Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

Beja as visa laika nestumo pradzioje galvojau ka valgau ir kaip valgau, veliau visi sake atsipalaiduok, juk nestumas, dziaukis juo. na as ir atsipalaidavau, dziaugiausi sokoladais, ledais, o dabar rado man gestacini diabeta, kai negalima valgyti nieko riebiai, saldziai ir t.t. likimo ironija...
Atsakyti
reikia namuose tureti elektronines svarstykles, ir visada, kiekviena ryta, atlikus tualetinius reikalus , stengtis kad butum tik su naktiniais, svertis.
netinka per pietus, pavalgius ar vakare , apsirengus nezinia kuo
Atsakyti
as per pirma niestuma priaugau apie 10kg ir jie gan greitai istirpo...
su antru leliuku jau esu priaugusi apie 7kg ziuresim kaip bus toliau...
o maistuka reikia derinti ziureti tik aisku tai nevisada iseina thumbup.gif
Papildyta:
[quote=Aurosoma,2008 11 14, 10:20]
Beja as visa laika nestumo pradzioje galvojau ka valgau ir kaip valgau, veliau visi sake atsipalaiduok, juk nestumas, dziaukis juo. na as ir atsipalaidavau, dziaugiausi sokoladais, ledais, o dabar rado man gestacini diabeta, kai negalima valgyti nieko riebiai, saldziai ir t.t. likimo ironija...
[/quo

gal gali placiau apie sia liga parasyti.
Atsakyti
[quote=colka,2008 11 18, 21:20]
as per pirma niestuma priaugau apie 10kg ir jie gan greitai istirpo...
su antru leliuku jau esu priaugusi apie 7kg ziuresim kaip bus toliau...
o maistuka reikia derinti ziureti tik aisku tai nevisada iseina thumbup.gif
Papildyta:
[quote=Aurosoma,2008 11 14, 10:20]
Beja as visa laika nestumo pradzioje galvojau ka valgau ir kaip valgau, veliau visi sake atsipalaiduok, juk nestumas, dziaukis juo. na as ir atsipalaidavau, dziaugiausi sokoladais, ledais, o dabar rado man gestacini diabeta, kai negalima valgyti nieko riebiai, saldziai ir t.t. likimo ironija...
[/quo

gal gali placiau apie sia liga parasyti.
[/quote]

laba. Dazniausiai 24-28 savaite nestukei daro gliukozes toleravimo testa ir ziuri kaip pas ja su cukrais, ar kasa pajegia pagaminti pakankamai insulino. jei ne, cukraus kiekis po sio testo buna didelis, riba 7.8 (man rado 8.2). Tai va, tada siuncia i klinikas paaiskina mityba (negalima riebios mesos, riebiu pieno produktu, riebiu surio, viskokur yra saldikliu, cukraus, medaus, negalima vaisiu, sulciu, pyrago gaminiu, pusfabrikaciu, saldytu bulviu ir kitu saldytu produktu, kepto maisto, per daug riesutu, sviesto, grietines, riboti ryzius, makaronus. Nu zodziu daug visko. tada siuncia pas endokrinologa, jis duoda gliukozes tikrinimo aparata (kurio as dar laukiu), tada 4 dienas is eiles bent 4 kartus per diena tiriesi cukru po valgio 2val, viena karta per savaite eini i savo poliklinika tirtis kraujo. svarbu kad cukrus nesokinetu, nes kenkia vaikeliui. todel labai svarbu dieta, jei dieta nepades, tada duoda insulino. mityba dar reikia prisiziureti kazkur 6men po gimdymo, tada mazesne tikimybe susirgti tikru diabetu. beja sis diabetas po gimdymo isnyksta.

Tikiuosi ka nors supratai. mirksiukas.gif
Atsakyti
As per pirma nestuma priaugau 10 kg, bet praejus menesiui po gimdymo svoris istirpo , o dar po dvieju menesiu dar ir iminusa nuejo. Numeciau dar penkis kilus nuo svorio pries nestuma. O per antra nestuma priaugau net 21 kg, ir negaliu pasakyt kad valgiau kitaip. Tikejausi kad tie kilogramai taip pat istirps, bet deja net po metu maitynimo krutimi liko +7 kg. Taigi trecia nestuma pradejau jau +7 kg. Dabar man 24 sav. ir prisidejo +3 kg., kas bus iki galo ziuresim. Noriu pasakyt , kad ne vien valgymas itakoja svori (bet prisiziuret ka valgai vistiek reikia).
Atsakyti
man tai savaime gaunasi, neleidžiu sau visko kimšti,
Tik makdonaldo ir submarinų kartais sunku atsisakyt smile.gif
Sau sakau kad vaikui geriau obuoliukas ar ledų porcija, negu pvz makdonaldo maistas smile.gif
Atsakyti
Mes jau einam link galo, ir mums beliko labai jau nebedaug, bet per visa ta laikotarpi esu priaugusi 4.5 kg. Na nezinau, kaip ten buna kai priaugi daug svorio, bet as jauciuosi pakankamai lengvai. Zinoma, kas be ko, kankina nugaros skausmai, greit pavargstu ir pan. Bet tai ir tiek. Gal del to jauciuosi gana veikli. O mano dieta, taip kaip ir pries nestuma nieko ypatingo. Tiesa, kadangi nestumo pradzioj kankino baisi toksikoze ir kad nesigult i ligonine gerdavau labai daug skysciu. Tas yprotis liko iki siol. Labai daug vandens, svieziai spaustu sulciu, zoleliu ar vaisiu arbatos. Kasdiena dubenelis sriubos ir daug darzoviu. Na zinoma, as suprantu, kad ziema Lietuvoj su svieziom ir geros kokybes darzovem labai sunku.
Tiesa, nestumo metu, man nesinori jokios mesos, pyragu ir sausainiu. Ledu net neparagavau per visus 8 men. Tik tiesa, kartais uzsimanau karameliu smile.gif
Tikriausiai tai mano vienintele silpnybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 01 11, 16:52)
Mes jau einam link galo, ir mums beliko labai jau nebedaug, bet per visa ta laikotarpi esu priaugusi 4.5 kg. Na nezinau, kaip ten buna kai priaugi daug svorio, bet as jauciuosi pakankamai lengvai. Zinoma, kas be ko, kankina nugaros skausmai, greit pavargstu ir pan. Bet tai ir tiek. Gal del to jauciuosi gana veikli. O mano dieta, taip kaip ir pries nestuma nieko ypatingo. Tiesa, kadangi nestumo pradzioj kankino baisi toksikoze ir kad nesigult i ligonine gerdavau labai daug skysciu. Tas yprotis liko iki siol. Labai daug vandens, svieziai spaustu sulciu, zoleliu ar vaisiu arbatos. Kasdiena dubenelis sriubos ir daug darzoviu. Na zinoma, as suprantu, kad ziema Lietuvoj su svieziom ir geros kokybes darzovem labai sunku.
Tiesa, nestumo metu, man nesinori jokios mesos, pyragu ir sausainiu. Ledu net neparagavau per visus 8 men. Tik tiesa, kartais uzsimanau karameliu smile.gif
Tikriausiai tai mano vienintele silpnybe smile.gif

na aš jau irgi noriu ko nors panašaus, siaubas 9 savaitės o apetitas kaip pas nežinau ką, gerai kad nepykina bet užtat valgau kaip smakas.ir kas blogiausia traukti ėmė prie visokių čipsų, o jie tikrai labai negerai. Bent nesinori saldumynų. Bet yra padėta - ir valgau verysad.gif Svoris man nelabai rūpi, bet jaučiuos apsunkus. Ar tu specialiai laikais tokios dietos ? Bet juk suvalgai turbūt daugiau nei tą dubenėlį sriubos ir daržovių per dieną? unsure.gif kelinta jum savaitė eina?
Atsakyti
aš iki keturiu mėnesiu kažkaip visai apetito neturėjau, tai iki keturiu mėn. buvau priaugusi tik puse kg biggrin.gif nu bet dabar po ketvirto tai negaliu nustoti valgyti, atrodo skrandis plyšta, bet nejaučiu, kad būčiau privalgiusi, tai vos praeina pora valandų po valgio, aš jau vėl prie šaldytuvo thumbup.gif už dvieju savaičių bus penki mėn, tai bijau net svertis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 01 11, 16:52)
Mes jau einam link galo, ir mums beliko labai jau nebedaug, bet per visa ta laikotarpi esu priaugusi 4.5 kg. Na nezinau, kaip ten buna kai priaugi daug svorio, bet as jauciuosi pakankamai lengvai. Zinoma, kas be ko, kankina nugaros skausmai, greit pavargstu ir pan. Bet tai ir tiek. Gal del to jauciuosi gana veikli. O mano dieta, taip kaip ir pries nestuma nieko ypatingo. Tiesa, kadangi nestumo pradzioj kankino baisi toksikoze ir kad nesigult i ligonine gerdavau labai daug skysciu. Tas yprotis liko iki siol. Labai daug vandens, svieziai spaustu sulciu, zoleliu ar vaisiu arbatos. Kasdiena dubenelis sriubos ir daug darzoviu. Na zinoma, as suprantu, kad ziema Lietuvoj su svieziom ir geros kokybes darzovem labai sunku.
Tiesa, nestumo metu, man nesinori jokios mesos, pyragu ir sausainiu. Ledu net neparagavau per visus 8 men. Tik tiesa, kartais uzsimanau karameliu smile.gif
Tikriausiai tai mano vienintele silpnybe smile.gif



Tik 4,5 kg ???? doh.gif Mano tiek buvo trecia men. doh.gif O ka tau gine sako??? Ne per mazai???
Atsakyti
Mergaites, verysad.gif pas mane tik 7 savaite, o svorio priaugau labai daug, apie 6 kg. schmoll.gif nesakyciau, kad valgau per daug verysad.gif galvoju, kad tai del hormonu ir nezinau, ka galiu padaryt
Atsakyti
man 7 men. turiu plius 10 ax.gif
Atsakyti