Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

O mane taip bandeles traukia blush2.gif
Atsakyti
Mums 28 savaitės, o priaugus esu 5 kg. Gydytoja pagiria vis, kad gerai laikausi biggrin.gif Iš tiesų pradžia nėštumo buvo sunki, nes pykino siaubingai, numečiau tada apie 5 kg, tik nuo antro trimestro atgavau savo svorį ir pradėjau priauginėt.
Nemanau, kad verta jaudintis dėl kelių kg, jie nukris maitinant. Aišku, kai jau 20 ir daugiau priaugama, tada sunkiau numest turbūt. Daugiau vaisių, daržovių, liesos žuvies racione, kruopų patiekalų ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Svori galite pasitikrinti cia mirksiukas.gif
As vel priaugsiu daug pagal visus tempus. Nors judu daug ir valgau tikrai maziau nei pirmu kartu. Taip kad nezinia, nuo ko cia viskas priklauso g.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta-S @ 2009 06 04, 11:01)
As niekada nesilaikiau jokiu dietu, dabar to daryt net neketinu lotuliukas.gif na,

oi, kokia tu laiminga moteris tongue.gif
Atsakyti
o as tai priaugau 5kg,man 25sav.
bet gydytoja sake,kad valgyciau maziau saldumynu...
iki vizito pas ja valgiau maziau,o sia savaite pradejau....
pasiemiau atostogas pries dekretines,likau tik 1 darbe,tai nuo pietu grizus nieko neveikiu,tik valgau ir guliu...
pilvuka ir sonus tempia sad.gif
galvoju,viskas,perku ryt svarstykles ir ziuriu ka valgau
beda tame,kad as iki nestumo kazkaip per puse metu priaugau,jau planavau eit sportuot,laikytis dietu ir va,suzinojau smile.gif
o kazkaip drastiskai kazka daryt negaliu,kad maziukui nepakenkti smile.gif
nors gal ir save taip raminu,ale nenoriu tapt tokia,kad vyras i kitas dairytis pradetu
ir biski bijau:(
ir sunku paciai darosi..
Atsakyti
QUOTE(Keja @ 2009 06 05, 15:59)
oi, kokia tu laiminga moteris tongue.gif



Na gal, bet po leliuka nezinau kaip bus ax.gif
Atsakyti
reikia labai ziureti maista smile.gif as nuo kokiu triju menesiu pradejau ziureti ka valgau tai ir svoris pradejo taip tragiskai neaugti 4u.gif visa laika iki 38 savaites buvo ok thumbup.gif bet nuo 38 savaites pagalvojau kad reikia atsivalgyti visokiu skanumynu nes maitinant neteks blush2.gif tai rezultatas toks kad per 2 savaites 7 kg doh.gif
Atsakyti
mane per kiekviena konsultacija bara blush2.gif pirma perdaug, o dabar krenta svoris ir jokiu dietu ar suvarzymu doh.gif svarbiausia mazylei viskas gerai ir visus terminus savaite lenkia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rozyte.LL @ 2009 06 12, 10:19)
mane per kiekviena konsultacija bara  blush2.gif pirma perdaug, o dabar krenta svoris ir jokiu dietu ar suvarzymu  doh.gif svarbiausia mazylei viskas gerai ir visus terminus savaite lenkia  rolleyes.gif

o kad man taip kristu be jokiu pstangu butu thumbup.gif thumbup.gif o dabar ir ziurek ka valgai kie valgai ir t.t... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(awileee @ 2009 06 13, 10:49)
....dabar ir ziurek ka valgai kie valgai ir t.t...  verysad.gif

nepergyvenk 4u.gif , juk ne skrandis ne šiukliadėžė, kad krautum viską iš eilės, gerai, kad galvoji ką valgai ir maitiniesi protingai, vadinasi rūpiniesi savo pilvinuku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2009 06 15, 08:46)
nepergyvenk  4u.gif , juk ne skrandis ne šiukliadėžė, kad krautum viską iš eilės, gerai, kad galvoji ką valgai ir maitiniesi protingai, vadinasi rūpiniesi savo pilvinuku  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Aš per pirmą nėštumą buvau priaugus 13 kg. Dabar galvoju - svajonė būtų tiek priaugti ir dabar ax.gif ... Nes kad ir ką besakytumėt - visgi geriau stengtis prisižiūrėt, nevalgyt bereikalingo, beverčio maisto...nes sunku paskui numesti rolleyes.gif . Žinoma, griežtų dietų laikytis tikrai nereikia nestuke.gif , svarbu, kad tiek būsima mamytė, tiek lėliukas, gautų visas reikalingas medžiagas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Doroteja @ 2007 07 06, 22:00)
Labasvakaras,

Kagi pasisakysiu ir as,manau turiu tokia teise,kadangi esu su "stazu" , brangioji dziaukis nestumu,dziaukis gyvybe kuri auga tavyje,ir jokiu dietu!!!!Spesi poto,jei reikes! Galiu is patirties pasakyti, man trecias nestumas ir per visus nestumus svoris auga vienodai pries gimdyma bunu priaugusi...neisgriukite +30kg, ir ka po gimdymo be jokiu dietu po 5menesiuku buvau liekna,mano standartinis svoris iki pastojimo buvo 52kg,pries pirma nestuma sveriau 50kg,pies antra 51kg, o pies sy 52kg... Esu matomai tokios naturos priaugu,bet veliau ir istirpsta! Ir neivienas gydytojas net nekomentavo mano svorio augimo,kagi valgome kiek norime jei tik apetitas yra,bet svarbiausia SVEIKAI MAITINTIS,IR KUO DAUGIAU TO KAS AUGA MUSU LIETUVELEJE,KAD NEALERGIZUOTI MAZULIO,IR DAR VASARA NEPIKNAUDZIAUKITE SINTETINEIS VITAMINAIS,DABAR SOCEI SVIEZIU DARZOVIU IR UOGU! Sekmes!!!!
Taip kad dziaukis seis 9menesiukais,lepink save nes tas laikas oj kaip greitai prabega.

Oi brangi mamyte, kad man taip
Masciau lygiai taip pat, spjoviau i dietas vien eko produktai, mociutes darzovytes, mesyte, Hipp sultytes geriau ziema... Nuo 61 greit priaugom iki 90 kg. Pagimdziau liko 85. Sake kol maitini nesidietink schmoll.gif , as vel apie save negalvojau... Dabar esu 90 ir laukiuosi antro, bijau ir pagalvoti kaip stuburas islaikys, venos issokinejo. Taip kad patarimas mamytems rupinkites savo svoriu, bet su protu, po to tokiu stebuklu kaip sitai mamytei vienas is tukstancio. verysad.gif Sitas priaugtas svoris taip paprastai netipsta per nemigo naktis ar kaip buvote iki leliuko.
Sekmes nestuke.gif
Atsakyti