Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(geguzevasaris @ 2008 08 17, 19:57)
Nelabai paprastas tas atsakymas, deja...
Mano atveju, tai turėčiau valgyti daug mažiau negu iki nėštumo, nes anksčiau niekas į kūną neidavo, o dabar nesuprantu-valgau tiek pat , maistą labai renkuosi pgl visas rekomendacijas , nevalgau saldumynų , vakarais po šešių (o anksčiau visa tai dariau) -ir niekaip negaliu sustabdyt svorio didėjimo schmoll.gif Netelpu į jokias lenteles, viršiju normas kas mėnesį g.gif Vadinasi keičiasi medžiagų apykaita, jos tempai ir todėl nėra taip paprasta atsakyti į šį klausimą rolleyes.gif


Nuo saldumynų tai nelabai tas storėjimas priklauso, aš nemėgstu saldžiai, bet vistiek su svoriu kautis tenka gana smarkiai. Man geriausias būdas buvo mažint mėsos ir duonos racione, plius valgyt daugiau sriubos (aišku riebi kopūstienė nėra dietinis valgis, bet reikia kartais).

Tiesa, pvz sultys iš pakelio tai vos ne tas pats kas saldumynai, nes dažnai į juos labai daug cukraus/saldiklių dadedama.
Atsakyti
O man tai išvis baisu darosi verysad.gif . Man dar tik 16 sav., o jau kokius 8 kg priaugau. Nežinau kaip bus toliau. Ir tikrai nei saldumynų valgau, nei bulvinių patiekalų, nei miltinių. Stengiuosi sveikai ,maitintis, o kg auga kaip ant mielių.Jau MB sakau, kad storėju ne dienom, o valandom cray.gif
Atsakyti
QUOTE(pupuliukas2 @ 2008 09 02, 19:14)
O man tai išvis baisu darosi verysad.gif . Man dar tik 16 sav., o jau kokius 8 kg priaugau. Nežinau kaip bus toliau. Ir tikrai nei saldumynų valgau, nei bulvinių patiekalų, nei miltinių. Stengiuosi sveikai ,maitintis, o kg auga kaip ant mielių.Jau MB sakau, kad storėju ne dienom, o valandom cray.gif

nepergyvenk, o galvok apie savo leliuka, man irgi vien pauoscius maisto svoris augo lotuliukas.gif nu bet ka padarysi, uztat dabar turiu +1kg virs negu buvo pries nestuma smile.gif Zinoma turi stebeti savo savijauta, kitoms svoris didelis pavoingas, o man +27 kg netrukde masina vairavau ir ta diena kai vaziavau gimdyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupuliukas2 @ 2008 09 02, 18:14)
O man tai išvis baisu darosi verysad.gif . Man dar tik 16 sav., o jau kokius 8 kg priaugau. Nežinau kaip bus toliau. Ir tikrai nei saldumynų valgau, nei bulvinių patiekalų, nei miltinių. Stengiuosi sveikai ,maitintis, o kg auga kaip ant mielių.Jau MB sakau, kad storėju ne dienom, o valandom cray.gif


Čia dar priklauso ir nuo to koks tavo svoris buvo prieš tai ir ar valgai daugiau negu prieš tai - dažnai ir porcijų dydis yra svarbu. Jei svoris buvo prieš tai per mažas organizmas gali biškį riebalus pakaupt, nes LT dauguma merginų būna truputį ant per liesos ribos. Kol netempia link 100 kg, nieko blogo.
Atsakyti
Dabar man 21 savaitė smile.gif Per ta laiką kaip suprantu 3kg priaugau. Vakare dar 2 kg daugiau rodo thumbup.gif Ryte vel pora maziau thumbup.gif Gera medziagu apykaita matyt... Nes apetitas tai zveriskas, valgau kaip kiauliukas lotuliukas.gif Dabar galvoju nieko nepriaugau ro svorio , dabar kaip des tai maža nepasirodys... kaip sustabdyti toki apetito anpludi? Saldumynai man dabar patys geriausi draugai biggrin.gif
Atsakyti
nu su tuo svoriu, tai nesureguliuosite nieko - cia jau kaip jusu hormonai priima taip. nuo maisto labai mazai kas priklauso, mano drauge valgydavo po saesis cepelinus ir bandeles nuolat kimsdavo o priaugo minimuma, mano organizmas visiskai nepriima jokiu saldumynu, jokiu bandeliu, net mesa sunkiai virskina todel valgau visokias kosytes, sriubytes, vaisius ir darzoves, ir alkio visai nejauciu, o 36 savaite jau priiaugau 22kg, ir svoris vis dar kyla, uzsistresavusi buvau nerealiai, bet gine paaiskino kad jei yra tokie hormonai, tokie genai, tai nieko nepakeisi....taip kads su tom dietom galit tik leliukui pakenkti - geriau jau po gimdymo gerai pasistengti ir numesti ta svori nei rizikuoti pilvinuko sveikata blush2.gif 4u.gif
pirmas ginekologas pas kuri lankiausi nestumo pradzioje tai sugebedavo nuolat prikisineti ir apsaukti, kad daug priaugau ir kad reikia laikytis, tai apsiverkusi nuolat iseidavau, o kai paklausiai ka daryti, sako: maziau valgyk saldumynu ir bandeliu, sakau kad nevalgau, tai tik pasijuoke ir viskas. Tai tokie gydytojai lai sedi su savo seselem ir lai negadina nesciosiom nuotaikos, pakeiciau gydytoja su kitokiu poziuriu, su profesionalesnem ziniom, ir i ta svori ziuri visai kitaip - visu pirma apziuri visus tyrimu rezultatus o po to tiktai patarimais dalinasi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Helene: 04 rugsėjo 2008 - 16:49
QUOTE(Zebre @ 2008 05 31, 12:52)
Sveikutes, norejau paklausti ar galima nesciai daryti atsilenkimus - pilvo raumenims stiprinti? Aciu


NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nebent uzsimanei persileidimo
[/quote]

unsure.gif O kaip tada bandyt presa pasistiprinti?
Atsakyti
Prieš nėštumą svoris buvo 63 kg , ūgis 171 cm. Dabr svoris jau 71 kg verysad.gif . O dar viskas prieš akis
Atsakyti
QUOTE(pupuliukas2 @ 2008 09 08, 09:19)
Prieš nėštumą svoris buvo 63 kg , ūgis 171 cm. Dabr svoris jau 71 kg verysad.gif . O dar viskas prieš akis


Nenusimink. As iki nestumo buvau 175 cm, 63 kg, dabar kai sveriausi 24 sav. - 71 kg. Irgi nerimavau pacioje pradzioje, kad pradejau stambeti, bet po to paukst ir visa menesi nei kg nepriaugau - matyt organizmas prisitaiko. O dabar kaip tik pradejau pergyventi, tik ne del svorio, o del savo pilvuziuko, kad jis per mazas, dar visai nesimato... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pupuliukas2 @ 2008 09 08, 08:19)
Prieš nėštumą svoris buvo 63 kg , ūgis 171 cm. Dabr svoris jau 71 kg verysad.gif . O dar viskas prieš akis


Tai normalus tavo tas svoris, 63 kg pagal tavo ūgį ant kūdumo ribos, tai matyt organizmas truputį atsargas pakaupė.

Aišku sunku kai svoris greitai kyla, nėra kaip organizmui priprasti, tai gerai tau būtų kiek stabilizuot tą svorio kilimą. Geriausia būtų rašytis ką ir kiek valgai ir žiūrėt į kalorijas - pvz. http://www.shaping.l...etras/index.php galima pasitikrinti kiek ir ko valgyta ir kas per daug. Nėščiai reikia tiesa primesti papildomas 300 kalorijų per dieną (nors 300 papildomų kalorijų = maždaug viena papildoma bulkutė).
Atsakyti
doh.gif sveikutes nestuke.gif man irgi tai aktualu, per pirmuosius 4 men. nepriaugau nei 1kg, bet va ko sunerimau, nes nuejus pasgydytoja szinojau kad prisprogau jau 6 kg. blink.gif smile.gif nieko nedarau kitaip, valgau tiek pat, tom paciom valandom o svoriukas oooo smile.gif na bet manau, save guod=iu rolleyes.gif , kad susitvarkys viskas thumbup.gif juk svarbu kad jam ten visko uztektu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Undinelle @ 2008 09 08, 09:50)
Nenusimink. As iki nestumo buvau 175 cm, 63 kg, dabar kai sveriausi 24 sav. - 71 kg. Irgi nerimavau pacioje pradzioje, kad pradejau stambeti, bet po to paukst ir visa menesi nei kg nepriaugau - matyt organizmas prisitaiko. O dabar kaip tik pradejau pergyventi, tik ne del svorio, o del savo pilvuziuko, kad jis per mazas,  dar visai nesimato...  unsure.gif



nepergyvenk...as esu priaugus 9 kg ir taip pat guodziausi daktarei, kad mazai priaugau, o ji atsake, kad labai viskas normalu ax.gif svarbu vaikelis auga normaliai...o visa nestuma valgiau ka norejau bigsmile.gif net striju visiskai neatsirado (nors pilvukas didokas)...nors drauge sako, kad strijos dazniausiai po gimdymo atsiranda verysad.gif
Atsakyti