Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

Sveikos visos,
man va trys menesiukai ir tpfu tpfu tpfu dar nepriaugau visiskai, nors pradzia nstumo labai ghrazi, nei pykina nei ka.
valgymo iprociu stengiuosi nekeisti, valgau visko, gal tik siek tiek daugiau arzoviu bei vaisiu smile.gif

siaip mano kunas linkes i stambejima, tai net nezinau kaip bus veliau, bet nenoriu labai daug priaugti, nes poto bus labai sunku numesti.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2009 06 15, 06:46)
nepergyvenk  4u.gif , juk ne skrandis ne šiukliadėžė, kad krautum viską iš eilės, gerai, kad galvoji ką valgai ir maitiniesi protingai, vadinasi rūpiniesi savo pilvinuku  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif

1. reikia galvoti ka valgai
2. ne esti biggrin.gif



Atsakyti
o taip...as irgi nenoreciau daug priaugti, nes ir siaip linkusi i pilnejima... doh.gif na,o jei jau taip nutix, tai reix lekt i sporto sale pluset thumbup.gif nors ir vienu ir kitu atveju reix eit sportuot. o tai ne tik vaiko teciui,bet ir sau nepatixiu... doh.gif
Atsakyti
As jau prijaugau 20 kg doh.gif pradzioj - per pirmus 3 men. tik1,5kg, bet veliau nuo 4 iki 7 men. tai po 4-5 i menesi blink.gif paskutinius, tai po 1-2 kg i men., stengiuos vakare valgyti tik uogas, vaisius, pastebejau, jei pavalgai vakare, tai iskarto plius kg, labai bijau, kad veliau nenumesiu unsure.gif nes jau dabar taip sau nebepatinku doh.gif pilvukas tai fainulka, bet visa kita verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(benmama @ 2009 06 17, 10:41)
Oi brangi mamyte, kad man taip
Masciau lygiai taip pat, spjoviau i dietas vien eko produktai, mociutes darzovytes, mesyte, Hipp sultytes geriau ziema... Nuo 61 greit priaugom iki 90 kg. Pagimdziau liko 85. Sake kol maitini nesidietink schmoll.gif , as vel apie save negalvojau... Dabar esu 90 ir laukiuosi antro, bijau ir pagalvoti kaip stuburas islaikys, venos issokinejo. Taip kad patarimas mamytems rupinkites savo svoriu, bet su protu, po to tokiu stebuklu kaip sitai mamytei vienas is tukstancio.  verysad.gif Sitas priaugtas svoris taip paprastai netipsta per nemigo naktis ar kaip buvote iki leliuko.
Sekmes nestuke.gif


Džiaugiuosi, kad man kol kas svoris neauga. bet tai dar tik pradžia. Galėtų visi susikaupę riebalai mano išeiti į pilvuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2009 06 29, 23:48)
As jau prijaugau 20 kg doh.gif  pradzioj - per pirmus 3 men. tik1,5kg, bet veliau nuo 4 iki 7 men. tai po 4-5 i menesi blink.gif  paskutinius, tai po 1-2 kg i men., stengiuos vakare valgyti tik uogas, vaisius, pastebejau, jei pavalgai vakare, tai iskarto plius kg, labai bijau, kad veliau nenumesiu unsure.gif  nes jau dabar taip sau nebepatinku doh.gif  pilvukas tai fainulka, bet visa kita verysad.gif


Pas mane tas pats...+ 20 kg....bet atrodau visai neblogai ax.gif nes buvau per daug liekna....bet aisku noreciau po nestuke.gif numesti tuos kg, galima palikti truputuka, bet ne visus biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Esam 33 savaiciu. Seip visada buvau apvaliu formu, ir baisiai bijojau dar baisiau suapvaleti...taciau, isejo taip, kad padidejau vos 5 kg. Dar zinoma visko gali nutikti per likusiais savaites, bet siai dienai yra kaip yra...
Atsakyti
as irgi pastebejau, kad jei tik vakare prisikemsu, nesvarbu ka, iskart kg auga. stengiuosi dabr diena daugiau pavalgyt, o vakare tik koki obuoli ar siaip ka. kolkas priaugau 8-9 kg, man tai normalu nestuke.gif
Atsakyti
Mielosios, nepergyvenkit del tu svoriu - jei augam tai vadinasi maziukui to reikia, po gimdymo pasportuosim, pakoreguosim mityba jau niekam nekenkdamos ir vel busim grazios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bubuke @ 2009 07 01, 14:08)
Esam 33 savaiciu. Seip visada buvau apvaliu formu, ir baisiai bijojau dar baisiau suapvaleti...taciau, isejo taip, kad padidejau vos 5 kg. Dar zinoma visko gali nutikti per likusiais savaites, bet siai dienai yra kaip yra...

O kaip tau pavyko tik tiek priaugti. Stengeisi nevalgyt ar pavyko nežinia kaip?Aš ir esu stamboka ir nesinori 100 perzengt g.gif
Beje, mano draugė pagimdė pries du menesius. nemazai priaugo. Ir kad svoris kristų...ne, Jis ėmėm augti. Nežinia kaip toliau bus
Atsakyti
dietos nesiajai tikrai nera gerai. schmoll.gif is kur dar tokiu minciu kyla... kiek reikia, tiek organizmas turi priaugti...
Atsakyti
QUOTE(tauteee @ 2010 01 22, 16:46)
dietos nesiajai tikrai nera gerai. schmoll.gif is kur dar tokiu minciu kyla... kiek reikia, tiek organizmas turi priaugti...



Visų pirma išsiaiškinkit ką žodis 'dieta' reiškia. Antra - iš kur traukėt tokią info apie "kiek reikia tiek priauga " . Paaiškinkit man kokiam organizmui reikia priaugti apie pvz 25-40 kg per kelis mėnesius? ( nereta nėštukė tiek priauga)

Pasidomėkit pirma, paskaitykit ką nors, o paskui baisėkitės.
Atsakyti