Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(electrica @ 2008 07 27, 21:28)
O as per savo du menesiu jau beveik 10 priaugau (ir kodel anksciau manes gydytoja nepasvere verysad.gif ).... ir siaip stora, o dabar visai schmoll.gif  Jeigu neprivalgau, kad net sonai braska, tai ziauriai pykina, nieko negaliu daryti.
Gal kas zino, kiek nesciai per diena kaloriju reik? O gal kas turi patirties, kaip bunant nesciai truputi sublogti, nes manau, kad jeigu dar priaugsiu, tai manes nei kojytes, nei nugaryte nebelaikys....

Noreciau sportuoti, bet negalima kol kas. Gal paskui sveikata leis tikiuosi...


Jei anksciau nesportavai, tai dabar tikrai ne laikas pradeti, gali tik pakenkti. Geriau stenkis kuo daugiau vaikscioti, ir kalorijas deginsi, ir gryname ore pabusi.
O del kaloriju skaiciau, kad reikia tiek pat kiek ir pries nestuma, tik paskutiniais nestumo menesiais padidinti 200 kcal per diena. O kas tas 200 kcal, du dideli obuoliai. Zodziu visiska nesamone kad reikia valgyti uz du.
As tai stengiuosi valgyti tiek, kiek ir anksciau, o jei privalgau per daug - nesiteisinu, kad vat as nescia, ir man reikia. Tiesiog buna valios pritruksta... doh.gif
Tai manau neieskokim sau pasiteisinimo ir nekyls noro kimsti be perstojo.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Man 22 savaites, pliuse jau 8kg... unsure.gif Aisku, niekas tiksliai nepasakys, kiek is viso priaugsiu per nestuma, bet gal tiesiog galite pasidalinti patirtimi - jei tiek sveriu jau 22-a savaite, kiek galiu tiketis prisiauginti iki gimdymo? g.gif
Kiek jus mazdaug sveret, sakykim, 10-a, 20-a ir 30-a savaitemis? ax.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cikadele: 28 liepos 2008 - 08:19
QUOTE(cikadele @ 2008 07 28, 08:13)
Sveikutes  4u.gif

Man 22 savaites, pliuse jau 8kg...  unsure.gif  Aisku, niekas tiksliai nepasakys, kiek is viso priaugsiu per nestuma, bet gal tiesiog galite pasidalinti patirtimi - jei tiek sveriu jau 22-a savaite, kiek galiu tiketis prisiauginti iki gimdymo? g.gif
Kiek jus mazdaug sveret, sakykim, 10-a, 20-a ir 30-a savaitemis?  ax.gif
Aciu 4u.gif


Kiekvienam skirtingai, as 22 savaite turejau tik +3, o dabar turiu +14 (40 sav.). Labiausiai svoris augo 7-8 menesiais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mella: 28 liepos 2008 - 08:36
as nevalgau saldumynu nes tiesiog nenoriu, seniau net ledu negalejau valgyt, nes bloga budavo, o dabar jau bent jais pasilepinu, bet svoris vistiek auga, nes tiesiog jauciu kad medziagu apytaka suletejus nors judu nemaziau nei anksciau bet vistiek bijau lasiniais apaukt
Atsakyti
nepergyvenk, as irgi laikiaus dietu o finale vistiek priaugau 27 kg blush2.gif bet dabar beturiu +2 kg, bet dar maitinu tai juk ir pienukas sveria
Atsakyti
Su pirmu vaikeliu buvau priaugusi 26kg doh.gif tai siaubas kaip sunku buvo.. verysad.gif bet nieko padaryti negalėjau, nes nėštumo metu visai sulėtėjo medžiagų apykaita..nors valgiau tikrai nedaug, viska ka valgiau viskas "ėjo"i kūną.. po gimdymo liko daug kg.. bet finale taip ir turiu 5 papildomus kilogramus, kurie niekaip neištirpo..
Dabar laukiuosi antro vaikelio, 4 mėnesiai, esu priaugusi 4kg ax.gif tai manau..tiesingiau tikiuosi, kad labai daug nepriaugsiu.. unsure.gif Bet kaip gydytojas sako, priaugsi kiek reikes, kiekvienas organizmas skirtingai reaguoja i kiekvieną nėštuma ir tuo labiau pas kiekvieną iš mūsu skirtinga genetika, medžiagų apykaita ir t.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Poskis @ 2008 07 30, 17:22)
Su pirmu vaikeliu buvau priaugusi 26kg  doh.gif tai siaubas kaip sunku buvo.. verysad.gif bet nieko padaryti negalėjau, nes nėštumo metu visai sulėtėjo medžiagų apykaita..nors valgiau tikrai nedaug, viska ka valgiau viskas "ėjo"i kūną.. po gimdymo liko daug kg.. bet finale taip ir turiu 5 papildomus kilogramus, kurie niekaip neištirpo..
Dabar laukiuosi antro vaikelio, 4 mėnesiai, esu priaugusi 4kg  ax.gif tai manau..tiesingiau tikiuosi, kad labai daug nepriaugsiu.. unsure.gif Bet kaip gydytojas sako, priaugsi kiek reikes, kiekvienas organizmas skirtingai reaguoja i kiekvieną nėštuma ir tuo labiau pas kiekvieną iš mūsu skirtinga genetika, medžiagų apykaita ir t.. 4u.gif


as tai va siandien nuejau pas gydytoja... per 20 sav. priaugau 4 kg. tai ji man paaiskino, kad per daug! Sako reikia labai susimastyti... teoriskai per toki laika turejau priaugti 3.5 kg unsure.gif va tau ir teorija! As vos nepasakiau, tai ka... dabar del tos teorijos ir to 0.5 kg tureciau badauti??? doh.gif
Zinoma, as tikrai nenoriu daug svorio priaugti... man pakanka jau turetu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa_nori @ 2008 07 31, 12:23)
as tai va siandien nuejau pas gydytoja... per 20 sav. priaugau 4 kg. tai ji man paaiskino, kad per daug!

rekomenduoju rimtai pasikalbėti apie tai su savo gydytoja ir jei ji ir toliau bus linkusi vadovautis "teorija" - pakeisti ją, nes dar liko nemažai laiko ir kas bus, jei neduokdie priaugsi ne "teoriškai", o "praktiškai"? bereikalingas nervų tampymas tik... o jei dar pradės sausa teorija vadovautis ne tik svorio, bet ir visais kitais nėštumo priežiūros klausimais?
Be to, tokiu atveju būčiau jos paprašius man sudaryti mitybos planą, kaip per likusį laiką nepriaugti kilogramų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sizike: 31 liepos 2008 - 14:22
QUOTE(rasa_nori @ 2008 07 31, 14:23)
as tai va siandien nuejau pas gydytoja... per 20 sav. priaugau 4 kg. tai ji man paaiskino, kad per daug! Sako reikia labai susimastyti... teoriskai per toki laika turejau priaugti 3.5 kg unsure.gif  va tau ir teorija! As vos nepasakiau, tai ka... dabar del tos teorijos ir to 0.5 kg tureciau badauti??? doh.gif
Zinoma, as tikrai nenoriu daug svorio priaugti... man pakanka jau turetu... blush2.gif

nu bet tikrai gal jai kazkas su smegenais negerai, manau 20 sav ir 4kg tikrai nera daug, dziaugsiuos jei man tik tiek prilips iki 20sav
Atsakyti
QUOTE(rasa_nori @ 2008 07 31, 13:23)
as tai va siandien nuejau pas gydytoja... per 20 sav. priaugau 4 kg. tai ji man paaiskino, kad per daug! Sako reikia labai susimastyti... teoriskai per toki laika turejau priaugti 3.5 kg unsure.gif  va tau ir teorija! As vos nepasakiau, tai ka... dabar del tos teorijos ir to 0.5 kg tureciau badauti??? doh.gif
Zinoma, as tikrai nenoriu daug svorio priaugti... man pakanka jau turetu... blush2.gif

Jei pries nestuma turejai antsvorio, tai visi gydytojai pas kuriuos eisi, sakys kad priaugai daug.
Atsakyti
Mielos mamos nestuke.gif su pirmuju nėštumu priaugau dėl toksikozės 32 kg, dabar laukiuosi antro vaikelio, valgau viską ko noriu, nieko neriboju, tik nepersivalgau dabar 34 sav., o priaugau apie 18 kg. Nevarginkite Jūs savęs jokiomis dietomis, viską įmanoma susitvarkyti po gimdymo, patikėkit manim.... nestuke.gif
Atsakyti
Nepergyvenkit mamytes del svorio mirksiukas.gif su pirmu suneliu priaugau 22kg, kurie po dvieju savaiciu po gimdymo istirpo bigsmile.gif dabar 33sav. priaugusi 16kg bet tikrai nepergyvenu, organizmas pats pasirenka kiek jam reikia tiek ir storeja...taip as manau ax.gif
Atsakyti