Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(InesaP @ 2009 04 16, 14:58)
mano puskes ir mazas svoris buvo, apie 47 pries nestuma. ir valgydavo ji visada mazai, nes nenoredavo o ne del dietu. kai pastojo, tai graziai suapvalejo, bet ir visiskai nedaug. pagimde grazia ir sveika mazyte, kuri svere virs 3kg. tad svarbiausia kad vaikutis auga, o tavo svoris neturi kilti kaip ant mieliu. lotuliukas.gif
nes mes turim suvartoti maisto 300 - 400kaloriju daugiau nei pries nestuma. bet ne dvigubai! nestuke.gif




Sveikinu su artejanciom vetuvem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 05 25, 22:06)
Baikit merginos irnesakyk.gif  victory.gif  mum 32 savaites nestuke.gif  ir + 16 kg ax.gif
Ir ka? o vat ir nieko....numesim mes ta svori, as neabejoju sokiai.gif
Svarbiausia, kad leliukai butu sveiki victory.gif



Oooooi kaip as jums pavydziu, kad taip optimistiskai nusiteikusi del svorio numetimo po gimdymo o va as labai kazko pergyvenu kad sunkei nukris ir daug pastangu reisk deti dabar man 29 saviates ir jau +13 kg o tai kas toliau bus iki nestumo pabaigos ooooi kaip bijaaaau
Atsakyti
sveikos mamkos 4u.gif
na, as badaut tai niekada nebadavau, bet ir nepersivalgau, kad paeit nebegaleciau... zinoma bulku, tortu tai atsisakiau, nes is ju jokios naudos, tik pucia zmogu lotuliukas.gif
aciu dievui , kad link ju ir traukos nebuvo dideles, man geriau agurkeliai rauginti thumbup.gif
skysciu taip pat riboju, nes nuo ju labai tint galiu pradet, beto pusle pradeda spaust doh.gif
nuo kavos puodelio tai tikrai nieko neatsitiks - nebent spaudimas lb aukstas...
per visa dabartini laika priaugau 11 kg...
valgau viska,,,po nedaug ,,,svarbu ne kiekis , o kokybe,,, thumbup.gif (ir uz masinos vairo dar uzlendu, nes pilvukas man nemaiso...) lotuliukas.gif
ir leliokas nenupenetas ir pati lengvesniu skranduku vaikstau ir antvorio per didelio nera.... lengviau bus gimdyt,,, mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Reikia stengtis vengti druskos, negerti perdaug skysčių, stengtis nevalgyti čipsų, greito maisto, gazuotų gėrimų (šito geriau nevartoti visai, ne tik nestuke.gif metu). Man asmeniškai kartais norisi suvalgyti picą ar mėsainį, bet suvalgius, nejaučiu sąžinės graužaties, nes manau, jeigu valgyti vien sveiką maistą, leliukas gali būti alergišku ir negalės ragauti tam tikrų produktų.
Aišku, reikia mažiau valgyti vakare, bet jei aš ko nors neužkandu prieš miegą, atsibundu alkana vidury nakties ir negaliu užmigti doh.gif .
Atsakyti
Sveikutes,as kogero ne i tema,bet gal kazkieno tokia pati situacija kaip pas mane 4u.gif
Mano nestumas 36sav,o per visa si laika sugebejau priaugti vos 1.5-2kg. Visa si laika man gine del to nieko nesake,o dabar jau kaip pats galas liepe pasispausti,kad kazkaip to svorio priaugciau,bet juk as dietos jokios nesilaikau,bet ir apetitas mano ne koks,gal ka merginos patartumete? 4u.gif
P.S.: per pirma nestuma buvau priaugusi net 17kg doh.gif
Atsakyti
Labutis,

Gal ir kvailai as cia, bet vis tik paklausiu.. jeugu mamyte alkana ar leliukas irgi jauciasi alkanas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Odna @ 2009 05 29, 16:23)
Labutis,

Gal ir kvailai as cia, bet vis tik paklausiu.. jeugu mamyte alkana ar leliukas irgi jauciasi alkanas? blush2.gif


smile.gif na leliukas visuomet pasiima is mamytes viska ko jam reikia ir kada reikia. taip kad leliukas nebadauja, o mamytei reiktu valgyti smile.gif nes juk reikia papildyti isnaudotas atsargas.
Atsakyti
Sveikutes, daktaras paskyre dieta (jos manymu as priaugau daug svorio, beto kojos labai tinsta) tai gi pirma karta pasake mazinti druska, keptu patiekalu atsisakyti rukytos mesytes,cispus, po poros menesiu uzdraude visai ketcupus, majonezus padazus (isskyrus balta), liepe valgyti darzoves, jogurtus, varskes, virta mesa. Dabar, kai iki dimdymo liko apie menesi ir man pradejo streikuoti skrandis, tai gi dieta: koses, ryziu, grikiu, makaronai, naturalios sriubytes doh.gif , jau nebezinau ka bevalgyti. (Jokiu darzoviu, vaisiu verysad.gif ) Siandien paaiskejo , kad nuo pastojimo priaugau 13kg. Juk cian nera daug? O dieta man tikras siaubas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(awileee @ 2009 05 28, 13:23)
Oooooi kaip as jums pavydziu, kad taip optimistiskai nusiteikusi del svorio numetimo po gimdymo o va as labai kazko pergyvenu kad sunkei nukris ir daug pastangu reisk deti dabar man 29 saviates ir jau +13 kg o tai kas toliau bus iki nestumo pabaigos ooooi kaip bijaaaau


Viskas bus gerai rolleyes.gif net nepastebesi, kaip nukris tas svoris 4u.gif sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi, nereikia pergyventi 13 kg, nemanau, kad cia daug blush2.gif Juk tie kilogramai, kaip mat greitai nukris, busime uzsiemusios mamos mirksiukas.gif
As 29 savaitele nestuke.gif , tai priaugau 9 kilogramus, kaip kurie sako kad taip pat daug, bet as neimu i sirdi lotuliukas.gif Svarbiausia yra sveikas maziukas thumbup.gif
Atsakyti
mums 35 sav ir priaugusi beveik 10 kg esu ax.gif
Atsakyti
Na,aš priaugau 32 kg. Nors jie ir nukrito per 4 mėnesius po gimdymo,bet nieko gero tas svoris. Tad nekalbėkit nesamonių,kad "oi,pagimdysi-numesi" mirksiukas.gif ne tame esmė. Šiaip per daug priaugus svorio,teoriškai sunkesnis gimdymas būna.Nėštumo pabaigoj vargina daugiau skausmu.O ir po gimdymo labai skauda tam tikras kūno vietas (aš iki šiol kankinuos kirkšnių skausmais.O ir raumenys greičiau pavargsta ir t.t.).

Tad nerykit kaip išprotėja. Geriau vietoj pyragėlio mėlynių nusipirkti ir pan. Ir sveikiau,ir skaniau mirksiukas.gif
Atsakyti