Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(Geneve @ 2008 03 28, 10:23)
o i septinto menesio pabaiga net toks ispudis susidaro, kad vien nuo vieno jogurto ir keliu suvalgytu vaisiu svoris auga...kazkoks absurdas..... schmoll.gif

nestuke.gif


Nepergyvenk taip, manau dauguma taip jauciasi, bent as tai tikrai, bet neleidziu sau del to per daug krimstis. Nieko gero is tos depresijos. Na, manes ir nepaguode ir dabar as taves taip pat nepaguosiu, kai perskaiciau nestumo kalendoriuje, kad dabar i savaite po 500 g turetume priaugti, kadangi vaikelis kuo aktyviausiai renka riebaliukus, kad gimtu putlutis smile.gif Gerai butu, kad i sav. 500 g tepriaugciau, o priaugu man rodos tikrai daugiau, na, bet jau nedaug liko. Atimkim, va pasiemiau knygele, ir nurasysiu biggrin.gif : vaisius 3kg, placenta 0.45kg, vaisiaus vandenys 0.9kg, kraujas 1.8kg, kuno skysciai 1.4kg, gimda 0.9kg, krutys 0.45kg, riebalu ir baltymu atsargos 3kg. Tai gal ir nera taip baisu, a? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
[sveikutes,
manau kad labai mane i takoja visi aplilnkiniai , pagal kuriuos nestumas ne pasiteisinimas neprisilaikyti dietu......
o dar is vyro puses dvi gimikaites neseniai gimde ir sugebojo vos 8 -9kg priaugti ...
pasirodo europoj paskutiniais gydytoju nurodymais nestumo metu neturime priaugti daugiau nei 9 kg....
Atsakyti
QUOTE(Geneve @ 2008 03 28, 10:47)
[sveikutes,
manau kad labai mane i takoja visi aplilnkiniai , pagal kuriuos nestumas ne  pasiteisinimas neprisilaikyti dietu......
o dar is vyro puses dvi gimikaites neseniai gimde ir sugebojo vos 8 -9kg priaugti ...
pasirodo europoj paskutiniais gydytoju nurodymais nestumo metu neturime priaugti daugiau nei 9 kg....


Na as nezinau, sakyciau, maziau skaityk tuos europinius paistalus. Turiu du pvz. Viena mano drauge priaugo 8 kg, tevalge per visa nestuma praktiskai tik nektarinus. Vaikelis sveikas, grazus, taciau labai daznai serga-silpnutis. Kita priaugo 22 kg, aisku panikavo ir del to svorio, bet vaikelis ir gime sveikas, grazus ir be galo stiprus, jau praktiskai gimusiam galvytes nereikejo prilaikyneti, nei kad anosios kelis men saugojo, kad "nenuluztu", o ir kunelis visas tvirtas, labai gerai vystosi, ir aktyvesnis. Tai gal verta pagalvoti ar mano isvaizda svarbiau, kuri sugris po gimdymo ar vaikelio sveikata wink.gif
Atsakyti
Na ir as nestumo pradzioj leidau sau valgyti viska,ko ti sirdele geide blush2.gif Bet kai pamaciau,kad po keliu menesiu mano slaunys apsivijo celiulito (kurio dar neteko tureti) sluoksniu,o svarstykles eme gasdinti net mano gine,pamaniau,kad gal reik stabdyt arklius ax.gif Na ir ka manot? Valgau tiek pat kiek pries nestuma (nes daugiau ir netelpa), o rezultatas tas pats mirksiukas.gif Na aisku jau paskutines savaiteles i svoris auga,nes lelius storeja thumbup.gif ,bet ka su ta apelsino zievele daryt? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauraaa @ 2008 03 28, 17:48)
Na ir ka manot? Valgau tiek pat kiek pries nestuma (nes daugiau ir netelpa), o rezultatas tas pats mirksiukas.gif  Na aisku jau paskutines savaiteles i svoris auga,nes lelius storeja thumbup.gif ,bet ka su ta apelsino zievele daryt? rolleyes.gif


tikra tiesa, valgymo porcijas mazink ne mazink, o svoris kaip ant mieliu....
as jau ir vaiksciojima savo padidinau iki 2 val. per diena, svoris nors ir auga po truputi , bet uztat prasivaiksciojus kiek maziau ta mazylio svori ant pilvuko jausti pradedi....

Atsakyti
As per savo pirma nestuma kurio taip ir nepavyko issaugot sad.gif Valgiau daug pieno produktu smile.gif Gine patare,kad svoris labai neaugti pavalgius koki 15 30 min eit pasivaiksciot smile.gif O ne pagulet, ir svoris tikrai buvo nuostabus smile.gif Priaugau tik tiek kiek buvo normalu smile.gif o apelsino zievele reiktu taip naikint su kavos tirsciais gerai itrint ir paskui nuplaut vandeniu smile.gif tikrai padeda smile.gif ir oda labai svelni tampa, ir kvepia skaniai smile.gif Ir vyrams patinka, kai oda tokia minkstute minkstute tampa smile.gif wub.gif
Atsakyti
taciau daug pieno produktu yrs nelabai sveika. Taip vaikuciau gali buti alergija. Isvis reikia visko po truputi, kad organizmas gautu visokiu medziagu, o ne kazkokios vienos rusies daug. g.gif
Atsakyti
AS VALGAU VISKA blink.gif . NE VIENO KARTO NESUSIMASCIAU, KAD KO GALIMA, O KO NE ax.gif . KAIP TIK IVAIRESNIS MAISTAS, TUO DAUGIAU VISKO PASISAVINA ORGANIZMAS. VA KO VENGIU, TAI ASTRAUS MAISTO unsure.gif , NORS MAN TAIP JIS PATINKA ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IEVA23 @ 2008 04 17, 13:11)
AS VALGAU VISKA  blink.gif . NE VIENO KARTO NESUSIMASCIAU, KAD KO GALIMA, O KO NE  ax.gif . KAIP TIK IVAIRESNIS MAISTAS, TUO DAUGIAU VISKO PASISAVINA ORGANIZMAS. VA KO VENGIU, TAI ASTRAUS MAISTO  unsure.gif , NORS MAN TAIP JIS PATINKA  ax.gif


AS TAIP PAT thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Man pirmas vaikas, ir esu jau 19 sav. ir priaugau jau 15kg blush2.gif > Is pradziu buvo neapsakomas valgis, valgyt valgyt valgyt, dabar jau apsiraminau... na, bet vistiek reikia kazka galvoti, juk nesinori but BOMBA tongue.gif Bet esu auksta, tai kolkas tas storumukas nelabai ir matosi. biggrin.gif
Kojos irgi pradejo tipt, tai girdejau, kad petrazoliu arbata gerai, na ja as geriu, kolkas viskas gerai.. thumbup.gif
Bet va, kokia man beda atsitiko, gal ir nebeda, bet noreciau JUSU mamytes nuomones, patarimo paklausti, nes daktare sake, (kad po nestumo viskas bus gerai). Man rankos pradejo tirpti, o ypac nakty, kaip einu miegot(na guliu), tai negaliu issimiegot. Tai dabar desine ranka, man niekam dar iki siol tokia kaip nutirpus,,, verysad.gif
Patarkit, as busiu lb dekinga jums.. smile.gif
Atsakyti
o mano manymu nieko cia baisaus kad daug svorio nepriaugi, gi visaip buna, vat mes irgi kazkur ti k10 kg priaugom per visa nestuma, liko mum 12 dienu, bet tikrai svoris nekils jau nes vaisius kaip ir nusileides...
Atsakyti
Sveikos, man dar tik 16 savaiciu, o jau 4 kg priaugau. Pries savaite gavau velniu nuo gydytojo ir liepe man mesti svori. Nu ka, pradejau mazai valgyti, nuo 18 val. isvis nevalgau, beveik jokiu saldumynu.... svoris ne tik kad nenukrito, bet per savaite padidejo dar 300 g. Tai va, ar valgiau tortus ar nevalgau, niekas nesikeicia. Vaikstau 60 kg backa ir nezianu ka daryti.
Atsakyti