Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

O aš bijau ne pati priaugti, bet , kad vaikas bus didesnis g.gif Štai dabar , kai žiūrėjo echoskopu, tai pagal savaites truputį viršijam normą blush2.gif
Atsakyti
As tai irgi truputuka storeju ne ten kur reikia (ypac paaugau pirmais menesiukais), tai dabar kai jau mazius skrandi spaudzia nebetelpa tiek kiek noriu thumbup.gif ir rezultate per sesta menesiukas tik +2 kg thumbup.gif kur penktam menesy +5 kg turejau doh.gif tai bendroj sumoj +13,5 kg Tikiuosi su maistu susitvarkysiu, nes rizika susirgt cukralige turiu, tai va nori nenori tenka pasilaikyti saldumynu nevalgymo doh.gif o kartais ju taip norisi ax.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikutes,noreciau paklaust,na ar tai gerai kai 9niu savaiciu pilvukas atrodo kaip 5kiu menesiu? g.gif Na nebuvau kuda,sveriau 67 pries pastojant,o ugis 1,73,dabar apie 70 sveriu,ar tai lasinukai atsistate,ar tiesiog tai taip turi buti? blush2.gif gal reikia laikytis dietos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(treks @ 2008 08 16, 17:42)
4u.gif Sveikutes,noreciau paklaust,na ar tai gerai kai 9niu savaiciu pilvukas atrodo kaip 5kiu menesiu? g.gif Na nebuvau kuda,sveriau 67 pries pastojant,o ugis 1,73,dabar apie 70 sveriu,ar tai lasinukai atsistate,ar tiesiog tai taip turi buti? blush2.gif gal reikia laikytis dietos? g.gif


Na čia tau tikriausiai dėl lašinukų, nėštumas dar mažas ir neturėtų dar nieko matytis. Kad ir kaip bebūtų sunku, valgyk nekoloringą, bet įvairų maistą. Patikėk nėštumo pabaigoje, kai turi apie +30 kg, būna l. sunku net pajudėti, sakau iš savo patirties, o ir po gimdymo tie bereikalingi kg nenori nukristi. Tik dietų, žinoma, jokių laikytis negalima - nevalgyti saldumynų, baltos duonos, riebių padažų, o daugiau vaisių, daržovių, javainių. Sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(treks @ 2008 08 16, 18:42)
4u.gif Sveikutes,noreciau paklaust,na ar tai gerai kai 9niu savaiciu pilvukas atrodo kaip 5kiu menesiu? g.gif Na nebuvau kuda,sveriau 67 pries pastojant,o ugis 1,73,dabar apie 70 sveriu,ar tai lasinukai atsistate,ar tiesiog tai taip turi buti? blush2.gif gal reikia laikytis dietos? g.gif

Nesijaudink del pilvuko dydzio, cia tikrai labai indvidualu: vienoms jis tik 4-5menesiais pasirodo, o kitoms jau nuo keliu savaicu matosi. Dziaukis, kad lelius auga ir, kad jam viskas gerai.
Papildyta:
QUOTE(Jūržolė @ 2008 08 17, 08:30)
Na čia tau tikriausiai dėl lašinukų, nėštumas dar mažas ir neturėtų dar nieko matytis. Kad ir kaip bebūtų sunku, valgyk nekoloringą, bet įvairų maistą. Patikėk nėštumo pabaigoje, kai turi apie +30 kg, būna l. sunku net pajudėti, sakau iš savo patirties, o ir po gimdymo tie bereikalingi kg nenori nukristi. Tik dietų, žinoma, jokių laikytis negalima - nevalgyti saldumynų, baltos duonos, riebių padažų, o daugiau vaisių, daržovių, javainių. Sėkmės smile.gif

Bet, kad dabar pas treks plvukas islindo, tai nereiskia, kad jinai priaugs daug unsure.gif Juk daug kam ispradziu tas pilvs islenda, o paskui sustoja ugt unsure.gif Turiu sese,kuriai nuo ankstaus netumo islindes pilvas baisingai buvo, bet paskui jis pasidare normalus.....uztai taip ginu Treks, nes zinau gyva pavizdi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 17 rugpjūčio 2008 - 08:55
QUOTE(Jūržolė @ 2008 08 17, 09:30)
Na čia tau tikriausiai dėl lašinukų, nėštumas dar mažas ir neturėtų dar nieko matytis. Kad ir kaip bebūtų sunku, valgyk nekoloringą, bet įvairų maistą. Patikėk nėštumo pabaigoje, kai turi apie +30 kg, būna l. sunku net pajudėti, sakau iš savo patirties, o ir po gimdymo tie bereikalingi kg nenori nukristi. Tik dietų, žinoma, jokių laikytis negalima - nevalgyti saldumynų, baltos duonos, riebių padažų, o daugiau vaisių, daržovių, javainių. Sėkmės smile.gif

ax.gif Ot aciu uz patarimus,padazus pakeist neriebiais reiks biggrin.gif Pasisverusi savo svarstyklemis galiu pasakyt kad svoris tik 1 kg priauges,pries nestuma buvo 67kg,tai nera daug bet i maista atkreipt demesi reiks,nesinori priaugt labai daug.Visada po operacijos buvau linkusi i storejima,tad nenuostabu kad ir dbr pastorejau nuo riebaus maisto rolleyes.gif bet taip lepina mane MB nes pastojimas tai stebuklas wub.gif
Atsakyti
Aš čia truputi ne į temą, bet mano vyrui pasireiškė nėščios žmonos sindromas: aš valgau o jis storėja doh.gif sako nuo bado tinstu doh.gif jo pilvas lygus manajam ar net didesnis o aš jau aštuntam mėn. ir priaugau 7kg. Jau net draugai juokiasi kuris iš mūsų laukiasi biggrin.gif
Norėjau paklausti o kaip bus po gimdymo, ar jis ir toliau tins, ar nebe? Gal kam taip buvo?
Atsakyti
geras klausimas ir paprastas atsakymas... biggrin.gif valgykit tiek pat, kiek ir iki nėštumo..tik įvairesnį, šviežią ir naudingą maistą... tongue.gif nereikia kirst nei už du, nei už pusanrto ar kaip nors kitaip... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaya @ 2008 08 17, 16:25)
geras klausimas ir paprastas atsakymas... biggrin.gif  valgykit  tiek pat, kiek ir  iki nėštumo..tik įvairesnį, šviežią ir  naudingą maistą... tongue.gif nereikia  kirst nei už du, nei už pusanrto ar kaip nors kitaip... mirksiukas.gif

Nelabai paprastas tas atsakymas, deja...
Mano atveju, tai turėčiau valgyti daug mažiau negu iki nėštumo, nes anksčiau niekas į kūną neidavo, o dabar nesuprantu-valgau tiek pat , maistą labai renkuosi pgl visas rekomendacijas , nevalgau saldumynų , vakarais po šešių (o anksčiau visa tai dariau) -ir niekaip negaliu sustabdyt svorio didėjimo schmoll.gif Netelpu į jokias lenteles, viršiju normas kas mėnesį g.gif Vadinasi keičiasi medžiagų apykaita, jos tempai ir todėl nėra taip paprasta atsakyti į šį klausimą rolleyes.gif
Atsakyti
man irgi kazkas su apykaita netvarkoje, jau bijau ant svarstykliu lipti. Buna, kad sedziu ir uzuodziu, kad kaimyne gretimam name spurgas kepa blush2.gif man rodos ir nuo kvapo storeju....dar tik trys menesiai, o jau per liemeni niekas nebesueina. Viskas kaupiasi ant liemens. Nu netikiu, kad maziukas toks jau didelis 3 men butu.
Atsakyti
QUOTE(himalaya @ 2008 08 17, 15:25)
geras klausimas ir paprastas atsakymas... biggrin.gif  valgykit  tiek pat, kiek ir  iki nėštumo..tik įvairesnį, šviežią ir  naudingą maistą... tongue.gif nereikia  kirst nei už du, nei už pusanrto ar kaip nors kitaip... mirksiukas.gif


Pritariu drinks_cheers.gif Tik dar reikia nepamirsti judeti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(electrica @ 2008 08 19, 14:01)
man irgi kazkas su apykaita netvarkoje, jau bijau ant svarstykliu lipti. Buna, kad sedziu ir uzuodziu, kad kaimyne gretimam name spurgas kepa  blush2.gif  man rodos ir nuo kvapo storeju....dar tik trys menesiai, o jau per liemeni niekas nebesueina. Viskas kaupiasi ant liemens. Nu netikiu, kad maziukas toks jau didelis 3  men butu.

man lgiai tas pats buvo, jau 3men teko pirkt nestuolines kelnes doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti