Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

Sveikos mielos nestukes smile.gif Is savo patirties galiu pasakyti, kad as labai jau stengiausi valgyti tik sveika maista, daug judeti ir t. t. smile.gif Taciau priaugau 18 kg blush2.gif Tuo metu man tai atrode siaubinga, bet kai mano mazulei buvo 6 men, buvo nikrite 20 kg blink.gif , nors jokiu dietu as nesilaikiau, nes maitinau pati. Tai kad labai jau saves nekamuokit, manau, kad kiek organizmui prireiks, tiek ir sukaups atsargu, o svarbiausia, kad viskas butu gerai su sveikata. ax.gif
Atsakyti
Tai va kad man sveikata neleidzia didelio svorio turet,o priaugau jau 16 kilu.Puskuoju kaip meskinas,o dar 10 savaiciu pries akis... mirksiukas.gif doh.gif
O edimas mano nezmoniskas blush2.gif doh.gif Nezinau kur detis nes pastoviai alkana jauciuos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 08 01, 22:41)
Tai va kad man sveikata neleidzia didelio svorio turet,o priaugau jau 16 kilu.Puskuoju kaip meskinas,o dar 10 savaiciu pries akis... mirksiukas.gif  doh.gif
O edimas mano nezmoniskas  blush2.gif  doh.gif Nezinau kur detis nes pastoviai alkana jauciuos  rolleyes.gif


Matyt, visoms skirtingai su tuo valgymu...kai sitokie karsciai man nera jokio noro valgyti, ir aplamai valgau normaliai. As bijau ir pagalvoti, kas butu, jei buciau priaugus daug daugiau nei dabar (+10), man ir taip kojos plysta, net gaila ziureti i save...
Atsakyti
oi kaip sunku kaip traukia prie bandeliu smile.gif bet atsisakyt niekaip neisseina. jauciu tuoj pati kaip bandele busiu biggrin.gif
Atsakyti
Mano drauge budama nescia valge vien virta maista, venge riebiu produktu, keptu patiekalu. Pries pastojima ji buvo stambi, o po gimdymo greitai sukudo. Dabar ji kokia plonute.
Atsakyti
manau kiekvienai skirtingai su tuo maistu, ir labai priklauso nuo medziagu apykaitos. as asmeniskai kol pabuvau nescia numeciau 5 kg, nors apetitu nesiskundziau. taciau 9 savaite persileidau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaklina @ 2006 08 07, 18:55)
manau kiekvienai skirtingai su tuo maistu, ir labai priklauso nuo medziagu apykaitos.  as asmeniskai kol pabuvau nescia numeciau 5 kg, nors apetitu nesiskundziau. taciau 9 savaite persileidau  verysad.gif

Atsakyti
pritariu, kad nuo organizmo priklauso, bet ir ziureti reikia. gydytojai irgi sako, kad reikia neapsileisti - per didelis svoris ir gimdyti trukdo ir vaikuciui gali pakenkti ir atsikartyti sunku smile.gif
su pirmu priaugau 12 kg, valgiau ziauriai daug. o svoris krito letai, po pusmecio vistiek turejau virssvorio, kol nesupykau ant saves ir nesedau ant dietos smile.gif

o dabar esu 33 savaite nescia ir turiu 9 kg saskaitoje. Zinoma, dar yra laiko issipusti, juolab, kad prasidejus dekretinems sedi namie ir tada iskrenti is bet kokio mitybos rezimo ir pagundu daugiau smile.gif

aciu Dievui, kad prie saldumynu netraukia (o kol nebuvau nescia - buvau tikra saldumynu maniake smile.gif labai noriu vaisiu ypac obuoliu, ledu ir siaip visko, kas rugstu smile.gif

beje, vienas odos gydytojas sake, kad nestumo metu valgant rugsciai (jei skrandzio rugstingumas leidzia, zinoma), isvengiama pigmentiniu demiu - nzn, gal mano atveju sutapimas, bet demiu jokiu thumbup.gif

del gerimo - geriu daug vandens, netinstu, o nuo zalios arbatos, kuria visad megau, dabar pykina g.gif
Atsakyti
QUOTE(ciurka @ 2006 08 12, 21:54)
beje, vienas odos gydytojas sake, kad nestumo metu valgant rugsciai (jei skrandzio rugstingumas leidzia, zinoma), isvengiama pigmentiniu demiu - nzn, gal mano atveju sutapimas, bet demiu jokiu  thumbup.gif

del gerimo - geriu daug vandens, netinstu, o nuo zalios arbatos, kuria visad megau, dabar pykina  g.gif

Pigmentiniu demiu as irgi isvengiau, ir tiesa sakant gana rugstus maistas labai net traukia, gal tai ir padejo, jei tai tiesa...
Kas liecia vandeni, tai geriu jo nemazai, o kokios tai turi itakos tinimui? ax.gif As netinstu, nebent vakare pavalgius suriau, tai ryte paakiai patinsta...
Atsakyti
o as va kazkaip maziau valgau nei pries nestuma ir visai gerai man, kadangi atsargu nemzai yra tai ir vaikiukas sotus o ir as beveik svorio nepriaugau, tik nzn kaip cia bus toliau ax.gif
Atsakyti
Oi mergaitės, jus tik nepergyvenkite del savo tu 12 ar 15 kg, nes aš jau 26 turiu doh.gif . Nežinau atrodo valgau normaliai, neryju kaip kiaule, bet svoris vis tiek dedasi, o ypač per paskutines 8 sav. Su pirma ir buvau 26 priaugusi, bet po mėn. jų nebeliko, tai dabar ir tikiuosi, kad pavyks taip greitai ju atsikratyti. Šiandien man jau terminas, bet kažko lelius neskuba pas mus, na vakare pas gydytoją, gal išjudins visą tą reikaliuką biggrin.gif
Atsakyti
Man 26 savaitės ir +5,5kg blush2.gif Iki 20sav. svoris labai lėtai augo, bet dabar prasidėjo-vos ne po kylą per savaitę doh.gif
Atsakyti