Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

[quote=Stabilo,2007 10 17, 17:30]
Normaliai viskas mirksiukas.gif
Tu visai kūdutė, tai gal dėl to pradžioj šiek tiek paaugo g.gif Aš su pirmu nėštumu, dar net nežinodama kad laukiuosi priaugau 4 kg ax.gif (iki 6 savaitės).
O dėl įdomumo ir gal kam pravers, pas mane knygoj tai rašo taip:
Masės prieaugio norma
1-12 savaitę - 0 g./savaitę
13-15 savaitę - 250 g./savaitę
16 - 20 savaitę - 350 g./savaitę
21 - 24 savaitę - 400 g./savaitę
25 - 26 savaitę - 450 g./savaitę
27 - 35 savaitę - 500 g./savaitę
36 - 38 savaitę - 400 g./savaitę
29 - 40 savaitę - 300 g./savaitę
Tai va čia matyt būtų optimalus variantas - iš viso susidaro 12 kg.

Tikiuosi toliau pagal ta tavo lentele ir augsiu smile.gif
Atsakyti
[quote=noraxxx,2007 10 18, 12:03]
[quote=Stabilo,2007 10 17, 17:30]
Normaliai viskas mirksiukas.gif
Tu visai kūdutė, tai gal dėl to pradžioj šiek tiek paaugo g.gif Aš su pirmu nėštumu, dar net nežinodama kad laukiuosi priaugau 4 kg ax.gif (iki 6 savaitės).
O dėl įdomumo ir gal kam pravers, pas mane knygoj tai rašo taip:
Masės prieaugio norma
1-12 savaitę - 0 g./savaitę
13-15 savaitę - 250 g./savaitę
16 - 20 savaitę - 350 g./savaitę
21 - 24 savaitę - 400 g./savaitę
25 - 26 savaitę - 450 g./savaitę
27 - 35 savaitę - 500 g./savaitę
36 - 38 savaitę - 400 g./savaitę
29 - 40 savaitę - 300 g./savaitę
Tai va čia matyt būtų optimalus variantas - iš viso susidaro 12 kg.

Tikiuosi toliau pagal ta tavo lentele ir augsiu smile.gif
[/quote]



Man dabar 36 sav. bet jau priaugau + 29 kg. ir kartais per savaite , o kartais per dvi savaites 500g.- 1 kg. Tai va. Bet gydytoja sake labai didelis vaikiukas bus nes jau dabar apie 3.7 kg sveria.Tai va kaip... o del svorio siulau nesigrausti.Nes nieko nepadarysi jai organizmas kaupia.... tuos kg..
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2007 10 18, 14:47)
Man dabar 36 sav. bet jau priaugau + 29 kg. ir kartais per savaite , o kartais per dvi savaites 500g.- 1 kg. Tai va. Bet gydytoja sake labai didelis vaikiukas bus nes jau dabar apie 3.7 kg  sveria.Tai va kaip... o del svorio siulau nesigrausti.Nes nieko nepadarysi jai organizmas kaupia.... tuos kg..


Tai panašiai kaip aš su pirmuoju rolleyes.gif bet ir sūnutis svėrė 4,2 kg., vandenų buvo laaabai daug, šiaip pilvas sėdint vos ne iki kelių buvo lotuliukas.gif

Pas mane 30 savaitė prasideda, +7 kg. ax.gif 1 kg. per savaitę blink.gif
Atsakyti
Labukas pas mane jau 13 savaite baigiasi, tai iki 12 savaites - 10 kg buvo, o dabar gal jau truputi ir augti prades
Atsakyti
smile.gif Labas,na zinoma nieko nepadarysi jei per nestuma apetitas zveriskas buna,priaugi tu kg.asmeiskai as jau 36sav ir priaugau tik 8kg.net sakau gal per mazai...bet lyg viskas ir gerai,matyt toks mano organizmas ir tiek smile.gif kitos priauga labai daug,aisku sunkiau formas atgauti...niekad nenorejau issinesti per nestuma nestuke.gif tai va.o valgiau ka norejau ir kiek norejau...nestabdziau save...nu gal dar nedaug priaugau nes tortu nevalgiau per daug...siaip nesu stambi,normal svoris 60kg g.gif
Atsakyti
Sveikutes, o as dabar esu 29 sav nescia, bet jau priaugau 14 kg g.gif zinau, kad ziauru, ir sakiau, kad si nestuma laikysiuosi iskrovos dienu ir bla bla bla, bet... faktas tas, kad apetitas zveriskas, valgyt norisi ir net labai daug, bet tik tiek zinau, kad viskas nuksris kai reiks ir viskas. MAno sis nestumas jau trecias, su vienu priaugau 25 kg, su antru lelium 18 kg, o su situo kaip bus taip gerai thumbup.gif Tik tiek aisku, kad viskas susinormalizuos laike puse metu ir o.k. smile.gif Na blogiausiu atveju vakarais maziau pavalgysiu doh.gif ir viskas bus gerai. Nenusiminkit jei daug priaugot, viskas yra sutvarkoma, jei ne paciom nukris savaime tie kg, tai truputi pastangu idesit, bet viska galima sutvarkyti.Dabar reikia megautis nestumu, jei reikia ir naktim pavalgyt, toks jau tas organizmas...vienom priauga vos 10 kg, o kitom ir 30 kg be problemu priauga, nieko baisaus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luck: 07 lapkričio 2007 - 17:59
man 14 savaiciu o as apie 4 kg priaugus verysad.gif bijau.gif
o pries nekstuma net per liekna buvau. Tikrai eisiu pas dietologe
Atsakyti
QUOTE(ishiri @ 2007 11 12, 16:29)
man 14 savaiciu o as apie 4 kg priaugus  verysad.gif  bijau.gif
o pries nekstuma net per liekna buvau. Tikrai eisiu pas dietologe


O tu liūdi, nes tau atroo daug ar mažai? ax.gif
Jei per liekna, tai tu ir turi priaugti thumbup.gif
Šiaip sako, kad per lieknoms reikia priaugti daugiau, stambioms mažiau, nes jos turi medžiagų reikiamų. O čia normalu - organizmas ruošiasi, turi ir užpakalis, ir šlaunys, ir krūtinė pastambėti, ne tik pilvukas, taip kad aukštyn galvą, viskas thumbup.gif pas tave mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mergaites 4u.gif ,as apie svori ir galvoju kaip reiks numesti ir tilpti i senus rubelius? g.gif pas mane jau 31 savaite,o priaugau 9 kg.manau,kad bus daugiau dar,nes dekretinese valgau ir valgau apsisukdama ax.gif nu ka,reiks begiot po gimdymo lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš tai 24 sav nestuke.gif tai priaugau jau 6-7 kg. Kaip toliau bus nežinau smile.gif g.gif Su pirmu buvau priaugus + 10 kg. Kas liečia valgymo,valgau nedaug,nors apetitas žvėriškas. Man gydytoja patarė gerti daug skysčių.Tai ir apetitas sumažėja kai prisipliumi vandens wacko.gif Tai stengiuosi ryte atsikėlus išgert stiklinę vandens,per pietus 3-4 puodukai arbatos,tada ir per pietus ne tiek daug suvalgai essen.gif O vakarienei košė ir kefyras su linų sėmenim,kad hemarojus nekamuotų wacko.gif
Sėkmės visom.
Visos moterys nuostabios kai nėščios nestuke.gif , juk tai taip gražu o svoris, jis poto nukris vistiek vėliau ar anksčiau . Juk svarbiausia kas mes soske.gif
Atsakyti
Na man visa tai dar ateity, nes dar tik 9sav. nestuke.gif nors šiandien pasisvėriau - 1,2kg priaugau blink.gif (na apytiksliai, nes paskutiniu metu prieš nėštumą nesisvėriau, tai skaičiuoju pagal vidutinį svorį). Apetitą turiu žvėrišką, pradėjau valgyti visokias nesamones, kurių ne nėščia nevalgydavau essen.gif (pica, čipsai, bulviniai patiekalai, geriu colą ir pan.) doh.gif o ir šiaip esu linkusi į pilnėjimą, tai visą laiką prisižiūrėdavau ką ir kada valgau. tai labai bijau kad priaugsiu nėštumo metu daug svorio ohmy.gif žinau kad reikia prisižiūrėti, valgyti sveikai ir nevalgyti vakarais, bet šiuo metu negaliu tvardytis blush2.gif
Atsakyti
Ipusejo 32 savaite, o jau 11kg! g.gif Per pirma nestuma viso tiek buvo. Bet tai ir buvo baika- per pima savaite viska pameciau, o veliau ir daugiau... Kas idomiausia, nei tada, nei dabar nejauciu apetito padidejimo(gal tik kartais norisi kaloringesnio nei iprasta maisto-pvz.bulviniu tautiniu valgiu, kebabu ar karsto sumustinio biggrin.gif Bet jais nepiknaudziauju. Beje, tas pats buvo ir per pirma nestuma, gal tik labiau i vasara anas buvo, tai automatiskai svoris leciau renkamas smile.gif O dabar tai jau susipergyvenau- ir daug judu, ir plaukioju, o kazkaip jauciu iki 15kg tempsiu...Guodziu save tuo, kad antras vaikas dazniausiai buna puskilogramiu didesnis uz pirmaji doh.gif Nors po pirmo gimdymo jauciaus tokioj euforijoj- nei nereikalingu riebaliuku, nei dtriju(tfu tfu tfu, situ kol kas taipogi neturiu bigsmile.gif
Aij, sakau, dziaukimes nestumu, neperlenkim lazdos ir viskas bus pataisoma! drinks_cheers.gif
Atsakyti