Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(smarty_978 @ 2012 06 29, 13:22)
Bony - o kaip ta kailiuka nuvalyt, kad neliktu ant jo pesticidu? nes butent del to bieso lupu as juos....


Nuplaukite/palaikykite sodos tirpale.
Atsakyti
QUOTE(BonyEx @ 2012 06 29, 21:30)
o kaip valgai morka? nusilupi ir visa sugrauzi?


atsijungiu, tai pasakysiu ka turejau galvoje 4u.gif
greiciausiai atsakysi, jog taip.. jei jau taip nerimauji, nevalgai, lupi ir t.t. tai zinok, kad viskas kaupiasi morkos serdyje ir tau ja ne tik reiketu nulupti, bet ir serdi jos ismesti wink.gif ka norejau pasakyti? atsipalaiduok ir dziaukis gyvenimu 4u.gif


QUOTE(šakute @ 2012 06 30, 00:59)
Nuplaukite/palaikykite sodos tirpale.


neuztenka nuplauti schmoll.gif tiksliai nepamenu, nes man tiesa pasakius truputi bloga nuo "ekologisko marazmo" kelinti metai kalamo, bet atrodo reikia mirkyti apie 2val.
Atsakyti
QUOTE(BonyEx @ 2012 06 29, 18:30)
o kaip valgai morka? nusilupi ir visa sugrauzi?



QUOTE(BonyEx @ 2012 06 30, 05:08)
atsijungiu, tai pasakysiu ka turejau galvoje  4u.gif
greiciausiai atsakysi, jog taip.. jei jau taip nerimauji, nevalgai, lupi ir t.t. tai zinok, kad viskas kaupiasi morkos serdyje ir tau ja ne tik reiketu nulupti, bet ir serdi jos ismesti wink.gif ka norejau pasakyti? atsipalaiduok ir dziaukis gyvenimu  4u.gif
neuztenka nuplauti  schmoll.gif  tiksliai nepamenu, nes man tiesa pasakius truputi bloga nuo "ekologisko marazmo" kelinti metai kalamo, bet atrodo reikia mirkyti apie 2val.



as puikiai zinau, kad viskas kaupiasi morkos serdyje ir labai teisingai spejai - morka nulupu, serdi ismetu. zaliu morku netarkuotu nevalgau, neskanu. tarkuoju smile.gif bet ir tai - zaliu morku valgau labai mazai smile.gif
ai, zodziu - toliau sekmingai lupsiu kivius ir valgysiu juos taip smile.gif bet aciu uz pasiulymus. 4u.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmo priagau 14kg šiektiek prisižiūrėdama ką valgau, poto iškarto nukrito 9-10kg, kiti per porą mėnesių ištirpo ir poto dar smarkiai į minusą nukeliavau... Šį kartą yra dar tik 21sav5d o jau turiu ~6kg pliuse doh.gif Praeitą kartą tokiu metu vos keletą turėjau, gal tie pora kg ir neatrodo daug, bet baisu kad smarkiai didėti svoris nepradėtų... Manau šį kartą problema tame slypi kad vakarais negaliu susilaikyti niekaip ir vis kokių vaisių prisikertu blush2.gif Reikia kažkaip prisiversti vakarais bent tris valandas iki miego nevalgyti smile.gif
Bet šiaip ir persistengti nereikia, nualinti organizmą ne pats geriausia metas juk būnant nestuke.gif smile.gif
Papildyta:
O dėl užvirusios diskusijos apie kivius - tai man papraščiausiai neskanu nenuluptus valgyti, odelė tikrai neskani lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos , pas mane irgi yra ansvoris , kolkas ginekologe patare nevalgyti keptu bulviu ,silkes ,kepto /astraus maisto ,rukytu gaminiu ,miltinio mazinti g.gif nu zodziu net nz ka ir valgyti lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kinderiukas: 16 rugpjūčio 2012 - 10:31
Man iki 15-tos savaitės svoris nedidėjo, o dabar per savaitę +2 kg, lipau už poros dienų svertis vėl, nes netikėjau savimi, ir kągi - dar +600 gr. blink.gif Priaugti man leido per visą nėšumą tik 9 kg, nes nesu smulki. blink.gif

O taip norisi ramiai gyventi bent nėštumo metu, nesigriaužti dėl svorio.. verysad.gif Reiks pradėt kažkaip labiau save ribot, bet valgau taip, kaip visada maitinausi, norėdama išlaikyti esamą svorį.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kinderiukas @ 2012 08 16, 11:03)
Sveikos , pas mane irgi yra ansvoris , kolkas ginekologe patare nevalgyti keptu bulviu ,silkes ,kepto /astraus maisto ,rukytu gaminiu ,miltinio mazinti  g.gif  nu zodziu net nz ka ir valgyti  lotuliukas.gif  doh.gif

Taigi tą patį maistą galima ištroškinti, virti ar orkaitėj be riebalų paruošti. O miltinius gaminius galima pakeisti ryžių trapučiais ir vadinamais "duoniukais". Tikrai nemanau, kad tai labai dideli pokyčiai, ypač žinant, kad vaisius pripranta prie to skonio, kurį mama daugiausia valgo būdama nėščia. Taigi, sveikai valgydama ir vaikutį nuo gimimo būsit pripratinusi prie sveiko maisto skonio.
Atsakyti
merginos, man taip baisu... mums dar tik 18 sav. o svoris jau +10 kg. Nevalgau saldumynų, maitinuosi kaip ir iki nėštumo, negaliu pažiūrėt į čipsus, picas ir kitą nesveiką maistą, priedo, beveik visus 4 mėnesius pravėmiau, tai iš kur tas svoris? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2013 01 01, 23:22)
merginos, man taip baisu... mums dar tik 18 sav. o svoris jau +10 kg. Nevalgau saldumynų, maitinuosi kaip ir iki nėštumo, negaliu pažiūrėt į čipsus, picas ir kitą nesveiką maistą, priedo, beveik visus 4 mėnesius pravėmiau, tai iš kur tas svoris? doh.gif

skysciai kaupiasi, o tai reiskia kad nestorejat o tinstat, paciai visa nestuma nebuvo apetito, arbata su barankom pagrindinis maistas biggrin.gif , pagimdziau ir po poros sav susitraukiau smile.gif
Atsakyti
hm.. nu bet lyg ir netinstu, geriu vandens, lakstau į tupziką ( pats baisiausias dalykas , kai naktį reikia keltis... o mna dar ir į pirmą ukštą lipt reikia, žodžiu priverstinis sportas)smile.gif na, tikiuosi, kad tai tik skysčiai, o ne riebalai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2013 01 03, 15:08)
skysciai kaupiasi, o tai reiskia kad nestorejat o tinstat, paciai visa nestuma nebuvo apetito, arbata su barankom pagrindinis maistas biggrin.gif , pagimdziau ir po poros sav susitraukiau smile.gif


Siaip tai baronkos pakankamai kaloringas maistas, nes tai miltinis produktas su riebalais ir cukrumi.

Na jei jau tinstama tai ir matosi. As per pirma nestuma tinau, tai man ir pedos tino ir ranku pirstai issipute buvo, bet gimdyti vaziavau lygiai tiek pat sverdama kaip ir nestumo pacioje pradzioje.
Atsakyti
Ech, dar nesilaukiu, o jau apie priaugtą svorį nėštumo metu paranoja puola:( net būsimasis tėtukas prigrasintas, kad kai lauksimės turės nelepint ir griežtai kontroliuot... ir manau labai teisingai mamytės sako, kad labai jau viskas dar ir nuo genų priklauso... aplamai kai ir be nėštumo buvau su savo 1,67 ūgiu iki 97kg dasiridenus, dabar pagaliau į žmones panašėju su 68kg, tai sakiau malonumą lauktis paliksiu tada kai sversiu nedaugiau 58 (taigi laukia dar -10...)ir tie priaugti nėštumo metu kg nebeatrodytų taip baisiai... na žodžiu verkt noris, kai visas gyvenimas amžinas galvojimas ką ir kiek dedi į burną ir ar silpnumo akimirka nenusės ant klubųsad.gif ech,o taip noris būt gražia, sveika ir laiminga mama...
Atsakyti