Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

JO su tuo svoriu laaaabai individualu, mano nėštumas į pabaigą ir svorio priaugau tiek kiek reikia pagal normas, nors per savo neilgą gyvenimą supratau nuo ko man auga svoris ir galiu save kontroliuoti 4u.gif Pirma ir pagrindinė taisyklė galiojanti visoms yra: SVARBU NEPERSIVALGYTI ax.gif Ir dar viena taisyklė labai tikusi man tiek prieš nėštumą tiek jo metu: valgyti tik tada kai IŠ TIESŲ esu alkana ir nekišti visko iš eilės vien dėl to kad "aš nėščia ir man dabar jau galima" doh.gif Buvo laikas (kažkur 16-22sav) kai be proto norėjau visko, sugebėjau atsispirti apgundai ryti be sustojimo - dabar jau tos pagundos nebejaučiu, pripratau prie to kiekio kurį suvalgydavau ir nebūdama nėščia, tiesiog pradėjau rinktis sveikesnį, geresnės kokybės maistą ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
nestuke.gif nail.gif

visu 100 proc. pritariu InGRIDUTIA thumbup.gif ...valgydama saikingai essen.gif maziukui savajam tikrai nepakenksi mirksiukas.gif ...tuo paciu netgi padesi jam ir ypac sau paciai thumb_yello.gif ...juk neprisikimsusi iki tokio lygio, kad negali pajudeti, geriau jausies, turesi daugiau energijos showoff.gif ...daugiau suderinto lengvesnio maistelio, gryno oro ir busim visos grazios, be per didelio ansvorio nestuke.gif bei turesim sveikus:mama soske.gif

assa.gif ok.gif
Atsakyti
QUOTE(indruska+ @ 2007 12 24, 12:47)
sveikutes smile.gif  man svoris labai aktuali tema,nes ir taip turiu antsvorio



as irgi turiu truputi daugiau, nei reiketu... blush2.gif
O kiek tu jau priaugai (jeigu priaugai aisku rolleyes.gif )

Gal kuri zino, kokia subalansuota dieta nestumo metu? Pvz skaiciau kazkokioje temoje apie tinima, kad jei nescia labai istinus - gine skiria dieta.. Tai kokia ta dieta gal kas zino?
Atsakyti
Sveikos mamos, as pirma karta cia ir noriu jusu patarimu kokios dietos laikotes nestumo metu, taip pat gal galit patarti kokius pratimus saugu daryti. As laukiuosi 13 sav.
Atsakyti
Dietos laikytis neštumo metų tikrai negalima blink.gif Maitintis reikia sveikai, įvairiapusiškai, kad nepritrūktų jokių vitaminų ir mineralų.
O sportuoti galima tik tuomet, jei prieš nestuke.gif sportavai, bet kruvius kiek sumažinti. ir sportuoti nebent pirmus 3 mėn. Arba tinka dar specialios nestuke.gif mankštos baseine, nestuke.gif joga ax.gif
Atsakyti
o kodel dietos laikytis negalima? blink.gif nebent neteisingai suprantat savoka 'dieta', taigis ir nestuke.gif jos gali laikytis kaip laikos debetikai, sergantys ivairiom inkstu ligomis, sportuojantys ir t.t. geriausia pasiklaust pas tave priziurincia gydytoja, kuri patars bent jau tyrimu duomenimis remdamasi (gal kraujas nusilpes, gal permazai svorio priaugama, gal kalcio trukumas...)
Atsakyti
Antrą kartą gyvenime galiu valgyti ka noriu (nes antras nestumas blush2.gif ) ir tikrai to neatsisakysiu schmoll.gif Visalaik galvoju ka dedu i burna, o dabar gana, nors kelis menesiu lepinsiu skrandi ir jokiu dietu 4u.gif
Atsakyti
Aš ir save lepinau - rezultatas +30 kg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūržolė: 18 kovo 2008 - 12:36
QUOTE(Keja @ 2008 03 18, 09:29)
Antrą kartą gyvenime galiu valgyti ka noriu (nes antras nestumas blush2.gif ) ir tikrai to neatsisakysiu schmoll.gif Visalaik galvoju ka dedu i burna, o dabar gana, nors kelis menesiu lepinsiu skrandi ir jokiu dietu 4u.gif

O va aš kaip tik priešingai, LABAI bijau priaugti daug svorio unsure.gif Mat dar iki nestuke.gif turėjau 10 kg antsvorio, tai jei dar po nestuke.gif prisidės keliolika ar keliasdešimt, nusižudysiu doh.gif Tad dabar skaičiuoju kiekvieną kąsnį mirksiukas.gif Rezultatas - 5 nestuke.gif mėn dar nepriaugau nei vieno kg 4u.gif
Atsakyti
Žiūrint kaip supranti žodį dieta ir žodį lepinimasis...
Viso nėštumo metu aš privengiau prieskonių- jų nei norėjau nei man jų galima buvo, vengiau rūkyto, labai sūraus, sintetinio maisto... Rezultatai: dėkui dievui: nepykino, jaučiausi žvali, pailsėjusi, netinau... Tiesa stengiausi išgerti reikiamą kiekį vandens.
O šiaip- na neatsisakydavau pyragaičių, saldainių, tačiau ne kiekvieną dieną aišku jais lepinausi. wub.gif
Atsakyti
O as kaip durnele laikiausi dietos doh.gif (nezinojau, kad jau esu pastojusi) Ir dar apie 10 kg pavyko numesti doh.gif (tiesiog sumazinau porcijas, skaiciuodavau kcal ir vakarais nieko nevalgydavau).
O dar aktyviai sportavau doh.gif (nors anksciau nesu to dariusi blush2.gif ) beto dar ir pirti buvau doh.gif ir soliariume lankiasi doh.gif Dabar labai bijau pasekmiu unsure.gif
Man dar tik 3 savaites unsure.gif
Paguoskit ar pagąsdinkit mane, nezinau ka daryt???
Pas ginekologe kaip suprantu (is jusu postu) eiti dar anksti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išprotėjus: 22 kovo 2008 - 10:55
blush2.gif sveikos nestukes,
as irgi "atsipalaidavau" nestumo pradzioj, dabar esu kaip kiaule : didziules slaunys ir zandai, nors krutine ne kiek nepadidejo kaip nesiojau 75 A taip ir benesioju;)))
dabar valgau tiek kiek ir pries nestuma :stengiuosi nevirsyti 1000 kcl per diena...
kitaip (kaip mama sako) i kiaulyniu gretas istosiu.....

o i septinto menesio pabaiga net toks ispudis susidaro, kad vien nuo vieno jogurto ir keliu suvalgytu vaisiu svoris auga...kazkoks absurdas..... schmoll.gif

nestuke.gif
Atsakyti