Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

Geras klausimas. kaip nepriaugti? priaugau ir tikrai per daug. 25 kg doh.gif
Atsakyti
Nebutina nesciajai valgyti uz "du" realiai nesciajai reikia 200cal. daugiau negu iprastai. Nevalgyti saldumynu ir kt. riebaus maisto, nes vistiek jie leliui nieko neduoda. Geriau mesyte, zuvis, vaisiai, darzoves. Ir aisku, kiek galima judeti..Bent jau vaikscioti..
Mums 33sav priaugau 7.7kg kol kas, tikiuos max bus 10-11kg g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2013 02 09, 23:56)
Nebutina nesciajai valgyti uz "du" realiai nesciajai reikia 200cal. daugiau negu iprastai. Nevalgyti saldumynu ir kt. riebaus maisto, nes vistiek jie leliui nieko neduoda. Geriau mesyte, zuvis, vaisiai, darzoves. Ir aisku, kiek galima judeti..Bent jau vaikscioti..
Mums 33sav priaugau 7.7kg kol kas, tikiuos max bus 10-11kg g.gif  g.gif



bet ir hormonai daro savo. su pirmu vaiku tikrai nevalgiau, nes pykino iki 7 men. o ir sportavau. rodos 24 priaugau doh.gif kaip menuo taip po 4 kg....

laimei po gimdymo nukrito labai greit ir i minusa isejau.

su antru dabar valgau kaip uz 10 tikrai, nes tai vienintelis budas padedantis sumazinti pykinima. jauciu vel bus 25 tikrai. irgi sportuoju pora kart savaitej.
Atsakyti
Stengiuosi nepersivalgyti. Neuzkandziauju - kartais koki vaisiu suvalgau papildomai ir tiek. Valgau 3 x per diena, kaip ir kiti seimos nariai. Tik ryte bunu labai isbadejus, todel pusryciai buna gana gausus. Tikiuosi priaugti maziau, nei per pirma nestuma. Tada saves visiskai neribojau. Ir po to reikejo tuos visus +17 kg numesti.
Atsakyti
Tik šio nėštumo metu supratau, ką reiškia realiam gyvenime tas posakis "valgyti už du", nes apetitas tai begalinis. Dabar 20 savaičių, +3 kg. Svorio tarsi nedaug, bet bijau, kad su tokiu apetitu per kitas likusias savaites gal svoris stipriai šoktelėti.
Atsakyti
sveikos mergaites,

Na nezinau ka daryti,reikia pradeti stebeti ka dedu i burna,na ir taip valgau viska kas geriausia ir nevalgau uz du.bet jau turiu +15,o dar yra laiko kur augti.Na nesuprantu is kur jie,na gal kad buna taip kad nakti taip bloga pasidaro,kad tenka keltis ir uzkasti,bet nevalgau,o sukramtau koki sumustini ar lazdele,jogurto.
Na saldumynu sau daug neleidziu,pora saldainiu per diena,miltiniu ir nevalgau,na gal bulves megstu.
Na vienu zodziu kai paskaitau,kad kitos priauga tik 3 -5 kg ,tai nezinau kaip taip buna
Atsakyti
biggrin.gif na, aš saldumynų niekada nevalgiau, cukraus n enaudoju, pieno produktų irgi negaliu valgyt , blynų nemėgstu, bet šiai dienai +25 kg ir ką dabar daryt, badaut man? neįsivaizduoju iš kur tas svoris... doh.gif
Atsakyti
Geriausia dieta - neryt biggrin.gif nu bet kaip atsilaikyt? Dabar, kai labai pykina, negaliu beveik nieko į burną įdėt, o tai ką galiu - nesveikas maistas doh.gif

QUOTE(Prince @ 2013 04 05, 07:46)
Na vienu zodziu kai paskaitau,kad kitos priauga  tik 3 -5 kg ,tai nezinau kaip taip buna


Taip būna???? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaterlo @ 2013 04 16, 10:34)

Taip būna????  lotuliukas.gif


Būna būna..dar būna kam ir krenta mirksiukas.gif biggrin.gif

man su pirmu iki 25 savaitės krito svoris ax.gif
plius nevėmiau nei karto, net nepykino,
plius valgiau kaip dramblys,
ir vaikas gimė norm. 3440 g rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(FEBI @ 2013 04 17, 11:24)
Būna būna..dar būna kam ir krenta  mirksiukas.gif  biggrin.gif

man su pirmu iki 25 savaitės krito svoris  ax.gif
plius nevėmiau nei karto, net nepykino,
plius valgiau kaip dramblys,
ir vaikas gimė norm. 3440 g  rolleyes.gif



labai tikiuosi kad si karta pavyks priaugti kur kas maziau nei per ankstesniu, pirmas +17, antras nestumas +20, dar iki siol like + 4, bet va laukiuosi vel, ir labai tikiuosi kad pavyks susikontroliuoti nuo saldumynu, sausainiuku, torciuku ir visokiu nesamoniu, kurios sveikatos jokios neduoda nei man nei busimam vaikeliui. turiu toki tiksla +12, bet bijau garsiai sakyti, mazu nepavysk lotuliukas.gif nors dar mazuleliui tik 5 savaite... turi vyrauti darzoves, vaisiai, kruopos, zinoma mesa, zuvies nelabai megstu...
Atsakyti
man 18 savaiciu smile.gif
iki siol svorio nesekdavau-kiek pasisverdavau pas gine, tiek uztekdavo,
pries savaite buvo priaugti 2 kg.
siandien nusipirkau svarstykles, bandysiu dazniau sekti svori, nes bijau isivaziuoti ir nebesustoti smile.gif))
esme tame, kad apetitas laaabai didelis. nors siaip niekada juo nesiskundziau, bet db ypac smile.gif
stora nebuvau niekada, toks kalorijos kazkaip dingdavo, bet db pradedu susirupinti, nes labai jau ant veido pradeda matytis. visu pirma uzaugo pagurklis, zandukai suapvalejo, na toks veidas paapvalejes ir labai del to pergyvenu.
kitos kuno vietos kaip ir nelabai keiciasi, aisku pilvuzas auga kaip reikiant, bet tas veidas neduoda ramybes.
kaip jums buvo per nestuma veido srityje? uzaugdavo riebaliukai? svarbiausia-ar po nestumo isnykdavo? bijau,kad taip ir liks tas pagurklis nukares sad.gif((((
iki siol viskas valgydavau is eiles smile.gif) nieko nedrausdavau, o norejau (ir noriu) visko.
nuo vakar nusprendziau pradeti ziuretis-neryti vakarais (nors vakarais labiausiai ir noredavosi), taip pat saldumynu, bulviu atsisakyti..
dazniau sversiuosi ir stebesiu svori..
Atsakyti
Sveikos!
O man nesiseka laikytis kazkokiu ten dietu smile.gif Su pirmu priaugau +24!!!! ir visus be broblemu numeciau smile.gif Kaip ir sakiau: kiek gamta dave, tiek ir atims smile.gif

Skaitau as kaip Jus sugebat kazko atsisakyti... doh.gif g.gif Dabar su antru nuo pykinimo padeda tik pastovus uzkandziavimai, todel bent jau kolkas tik kramtau wink.gif Vakar ziauriai uzsimaniau popkorno... sukapojau visa poka ir sazine negrauzia... dar granatu sulciu ziauriai norisi... ir svieziai iskeptu bandeliu su cinamonu... wub.gif 4u.gif

Man atrodo nestukes dieta: valgyk ko orgaznizmas praso, nekimsk ko nenori, ir mylek save smile.gif Visada laikiausi nuomones, kas su apetitu suvalgyta bandele duos zymiai daugiau naudos, nei be apetito ikimstos "sveikuoliu" salotos...
Atsakyti