Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

Aš tai išvis, kad nepriaugti svorio valgau kartais net mažiau negu prieš nėštumą. Skaičiau, kad reikia valgyti už du bet kiekvieno mūsų skrandis tai yra kaip suspaustas kumštis, tai įsivaizduokir koks vaikučio.
Šiaip labai geriu daug filtruoto vandens, jis iš tikrųjų gerai ypač kam aktuali vidurių užkietėjimo problema. nestuke.gif
Atsakyti
mano puskes ir mazas svoris buvo, apie 47 pries nestuma. ir valgydavo ji visada mazai, nes nenoredavo o ne del dietu. kai pastojo, tai graziai suapvalejo, bet ir visiskai nedaug. pagimde grazia ir sveika mazyte, kuri svere virs 3kg. tad svarbiausia kad vaikutis auga, o tavo svoris neturi kilti kaip ant mieliu. lotuliukas.gif
nes mes turim suvartoti maisto 300 - 400kaloriju daugiau nei pries nestuma. bet ne dvigubai! nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2009 04 16, 14:26)
Aš tai išvis, kad nepriaugti svorio valgau kartais net mažiau negu prieš nėštumą. Skaičiau, kad reikia valgyti už du bet kiekvieno mūsų skrandis tai yra kaip suspaustas kumštis, tai įsivaizduokir koks vaikučio.
Šiaip labai geriu daug filtruoto vandens, jis iš tikrųjų gerai ypač kam aktuali vidurių užkietėjimo problema. nestuke.gif

blink.gif nebedaryk taip! Juk turi dar viena gyvybe, uz kuria esi atsakinga. Tikrai neturetum valgyt maziau, nei iki nestumo, juk vaikelis turi pilnai vystytis O jei negaus pakankamai maisto medziagu, manau, kad jam tai bus ne i gera schmoll.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
mane domina toks dalykas - man visai dingo apetitas, valgau prisiversdama. ar tai labai kenkia? ar turėtų praeiti?
Atsakyti
O as tai labai linkusi priaugti svorio blush2.gif Tai kazkaip baisu kad priaugsiu per daug svorio sad.gif. Juk ir mazajam geriau kai maziau priaugi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nessi @ 2009 04 23, 09:09)
O as tai labai linkusi priaugti svorio  blush2.gif  Tai kazkaip baisu kad priaugsiu per daug svorio sad.gif. Juk ir mazajam geriau kai maziau priaugi  smile.gif

nessi,kiek tau laiko nestuke.gif ,o kad per daug nepriaugti stenkis vakare nevalgyti daug arba valgyk vaisius pvz obuolius,..aisku nevisada taip iseina kaip norisi man 36sav priaugau 13kg manau normaliai
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 04 16, 18:43)
sveikos smile.gif
mane domina toks dalykas - man visai dingo apetitas, valgau prisiversdama. ar tai labai kenkia? ar turėtų praeiti?



As visa nestuma su tuom kankinausi. Pradzioje beveik is viso nevalgiau, o po to kai pykinimai truputi aprimo, pradejau prisiversdama nors 3 kartus per diena valgyti. Bet uz tat as labai daug geriau vandens, po 2 litrus kasdien, kartais ir daugiau. Man apetito stoka visai nepakenke. Per visa nestuma tepriaugau 6 kg, ir tie buvo pirmiau numesti pirmaisiais menesiais kai pykino ziauriai. O dukrele gime neperdidziausia, tik 2.8 kg, bet aciu Dievui sveikut sveikutele. taigi, nemanau, kad apetitas labai kazka gali itakoti. Svarbu gerk daug skysciu ir valgyk daug svieziu vaisiu ir darzoviu, kad vitaminu nestigtu smile.gif
Atsakyti
Nesenai gimdė mano draugė, kuri buvo priaugusi 18kg. Tai nuo gydytojo gavo velnių, kad tiek daug priaugo, sako, reikėjo žiūrėt savęs. Bet kartais lengva pasakyt, nepriaukit. KARTAIS didelę dalį svorio sudaro skysčiai. Manau, kad nei viena nenori daug priaugt, bet neišeina, taip, kaip norisi
Atsakyti
Man 6 savaite, manes nepykina, bet zversikas apetitas, stengiuos dienos metu koki riesutuka suvalgyt, duonos gabaleli, kad nesijausciau alkana, bet vakare tai isvis kazkas atsiveria ir ryju, man baisu jau daros. Bet, kad pavalgau ir vel po 10 min. alkana jauciuosi. Jei taip toliau tai reiks skrandi uzsiristi doh.gif Arba kokiais grikiais su kefyru maitintis.
Atsakyti
As per nestuma priaugau 13 kg ir manau, kad tai yra normalus svoris mirksiukas.gif nors viena menesi gydytoja man prisake laikytis dietos, bet as nelabai emiau i galva, valgiau kaip valgiusi ir pasirodo kita menesi viskas susitvarke savaime rolleyes.gif

Na, o mano vyro bendradarbio zmona per nestuma priaugo 35 kg g.gif
Atsakyti
QUOTE(megasun @ 2009 04 29, 13:47)
As per nestuma priaugau 13 kg ir manau, kad tai yra normalus svoris mirksiukas.gif  nors viena menesi gydytoja man prisake laikytis dietos, bet as nelabai emiau i galva, valgiau kaip valgiusi ir pasirodo kita menesi viskas susitvarke savaime rolleyes.gif

Na, o  mano vyro bendradarbio zmona per nestuma priaugo 35 kg  g.gif


13kg tai labai normalu, 35 kg manau jau pervirsis, tikrai tiek nenoreciau unsure.gif
Atsakyti
as per 20 sav priaugau iki 3 kg. dabar-23 sav, ir jau turiu +5 kg g.gif manau, kad daugoka. bet dziaugiuos, kad visokie pasisedejimai sveciuos ir gimtadieniai baigesi, tad ir pagundu g.gif valgyt arba nors truputi paragaut bus minimum.
o siaip tai nuo pat pastojimo nevalgau batono ir aplamai kvietiniu miltu gaminiu (valgau max karta per savaite), bulviu - minimum, makaronu- visai nevalgau. norint valgyt, geriu vandeni, arba banana, arba kita vaisiu- darzove smile.gif
bet jei rimtai,tai pilvukas mano tikrai atrodo didelis, net kartais atrodo, kad vaikas atsigriebia uz tuos pirmus 2 menesius, kai svoris stovejo vietoj!!!
kas liecia iskrovos dienas, tai tikrai girdejau ne viena nuomone , kad tai yra reikalinga ir sveika, ir naudinga. manau, kad kai tik atsiras galimybe, tai tikrai iskeisiu sriuba ir antra patiekala i nnn kg arbuzo smile.gif
Atsakyti