Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

As gimdau rugseji, tai labai bijau, kad per karscius ir as pradesiu tinti... O kiek dar priaugsiu irgi nezinia.... Tai ka ten daro toj ligoninej, kai susikaupia per daug skysciu? g.gif
Atsakyti
Is esmes nieko ypatingo ligoninej ir nedaro - kasdien lasina laselines, kad skysciai geriau pasisalintu (po laseliniu nespedavau i tualeta lakstyti bigsmile.gif ), liepia per para isgerti ne maziau kaip 2 litrus skysciu ir butinai uzrasineti, kiek isgerei ir kiek pasislapinai. Po to jie tuos rezultatus sulygina ir ziuri, ar gerai is organizmo pasisalina skysciai. Stai ir visas gydymas smile.gif Tik tiek gerai, kad kasdien pamatuoja kraujospudi, kartas nuo karto padaro slapimo tyrima, na ir siaip galima gydytojos pasiklausti del visko, kas neramina. As tai padariau tokias isvadas - nedidelis tinimas nera labai blogai, bet jei prie to prisideda padidejes kraujospudis, tai jau negerai (ypac jei slapime randama baltymu), nes gali kilti preeklampsijos pavojus verysad.gif Jei saziningai, sioks toks patinimas man vis dar liko (tik nedidelis), tad nusipirkau kraujospudzio matavimo aparata ir kasdien pasimatuoju kraujospudi. O siaip, norint isvengti tinimu reikia vartoti maziau druskos, gerti ne maziau kaip du litrus skysciu per diena, na ir stengtis nepriaugti per daug svorio. Man tai yra labai sunku, nes matyt, svorio priaugu vien nuo minciu apie maista blush2.gif
Atsakyti
paskaicius susidaro ispudis, kad daugumai nenorejimas priaugti per daug svorio is karto asocijuojasi su dietomis. vadinasi, jeigu jau priaugsim svorio, tai galima kimsti viska, kas pasitaiko po ranka... g.gif
as manau, kad nescioms butina mazinti saldumynu ir nenaudingo maisto kiekius. nors sako, kad nestuke.gif saves riboti negalima, bet kokios naudos mama ir vaikelis gauna is daugybes saldumynu??? tik dantys genda...todel as save kaip galiu kontroliuoju. nesakau, kad maitinuosi ypatingai sveikai, bet vis pagalvoju, kaip gali buti naudingiau.
o be to, mano gydytoja visa laika liepia judeti judeti judeti. per diena isgerti apie 2 l. skysciu, geriausia vandens, o ne sulciu is pakeliu.
aisku, ne visoms kuno isvaizda rupi vienodai. bet manau, toms, kurios apie tai daugiau pagalvoja, lengviau ir susivaldyti. zinoma, jeigu su sveikata viskas gerai. juk netampam blogesnemis mamomis, jeigu be proto myledamos savo vaikelius, nepamirstam ir saves 4u.gif ?
Atsakyti
Kažkodėl nėštumo metu radikaliai pasikeitė mano norai - anksčiau negalėdavau gyventi be saldumynų, be šokolado, dabar visai jų nebenoriu schmoll.gif , geriau - rauginti agurkėliai, picutė, silkutė...bet stengiuosi tuo labai nepiktnaudžiauti. Va, tik nežmoniškai pradėjau trokšti ledų blush2.gif
Atsakyti
Lengva pasakyti išgerti 2 llitrus skysčių. Bet aš visai negaliu prisiversti atsigerti unsure.gif Nenoriu ir tiek...Tai dabar darbe pasistačiau didelį butelį negazuoto mineralinio ir stengiuos gerti blink.gif Jau košmarai tuoj prasidės biggrin.gif
O dėl maisto naudingumo tai sutinku. Prieš susigundydama PopCorn ar kokių keptų bulvių pakeliu, subaru save, kad verčiu savo mažiuką tokį šlamštą valgyt. Tada geriau nusiperku salotų ir vaisių nestuke.gif
Beje, šiandiena darbe vos nenualpau nuo MEDAUS! Prasidėjo alerginė reakcija. Šiaip niekad nebuvau alergiška medui, o va nėštumo metu...Taigi ir kitom patariu atsargiausu stipriais alergenais: medumi, riešutais, citrusiniais vaisiais...Nėštumas gali išdaigų prikrėsti biggrin.gif
Atsakyti
O as 2 ltr. be problemu isgeriu - tiesiog kas valanda kai nemiegu geriu po stikline vandens, aisku analogiskai ir i tulika lakstau biggrin.gif Kazkur paskaiciau kad kuo daugiau skysciu geri, tuo maziau tinsta kojos nescioms.
Ir dar nuo pat nestumo pradzios negaliu gyventi be obuoliu wub.gif gal po koki kila kasdien sukertu, bet po to labai vidurius pucia blush2.gif
O del saldumynu tai stengiuosi "sveikus" (jeigu tokiu yra) valgyti: pvz. hematogena vietoj sokolado, sveikuoliu sausainius, dziovintas slyvas ir pan.
o svoris tai kaip pradejo nuo nestumo pradzios kas menesi po 2-3 kg augti tai taip ir toliau auga... Labai tikiuosi kad jis kris dvigubai greiciau bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas, patarkit, ka daryt. Man 32 savaites, o jau priaugau 14 kg unsure.gif
Iki pabaigos jauciu priaugsiu 20... BR.... Kaip paskui numesiu?! g.gif g.gif
Atsakyti
Zinok, man irgi panasi problema. Budama 31 sav nescia as jau turejau 13 kg. svorio ir gan grieztus gydytojos nurodymus laikytis dietos. Dabar jau man arteja 34 sav. ir nezinau, kiek busiu priaugusi g.gif
Kad svoris maziau augtu, reikia laikytis bendru mitybos taisykliu - valgyti daznai, bet po truputi, riboti riebalu kieki, vengti saldumynu ir t.t. Bet lengviau tas taisykles zinoti negu ju laikytis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kad svoris maziau augtu, reikia laikytis bendru mitybos taisykliu - valgyti daznai, bet po truputi, riboti riebalu kieki, vengti saldumynu ir t.t. Bet lengviau tas taisykles zinoti negu ju laikytis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
[/quote]
Sutinku! Kai laukiausi pirmųjų mergyčių priaugau virš 20 kg. Juos mečiau apie du metus blush2.gif . Dabar kai trečias pakeliui, labai bijau daug priaugti, tačiau valgyti norisi nerealiai. Gal blogumas tas, kad manęs visai nepykina g.gif .
Atsakyti
sveikos visos nestuke.gif , as nemanau kad siuo momentu kai nesiojam savo dziaugsmeli pilvelyje labai reiketu pergyventi kiek priaugome........., man atrodo svarbiausia kad tik viskas gerai butu ir kad sveikuciai augtumem, argi ne?
Bet nesuprantu ir nepalaikau tu nestuke.gif kurios tikraja ta zodzio prasme valgo uz DU taip irgi negerai, mums 28 savaitele ir as jau priaugau 6 kg, is pirmo maniau jpg blogai jog tiek mazai bet kai pasnekejau su savo gydytoja ji pasake kad mano svoris normalus , kad ir kaip ten bebutu manau kad iki 18 max priaugti normalu, na o jei iseina daugiau ka padarysi......cia aisku priklauso daug ir nuo pacio nestuke.gif organizmo
sekmes visoms maziau priaukit geriau bus gimdyt 4u.gif
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif !
As per pirmaji nestuma priaugau 20 kg. Tiesa, paskutinius pora menesiu nepriaugau nei vieno kg, svoris sustojo, gal del to, kad ir apetitas mazesnis buvo, nes jau pilvo didumas mano buvo doh.gif . mano gydytoja sake, kad jeigu as buciau Prancuzijoje, tai gydytojai mane "ant dietos sodintu". Ir turbut teisingai darytu. Mano sunus, dekui Dievui, gime sveikutelis ir labai normalaus svorio, bet esu ne karta skaiciusi ir girdejusi, kad moterims priaugusioms per daug svorio, gimsta ir vaikuciai per dideli. Arba veliau vaikas gali buti linkes tukti.
Zodziu, si karta bandysiu kontroliuoti kiek imanoma, proto ribose, savo apetita. Gerai, kad bent dabar tai noriu tik uogu, vaisiu ir darzoviu, jokiu mesu, kepsniu, cipsu, jokiu saldumynu. Nors tokia paguoda. Galgi pavyks ta svori islaikyti normos ribose, nes paskui i savo remus grizti tai oi oi oi doh.gif , o juk taip norisi buti ne tik gera, bet ir grazia mirksiukas.gif mamyte.
smile.gif
Atsakyti
Manau svarbiausia netleist vadeliu biggrin.gif
Tikrai nereikia valgyti uz du, o ir produktus reikia rinktis atidziai.
Atsakyti