Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(Edikute @ 2009 01 28, 13:04)
as nesuprantu siuolaikiniu merginu!!!!!!! vaiksto perdziuvusios, paskui negali pastoti, o jei galu gale pastoja, tai ir nestumo metu apie dietas galvoja. NEBUKIT KVAILOS! nors nestumo metu nesukit galvos del dietu!
zinau atveji, kai moteriske nenoredama prieugti svorio per nestuma valge tik varskytes, jogurtukus, o rezultatas: mergaite gime visiskai invalide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Manau nei viena nenori daug priaugti, bet manyciau geriau po nestumo, zindymo pasikankinti ir dietu pasilaikyti!


badavimo dietos tikrai nereikia laikytis nestumo metu, bet va riboti tortus, pyragelius, bandeles, ledus, sokoladus, riebius padazus manau butina 4u.gif juk ir daktarai sako kad sveika priaugti iki 15kg. Ne badauti reikia o ziureti ka valgai, pvz jautienos kepsni ar pyraga su grietinele mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš pirmą nėštumą priaugau kažkur 25...daugiau biški gal... sakiau šį nėštumą ribosiu maistą, neleisiu sau priaugti. Beja, mano ūgis 168 svėriau iki nėštumo 50 kg. Nu ir ką jūs manot-negaliu aš ribot sau maisto kol kas ir viskas. Jei nepavalgau-atrodo išvemsiu skrandį, vidurius ir ką tik nori... košmariškas jausmas, kuris praeina kai pavalgau. Jau sveriu 61 kg, nors man dar tik 12 pilnų savaičių. Neprarandu vilties kad kai praeis tas blogumo jausmas kažkiek riboti save. Ypač neleist sau valgyti bulkas, tortus ir pan. Dabar tokių dalykų irgi nevalgau. žodžiu, kol kas man nieko nesigauna... tik tiek kad lengvai man visai tas svoris nukrito pirmąjį nėštumą-po pusmečio jau visai neblogai atrodžiau, o po metų grįžau į savo buvusį svorį ir vėl tilpau į tuos pačius rūbus.
Atsakyti
QUOTE(*elfė* @ 2009 01 29, 12:23)
Aš pirmą nėštumą priaugau kažkur 25...daugiau biški gal... sakiau šį nėštumą ribosiu maistą, neleisiu sau priaugti. Beja, mano ūgis 168 svėriau iki nėštumo 50 kg. Nu ir ką jūs manot-negaliu aš ribot sau maisto kol kas ir viskas. Jei nepavalgau-atrodo išvemsiu skrandį, vidurius ir ką tik nori... košmariškas jausmas, kuris praeina kai pavalgau. Jau sveriu 61 kg, nors man dar tik 12 pilnų savaičių. Neprarandu vilties kad kai praeis tas blogumo jausmas kažkiek riboti save. Ypač neleist sau valgyti bulkas, tortus ir pan. Dabar tokių dalykų irgi nevalgau. žodžiu, kol kas man nieko nesigauna... tik tiek kad lengvai man visai tas svoris nukrito pirmąjį nėštumą-po pusmečio jau visai neblogai atrodžiau, o po metų grįžau į savo buvusį svorį ir vėl tilpau į tuos pačius rūbus.



Tai ką, dar tik 12 savaičių, o jau spėjai priaugti 11kg? g.gif Vargšiukė, na gal po to apletės, aš ir pastebėjau, kad iki 12 savaičių priaugau 3 kg, dabar per 3 sav tik 1 kg nestuke.gif Na gal ir tau po to aplėtės, nes kiek supratau esi prie smulkiųjų kaip ir aš 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*elfė* @ 2009 01 29, 11:23)
Aš pirmą nėštumą priaugau kažkur 25...daugiau biški gal... sakiau šį nėštumą ribosiu maistą, neleisiu sau priaugti. Beja, mano ūgis 168 svėriau iki nėštumo 50 kg. Nu ir ką jūs manot-negaliu aš ribot sau maisto kol kas ir viskas. Jei nepavalgau-atrodo išvemsiu skrandį, vidurius ir ką tik nori... košmariškas jausmas, kuris praeina kai pavalgau. Jau sveriu 61 kg, nors man dar tik 12 pilnų savaičių. Neprarandu vilties kad kai praeis tas blogumo jausmas kažkiek riboti save. Ypač neleist sau valgyti bulkas, tortus ir pan. Dabar tokių dalykų irgi nevalgau. žodžiu, kol kas man nieko nesigauna... tik tiek kad lengvai man visai tas svoris nukrito pirmąjį nėštumą-po pusmečio jau visai neblogai atrodžiau, o po metų grįžau į savo buvusį svorį ir vėl tilpau į tuos pačius rūbus.


Tikrai sumažės apetitas, nes ir man taip pradžioj buvo. Jei nepavalgydavau, būdavo bloga, galvą skaudėdavo
Atsakyti
QUOTE(Zaviux @ 2009 01 29, 13:15)
Tai ką, dar tik 12 savaičių, o jau spėjai priaugti 11kg? g.gif  Vargšiukė, na gal po to apletės, aš ir pastebėjau, kad iki 12 savaičių priaugau 3 kg, dabar per 3 sav tik 1 kg nestuke.gif  Na gal ir tau po to aplėtės, nes kiek supratau esi prie smulkiųjų kaip ir aš 4u.gif

taip išeina... nu sakau gal kai jau nepykins susinormalizuos viskas... nes dabar tai doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(jurda @ 2009 01 29, 16:44)
Tikrai sumažės apetitas, nes ir man taip pradžioj buvo. Jei nepavalgydavau, būdavo bloga, galvą skaudėdavo

tikiuosi ir aš, kad jūsų žodžiai kai saka Dievui į ausį... nes jei taip tokiais tempais "varysiu" tai šakės. Laukiu kol nepykins, tada gal kaip nors suimsiu save į rankas. Svarbiausia noras ir supratimas, kad jei nesusiimsiu tai būsiu kaip tankas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2009 01 28, 13:18)
Aš tai visaip stengiuos, tą maistą riboti bet jau 22 savaitė ir +7kg. labai pergyvenu, bet atrodo nieko nevalgau, o svoris vis didėja ir didėja. Labai priaugau pirmus mėnesius, nes prieš nėštumą ir dūmelį patraukdavau ir sportavau. Tai kai netikėtai sužinojau, kad laukiuos iš karto viską mečiau, tai ir pradėjo svoris augt kaip ant mielių, be to dirbu sėdimą darbą. Vaikščioti daug po gryną orą irgi žiemą neišeina, gyvenam prie jūros tai pas mus pastoviai vėjuota, pūgos, kad net nosį laukan bijai iškišt. Nieko neina padaryt tik susitaikyt. Kai išeisiu į dekretą bandysiu dar į baseiną eit gal kiek prisitabdys. g.gif


Siaip man atrodo, kad cia yra del to, kad iki nestumo tu labai daug sportavai ir plius rukei, o dabar kai viska metei svoris automatiskai padideja, nes raumenis riebaliukais virsta. Na bet nieko jau antram semestre galesi uzsiimti sportu. Juk sporto klubuose pilna programu nescioms, tiek manksta, tiek baseinas. Tai beja pades tau ir gimdymo metu, lengviau bus, nes raumenys stipresni bus.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2008 03 06, 12:42)
Dietos laikytis neštumo metų tikrai negalima  blink.gif  Maitintis reikia sveikai, įvairiapusiškai, kad nepritrūktų jokių vitaminų ir mineralų.
O sportuoti galima tik tuomet, jei prieš  nestuke.gif  sportavai, bet kruvius kiek sumažinti. ir sportuoti nebent pirmus 3 mėn. Arba tinka dar specialios  nestuke.gif  mankštos baseine,  nestuke.gif  joga  ax.gif



tikrai ne schmoll.gif pirmus 3 mėn kaip tik reikia labiau irboti krūvį, ypač buvusių mėnesinių dienomis, be to net ir nesportavę nėščiosios turėtų daryti lengvą mankštą. Didžiausias krūvis - viduriniame semestre.
o jei apie dietas, tai irgi individualu.pvz. man nieko neišeina laikytis, bet ir prieš nėštumą neišeidavo..Gerai, kad dar taip greit neauga kol kas..
Atsakyti
QUOTE(*elfė* @ 2009 01 29, 12:23)
Aš pirmą nėštumą priaugau kažkur 25...daugiau biški gal... sakiau šį nėštumą ribosiu maistą, neleisiu sau priaugti. Beja, mano ūgis 168 svėriau iki nėštumo 50 kg. Nu ir ką jūs manot-negaliu aš ribot sau maisto kol kas ir viskas. Jei nepavalgau-atrodo išvemsiu skrandį, vidurius ir ką tik nori... košmariškas jausmas, kuris praeina kai pavalgau. Jau sveriu 61 kg, nors man dar tik 12 pilnų savaičių. Neprarandu vilties kad kai praeis tas blogumo jausmas kažkiek riboti save. Ypač neleist sau valgyti bulkas, tortus ir pan. Dabar tokių dalykų irgi nevalgau. žodžiu, kol kas man nieko nesigauna... tik tiek kad lengvai man visai tas svoris nukrito pirmąjį nėštumą-po pusmečio jau visai neblogai atrodžiau, o po metų grįžau į savo buvusį svorį ir vėl tilpau į tuos pačius rūbus.


kai pati tokia smulkute esi, tai organizmas pradzioj bando priaugti iki reikiamo svorio, o tada jau tik ir vaikiukui pradeda augti...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal as cia ir ne i tema, nes mano problema yra visiskai priesinga jusu - nuo nestumo pradzios numeciau 5 kg. Tai tikrai labai keista, nes esu tikrai ne is kuduju, kemsu kada tik noriu ir kas papuola. Kiekviena karta, kai apsilankau pas gydytoja, ji man vis pagrumoja, paskutini karta net vitaminus liepe gert. Nezinau, bet pati sau tai as atrodau tokia sudramblejus, isteslejus... Gal kas turit panasia problema? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 02 04, 11:30)
Sveikos 4u.gif  Gal as cia ir ne i tema, nes mano problema yra visiskai priesinga jusu - nuo nestumo pradzios numeciau 5 kg. Tai tikrai labai keista, nes esu tikrai ne is kuduju, kemsu kada tik noriu ir kas papuola. Kiekviena karta, kai apsilankau pas gydytoja, ji man vis pagrumoja, paskutini karta net vitaminus liepe gert. Nezinau, bet pati sau tai as atrodau tokia sudramblejus, isteslejus... Gal kas turit panasia problema? ax.gif



Nesuprantu kodel tu matai tame problema. Anglijoje man net svorio niekad nematuodavo, tik per pirma apsilankyma, nes jie sako, kad svorio augimas yra visiskai nerodiklis. Pas man panasiai buvo kaip ir tau. Pradzioje numeciau 6 kg. Svoris visiskai neaugo iki kokios 26-27 savaites. Po to po truputi pradejo augti. Galutiniu atveju dabar likus savaitei iki gimdymo sveriu beveik tiek pat kiek ir per pirmaji apsilankymas pas ginekologe. Ir ka tu manai, dare man echo prie pora dienu ir mano leliukas visus 3.300 kg sveria! Taip kad ne svoryje esme. O sudramblejus jautiesi, nes pilvui augant daraisi maziau lankstesne. O svoris tau prades augti artejant 30 savaitei kai vaikelis prades riebaliukus kaupti. Taip kad nemanau, kad cia kazkas tokio del ko reiktu saujom vitaminus gerti, jei ir taip gerai valgai.
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 02 05, 01:18)
Nesuprantu kodel tu matai tame problema. Anglijoje man net svorio niekad nematuodavo, tik per pirma apsilankyma, nes jie sako, kad svorio augimas yra visiskai nerodiklis. Pas man panasiai buvo kaip ir tau. Pradzioje numeciau 6 kg. Svoris visiskai neaugo iki kokios 26-27 savaites. Po to po truputi pradejo augti. Galutiniu atveju dabar likus savaitei iki gimdymo sveriu beveik tiek pat kiek ir per pirmaji apsilankymas pas ginekologe. Ir ka tu manai, dare man echo prie pora dienu ir mano leliukas visus 3.300 kg sveria! Taip kad ne svoryje esme. O sudramblejus jautiesi, nes pilvui augant daraisi maziau lankstesne. O svoris tau prades augti artejant 30 savaitei kai vaikelis prades riebaliukus kaupti. Taip kad nemanau, kad cia kazkas tokio del ko reiktu saujom vitaminus gerti, jei ir taip gerai valgai.



Kiek žinau tai nėra visiška tiesa kad Anglijoje nekreipia dėmesio į svorį, nematuoja svorio kiekvieno apsilankymo metu, bet matuotų jeigu tavo kūno masė pirmo apsilankymo metu būtu per didelė arba per maža ir jeigu vėliau ginekologui kiltų įtarimas kad tavo svoris pradėjo pavojingai didėti. Tiesiog pas juos neprivaloma matuoti kiekvieno apsilankymo metu normalaus svorio nėsčiosioms.

O dėl kažkieno pareiškimo kad nėštumo metu negalima laikytis jokių dietų nesutinku, dieta gali būti negti privaloma jiegu gresia nėsčiųjų diabetes, man pačiai teko pasėdėti porą savaičių ant diabeto prevencijos dietos smile.gif. Dietos galima o kartai ir reikia laikytis, bet tik su ginekologo ar dietologo sutikimu, jie pagal ūgį, svorį, nėštumo mėn. paskaičiuoja reikiamą kalorijų normą ir ją sumažina kokiom 200 ar daugiau kalorijų, priklausomai nuo tavo situacijos. Dietą nėra kažko nevalgymas (neskaitant nuostalbių tortų iš "Šokolado meistrų"), bet tai maisto derinimas kad tiek tu tiek vaikas gautumėte reikalingas medžiagas neviršijant reikiamo energijos kiekios. Jiegu tai diabeto prevencijos dieta, tai sumažinamas angliavandenių vartojimas. Laikantis teisingos dietos nejaučiamas joks diskonfortas, t.y. nesisuka galva, nebloga ir pan., tiesiog reikia valios atsispirti užkandžiavimui ir per didelių porcijų rijimui. Sakau iš buvusios ir širdyje tebeesančios ėdrūnės praktikos, bet manau daugelis manim nepatikės:)
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 02 04, 13:30)
Sveikos 4u.gif  Gal as cia ir ne i tema, nes mano problema yra visiskai priesinga jusu - nuo nestumo pradzios numeciau 5 kg. Tai tikrai labai keista, nes esu tikrai ne is kuduju, kemsu kada tik noriu ir kas papuola. Kiekviena karta, kai apsilankau pas gydytoja, ji man vis pagrumoja, paskutini karta net vitaminus liepe gert. Nezinau, bet pati sau tai as atrodau tokia sudramblejus, isteslejus... Gal kas turit panasia problema? ax.gif

Nematau tame bedos.Labai daznas atvejis, kai nestumo pradzioje nestuke.gif numeta, o ne priauga svorio.Nesikrimsk!
Bet jei Tau neramu, klsusk gydytojos- padarys tyrimus ir bus aisku...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pykstu: 12 vasario 2009 - 22:55