Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(Boruzele*** @ 2009 06 01, 11:15)
Viskas bus gerai rolleyes.gif  net nepastebesi, kaip nukris tas svoris 4u.gif  sekmes mirksiukas.gif


aciu aciu manau man jos prireisk smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif nors jau ir dabar pradejau laikytis dietos nes daktaras liepe tai per 7 dienas ne tik kad nepriaugau bet ir numeciau 700 gr thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laikykitės dietos ir nepriaugsite biggrin.gif Bet iš tikro, kiekvienas organizmas ir kiekvienas nėštumas yra individualus, todėl jei keliais kilogramais daugiau ar mažiau priaugsite, nesijaudinkite, nes tai tik labiau kenkia mirksiukas.gif
Atsakyti
Jooo ir as manau dabar kad reikia laikytis dietos,
nes va man daktars vis sakydavo kai nueidavau dieta dieta!!! bet kai buvau paskutini kart tai grieztai pasake dieta ir jei priauksi bent grama tai guldysim i ligonine nes tipo kojos tinsta inkstai atisakys ir t.t...... nors as pati koju tinimo nejauciu
nu ir ka kai prigazdino o iligonine nesinori tai po savaites ejau vel pas savao dakatareli ir ne tik kad nepriaugau bet ir numeciau 700gr manau visai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jei taip ir toliau bus bus thumbup.gif nors dabar yra nestuke.gif 30 savaiciu ir sveriu 13,5 kg
o mano receptas toks:
1.jokiu padazu
2. jokiu bandeliu saldainuku pirageliu ir miltiniu patiekalu
3. mazesnes porcijos
4. ir grieztas ne maistui po 17 val
nebent jei labai norisi viena oboli suvalgau nu tai va rezultata pastebejau ir pati dziaugiuos ir dakataras isgyre tikiuos ir toliau taip maityntis nors ir sunkoka yra verysad.gif , bet gal kaip nors
Atsakyti
Nu jau ne schmoll.gif jokiu dietu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 06 03, 11:59)
Nu jau ne schmoll.gif  jokiu dietu  nestuke.gif

gerai jei jums svoris neauga labai o man kaip ant mieliu verysad.gif ir dar as labai pergyvenu kaip tu kg atsikratysiu po nestuke.gif tai dabar pradejau laikytis.... sunkoka nu bet gal kaip nors... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(awileee @ 2009 06 03, 14:06)
gerai jei jums svoris neauga labai o man kaip ant mieliu verysad.gif  ir dar as labai pergyvenu kaip tu kg atsikratysiu po  nestuke.gif  tai dabar pradejau laikytis.... sunkoka nu bet gal kaip nors... smile.gif



ojojoj...priaugau as jau nemazai blink.gif doh.gif blush2.gif pries nestuma buvau liekna, bet kai tik nestuke.gif iskart pradejo augti kg g.gif ir niekaip as ju sustabdyti negaliu....nu ka padarysi, reiskia taip reikia nestuke.gif vaikstau dabar issiputusi biggrin.gif wink.gif
ziuresim, kaip bus po gimdymo g.gif jei savaime netirpsiu, tada jau reikes fitness4.gif fitness3.gif showoff.gif
Atsakyti
QUOTE(awileee @ 2009 06 03, 11:09)
4. ir grieztas ne maistui po 17 val

žinokit sunkiai įsivaizduoju save nestuke.gif ant dietos blink.gif nu man tai būtų mission impossible schmoll.gif
abu nėštumus apetitas milžiniškas. priaugta svorio ir nemažai. po pirmojo, svoris pilnai atgautas, o po antrojo dar nežinia... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 06 04, 00:28)

ziuresim, kaip bus po gimdymo g.gif  jei savaime netirpsiu, tada jau reikes  fitness4.gif  fitness3.gif  showoff.gif


Man labai optimistiškai atrodo,kaip mamos įsivaizduoja,kad pagimdę bėgs sportuoti lotuliukas.gif Nebent gyveni su tėvais arba vyras pastoviai namie bus lotuliukas.gif
Atsakyti
Oj negaliu aš jūsų skaityt, tuoj vakare pažiūrėsiu lentelę kiek kas turi priaugt ir parašysiu. Nes jau dietos nėštumo metu tai yra totali nesąmonė.
Atsakyti
As niekada nesilaikiau jokiu dietu, dabar to daryt net neketinu lotuliukas.gif na, o po gimdymo ziuresim kaip ten bus, dar ne laikas planuot, juk vaikiukus maitinsim
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samanta-S: 04 birželio 2009 - 11:01
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 04, 08:37)
žinokit sunkiai įsivaizduoju save  nestuke.gif  ant dietos blink.gif  nu man tai būtų mission impossible schmoll.gif
abu nėštumus apetitas milžiniškas. priaugta svorio ir nemažai. po pirmojo, svoris pilnai atgautas, o po antrojo dar nežinia... unsure.gif


man nera lengva istikro sunku ir net labai doh.gif , bet stengiuosi nezinau kiek cia temsiu su ta dieta, bet nuejus pas daktars labai nervina kai turi klausytis jog tiek priaugai ir kodel nesilaikai dietos ir t.t.....
manau kokia diena kai pratruksiu kad prisisveisiu uz visas dienas atsiimsiu............ lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(awileee @ 2009 06 03, 11:09)
Jooo ir as manau dabar kad reikia laikytis dietos,
nes va man daktars vis sakydavo kai nueidavau dieta dieta!!! bet kai buvau paskutini kart tai grieztai pasake dieta ir jei priauksi bent grama tai guldysim i ligonine nes tipo kojos tinsta inkstai atisakys ir t.t...... nors as pati koju tinimo nejauciu
nu ir ka kai prigazdino o iligonine nesinori tai po savaites ejau vel pas savao dakatareli ir ne tik kad nepriaugau bet ir numeciau 700gr manau visai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  jei taip ir toliau bus bus  thumbup.gif  nors dabar yra nestuke.gif  30 savaiciu ir sveriu 13,5 kg
o mano receptas toks:
1.jokiu padazu
2. jokiu bandeliu saldainuku pirageliu ir miltiniu patiekalu
3. mazesnes porcijos
4. ir grieztas ne maistui po 17 val
nebent jei labai norisi viena oboli suvalgau nu tai va rezultata pastebejau ir pati dziaugiuos ir dakataras isgyre tikiuos ir toliau taip maityntis nors ir sunkoka yra verysad.gif , bet gal kaip nors


kazkokia nesamone doh.gif . as kai su prmaja vaiksciojau, tai mano gydytoja pasake, kad jokiu dietu dabar nescioms neskiria. anksciau - taip, bet dabar tikrai ne. tik paciai nesciai sunkiau, kai daug priauga. as pati priaugau 20kg, ir galiu pasakyti, kad ju taip paprastai nenumesi. bent jau man neisejo, nors jau po gimdymo praejo bevei 1.5 metu. taigi, turiu savo likusius 10kg, nei pries nestuma. dabar laukiuosi, ir labai bijau, kad vel nepriaugciau. tik si karta teks paciai pasilaikyt doh.gif i dietos, t.y. jokiu saldumynu, bandeliu, bulviu ir pa.
Atsakyti