Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(Svarune @ 2008 05 24, 15:55)
sveikutes, mums dar tik 7 savaites, tai kilogramu dar nepiaugom, bet liemens linija akyse mazeja labai greitai siaip jau, ar cia taip ir turi buti???ir nuo kada pradeda augti svoris vidutiniskai ar kaip kam???aciu  biggrin.gif

Ir man taip pat blink.gif Sveriuos kas rytą, tai svoris nei į vieną pusę nekilta, bet darbinių kelnių per pilvą segtis nebenoriu, spaudžia. Kažkaip per greitai ta talija dingo, gal kad pilvuko niekad neturėjau g.gif Be to, iš kur tas pilvukas auga, jei svoris nekinta? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tefnut @ 2008 06 04, 11:23)
Ir man taip pat  blink.gif Sveriuos kas rytą, tai svoris nei į vieną pusę nekilta, bet darbinių kelnių per pilvą segtis nebenoriu, spaudžia. Kažkaip per greitai ta talija dingo, gal kad pilvuko niekad neturėjau  g.gif Be to, iš kur tas pilvukas auga, jei svoris nekinta?  biggrin.gif

Pas mane taspats...as pastebejau, kad svoris nuo uzpakalio ant talijos lipt pradejo biggrin.gif
Atsakyti
aha ,ir man taip blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,
aš irgi nuo nėštumo pradžios priaugau tik 3kg, bet kai pasižiūriu į veidrodį tai atrodo kad tikrai priaugau dau daugiau g.gif . Šiandien perpurčiau visą spintą iš naujo ir nieko tinkamo neberadau doh.gif , kagi teks isigyti naujų rūbelių biggrin.gif .
Atsakyti
na as per nestuma tikrai prisilaikiau, nekimsau kas papuole, stengiausi daugiau darzoviu ir vaisiu valgyt, nevalgiau saldumynu. tikrai nesidietinau, bet prisiziurejau. rezultatas priaugau 10kg, po gimdymo jau 9 neturejau, o dabar jau ir to 1 neliko thumbup.gif
Atsakyti
Aktuali temulka, man nelabai sekasi susilaikyti nuo saldumynu, doh.gif kemsu kasdien, stengiuosi ne po daug bet dazniausiai neiseina, doh.gif priaugau 13,5 kg, bet dar auga man svoris nors jau ir 37-ta sav. ipusejo ir pries nestuma nebuvau normali, turejau virssvori, su kuriuo reikes pakovoti ir po gimdymo
Papildyta:
QUOTE(baggyra55 @ 2008 06 08, 20:57)
na as per nestuma tikrai prisilaikiau, nekimsau kas papuole, stengiausi daugiau darzoviu ir vaisiu valgyt, nevalgiau saldumynu. tikrai nesidietinau, bet prisiziurejau. rezultatas priaugau 10kg, po gimdymo jau 9 neturejau, o dabar jau ir to 1 neliko thumbup.gif

saunuole, esi stipri moteriske drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man tai geriausia "dieta" - grauziantis remuo doh.gif doh.gif
Net kai atrodo noretusi valgyti, nebesinori pagalvojus ir prisiminus kiekviena valgyma (ypac vakarais) schmoll.gif
Tai virsvorio neturiu. Gydytoja sako, kad pagal savo ugi galetu pilvukas buti ir didesnis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erkesta @ 2007 12 29, 16:26)
Buvo laikas (kažkur 16-22sav) kai be proto norėjau visko, sugebėjau atsispirti apgundai ryti be sustojimo - dabar jau tos pagundos nebejaučiu, pripratau prie to kiekio kurį suvalgydavau ir nebūdama nėščia, tiesiog pradėjau rinktis sveikesnį, geresnės kokybės maistą ir tiek biggrin.gif

Gal ir kitos mamytės panašios patirties turėjo? Nes iki šiol (dabar turiu 19sav. nestuke.gif ) lyg ir valgiau kaip anksčiau, antsvorio niekada neturėjau, svoris augo lėtai, bet per paskutines dvi savaites taip visko norisi... Tikrai labai gerai pasakyta - galėčiau ryti be sustojimo viską išskyrus sveikus, liesus produktus doh.gif Per dvi savaites priaugau 2,5kg. ax.gif Gal čia koks periodas, kuris tikiuosi praeis, nes jei užsitęs ta "vilko apetito" stadija, teks apie mitybą rimtai paglvoti - kaip čia tą apetitą tramdyti...
Atsakyti
QUOTE(Doti @ 2008 06 25, 16:46)
Gal ir kitos mamytės panašios patirties turėjo? Nes iki šiol (dabar turiu 19sav.  nestuke.gif ) lyg ir valgiau kaip anksčiau, antsvorio niekada neturėjau, svoris augo lėtai, bet per paskutines dvi savaites taip visko norisi... Tikrai labai gerai pasakyta - galėčiau ryti be sustojimo viską išskyrus sveikus, liesus produktus doh.gif Per dvi savaites priaugau 2,5kg.  ax.gif Gal čia koks periodas, kuris tikiuosi praeis, nes jei užsitęs ta "vilko apetito" stadija, teks apie mitybą rimtai paglvoti - kaip čia tą apetitą tramdyti...

hihihi.gif aš iki 19 savaitės priaugau 1 kg ax.gif nes nenorėjau saldumynų, o tik mėsos ir daržovių. bet už tat dabar taip tragiškai noriu ledų šokoladinių, kad manau, greit prisirinksiu kilogramų tiek ir tiek... be to tikrai pastebėjau, kad nuo šios savaitės (t.y. nuo 19) labai padidėjo apetitas... stengiuosi užkimšt jį vaisiais ir uogom.
Atsakyti
priaugus 3 kg siai dienai smile.gif
valgau viska - pietus ir vakariene gausiai - ka noriu...
Pusryciai ir uzkandziai tarpe vaisiai,jogurtai - kazkas lengvo ir neriebaus...
Nepasakyciau,kad visai neziuriu ir valgau kiek noriu, siek tiek prisiziuriu...
Bet jei noriu bulviniu blynu ar picos tai tikrai nesikankinu ir valgau 4u.gif
Atsakyti
Man gydytoja patare nemaisyti produktu, valgyt ka noriu bet nemaisyt - jei mesa, tai su darzovemis, jei nori ledu, tai po to neuzvalgyt ju mesa, o luktelt valandele kokia. Per pirma nestuma is 50kg virtau i 73kg, o pagimdzius niekur tie kg nepabego, buvo labai sunku. Todel dabar noriu pabandyti siek tiek sveikiau valgyt. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano sis nestumas pirmas, tai nors jau turejau virsvori nieko neribojau, ypatingai visa nestuma norejosi saldumynu, ziauriaii, nors iki nestumo praktiskai isvis ju nevalgydavau doh.gif tiesa, daznokai ir su wc padraugaudavau, pykindavo nuo bet kokio maisto, bet finale apie 20 kg priaugau, per paskutinias savaites svoris ne nukrito o dar pasidejo apie 5 kg, aj, gal kitas nestumas nebebus toks saldus (gal tu saldumynu nebesinores taip ziauriai)
Atsakyti