Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(Princec @ 2009 03 15, 15:43)
nelabai temuke juda,gal niekas nepriauga per daug tongue.gif as pastojau 68, linkusi kaupti riebaliukus, vien nuo minties jei priaugciau 30kg pasidarydavo silpna. Nedarau aisku iskrovu, bet stengiuosi valgyti virta maista, varske,jogurta, rytais visada avizine kose su medum, nes zinau jei paleisciau vadeles butu baisu,ir nemanau kad svekiau lelytei butu nuo tu lasinuku.Mums jau 29sav priaugau 8-9kg manau tikrai nepermazai(gal net per daug),bet kartligiskai nestresuoju, dar i 5 tikiuosi tilpt 4u.gif

as pries nestuma ridenau svori zemyn, tai ir pastojus nesinori apsileisti, db mums 25 sav ir turim + 4 kg, neisivaizduoju kiek priaugsiu iki nestumo pabaigos rolleyes.gif
Atsakyti
Pirmo nestuke.gif metu +22 kg, nes nezmoniska trauka buvo saldumynams. 10 kg meciau 11 men. Ir vel pastojau, kai buvo belike 1.5 kg rolleyes.gif
Dabar 17-ta sav. +4.5 kg (nezinau gerai, ar ne). Vakar kazkaip gavosi "iskrovos" diena, kai gyvenau miusli, 2 apelsinais ir balta misrainyte...+500g doh.gif Is niekur!

Eisiu kita menesi i baseina, gal ne po 3 kg per menesi priauginesiu...

Is kitos puses: jei teks maitinti (o gali ir netekti...), teks atsisakyti nemazai produktu...Tai ko nepalepinti saves?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visai kitokia: 20 kovo 2009 - 13:33
Sveikos, jei valgytume daugiau darzoviu ir vaisiu, svoris taip sparciai neaugtu, bet ka daryti kai taiiip norisi saldumynu...
Va ir visokios baltos misrainytes dar jo prideda rolleyes.gif
Blieka palinketi gelezines valios tiek kitoms mamytems, tiek sau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@usra @ 2009 04 03, 20:18)
Sveikos, jei valgytume daugiau darzoviu ir vaisiu, svoris taip sparciai neaugtu, bet ka daryti kai taiiip norisi saldumynu...
Va ir visokios baltos misrainytes dar jo prideda  rolleyes.gif
Blieka palinketi gelezines valios tiek kitoms mamytems, tiek sau smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ir aš pirmą nėštumą priaugau net dvidešimt vieną kg. bet manau del to, kad buvau daug prieš tai numetus svorio. Taip norėtųsi šį kartą mažiau.. cool.gif
Atsakyti
Gydytoja sakė, kad labiausiai reikia vengti cukraus ir visur kur jo yra. O jo yra daugelyje vaisių, o jau nešneku apie bandeles.
Pastebėjau, kad prieš nėštumą maitinausi taip pat ir svoris neaugo, o kai pastojau iš karto kiekvienas gramas atsistoja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labukas: 06 balandžio 2009 - 17:38
QUOTE(labukas @ 2009 04 06, 18:37)
Gydytoja sakė, kad labiausiai reikia vengti cukraus ir visur kur jo yra. O jo yra daugelyje vaisių, o jau nešneku apie bandeles.
Pastebėjau, kad prieš nėštumą maitinausi taip pat ir svoris neaugo, o kai pastojau iš karto kiekvienas gramas atsistoja g.gif



Sveikos busimos mamytes,
Deja ir man si problema aktuali verysad.gif . Mum dar tik 24 savaiteles, o jau +11kg blink.gif . Siaip labai smulki niekada nebuvau, bet visada buvau gana sportiska ir ziurejau , ka vagau. Plius pora savaiteliu pries leliukui isitaisant pilvely , nustojau dumeli traukt.
Tai oij joi joi doh.gif Kartais atrodo, kad svoris kyla vien beziurint i maista verysad.gif
Taigi nutariau sest ant dietos ... Badaut nesiruosiu, bet sau pasizadejau - nesveiko maisto nei i burnna 4u.gif Manau taip ir man ir maziui tik geriau bus
Atsakyti
Sveikos,
o jus man pasakykit, ka man gerti? Siaubas kaip noriu gerti, o kavos negalima, arbatos negaliu ir nlb galima, limonadu negalima, sulciu negalima, vandens negaliu, tai tik piena? Spaustas sultis? Bet ir jas juk nekasdien... schmoll.gif tiesiog beda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(R_Ko @ 2009 04 15, 16:16)
Sveikos,
o jus man pasakykit, ka man gerti? Siaubas kaip noriu gerti, o kavos negalima, arbatos negaliu ir nlb galima, limonadu negalima, sulciu negalima, vandens negaliu, tai tik piena? Spaustas sultis? Bet ir jas juk nekasdien...  schmoll.gif  tiesiog beda  unsure.gif



o as tau patarciau prisiversti ir gerti labai daug vandens, nes jo reikia ne tik tau paciai, bet ir tavo besiformuojanciam kudikiui. Visi kiti gerimai tai tik priedai prie vandens dienos normos. O norma yra 1.5l per para. As kai laokiausi isgerdavau 2-2.5l per para, nes mane ziauriai pykino. Na ir plius sviezios sultys ir zoleliu arbata. ir zinoma didziule pieno stikline kasdien. Sitaip as iavengiau ligonines, nes vemdama kasdien netekdavau daug skysciu.
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 04 15, 20:52)
o as tau patarciau prisiversti ir gerti labai daug vandens, nes jo reikia ne tik tau paciai, bet ir tavo besiformuojanciam kudikiui. Visi kiti gerimai tai tik priedai prie vandens dienos normos. O norma yra 1.5l per para. As kai laokiausi isgerdavau 2-2.5l per para, nes mane ziauriai pykino. Na ir plius sviezios sultys ir zoleliu arbata. ir zinoma didziule pieno stikline kasdien. Sitaip as iavengiau ligonines, nes vemdama kasdien netekdavau daug skysciu.


tai va, nzn, ka daryti, nes man atrodo, kad nuo vandens vemsiu... siaip manes labai nepykina, bet kai isgeriu vandens, tai iskart suziaugcioju... va cia su tuo gerimu as ir ikliuvau... apskritai valgyt labai sunku pasidare, nors siaip apetitu anksciau nesiskundziau, o dabar tai viskas smirdi ir nieko nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(R_Ko @ 2009 04 16, 07:58)
tai va, nzn, ka daryti, nes man atrodo, kad nuo vandens vemsiu... siaip manes labai nepykina, bet kai isgeriu vandens, tai iskart suziaugcioju... va cia su tuo gerimu as ir ikliuvau... apskritai valgyt labai sunku pasidare, nors siaip apetitu anksciau nesiskundziau, o dabar tai viskas smirdi  ir nieko nenoriu schmoll.gif

as tai jau zinau kaip tu dabar jautiesi.man net nesinoretu gryzti y ta laikotarpi verysad.gif
as ir nieko negerdavau, as netgi nevalgiau, nes nieko nenorejau. man kai prasidejo pykinimas nuo antro menesio, tai as numeciau 5kg, nes tik gulejau ir miegojau. neturedavau jegu net indu isplauti, o ka bekalbeti apie valgymo daryma. galedavau suvalgyti tik obuolius, agurkus ar kitokius lengvus neriebius produktus. atsikeldavau tik tada kai eidavau y darba, bet ateini, issivemi iki asaru ir pamelynavimo, ir slampineji visa diena kai zombis. skysciu as iki pat dabar negeriu, nes as ju niekada daug nevartodavau. gerai jei 2puodukus arbatos pavyksta isgerti, nes nenoriu, o vanduo tai visad man neskanu budavo ir yra, nebent jau kazka suriai uzvalgydavau.

Papildyta:
o del svorio priaugimo , tai taip galiu pasakyti. tai kad esi nebe viena, tai nereiskia kad reikia valgyti uz du.
mano drauge kai pastojo, visa gyvenima laikesi dietu, tai nusprende kad dabar viskas galima, ir pradejo kimsti. priaugo 30kg, o svere pries nestuma apie 60 gal maziau. as tai pat megstu paskanauti, bet tik tada kai jauciu kaip organizmas to nori, bet skaniausia man, kas neriebu. man net norint netelpa daug maisto. o niekada nebuvau manikene, bet dabar organizmas nebenori nei cepelinu, nei kugeliu. reikia juk valgyti ne slamsta, nes kudikiui reikia priaugti, o normalu maista. ( nors kartais mesainis labai skaniai sulenda biggrin.gif )
as visa diena uzkandziauju obuoliais, morkom, arba panasiai.
as pries pastojant sverdavau 64-65kg,paskui per vemima buvo nukrites iki 61! o nuo pirmo pasisverimo pas daktare, as tepriaugau 7 - 8kg. tikiuos dabar kai sedziu jau dekrete, nepradesiu kilti kaip ant mieliu g.gif
Atsakyti
va tai aciu uz palaikyma, taip sakant thumbup.gif
as tai del maisto siek tiek ir nervuojuos, nes nieklas labai nelenda, bandau kazka kai galiu valgyt, bet gi reikalas tame, kad as tokia esu, na kaip cia pasakius miniatiurine... sveriu 45kg, tai jei dar svori pradeciau metyti... neisivaziduoju ir kad galeciau priaugti, kai visada tokia buvau g.gif
na blogiausia, kad esu tokia, o dar niekas nelenda, bet gyd. sako tu mazyte ir vaikiukas bus mazas ir svorio daug nebus smile.gif
Atsakyti