Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

Sveikutes, na del striju, tai kaip kam jos atsiranda, nes pvz man jos pradejo atsirasti 5 am nestumo men, ir visur: ant krutu, uzpakaliuko, slaunu doh.gif oi kaip tada verkiau MB ant peties kaip pamaciau!... blush2.gif , o svoris tikrai nebuvo didelis g.gif mano ugis 171 pries nestuma sveriau 54 kg o per visa nestima priaugau 11.5 kg ir po gimdymo vel kaip preis nestuma atrodziau tik jau kaip zebriukas dryzius doh.gif smile.gif
bet dabar del to nepergyvenu didelis ACIU MB UZ PALAIKYMA ir kvailu minciu isvaikyma is mano galveles! thumbup.gif
O del svorio merginos nepergyvenkit, paprasciausiai kaip kad daugelis rase, nevalgykit uz du per prievarta, reikia isiklausyti i savo orgaizma ir neskubeti detis i burna koki uzkandi po ranka pasitaikiusi, juk maitinat ne tik save bet ir savo mazyli bigsmile.gif o jam taigi norisi duot viskas kas geriausia ir sveikiausia, tai va mirksiukas.gif

Atsakyti
biggrin.gif as tai jau 4kg turiu. kaip baisu kas bus veliau. negi nevalgyt. o taip noris
Atsakyti
as dar nieko nepriaugau, bet net nzn ar cia dziaugtis, nes po to gali buti, kad staigiai priaugsiu..nors valgau nemazai..o vakarais skrandis is viso nevirskina..sad.gif
Atsakyti
O as jauciuosi visiskai pasimetus, nezinau ir ka daryti. per pirmas dvi nestumo savaites priaugau 5kg, nes pries tai laikiausi dietu ir visada reguliuodavau svori, kai pradejau viska valgyti svoris taip soko, kad ne tas zodis. dabar jau 27 savaites, tai dar per 5men priaugau8kg, jau is viso 13kg, o gimgymas dar daugiau nei uz 3men. bijau as tu priaugtu kilogramu, nes zinau, kaip sunkiai jie man krisdavo, o jei is tiesu tai ir dabar nedziugina stipriai storejancios slaunys. zinau, kad esu pati kalta, nes prisiziurejau mityba kelis men, tai svoris augdavo labai saikingai, o dabar jau koks menesis laiko, kai pastoviai prisikemsu, atrodo amzinai alkana, o privalgau, tai bloga, skrandis atrodo plysta ir svoris kosmiskai kyla. siaip valgau maista garuose gaminta, nes nusipirkau garu puoda, kaloriju gal maziau, sveikesnis, bet kai uzsimanau, tai griebiu ir spurgas ir sumustiniu apsivalgau ir t.t. idomu, kiek man reiketu suvartoti kaloriju, kad butu labai gerai ir leliukui ir man, nes as esu tik 156cm ugio ir manau, kad man tu 2500kcal stipriai per daug, nes nuo tokio kiekio as jau labai storeju... doh.gif
Atsakyti
jo del svorio tai cia labai individualus dalykas, nors man dabar pirmas nestumas ir jau kita savaite tureciau gimdyti esu priaugusi jau 23 kg... nors pagal mane sake gydytoja max iki 16 tik turejau. pradzioje labai augo iki kokio 6 menesio, dabar pvz i menesi po 1,5 stabiliai nors nieko absoliuciai nekeiciau, mityba ta pati, kadangi turiu galimybe darytis valgyti namuose tai tikrai maisteli prisiziuriu,jokio slamsto, jokiu saldumynu, nes ju nemegstu, stengiuosi balansuoti, derinti,kad visokiu produktu uztektu, kuo maziau kepto,kuo daugiau virto maisto, o va vistiek svoris auga, nors atrodo ir kiekviena diena po valanda pasivaikstom su vyru ir i savaite 2 kartus i baseina i treniruotes einu... bet planuoju baigusi maitintis chazano dietos laikytis, pries nestuma laikiausi labai padejo! thumbup.gif
Atsakyti
As jau +20 turiu verysad.gif Bet tikrai stengiuos neuzkandziaut ir valgyt kuo liesesni maista, bet va atrodo kiekvienas kasnis i pilvuka ir uzpakali su slaunim keliauja ( daugiau niekas nesustorejo)... Bet as manau, kad cia del to, kad pries tai liekna buvau, tai dabar nori atsigriebt organizmas, tikiuosi kai pagimdysiu nesunkiai i savo formas grisiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_Ausryte @ 2008 10 30, 20:13)
As jau +20 turiu  verysad.gif  Bet tikrai stengiuos neuzkandziaut ir valgyt kuo liesesni maista, bet va atrodo kiekvienas kasnis i pilvuka ir uzpakali su slaunim keliauja ( daugiau niekas nesustorejo)... Bet as manau, kad cia del to, kad pries tai liekna buvau, tai dabar nori atsigriebt organizmas, tikiuosi kai pagimdysiu nesunkiai i savo formas grisiu  4u.gif


nesisielok labai, as jau 16 priaugau ir dar nepabaiga. O kad i uzpakali keliauja tai ne taip ir blogai - vyrams visada didesni uzpakaliai labiau patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_Ausryte @ 2008 10 30, 19:13)
As jau +20 turiu  verysad.gif  Bet tikrai stengiuos neuzkandziaut ir valgyt kuo liesesni maista, bet va atrodo kiekvienas kasnis i pilvuka ir uzpakali su slaunim keliauja ( daugiau niekas nesustorejo)... Bet as manau, kad cia del to, kad pries tai liekna buvau, tai dabar nori atsigriebt organizmas, tikiuosi kai pagimdysiu nesunkiai i savo formas grisiu  4u.gif

Na žinai, žiūrint koks tas liesesnis maistas... Jei jį pagardini uogiene ar ledais, tai ir rezultatas matosi. Bet gal aš ir neteisi? Net nežinau, nuo ko čia dar priklausyti galėtų... unsure.gif
Atsakyti
man tai jei labai graziai maitinuosi, svoris taip neauga, o dabar nezinau ka daryti, ziauriai ziauriai ziauriai noriu valgyti. buna kad prikemsu daug, o negaliu kaip noriu valgyti. doh.gif Net nezinau ka daryti, bandau susiimti, valgyti saikingai, bet vel nesigauna, o svoris auga... O del dideliu priaugtu kilogramu, tai labai kaltos ir pries tai atsilaikytos dietos, as irgi ir chazano laikiausi ir daug kitu, tai kai tik pastojau ir pradejau valgyti viska svoris per maziau kaip 2 savaites priaugau 5kg. Esu labai laiminga, kad esu nestuke.gif , bet tas svoris nelabai man patinka.
Atsakyti
oi, mergaites, kaip sutinku su jumis thumbup.gif ir man panasiai yra, aisku, irgi nervinuosi del to, nepatinka, kad storeja uzpakalis ir slaunys... bet as irgi va pries vestuves kudinausi, valgiau beveik vien vaisius ir darzoves, tai buvau numetusi svorio, bet po vestuviu po truputi grizinejo tas mano svoris, nes pradejau valgyti kaip zmogus. o va, kai pastojau, tai tas savoris matyt is inercijos ir auga daugiau nei reikia doh.gif per mazai valgyti bijau, kad netruktu paskui kokiu svarbiu medziagu mazyliui. o ir sportuoti man uzdraude gydytoja, tai irgi savo duoda, juk ir darbas sedimas schmoll.gif tai va, per 16 savaiciu - jau su 5 kg vaikstau... gydytoja tik sako, kad maziau bandeliu valgyciau, bet tikrai, saldumynus riboju... o ir siaip stengiuosi sveika ir maistinga maista valgyti, nors, zinoma, uzeina ir silpnumo akimirku, kai pries miega kokiu sumustiniu prisivalgau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_Ausryte @ 2008 10 30, 21:13)
As jau +20 turiu  verysad.gif  Bet tikrai stengiuos neuzkandziaut ir valgyt kuo liesesni maista, bet va atrodo kiekvienas kasnis i pilvuka ir uzpakali su slaunim keliauja ( daugiau niekas nesustorejo)... Bet as manau, kad cia del to, kad pries tai liekna buvau, tai dabar nori atsigriebt organizmas, tikiuosi kai pagimdysiu nesunkiai i savo formas grisiu  4u.gif


mano pazistama irgi buvo labai liekna pries nestuma ji nestumo metu priaugo gal 30 na tiksliai nebepamenu bet zinau kad daug.. tai va jos leliukui jau 9menesiukai o ji kaip negimdziusi vel lieknute thumbup.gif tad maziau pergyvenk viskas bus gerai...
Papildyta:
na as manau kad svoris priklauso nuo to kaip organizmas su maistu tvarkosi smile.gif ir cia tie valgymai nevalgymai niekuo deti... mums dar tik 27 savaites o mano svoris irgi auga kaip ant mieliu.. ir nieko pakeist negaliu.. blush2.gif karta per klaida patekau pas kita daktare tai ji man pasake ka valgyt kad taip svoris neaugtu.. na ir ka valgiau zuvi ir panasei o as zuvies nevalgau nes ji man slyksti bet valgiau.. verysad.gif ir saldumynu ne kasnelio nepaemiau i burna ir vaiksciojau gryname ore... ir tada man per savaite virs kilogramo pradejo augt doh.gif o iki tol iki kilogramo uzsidedavo per savaite(iki kilogramo tai kai valgydavau kiek noredavau ir ka noredavau)... biggrin.gif tai kai nuvariau jau pas savo daktare jai pasakiau(tai buvo po trieju savaiciu) kad man su tais tokiais valgymais kaip ten ta daktare pasake niekas nesigauna ir svoris auga kaip auges ir dar daugiau sakiau kad jau isvis bijau ka bevalgyt(na buvo jau tada depresija) tai mano ginekologe pasake kad jai visiskai dzin ant mano svorio ir kad nusiraminciau nes svarbiausia ne svoris(nes juk po gimdymo galesi mest ji salin kiek noresi) o psichika ir kad taip deprasuodama nepakenkciau vaikuciui.. tai ir palikom ties ta mintim kad valgau ka noriu ir kiek noriu uztai jokiu deprasiju nebera o svoris auga vel apie kilograma per savaite.. tai vat cia priklauso nuo pacio organizmo o ne nuo valgymu nevalgymu... todel maziau pergyvenkit del to svorio juk tas svoris ne siaip sau dideja... thumbup.gif juk svarbiausia turit kas jus myli ir tokias pilvotas ir nepilvotas... wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Svarbiausia - gerai maitintis 4u.gif As tai nesuku sau galvos del svorio - kiek priaugsiu, tiek, svarbu, kad mazylis sveikas. O po gimdymo jau teks dirza susiverzti ax.gif vyras prizadejo treniruokli nupirkt, taip kad prakaituosiu. Mano nuomone, nestumo metu mes ir taip per daug visokio diskomforto jauciam, kad dar papildomai del svorio jaudintis...
Atsakyti