Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(mistika30 @ 2009 07 02, 10:12)
O kaip tau pavyko tik tiek priaugti. Stengeisi nevalgyt ar pavyko nežinia kaip?Aš ir esu stamboka ir nesinori 100 perzengt g.gif
Beje, mano draugė pagimdė pries du menesius. nemazai priaugo. Ir kad svoris kristų...ne, Jis ėmėm augti. Nežinia kaip toliau bus

As irgi apvaliu formu, bet svoris kolkas dar nedideja smile.gif galvoju ir trizenklio skaiciaus nepasieksiu wink.gif
Atsakyti
As kolkas dar nieko nepriaugau,mum 16sv,apetito beveik nera,valgau maziau nei pries nestuma. per prievarta saves ir neverciu schmoll.gif nera apetito tai nera.Vaisiu norisi,saldumynu,riebaus maisti isvis nesinori thumbup.gif tikiuosi ir veliau daug nepriaugt nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
O as niekaip nesugebu atsisakyt visokiu bandeliu ir trupucio sokolado.
Pazadejau sau kad per si nestuma nebepriaugsiu 20 kg, bet bijau kad istorija gali pasikartoti..

Dabar 22 sav - 6 kg.
g.gif doh.gif
geda paleda
Atsakyti
QUOTE(anite @ 2012 06 13, 13:40)
O as niekaip nesugebu atsisakyt visokiu bandeliu ir trupucio sokolado.
Pazadejau sau kad per si nestuma nebepriaugsiu 20 kg, bet bijau kad istorija gali pasikartoti..

Dabar 22 sav  - 6 kg.
g.gif  doh.gif
geda paleda


bandelės wub.gif neįsivaizduoju savo pusryčiu be jų blush2.gif bet šiandien pasakaiu kad gana doh.gif blush2.gif nes su pirmuoju priaugau 18kg bandeles rydama. o ir vidurių užkietėjimas musent dėl to kankina unsure.gif doh.gif dabar norėčiau tilpti į 13kg ax.gif pati nesu apkūni.. 55kg 171cm. 4u.gif

kolkas 12sav ir pliuso nėr. nes buvau 2kg pametus pradžioje. jei gryžo ir daugiau kaip ir nerodo svarstyklės biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Per pirmaji nestuma priaugau 7 kg, dabar 9 kg. (tureciau sia savaite gimdyti). Nieko ypatingo nedariau, dietu nesilaikiau, tai gal cia daugiau nuo pacio organizmo priklauso g.gif
Atsakyti
Jau gimdyt su tais viso 9 kg? smile.gif 4u.gif
Oi kaip pasiseke...

Kuo sklandesnio gimdymo, ir nuostabaus mazylio ! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anite: 13 birželio 2012 - 14:09
QUOTE(anite @ 2012 06 13, 15:08)
Jau gimdyt su tais viso 9 kg? smile.gif 4u.gif
Oi kaip pasiseke...

Kuo sklandesnio gimdymo, ir nuostabaus mazylio ! drinks_cheers.gif

Aciu 4u.gif Kad Jusu zodziai Dievui i ausi!
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

antra nestuma susiduriau su diabetu, tai teko laikytis dietos, kuri padetu ir cukru kontroliuoti, ir manes nealintu, ir vaisiui nekenktu. dabar trecio laukiuosi, svoris neauga, kas man stebuklas, nes su pirmu priaugau 30Kg, su antru 18, bet tik todel, kad pabaigoje laikiausi dietos blush2.gif taigi kokie mano pasiulymai:

ar kada matete laida su dietologe? kurios kaip susitare aiskina, kad butinas reguliarumas, trys pagrindiniai maitinimaisi ir du snack'ai, porcijos kumscio dydzio ir jokio maisto vakare? TIKRA TIESA. vakare uzkandziausit- ryte bis pliusas. valgysit nereguliariai- nesukontroliuosit svorio. persivalgysit- amen svoriui taip pat. jei norit priaugineti po truputi, pabandykit taip maitintis. pvz as pries dvi dienas vakare vaisiu prisveiciau- 700gr kita ryta. ta diena susiemiau, vel grizau i griezta rezima ir sekanti ryta- -900gr. nezinau, gal dar ir organizmas kazka reiskia, bet pas mane jau taip.. atsipalaiduoju, sauna svoris i virsu, nustoju RYTI, viskas ok. o palyginimui.. mano porcijos tokios pat kiek suvalgo mano 7m dukra. snack'ai- kietas persikas, nektarinas (kai jie kieti, mazai cukraus turi, skrandis pasisotina, o figurai nekenkia wink.gif ), puse obuolio ar puse banano. zodziu viska saikingai ax.gif sunku bus is pradziu, paskui atrodys, kad taip ir turi buti, o tas tustumo jausmas patikek vez jus. beje bandeliu ar sokolado ir nereikia atsisakyti jei jo norisi, tiesiog nereikia ju suvalgyti 6 per karta biggrin.gif

o siaip.. aukit i sveikata jei taip reikia organizmui ar jums. numeciau visus kg ir dar keliais daugiau abu nestumus. aisku nesitikekit po 4 savaiciu, bet per 2m tikrai wink.gif
Papildyta:
dar prisiminiau.. kaip uzkandis pilnai gali buti 2vnt kiviu (kietesniu). nuplaukit, nupjaukit galiukus ir valgykit su visu kailiuku. kam blink.gif labai padeda viduriams wink.gif
Atsakyti
Bony - o kaip ta kailiuka nuvalyt, kad neliktu ant jo pesticidu? nes butent del to bieso lupu as juos....
Atsakyti
QUOTE(smarty_978 @ 2012 06 29, 15:22)
Bony - o kaip ta kailiuka nuvalyt, kad neliktu ant jo pesticidu? nes butent del to bieso lupu as juos....


o kaip darai su obuoliais, vynuogem ir pan? as nuplaunu karstu vandeniu visus vaisius ir daugiau nesuku sau galvos ax.gif
Atsakyti
na, obuolius pirktinius lupu.... be to, man atrodo, kad lygi odele geriau nusiplauna, nei pvz kailiukas tas... na, apelsino su luobele nevalgyciau, nes man atrodo, kad kad ir kaip tu ten ji besveistum, tose gruoblese viso brudo lieka... tai jei galima nulupt - tai ir lupu viska... uz tai ir svarstau - kaip cia valgyt ta kivi su kailiuku... reik kazkokio uztikrinto kailiuko dezinfekavimo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(smarty_978 @ 2012 06 29, 17:16)
na, obuolius pirktinius lupu.... be to, man atrodo, kad lygi odele geriau nusiplauna, nei pvz kailiukas tas... na, apelsino su luobele nevalgyciau, nes man atrodo, kad kad ir kaip tu ten ji besveistum, tose gruoblese viso brudo lieka... tai jei galima nulupt - tai ir lupu viska... uz tai ir svarstau - kaip cia valgyt ta kivi su kailiuku... reik kazkokio uztikrinto kailiuko dezinfekavimo tongue.gif


o kaip valgai morka? nusilupi ir visa sugrauzi?
Atsakyti