Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(Svirple @ 2011 02 17, 16:29)
O as obuoliu manijake pasidariau. Jau gera antra savaite, kai kasdien po nepilną kg manau suvalgau... Bet nesu girdėjus, kad obuoliai alergizuotų? Prašau pasakykit, kad nealergizuoja smile.gif

obuoliai labai stipriai didina vaisiaus vandenu kieki, todel per daug ju valgyti nera patartina...
Atsakyti
4u.gif SVEIKOS LAUKIUOSI TERČIO VAIKELIO . sveikinu visas besilaukiančiaS 4u.gif . Tai va prieš 12 mėn pagimdžiau dukrytę priaugau 30kg doh.gif , nes kirtau daug miltinių pvz:cepelinai, na nesvietiškai jų norėjau blush2.gif
Per šį nieštumą pasiryžus priaugt kokią 12 kg nes tikrai buvau per didelė o numesti sunku, rūbai spintoi guli o aš į juos neįtelpu verysad.gif Tai va manau jai atsisakysiu miltinių beveik tiek stipriai svoris nešoks:daug daržovių, žuvies, mėsytės, vaisių thumbup.gif ir kartais ką nors miltinių kartą į sav
obuoliukai traukia ir mane, bet dabar labiausiai trokštu salotų ir pomidorų sulčių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svirple @ 2011 02 17, 16:29)
O as obuoliu manijake pasidariau. Jau gera antra savaite, kai kasdien po nepilną kg manau suvalgau... Bet nesu girdėjus, kad obuoliai alergizuotų? Prašau pasakykit, kad nealergizuoja smile.gif



Kai laukiausi sunaus, buvo ruduo, ir as pastoviai valgiau obuolius. Nezinau ar sutapimas, ar ne, bet sunus obuoliu valgyti negalima, nes jam siaubingai pucia pilva. Gal is ties persistengiau.
O dabar laukiuosi antrojo, tai geriausia dieta man yra mano vaikas, su juo tiek veiklos, kad nemanau, kad svoris prades drastiskai augti. Jau ipusejau nestuma, ir priaugau 1.5 kg.
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2011 03 18, 13:47)
obuoliukai traukia ir mane, bet dabar labiausiai trokštu salotų ir pomidorų sulčių bigsmile.gif

Gaivių salotų norisi ir man thumbup.gif Galiu pusryčiams, pietums ir vakarienei jas valgyt:)
o pomidorų sulčių pirmus 3 mėnesius irgi labai norėjosi, bet jau praėjo biggrin.gif
dabar labiau ant pieno produktų "traukia" smile.gif
Atsakyti
4u.gif na žiūrėsim prie ko peršoksiu bet kolkas salotos ir pomidorų sultys thumbup.gif
Atsakyti
Su pirmu vaikeliu priaugau 18 kg,su antru norėjau 15 kg, nes 3 kg buvo likę, bet dar liko 5 sav., o aš jau 15 kg priaugau, o atrodo tikrai nekemšu. Dabar stengiuosi kartą per 2 sav. daryti iškrovos dietas: vieną dieną valgiau tik obuolius ir gėriau obuolių sultis, o antrą kartą gėriau 1 l kefyro ir 1 l rugpienio, tai per tokią dieną nukrenta 500-1000g, bet jau sekančia dieną sugrįžta.
Atsakyti
Mano pazystama labai daug priaugo nestumo metu, ypac antroje puseje, buvo prasideje su tuo susijusiu ivairiu problemu, tai gydytoja dietologe sudare mitybos plana, kur dominavo grudines kulturos (kiek pamenu ivairiuasi ryziai ir tt.), baltyminga ir liesa mesa (vistienos krutinele ir tt.), kiausiniai ir daug darzoviu. Liepe atsisakyti greito maisto, saldumynu, gazuotu gerimu, maisto kepto aliejuje ir astraus. Laikantis dietos, svoris augo normaliai.
Atsakyti
Sveikos busimos ir esamos mamytes smile.gif Kad svorio priugama apie 15 kg tai tikrai turetu buti normalu. Taciu vistiek po gimdymo iskart kazkiek nukrenta svoris, nes juk vandenys nubega, leliukas gimsta ir dingsta kazkiek to svorio.. O gal galite pasakyti, kiek mazdaug jo netenkama iskrt po gimdymo?
Atsakyti
4u.gif Sveika na bandysiu nupasakot kadangi individualiai auga leliukų svoris imsiu pvz: mano dukrytė gimė 3,890kg svorio o vandenų buvo apie litra , kai pagimdžiau iškart nukrito 5kg
Man bent jau taip o po pirmų dvieju sav namuose dar du nes visvien yra maistas ribojamas kol stebi ką mažylis priima per pieneli, tai mano maisto racione buvo tik virtos sriubikes, virtos bulves ir lengvos salotos bei mesa virta .
Na reik atsižvelgt į tai kad dar didesni leliukai gimsta nei mano smile.gif tai reiškia krenta dar labiau...Manau reik stengtis nevalgyti tai ko visai mums nereikia ir prieaugis bus maximalus 15kg kažkur
Atsakyti
Su pirmu priaugau 14kg. O jie nukrito per metus laiko... Svoris pradejo augti nuo pat pradziu, kai pastojau. I gala istino kojos, veidas buvo visai apvalus palikes, o pagurklis doh.gif doh.gif doh.gif
Su antru svoris vis dar stovi vietoje, o jau 18 savaiciu. Pilvukas gerai matosi nestuke.gif Valgyt visai nesinori, is reikalo valgau Bijau, kad per mazo svorio negimtu. O su pirmu tai valgyt norejau visko, 5 kartus per diena valgydavau rimta maista, ne siaip uzkandziaudavau lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir gime bernas 4kg!!! blush2.gif
Dabar tik chalvos norisi, negaliu net praeit pro ja blink.gif

Su pirmu nesuvokiau, kad galima ir nevalgant visko, patenkinti mazylio poreikius - uztenka valgyt visaverti maista, maistinga. Tai vadinama sveika mityba. Tada ir svorio nepriaugi daug ir vaikeli vitaminais aprupini 4u.gif
Taiva, mamytes, maitinkites sveikai, ir busit grazios 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kaip laukiausi pirmo vaikelio, tai priaugau tikrai nemazai 27 kg, tai dabar noretusi maziau tikrai, nes jau paciai buvo sunku smile.gif
Bet ir tada ir dabar be pamidoru su grietine gyventi negaleciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pelene22 @ 2011 04 04, 16:49)
Kaip laukiausi pirmo vaikelio, tai priaugau tikrai nemazai 27 kg, tai dabar noretusi maziau tikrai, nes jau paciai buvo sunku smile.gif
Bet ir tada ir dabar be pamidoru  su grietine gyventi negaleciau  blush2.gif

Aha geras dalykas, ypač prie omleto arba grikių košės... Mmmm thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti