Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(Princec @ 2008 11 11, 15:53)
Sveikos,
Reikes ir man to vandenuko daugiau vartot, nors siaip visada buteliukas salia tai gurksnoju, manau tikrai geriau nei su kiekvienu blogumu begt uzvalgyt.
Manau siais nepokario metais galima reguliuoti savo svori nekenkiant maziukui, tiek daug literaturos, ir padarytu tyrimu, kad nuo sveiko maisto ir priaugame sveikai ir tikrai ne lasinuku. As tai stengiuosi ir pamankstinti kojelias ir pasivaikscioti ilgiau,aisku treniruoklius ir krosiukus meciau. Oi turiu pavyzdi, kad ir baisiau nebuna,trumpai, drauge buvo liekna grazi, per nestuma priaugo34kg, atrode be zodziu, gydytoja 5-tam men liepe laikytis dietos,vyras pastoviai priekaistavo(issiskyre,kaip dabar sako ji kad viskas susuvede i svori.) turejo ziauriu komplikaciju gimdymo metu. As manau, kad save lepinti reikai nekenkiant leliui, nes ko mes norim sveiko vaikelio ar kruvos problemu, neturiu nieko pries "pasilepinusias", bet nereikai persistengti. As pastojau 67kg(turiu to riebaliuko), mums dar tik 3men, bet stengsiuos priaugti norma. Sekmes musu pilvukams nestuke.gif



aš skaičiau, kad moterys pradeda save pateisint kad laukiasi ir ryja viska iš eilės ax.gif na jei nekenkia tas ryjimas ir svoris kaip ant mielių ne auga-tai dar dzin, bet nemažai moterų labai daug priauga, prasideda tinimai kojų ir t.t....o kai svoris staiga keičiasi atsiranda ir strijos ir celiulitai, žodžiu krūva problemų...Man tai yra taip...vakarais užeina noras valgyti "kažką"-juokingiausia, kad vaikštinėju po kambarį ir svarstau ką, bet nesugalvojus taip nieko ir nesuvalgau blink.gif lotuliukas.gif šokolado nenoriu, obuolys rūgštį kelia, pienas-per sunku prieš vakarą ir po to nuo jo dar ir pykina...žodžiu vandenėlio ir miegot bigsmile.gif ir dar pasidariau tokį režimą, kad iki 17val. pavalgau keturis kartus nedidelėm porcijom, o po to nebent kokį vaisių -tai priaugau tik apie 11kg. ir neatsirado nei strijų nei nieko..
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2008 11 11, 16:05)
aš skaičiau, kad moterys pradeda save pateisint kad laukiasi ir ryja viska iš eilės ax.gif  na jei nekenkia tas ryjimas ir svoris kaip ant mielių  ne auga-tai dar dzin, bet nemažai moterų labai daug priauga, prasideda tinimai kojų ir t.t....o kai svoris staiga keičiasi atsiranda ir strijos ir celiulitai, žodžiu krūva problemų...Man tai yra taip...vakarais užeina noras valgyti "kažką"-juokingiausia, kad vaikštinėju po kambarį ir svarstau ką, bet nesugalvojus taip nieko ir nesuvalgau blink.gif  lotuliukas.gif šokolado nenoriu, obuolys rūgštį kelia, pienas-per sunku prieš vakarą ir po to nuo jo dar ir pykina...žodžiu vandenėlio ir miegot bigsmile.gif ir dar pasidariau tokį režimą, kad iki 17val. pavalgau keturis kartus nedidelėm porcijom, o po to nebent kokį vaisių -tai priaugau tik apie 11kg. ir neatsirado nei strijų nei nieko..

Saunuole, tikra besirupinanti mama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princec @ 2008 11 11, 16:12)
Saunuole, tikra besirupinanti mama 4u.gif


bet šiukštu-nebadauju nono.gif dar taip pat manau, kad didžiausią įtaką visgi turi genai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2008 11 11, 17:14)
bet šiukštu-nebadauju nono.gif dar taip pat manau, kad didžiausią įtaką visgi turi genai ax.gif


Smagu, kad suradai savo valgymo "grafika" ir nieko "tooookio" nesinori 4u.gif
As tik is savo patirties pasidalinsiu, kad su pirmaja irgi prisiziurejau KA ir KIEK valgau (finale vis tiek apie 16 kg priaugau, matyt genai biggrin.gif ). BET, kai pagimdziau ir pradejau maitinti krutim, tada ir supratau, kad geriausias maistas liko kai buvau nescia lotuliukas.gif Tai va mielosios, dabar kemsu kas tik man atrodo skanu, nes zinau, kad paskui oij kaip ilgai i koki marinuota agurkeli galesiu tik seiles pavarvinti..
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2008 11 11, 17:31)
Smagu, kad suradai savo valgymo "grafika" ir nieko "tooookio" nesinori  4u.gif
As tik is savo patirties pasidalinsiu, kad su pirmaja irgi prisiziurejau KA ir KIEK valgau (finale vis tiek apie 16 kg priaugau, matyt genai biggrin.gif ). BET, kai pagimdziau ir pradejau maitinti krutim, tada ir supratau, kad geriausias maistas liko kai buvau nescia  lotuliukas.gif Tai va mielosios, dabar kemsu kas tik man atrodo skanu, nes zinau, kad paskui oij kaip ilgai i koki marinuota agurkeli galesiu tik seiles pavarvinti..



Na aš ir nusiteikus žindyti ir sakot maistą reiks labai atrinkt blink.gif nes ir aš mėgėja keptos duonytės, marinuoto agurkėlio ir t.t. doh.gif o dar nežmoniškas druskos vartojimas doh.gif nieko-bus į naudą sveiko maisto vartojimas lotuliukas.gif turint omeny kilnų tikslą bei tai, kad ne amžinai ribosim 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kristinita @ 2008 11 11, 17:42)
Na aš ir nusiteikus žindyti ir sakot maistą reiks labai atrinkt blink.gif nes ir aš mėgėja keptos duonytės, marinuoto agurkėlio ir t.t. doh.gif  o dar nežmoniškas druskos vartojimas doh.gif  nieko-bus į naudą sveiko maisto vartojimas lotuliukas.gif  turint omeny kilnų tikslą bei tai, kad ne amžinai ribosim 4u.gif

Papildymas: na o 16kg. ne tiek jau ir daug blush2.gif mano draugikė priaugo 34kg. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Princec @ 2008 11 11, 15:53)
Sveikos,
Reikes ir man to vandenuko daugiau vartot, nors siaip visada buteliukas salia tai gurksnoju, manau tikrai geriau nei su kiekvienu blogumu begt uzvalgyt.
Manau siais nepokario metais galima reguliuoti savo svori nekenkiant maziukui, tiek daug literaturos, ir padarytu tyrimu, kad nuo sveiko maisto ir priaugame sveikai ir tikrai ne lasinuku. As tai stengiuosi ir pamankstinti kojelias ir pasivaikscioti ilgiau,aisku treniruoklius ir krosiukus meciau. Oi turiu pavyzdi, kad ir baisiau nebuna,trumpai, drauge buvo liekna grazi, per nestuma priaugo34kg, atrode be zodziu, gydytoja 5-tam men liepe laikytis dietos,vyras pastoviai priekaistavo(issiskyre,kaip dabar sako ji kad viskas susuvede i svori.) turejo ziauriu komplikaciju gimdymo metu. As manau, kad save lepinti reikai nekenkiant leliui, nes ko mes norim sveiko vaikelio ar kruvos problemu, neturiu nieko pries "pasilepinusias", bet nereikai persistengti. As pastojau 67kg(turiu to riebaliuko), mums dar tik 3men, bet stengsiuos priaugti norma. Sekmes musu pilvukams nestuke.gif



Na as kai pastojau, tai irgi panasaus svorio kaip ir tu buvau, irgi turiu to riebaliuko smile.gif Ir pries pastodama sportavau gym'e. Metus gym'a pradejau daugiau vaiksciot, taip pat stengiuos bent karta ar du per savaite baseine kokia valandzike paplaukiot. Tikrai nesedziu ant sofkutes kiauras dienas, stengiuos buti kiek imanoma aktyvesne ir valgau tik namini, savo pacios gaminta maista, daug darzoviu ir vaisiu ir tt. Nu bet va, nuo 4 menesio teko smarkiai sumazinti pasivaiksciojimus, nes atsipalaidavus raisciams ir raumenims pradejo spaust kazkokias nervu galunes uzpakaly - cia man taip fizeoterapeute paaiskino. Skausmas atsiranda pavaiksciojus koki pusvalandi ir yra tiesiog nezmoniskas - lyg kas su peiliais uzpakali badytu. Dar po menesiuko apetitas padidejo... Tiesiog pati pajutau, kaip labiau norisi valgyti, uzkandziauti. Stengiuosi, kiek galiu, obuoliukais situos priepuolius malsint, bet, deja, ne visada pavyksta.... Nors visumoj, tai tikrai nekemsu kas papuola po ranka. Tai va... per pirmus 4 menesius vos 1 kg priaugau, o dabar 31 savaite ir jau +14kg 4u.gif Liko dar 2 menesiai... Paziuresim kuo viskas baigsis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2008 11 11, 17:44)
Na aš ir nusiteikus žindyti ir sakot maistą reiks labai atrinkt blink.gif nes ir aš mėgėja keptos duonytės, marinuoto agurkėlio ir t.t. doh.gif  o dar nežmoniškas druskos vartojimas doh.gif  nieko-bus į naudą sveiko maisto vartojimas lotuliukas.gif  turint omeny kilnų tikslą bei tai, kad ne amžinai ribosim 4u.gif
Papildyta:

Papildymas: na o 16kg. ne tiek jau ir daug blush2.gif mano draugikė priaugo 34kg. ax.gif


Kai jau prasideda maitinimas tai doh.gif Tik spek ziuret: suvalgei kiausini - isbere, suvalgei ptiekala su svogunu - pucia pilvuka, uzsitepei daugiau sviesto - vel isbere.. Kopustai, zirniai, rugstynes, pupeles - porai menesiu i spintele ir t.t. ir pan. Aisku, reikia po truputi tuos produktus "prisijaukinti", bet laaabai jau po truputi.
Viskas bus super 4u.gif
Atsakyti
O moralas mano pasakojimo toks: su svoriu ne visada gaunasi taip, kaip planuoji, nors ir stengiesi.... Tik nereikia nusimint, jei tie kilogramiukai tiesiog patys "limpa" - po gimdymo bus geras stimulas numest ta svori rolleyes.gif
Atsakyti
Jei pazysti savo organizma ir zinai, kad pvz visos bandeles liks nepageidaujamo svorio pavidalu - tai galima ir be ju apsieiti. Bet jei tas svoris auga nepriklausomai nuo to ka valgai, tai buk gyva nors ir vienu vandeniu, - vistiek svoris augs. Tokiu atveju - tegul jis ir auga. Pasukti labiau galva reikes kaip numesti ji po tam tikro laiko. Bet nesumo metu maisto kiekis turi buti pakankamas ir sveikas. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Prisiskaiciusi cia jusu komentarus mane beveik panika apima. Mums 13 savaiciu, +4 kg. Baisiausiai man ne svoris, bet tai kad pas mane jau didziulius pilvas. Is senu drabuziu betinka kelnes su pazemintu liemeniu. Megztinius irgi galeciau uzsitempt, bet tada jau eiciau su pilvu i prieki. Todel turejau pirktis jau skraistes. Paltai jau juokingai beuzsisega, tiksliau savaite dar ir jie nebesueis. Darbe, pazistami kas nezinojo, jau visi mato akivaizdziai kad nescia. Labiausiai bijau kad nepaklaustu kiek laiko jau. Nes man kaip ir geda pasakyt kad dar tik 3 menesiai, o as jau kaip 6 arba kaip su dviem ar trim pilve.. Ginekologe tik juokiasi is mano baimiu. Taciau mane vistiek nerimas ima del didziulio pilvo. supemamose perskaicius zinutes susidaro ispudis, kad visom tik nuo 5 menesio kas nors pradeda matytis. Ar as klaidingai mastau, ir cia viskas normalu vaikscioti jau taip anksti su tokiu pilvu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(irutav @ 2008 11 13, 10:29)
supemamose perskaicius zinutes susidaro ispudis, kad visom tik nuo 5 menesio kas nors pradeda matytis. Ar as klaidingai mastau, ir cia viskas normalu vaikscioti jau taip anksti su tokiu pilvu?  blush2.gif

Sutapimas irnesakyk.gif , tos, kurios priauga greičiau pilvukus gal čia neužsuko ir neparašė biggrin.gif Atmink , kad nėštumas yra labai individualus, todėl nelygink savęs su kitomis, nurimk ir mėgaukis , o ne slėpk savo pilvuką mirksiukas.gif Tau gal niekas to nesakė, bet labai daug (normalių) moterų baltai pavydi nėščiosioms tos būsenos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(irutav @ 2008 11 13, 09:29)
Prisiskaiciusi cia jusu komentarus mane beveik panika apima. Mums 13 savaiciu, +4 kg. Baisiausiai man ne svoris, bet  tai kad pas mane jau didziulius pilvas. Is senu drabuziu betinka kelnes su pazemintu liemeniu. Megztinius irgi galeciau uzsitempt, bet tada jau eiciau su pilvu i prieki. Todel turejau pirktis jau skraistes. Paltai jau juokingai beuzsisega, tiksliau savaite dar ir jie nebesueis. Darbe, pazistami kas nezinojo, jau visi mato akivaizdziai kad nescia. Labiausiai bijau kad nepaklaustu kiek laiko jau. Nes man kaip ir geda pasakyt kad dar tik 3 menesiai, o as jau kaip 6 arba kaip su dviem ar trim pilve.. Ginekologe tik juokiasi is mano baimiu. Taciau mane vistiek nerimas ima del didziulio pilvo. supemamose perskaicius zinutes susidaro ispudis, kad visom tik nuo 5 menesio kas nors pradeda matytis. Ar as klaidingai mastau, ir cia viskas normalu vaikscioti jau taip anksti su tokiu pilvu?  blush2.gif


Na nezinau kokio Tu ugio ir svorio, bet as esu mazute, siek tiek apvali, tai man pilvukas irgi jau labai greitai pasimate. triju men jau matesi, i rubus dar visus lindau, bet pilvas buvo labai atsikises. beja pries tai, tai as labai dziaugiausi lieknu liemeniu, labai lieknu, gal del to ir issoko taip greit tas pilvas. g.gif
Atsakyti