gal reiktu visiskai atsisakyt saldumynu, gal jie siuo momentu labai kaupiasi smile.gif Nezinau, bet man jau neramu... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktut @ 2007 03 28, 16:20)
Man 18 savaiciu, o valgau lygiai taip pat kaip ir pries nestuma. Bet jau priaugau 5-6 kg Nors pries nestuma sveriau 63-64 kg, pastojus numeciau 2-3kg, ir dabar jau sveriu 68 kg. Nu SIAUBAS  doh.gif  Ir tikrai nepersivalgau, ir saldumynu tik retkarciais pasmaguriauju, kaip ir pries  nestuke.gif  Tai jei sumazinciau savo maisto kieki, jau gautusi dieta, nes anksciau taip ir numesdavau svori. Aisku pradejau valgyti labai daug vaisiu ir geriu daug, nes pastoviai troskina, o geriu viska: arbatas, sulciukus, mineralini ir paprasta vandeni. Nu gal reiktu visiskai atsisakyt saldumynu, gal jie siuo momentu labai kaupiasi smile.gif Nezinau, bet man jau neramu...        blink.gif


as bet koki saldumyna iskeisciau i lasinukus ar cili sriubyte blush2.gif
Atsakyti
O man jau naktim sapnuojasi, kaip as nat svarstikliu lipu ir gydytoja pradeda rekt blink.gif verysad.gif As sau nervus tik gadinu pries eidama pas gydytoja. As visada buvau storulka blush2.gif Mum dabar 23 savaites priaugau 3 kg. O bart gaunu taip kaip buciau priaugus 13 kg doh.gif cia jus visos rasot, kad jum liepta gert 2 l skysciu. O va man iki 1 litro galima i ta litra ieina ir sriubos, darzoves, vaisiukai.... O inkstai mano prasti, labai skauda, akmenuku turiu verysad.gif O niekaip negaliu irodyt gin, kad man geriau kai as geriu skiscius, kad man inkstukai neskauda ir savijauta geresne i tulika einu tada gerai verysad.gif Ir va ryt vel ant tu prakeiktu svarstykliu, kad jos sulustu pas ja. Man jau toks jausmas kila, kad as svori priaugu nuo oro. Nes valgau tikrai maziau, negu pries nestuma.
Atsakyti
Šiandien nusipirkau svarstykles mastau.gif Ir paaiškėjo, kad nuo nėštumo pradžios priaugau 4 kg, dabar sveriu 61kg. Dabar mums 25 savaitė nestuke.gif Gal visai ir neblogai 4u.gif Tik va, įdomu, kas bus III trimestre???
Atsakyti
QUOTE(anoli @ 2007 03 29, 13:25)
O man jau naktim sapnuojasi, kaip as nat svarstikliu lipu ir gydytoja pradeda rekt  blink.gif  verysad.gif  As sau nervus tik gadinu pries eidama pas gydytoja. As visada buvau storulka  blush2.gif  Mum dabar 23 savaites priaugau 3 kg. O bart gaunu taip kaip buciau priaugus 13 kg  doh.gif  cia jus visos rasot, kad jum liepta gert 2 l skysciu. O va man iki 1 litro galima i ta litra ieina ir sriubos, darzoves, vaisiukai.... O inkstai mano prasti, labai skauda, akmenuku turiu  verysad.gif O niekaip negaliu irodyt gin, kad man geriau kai as geriu skiscius, kad man inkstukai neskauda ir savijauta geresne i tulika einu tada gerai  verysad.gif  Ir va ryt vel ant tu prakeiktu svarstykliu,  kad jos sulustu pas ja. Man jau toks jausmas kila, kad as svori priaugu nuo oro. Nes valgau tikrai maziau, negu pries nestuma.


visu pirma siulyciau pakeist gine... kaip ji drysta ant taves balsa kelt ir prikaisiot...
arba bent konsultacijai pas kita gine nueiciau...
o galu gale vistiek gerciau tiek kiek norisi ir nekreipciau demesio... taigi jau paranoja tau ivare del to svorio... 23sav +3kg tai nedaug! as 23sav +10kg ir nieko gine nesake!
Atsakyti
QUOTE(anoli @ 2007 03 29, 12:25)
O man jau naktim sapnuojasi, kaip as nat svarstikliu lipu ir gydytoja pradeda rekt  blink.gif  verysad.gif  As sau nervus tik gadinu pries eidama pas gydytoja. As visada buvau storulka  blush2.gif  Mum dabar 23 savaites priaugau 3 kg. O bart gaunu taip kaip buciau priaugus 13 kg  doh.gif  cia jus visos rasot, kad jum liepta gert 2 l skysciu. O va man iki 1 litro galima i ta litra ieina ir sriubos, darzoves, vaisiukai.... O inkstai mano prasti, labai skauda, akmenuku turiu  verysad.gif O niekaip negaliu irodyt gin, kad man geriau kai as geriu skiscius, kad man inkstukai neskauda ir savijauta geresne i tulika einu tada gerai  verysad.gif  Ir va ryt vel ant tu prakeiktu svarstykliu,  kad jos sulustu pas ja. Man jau toks jausmas kila, kad as svori priaugu nuo oro. Nes valgau tikrai maziau, negu pries nestuma.

čia tai viršūnė blink.gif per pusę nėštumo plius trys kg ir jau daug doh.gif doh.gif nu aš gaunu bart, bet priaugus tikrai daug esu ir dar visas mėuo likęs unsure.gif
Aš irgi siūlyčiau keisti gydytoją. O dėl skysčių g.gif gal apie tai ne su gine kalbėt reikia?
Atsakyti
QUOTE(anoli @ 2007 03 29, 13:25)
O man jau naktim sapnuojasi, kaip as nat svarstikliu lipu ir gydytoja pradeda rekt  blink.gif  verysad.gif  As sau nervus tik gadinu pries eidama pas gydytoja. As visada buvau storulka  blush2.gif  Mum dabar 23 savaites priaugau 3 kg. O bart gaunu taip kaip buciau priaugus 13 kg  doh.gif  cia jus visos rasot, kad jum liepta gert 2 l skysciu. O va man iki 1 litro galima i ta litra ieina ir sriubos, darzoves, vaisiukai.... O inkstai mano prasti, labai skauda, akmenuku turiu  verysad.gif O niekaip negaliu irodyt gin, kad man geriau kai as geriu skiscius, kad man inkstukai neskauda ir savijauta geresne i tulika einu tada gerai  verysad.gif  Ir va ryt vel ant tu prakeiktu svarstykliu,  kad jos sulustu pas ja. Man jau toks jausmas kila, kad as svori priaugu nuo oro. Nes valgau tikrai maziau, negu pries nestuma.

Tikrai siūlyčiau keisti gydytoją, nes dar kokią liga įsivarysi nuo baimių visų. Man beveik 22 sav, jau turiu +3 kg, o iš gyd jokių priekaištų nesulaukiau, nors taip pat esu ne iš kūdųjų. O skysčių liepia virš 2 l išgert
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2007 03 29, 17:20)
Šiandien nusipirkau svarstykles mastau.gif Ir paaiškėjo, kad nuo nėštumo pradžios priaugau 4 kg, dabar sveriu 61kg. Dabar mums 25 savaitė  nestuke.gif  Gal visai ir neblogai  4u.gif  Tik va, įdomu, kas bus III trimestre???


kas bus tas smile.gif dar svoris augs ir tiek smile.gif labai mazai priaugai... dziaukis smile.gif
Atsakyti
Sveikos, man dar tik 19 sav, o as jau priaugusi 6.5kg. Tai kas bus toliau? Save pasiguodziu, kad laukiuosi dvynuku 2.gif 2.gif
Atsakyti