Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(Boruzele*** @ 2009 05 27, 12:40)
Niekada sau nedraudziau kazko valgyti, nes juk pilvelyje  nestuke.gif  auga musu leliukas smile.gif



aš galvoju labai panašiai - sutinku, kad nereikia ryti visko iš eilės ax.gif bet jei man organizmas sako, kad dabar nori picos - einu ir valgau rolleyes.gif

Beja, mano draugė augina pilvuką nestuke.gif Norvegijoj. Šiuo metu pradėjo 27 savaitę ir jau priaugo 12 kg Klausiu jos - ar negavo velnių nuo gydytojo? Sako - ne, viskas normoje, mane prižiūri du gydytojai - nė vienas nė žodeliu apie svorį neužsiminė unsure.gif Ir dar pasakė, kad iki nėštumo galo dar 10 kg pridėsi. Be jokių priekaištų. Prieš nėštumą ji nebuvo labai liekna, bet ir nestambi.

Pas mus kažkaip jautriai reaguojama į svorio priaugimą. Pati jau pridėjau 5 kg, bet niekas nepasakys, kad sustambėjau - tiesiog turiu pilvą smile.gif
Atsakyti
Visos norim kuo maziau priaugti, bet nevisom taip sekasi. Svoris butinai turi buti padidejes nors 10 kg (taip manau). Tai gi nesiojam vaika (+vandenys+ kita). Per pirma nestuma priaugau 17kg, manau tai normalu. Dabar kolkas nieko nepriaugau, tik -4kg.
O dietos neturim laikytis. Bet aisku nereikia kimst i save visko ko norisi, ir tai bus gera dieta thumbup.gif
Sekmes visoms mamytems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2010 01 23, 13:33)
Visos norim kuo maziau priaugti, bet nevisom taip sekasi. Svoris butinai turi buti padidejes nors 10 kg (taip manau). Tai gi nesiojam vaika (+vandenys+ kita). Per pirma nestuma priaugau 17kg, manau tai normalu. Dabar kolkas nieko nepriaugau, tik -4kg.
O dietos neturim laikytis. Bet aisku nereikia kimst i save visko ko norisi, ir tai bus gera dieta thumbup.gif
Sekmes visoms mamytems 4u.gif


Labai pritariu siai nuomonei jog jokios dietos neturetu buti! Iskyrus tai jog valgytume pilnaverti maista, mazomis porcijomis ir daznai ir beabejo maziau saldumynu smile.gif

Sekmes visoms busimoms mamytems 4u.gif
Atsakyti
Tikrai neteisingai suvokiate žodžio "dieta" reikšmę.

Šaltinis kmi.lt

"Dieta - tai tam tikras maitinimasis, rekomenduojamas kokiu nors sveikatos gerinimo arba ligos gydymo tikslu. Dieta nusako maitinimosi režimą, maisto produktų pasirinkimą, tam tikrą maisto gaminimą ir t.t. Tačiau neretai dietomis vadinama ir tam tikrų tautų maitinimosi ypatumai, pvz. Viduržemio jūros dieta, norint pabrėžti, kad ta tauta turi tam tikrų tik jai būdingų maitinimosi ypatumų. Tiksliausiai žodis dieta tinka, kai kalbama apie rekomenduojamą maitinimąsi sergant ligomis, pvz. kai padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje rekomenduojama sumažinto riebalų bei cholesterolio kiekio dieta, arba kai padidėjęs kraujospūdis rekomenduojama sumažinto druskos kiekio dieta.

Dažniausiai šiais laikais žodis dieta tapatinamas su lieknėjimu. Tačiau dietos terminas maitinimuisi lieknėjimo metu apibūdinti netinka, nes norint sulieknėti reikia po truputį ir visam gyvenimui pakeisti maitinimosi įpročius, o ne keletą savaičių pasilaikyti dietos."
Atsakyti
QUOTE(NAJA @ 2010 01 22, 16:59)
Visų pirma išsiaiškinkit ką žodis 'dieta' reiškia. Antra - iš kur traukėt tokią info apie "kiek reikia tiek priauga " . Paaiškinkit man kokiam organizmui reikia priaugti apie pvz 25-40 kg per kelis mėnesius? ( nereta nėštukė tiek priauga)

Pasidomėkit pirma, paskaitykit ką nors, o paskui baisėkitės.



pirma vaika gimdziau pries nepilnus 5 metus. tada kiekviena vizita gaudavau velniu del netinkamo maitinimosi ir perdidelio svorio. kise man vitaminus ir primigtynai siule mazinti svori. karta nepriaugau nieko, gine plojo rankomis, o sekancia diena rase man siuntima su gresianciu. ligonineje gavau paskaita apie tai kokia esu kvaisa, nes nevalgau, o geriu vitaminus. tada spjoviau i viska, i gines kalbas ir augau tiek kiek isejo. vaikutis gime mazas, mano svoris atsistate. kas vyksta dabar??? nuejau pas kita gine pirma karta ir uzverciau kruva klausimu ka daryti, kad ir vel nepriaugti 27Kg. koks turetu buti sveikas maitinimasis, kokius vitamkinus gerti ir t.t. ir ka? ji sako kalbi kaip sovietine gine lotuliukas.gif jei esi sveika, tai nereikia ir jokio specialaus maitinimosi. vitaminai irodyta, kad nieko neprideda. o israsineja juos tik reklamos aukos. del svorio - auk kiek iseina, normu nera. taip, kad kiek zmoniu tiek nuomoniu.. zinau tik tiek, kad nebesiruosiu saves grauzti del augancio svorio schmoll.gif
Atsakyti
Jūsų pasirinkimas kaip elgtis.

http://sites.google....io-nestumo-metu

"Kaip priaugtas svoris veikia kūną?

Kai kurie skausmai, kuriuos junta kai kurios nėščiosios, susiję su priaugtu svoriu. Nugaros skausmai, nerangumas (dėl pasikeitusio svorio centro) yra pagrindinės problemos. Daug moterų skundžiasi patinusiomis kojomis ir kulkšnimis, tačiau tai sukelia padidėjęs kraujo ir kitų kūno skysčių tūris, o ne papildomi kilogramai.

Jei staiga ištino rankos ir veidas, nedelsdama kreipkitės į gydytoją, nes tai gali būti pavojingos nėštumo būsenos preeklampsijos požymiai.

Jei prieš tai kovojote su viršsvoriu, ar net niekada nesilaikėte jokių dietų, jums gali būti sunku susitaikyti su mintimi, jog dabar, kai esate nėščia, normalu priaugti svorio. Stenkitės galvoti, kad papildomas svoris reikalingas nėštumui normaliai vystytis ir kad tie papildomi kilogramai po kurio laiko vėl nukris. Svarbiausia, kreipti dėmesį į tai, kaip sveikai jūs maitinatės, o ne į tai, kiek svorio priaugate.

„Stebėkite augantį kūno svorį kas savaitę, tai gali padėti kontroliuoti valgymo įpročius, kol svoris nepadidėjo pernelyg daug,“ - teigia dietologė Julie Redfern. Atsisakykite greito nesveiko maisto, darykite saugius nėštumo metu pratimus, prieš tai būtinai pasitarę su savo gydytoja."
Atsakyti
QUOTE(PUMIKE @ 2006 02 28, 12:09)
Kai geras apetitas tikrai sunku susivaldyti,aišku pirmiausia reikia galvoti apie mažiu,bet jam bus tik į nauda ,jei mamyte nekimš per daug.Per pirma neštuma priaugau 6 kg,buvau kaip šakalis,bet užtat per antra tai 16 biggrin.gif ,o tik del to ,kad sedejaunamie ir apie puodus sukausi g.gif .Kai po gimdumo lieka 9 lišni kilogramai supranti ,kad be reikalo priaugau tiek daug svorio g.gif .Dabar laukiuos trečio ,per 16 savaičiu +5 kg.zinau ,kad mano yra 3,nes tiek cm per užpakali padidejau verysad.gif .Stengiuos mažiau saldumynu valgyt,bet visvien ir be ju ,toks puikus apetitas nestuke.gif  bigsmile.gif ,kad neaišku kuo viskas baigsis

Atsakyti
geriausia valgyt sveika maista tiek kiek nori 5 kartus per diena,stenktis tarp tu kartu neuzkandziaut, paskutinis kartas turi but ne veliau kaip 4h iki miego, gerti daug vandens ir arbatu, rytais sultis viso 2l i para. nebijokit gerti daug skysciu,jie tikrai nesikaupia ir padeda nepriaugt daug svorio ir graziai atrodit.turesit grazia oda ir sumazinsite tikimibe strijoms atsirasti thumbup.gif
Papildyta:
geriausia valgyt sveika maista tiek kiek nori 5 kartus per diena,stenktis tarp tu kartu neuzkandziaut, paskutinis kartas turi but ne veliau kaip 4h iki miego, gerti daug vandens ir arbatu, rytais sultis viso 2l i para. nebijokit gerti daug skysciu,jie tikrai nesikaupia ir padeda nepriaugt daug svorio ir graziai atrodyt.turesit grazia oda ir sumazinsite tikimybe strijoms atsirasti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NAJA @ 2010 02 08, 22:39)
Jūsų pasirinkimas kaip elgtis.

http://sites.google....io-nestumo-metu

"Kaip priaugtas svoris veikia kūną?

Kai kurie skausmai, kuriuos junta kai kurios nėščiosios, susiję su priaugtu svoriu. Nugaros skausmai, nerangumas (dėl pasikeitusio svorio centro) yra pagrindinės problemos.

Nerangumas ir svorio centro pasikeitimas yra NORMALI kiekvienos nėščiosios būsena doh.gif Nesvarbu, ar ji priaugs 10, ar 20, svorio centras keičiasi dėl pilvo, kuris SVERIA biggrin.gif Hormonai atpalaiduoja raumenis, kadangi vien gimdos jie veikti negali, jie veikia visą organizmą, tad moteris dažnai jaučiasi suglebusi ir nerangi... O per didelis svoris, žinoma, niekad naudos nedavė, bet būtent šie du dalykai tikrai nesusiję su per dideliais kilogramų kiekiais, o tiesiog su pačiu svorio pasikeitimu smile.gif
Atsakyti
Busimos mamytes gal galite patarti ka daryti, laukiuosi jau antro vaikelio, su pirmu priaugus buvau 26 kg ir buvo tikrai sunku ypac paskutinius menesiu, dabar mums jau eina 14 savaite ir jau priaugau 4 kg, siaip nestumas lengvas net nzn ka reiskia rytinis pykinimas ir pan. blush2.gif dabar stengiuosi rinktis maista kad butu sveikas ir valgau saikingai, nevalgau saldumynu, o juos keiciu vaisiais, bet tas svoris tai siaubas, puciuosi kaip balionas... doh.gif ir kuo toliau tuo darosi man baisiau...
Atsakyti
As jau 3 kg priaugau blush2.gif ir saldumynu nevalgau ir nekemsu kaip praeitus nestumus po 1 kg ledu ir vis tiek tas pats... Reiskia taip turi buti 4u.gif
Atsakyti
as irgi stengiuosi nekimsti, kaip per pirma nestuma kai buvo + 27 kg.,
bet vistiek jau turiu + 3.5 nors tik 9 sav .... ka darysi, manau cia nuo organizmo priklauso
Atsakyti