Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

as manau kad jokiu dietu laikytis nereiketu:nono...aisku visom galvoj mintis krebzda kaip nepriaugt daug svorio..bet nereikia taip mastyt perdaug...viena mano drauge maste ir susirgo bulimija...na ir ar grazu kai ant gimdymo stalo vemt pradeda...ir vaikui negerai buna..nesakau kad reikia kimst viska iseiles,bet siektiek prisiziuret ka valagai...kad butu sveika ir naudinga abiems-mazyliui ir mamytei..na man dar svoris neauga tik pilva pucia,dar anksti tebera..pagyvensim pamatysim biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
O as manau,kad reikia riboti maista. Su pirmu nestumu priaugau 23 kg. Buvo labai sunku, kai po gimdymo 15 kg palieka ant taves.
Dabar laukiuos antrojo vaikelio, tai bandau nors po sesiu nevalgyti. Nezinau kaip bus toliau...
Atsakyti
QUOTE(DKNY @ 2009 01 23, 21:22)
O as manau,kad reikia riboti maista. Su pirmu nestumu priaugau 23 kg. Buvo labai sunku, kai po gimdymo 15 kg palieka ant taves.
Dabar laukiuos antrojo vaikelio, tai bandau nors po sesiu nevalgyti. Nezinau kaip bus toliau...



Suprantu, kad labai sunku yra numesti svori kai tiek daug priaugi. Bet negaliu pilnai su tavimi sutikti, kad reiketu riboti maista. Tu pabandyk apriboti iki minimumo visokias tuscias kalorijas, na tai visokius saldainius, pyragus, pyragaicius, traskucius ir pan. Vienu zodziu viska kas naudos organizmui neduoda. Ir valgyk labai daug "zalio" maisto, tai darzoves ir vaisiai. Taipo gi sutinku kad reiketu riboti porcijos dydi, ta prasme navalgyti nesaikingai. O tas po sesiu nevalgymas manau bereikalingas dalykas. Nestumo metu ne vieta dietoms. Bet sekti savo mityba reikia. Valgyk tiek kiek yprastai valgei pries nestuma ir plius papildomai 300 kcal. Gerk daug skysciu. Patikek reikia dziaugtis maistu, o ne jo bijoti. As per visa nestuma tepriaugau 5 kg. Is karto pergyvenau, kad tai nenormaliai mazai, bet pasirodo, kad tai nepriklauso nuo vaisiaus vystymosi. Ta prasme as priaugau tiek svorio, kiek mano lelius sveria, plius placenta, vaisiaus vandenys ir pan. O del valgymo, as kartais net ir 12 nakties uzsimanau pakramsnoti, bet kaip sakiau tai nebuna koks pyragaitis ar sokoladukas smile.gif
Atsakyti
Mums 17 savaičių, o priaugau apie 5kg. Daugoka. Nenorėčiau 10kg viršyti
Atsakyti
man jau 25 sav. Jau priaugau 17 Kg.(Pati buvau smulkute.) Ir man tai nesvarbu..na aisku , buvo sokas..Bet man svarbiau vaikelio sweikata, kad jis butu sweikas..o ne mano formos... Formomis galesiu pasirupinti po gimdymo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita84 @ 2009 01 25, 15:05)
man jau 25 sav. Jau priaugau 17 Kg.(Pati buvau smulkute.) Ir man tai nesvarbu..na aisku , buvo sokas..Bet man svarbiau vaikelio sweikata, kad jis butu sweikas..o ne mano formos... Formomis galesiu pasirupinti po gimdymo  thumbup.gif  thumbup.gif

Nemanau, kad vaikeliui bus į naudą, jog tu priaugsi 30 kg g.gif . Bus ir gimdyt sunkiau ir po gimdymo sunku. Nešneku apie paskutinį mėnesį, kai negalėsi pakrutėt doh.gif .
Pati priaugau 14 kg ir tuo esu labai patenkinat, visą nėštumą valgiau kiek norėjau ir kada norėjau, tačiau labai stebėjau ką valgiau ir vietoj kugelio, verčiau rinkausi varškė apkepą ir pan
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2009 01 24, 16:37)
Mums 17 savaičių, o priaugau apie 5kg. Daugoka. Nenorėčiau 10kg viršyti

mums irgi 17 sav ir priaugom +1kg, bet nezinia kaip bus toliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita84 @ 2009 01 25, 13:05)
man jau 25 sav. Jau priaugau 17 Kg.(Pati buvau smulkute.) Ir man tai nesvarbu..na aisku , buvo sokas..Bet man svarbiau vaikelio sweikata, kad jis butu sweikas..o ne mano formos... Formomis galesiu pasirupinti po gimdymo  thumbup.gif  thumbup.gif


IŠ pradžių taip atrodo, kad svoris nesvarbu, bet kai po gimdymo atrodai kaip dar negimdžiusi ir kai nei į vienus drabužius neįlendi, o tas svoris kartais taip greitai nekrenta, tai tada susimastai, kad gal reikėjo stengtis tiek nepriaugti. Prigasdinom mes tave čia, bet jei tau tai pirmas vaikas ir tu pati jauna, manau problemu nebus. Nesijaudink
Atsakyti
as nesuprantu siuolaikiniu merginu!!!!!!! vaiksto perdziuvusios, paskui negali pastoti, o jei galu gale pastoja, tai ir nestumo metu apie dietas galvoja. NEBUKIT KVAILOS! nors nestumo metu nesukit galvos del dietu!
zinau atveji, kai moteriske nenoredama prieugti svorio per nestuma valge tik varskytes, jogurtukus, o rezultatas: mergaite gime visiskai invalide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Manau nei viena nenori daug priaugti, bet manyciau geriau po nestumo, zindymo pasikankinti ir dietu pasilaikyti!
Atsakyti
Edikute, jos ne apie dietas kalba, o apie nepersirijimą.... čia visai skirtingi dalykai, nes kai apetitas padidėjęs, tai labai lengva valgyti, valgyti ir valgyti... biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai visaip stengiuos, tą maistą riboti bet jau 22 savaitė ir +7kg. labai pergyvenu, bet atrodo nieko nevalgau, o svoris vis didėja ir didėja. Labai priaugau pirmus mėnesius, nes prieš nėštumą ir dūmelį patraukdavau ir sportavau. Tai kai netikėtai sužinojau, kad laukiuos iš karto viską mečiau, tai ir pradėjo svoris augt kaip ant mielių, be to dirbu sėdimą darbą. Vaikščioti daug po gryną orą irgi žiemą neišeina, gyvenam prie jūros tai pas mus pastoviai vėjuota, pūgos, kad net nosį laukan bijai iškišt. Nieko neina padaryt tik susitaikyt. Kai išeisiu į dekretą bandysiu dar į baseiną eit gal kiek prisitabdys. g.gif
Atsakyti
aš irgi į baseiną labai noriu, dažnai lankydavau prieš nėštumą, turbūt irgi kai į dekretą išeisiu - pradėsiu lankyti vėl. bus pliušku, pliušku thumbup.gif
Atsakyti