Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(Gince1005 @ 2011 02 13, 11:22)
as irgi stengiuosi nekimsti, kaip per pirma nestuma kai buvo + 27 kg.,
bet vistiek jau turiu + 3.5 nors tik 9 sav  .... ka darysi, manau cia nuo organizmo priklauso


o kaip jums su pilvuko augimu, ar jau matosi? nes su pirmu tokiu laiku as tuokiausi ir jokio pilvuko net nesimate o dabar atrodo kad jau kokiam 6 menesi, tokia stora jauciuosi ir baisu net pagalvoti kas bus toliau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2011 02 15, 12:28)
o kaip jums su pilvuko augimu, ar jau matosi? nes su pirmu tokiu laiku as tuokiausi ir jokio pilvuko net nesimate o dabar atrodo kad jau kokiam 6 menesi, tokia stora jauciuosi ir baisu net pagalvoti kas bus toliau... unsure.gif


Pas mane pilvukas dar nedidelis, nors laukiuos ketvirto vaikelio 4u.gif Dabar yra 20 sav. 2 d., ir kolkas jokiu spec nestukiniu rubu dar nenesioju 4u.gif tiesa ir svorio dar nepriaugus visai smile.gif
Atsakyti
Man pirmas nestumas, kol kas 15savaiciu.
Nieko nepriaugau...iki siol valgyti nenoriu....bent jau daug negaliu prikimsti kaip anksciau.... biggrin.gif
Labai keistas pasidare organizmas....pats prasosi tik sveiko maisto - varskes labai norisi, pomidoru su grietine galeciau suvalgyti nezinia kiek....kazkaip mesos nelabai...kartais koki saldumyna sugrauziu, bet nebera tokio troskimo kaip anksciau....jei taip ir toliau, tai netureciau daug priaugti, o man ir nereikia, uztenka kiek turiu, tegu tik pilvuziukas atsikisa biggrin.gif

Gal kitos mamytes priauga daugiau, nes nepirmas vaikutis mirksiukas.gif
Atsakyti
Man 12 svaiciu,kazkaip iks pat pradziu atsipalaidavau,labai gardziai man ayrode bulviniai patiekalai,tai iskart 1,5 kg uzsidejo. Bet daba jau pamaciau,kad neinauda tas atsipalaidavimas,tai stengiuosi taip neberyti tu bulviu.Daba stengiuos salotytes sriubytes,o jai uzeina noras labai tai koki obuoliuka ar vaisiuka sukramsnoti stengiuos ax.gif
Atsakyti
O as obuoliu manijake pasidariau. Jau gera antra savaite, kai kasdien po nepilną kg manau suvalgau... Bet nesu girdėjus, kad obuoliai alergizuotų? Prašau pasakykit, kad nealergizuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svirple @ 2011 02 17, 16:29)
O as obuoliu manijake pasidariau. Jau gera antra savaite, kai kasdien po nepilną kg manau suvalgau... Bet nesu girdėjus, kad obuoliai alergizuotų? Prašau pasakykit, kad nealergizuoja smile.gif

Šiaip neesu girdėjus, kad obuoliai alergizuotų, bet žinot, kaip sakoma, kas per daug, tas nesveika... Gal siūlyčiau nepadauginti blush2.gif
Aš irgi visada mėgau obuolius, ir dabar kai esu nestuke.gif taip pat juos valgau, į dieną po 2-3, padeda išvengti ir vidurių užkietėjimo ir šiaip labai atgaivina, geriau negu kokia bandelė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2011 02 17, 19:10)
Šiaip neesu girdėjus, kad obuoliai alergizuotų, bet žinot, kaip sakoma, kas per daug, tas nesveika... Gal siūlyčiau nepadauginti blush2.gif 
Aš irgi visada mėgau obuolius, ir dabar kai esu  nestuke.gif  taip pat juos valgau, į dieną po 2-3, padeda išvengti ir vidurių užkietėjimo ir šiaip labai atgaivina, geriau negu kokia bandelė smile.gif



zinokit ir man kazkokia obuoliu manija, po kg nesuvalgau, bet po pora tai visada smile.gif
su pirmu tai buvo saldainiu manija, dabar su MB pakalbam tai jam atrodo kad visa pirma nestuma tik saldainius ir tevalgiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2011 02 17, 19:58)
zinokit ir man kazkokia obuoliu manija, po kg nesuvalgau, bet po pora tai visada smile.gif
su pirmu tai buvo saldainiu manija, dabar su MB pakalbam tai jam atrodo kad visa pirma nestuma tik saldainius ir tevalgiau biggrin.gif

Na va, tai galite abu džiaugtis - obuoliai tikrai sveikiau už saldainius thumbup.gif
Atsakyti
Mums jau 34 sav prasidejo. Priaugau 10 kg. Nezinau, kaip toliau bus biggrin.gif Nepasakyciau, kad nestumo metu padidejo apetitas, atvirksciai - per pirmus 3 men numeciau pora kg, nieko negalejau valgyt. O siaip pagrindinis mano maistas - obuoliai, morkos (galiu valgyti kilogramais), daug vandens, kose is ryto, per pietus - vistiena arba zuvis. Tiesa, paskutinemis dienomis taip ant saldumynu traukia, bet kovoju su savo norais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lee*: 18 vasario 2011 - 08:42
O as jau turbut kokiu 11kg priaugau doh.gif Man garbes zodis jau baisu ant svarstykliu lipti darosi, ir svoris ne tik ant pilvuko, taciau ir ant klubu su slaunim pasiskirste, pastambejau keliais centimetrais gerais verysad.gif O dar ~9 savaites priesaky, nezinau kiek dar priaugsiu, nes svoris labai augti pradejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiu @ 2011 02 18, 22:28)
O as jau turbut kokiu 11kg priaugau  doh.gif Man garbes zodis jau baisu ant svarstykliu lipti darosi, ir svoris ne tik ant pilvuko, taciau ir ant klubu su slaunim pasiskirste, pastambejau keliais centimetrais gerais  verysad.gif O dar ~9 savaites priesaky, nezinau kiek dar priaugsiu, nes svoris labai augti pradejo  schmoll.gif


oi patikek visur uzsides, as po pirmo gimdymo nei i vienas kelnias neilindau, bet 11 kg dar cia visai nedaug smile.gif jei tavo mases indeksas pries nestuma buvo normalus tai gali priaugti iki 16 kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svirple @ 2011 02 17, 16:29)
O as obuoliu manijake pasidariau. Jau gera antra savaite, kai kasdien po nepilną kg manau suvalgau... Bet nesu girdėjus, kad obuoliai alergizuotų? Prašau pasakykit, kad nealergizuoja smile.gif


Naujausio mokslininkų tyrimo duomenimis, reguliariai obuolius vartojančios nėščios moterys dažniau susilaukia sveikų vaikų, kurių nekamuoja bronchinė astma. Tyrimui atrinkti duomenys apie nėščiųjų mitybos ypatumus bei 5-ečių jų vaikų kvėpavimo takų sistemos būklę. Pasirodo, iš visų produktų, nėštumo metu obuoliai yra patys naudingiausi ir sugeba paveikti būsimų palikuonių kvėpavimo takų sistemos vystymąsi. Pasak tyrėjų, profilaktinis efektas susijęs su obuoliuose esančiais flavonoidais ir kitais polifenoliais. 4u.gif

Atsakyti