Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

Pavalgius pagrindinį patiekalą labai norisi saldumynų ir saldūs vaisiai čia nepadeda smile.gif svajoju apie sausainius ar pyragaitį, stabdau save, neperku tokių saldumynų, bet kai visą dieną ir galvoji tik apie tai, tenka vyrui vakare važiuoti į parduotuvę ir pirkti skanių sausainių. ech, nieko negaliu padaryti, bet kol kas priaugau nedaug. Mums beveik 29 sav. priaugti-2 kg. Dar liko nemažai, bet tikiuosi daug nepriaugti.
Atsakyti
Sveikos nėštukės ir planuojančios 4u.gif

Pirmiausiai noriu palinkėti visoms lengvų nėštumų, mažiau nervų, stiprios sveikatėlės, o su svoriu tai susitvarkysim po to ok.gif

Galiu papasakoti iš savo patirties - priaugau su pirmu nėštumu vos ne 30 kg. (o gal ir 30 nes net bijojau svertis ant galo), daug laiko praleidau lgoninėse, nėštumas buvo sunkus, bet nepasakyčiau kad labai daug valgiau, tiesiog nuo buvimo namie pripratau užkandžiauti, o be to visiškai dingo judrumas - gulimas režimas buvo verysad.gif tik džiaugiausi, kad leliukas gerai auga ir viskas.

Taigi tuos 30 kg. pavyko vistik numesti per daugiau nei metus. Kokie 12 kg. nukrito per kelias savaites, dar kokie 8 per gerą pusmetį, ir sustojo. Tada jau buvo reikalingos pastangos, sportas, dieta ir pan., ir pavyko atstatyto svorį, tik tiek, kad nageliu sakyti, kad nukrito jis savaime tongue.gif

Dabar laukiuosi antrą kartą, žiūrėsim, kas bus. Kol kas 22 savaitės +4 kg. nėra m,ažai, bet juk ir ne kosmosas biggrin.gif tokiu laiku su pirmu buvo šiek tiek daugiau "pliuso" lotuliukas.gif

QUOTE(*juodaplauke* @ 2007 07 20, 14:46)
Butu malonu jai kas parasytu ar del to svorio prieaugio  per nestuma buvo komplikaciju gimdant?ar sunkumu kokiu?


Aš nežinau ar dėl storumo ar dėl ko, bet gimdyti tai man sekėsi sunkiai. Na bet nuoširdžiai manau, kad ne dėl storumo g.gif
O šiaip labai atsimenu tą laiką, kai jau pagimdžiusi išėjau su vežimėliu pasivaikščioti, einu ir jaučiu kaip "liula" užpakalis, nu jausmas tai doh.gif
Tai teko kūdintis ax.gif

QUOTE(*juodaplauke* @ 2007 07 23, 14:33)
Man kaip idomiai skamba tas dalykas kad maitinant vaikiuka krutimi  tirpsta riebaliukai nuo sonu,klubu,pilvuko.Siandien per maitinimo paskaitele sake.Skamba taip itikinamai  biggrin.gif 


Na nežinau čia gal kaip kam g.gif
Asmeniškai aš tai to labai bijojau, nes maitinai iki 9 mėn. ir visą tą laiką laikėsi man beveik 10 kg pliuso.
O niekaip negalėjau numesti, na apsoliučiai. Tik apriboju mitybą - nėra pieno, tik pabandau sportuoti - vėl neturiu pieno verysad.gif
Tai teko atidėti tą dalykėlį iki nustosiu maitinti, o tada jau griežtoka dieta, namuose treniruoklis - dviratis, atsilenkimai ir pajudėjo reikalai. Tik tiek kad beveik metus teko kankintis su nemažu ansvoriu.

QUOTE(neriukas @ 2007 07 23, 14:39)
tad, džiaukimės savo gražiausiu gyvenimo etapu ir laukim savo mažiukų wub.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
As per nestuma priaugau 8kg - na dar truputi liko iki galo tai gali buti dar kokius 2 uzsimesiu..Siaip tai stengiausi nevalgyti uz du - tai visai nebutina, bet svarbu sveikai maitintis..Tai teko atsisakyti visokiu cipsu, keciupu, o saldumynu tai ir siaip nesinori ir nevalgau (kartais tik gabaliukas pyrago- mama labai skanius kepa blush2.gif )..Pradzioje svoris krito, po to atsigavo ir kazkur nuo 6 menesio pradejo augti..Manau kad visai normaliai priaugau - nei per daug nei per mazai..
Svarbiausia jausti saika ir neitikinti saves kad butina valgyti uz du (maziukui uztenka tu medziagu - nestuke.gif per diena turi tik 300-400kcal daugiau suvalgyti).
Aisku, jokiu dietu blink.gif 8menesi net 3kg priaugo -tai jau buvau issigandus kad per daug - bet gydytoja sako kad cia kiekvienai individualiai tas svoris auga -vienoms po biski nuo pat pradziu o kitoms (kaip man) po kelis kilus per menesi..
Uzsienyje tai nestuke.gif sveria ne kiekvieno apsilankymo metu, jiems svarbiau gimdos dugno auksti pamatuoti ax.gif Siaip tai as ir pritarciau tokiam sprendimui - kam be reikalo nervuoti del tu kilogramu..O kuri nores tai ir pati pasisvers.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2007 09 04, 19:52)
As per nestuma priaugau 8kg - na dar truputi liko iki galo tai gali buti dar kokius 2 uzsimesiu..Siaip tai stengiausi nevalgyti uz du - tai visai nebutina, bet svarbu sveikai maitintis..Tai teko atsisakyti visokiu cipsu, keciupu, o saldumynu tai ir siaip nesinori ir nevalgau (kartais tik gabaliukas pyrago- mama labai skanius kepa blush2.gif )..Pradzioje svoris krito, po to atsigavo ir kazkur nuo 6 menesio pradejo augti..Manau kad visai normaliai priaugau - nei per daug nei per mazai..
Svarbiausia jausti saika ir neitikinti saves kad butina valgyti uz du (maziukui uztenka tu medziagu -  nestuke.gif per diena turi tik 300-400kcal daugiau suvalgyti).
Aisku, jokiu dietu blink.gif 8menesi net 3kg priaugo -tai jau buvau issigandus kad per daug - bet gydytoja sako kad cia kiekvienai individualiai tas svoris auga -vienoms po biski nuo pat pradziu o kitoms (kaip man) po kelis kilus per menesi..
Uzsienyje tai  nestuke.gif sveria ne kiekvieno apsilankymo metu, jiems svarbiau gimdos dugno auksti pamatuoti ax.gif Siaip tai as ir pritarciau tokiam sprendimui - kam be reikalo nervuoti del tu kilogramu..O kuri nores tai ir pati pasisvers.. tongue.gif





Tai saunuole smile.gif sveikinu 4u.gif doh.gif
as ir pritariu del to sverimo ir nervavimo. thumbup.gif
Atsakyti

Svoris nestumo metu labai individualu. Mane daktare gazdino gazdino. Ka jus, per savaite po 1.5 kg. Banduciu nevalgyk, saldainiu irgi, sisi kieki matuok blink.gif . Kartais stengiausi. Paskutinem dienom jauciausi kaip meska. Pagimdziau, o dabar to svorio truksta jau. Neliko. Bet kol nenescia budavau labai liekna. lotuliukas.gif
Atsakyti
Na as pries nestuma sveriau 58-59 kg. Pirmus nestuke.gif menesius svoris buvo nukrites iki 56 kg, bet nepergyvenau labai del to. O dabar mums jau 24savaitukes ir priaugau 5,6kg ax.gif Buvau pas daktare uzvakar, tai sake, kad viskas gerai thumbup.gif Ir del svorio nieko nepasake- nei kad per mazai ar per daug,nei kad valgyt maziau ar pan...Tik patare del maisto ir gerimu ir liepe save pasaugot 4u.gif nestuke.gif

O valgau viska ka noriu ir kas nekenkia mano leliui wub.gif Nu o kai uzeina noras, tai palepinu save skanestais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(figa @ 2007 07 20, 12:59)
iš savo patirties galiu pasakyt, kad ir kaip sunku būtų - riboti saldumynus smile.gif  stengtis valgyti ne už du, o kokybišką, naudingų medžiagų turintį maistą - vaisius, daržoves, žuvį, pieno produktus ir per dieną išgerti ne mažiau 2l skysčių, kurie tikrai padeda reguliuoti svorį 4u.gif na ir aišku nepamiršti fizinio aktyvumo - jei neišeina sportuoti, daugiau vaikščioti gryname ore 4u.gif

ax.gif sveiki,rasau pirma kart;)mums jau 22 sav,priaugau 5kg,nors svoris pradejo augt tik nuo 3 men.,pritariu,kad reikia riboti saldumynus,nes juose vertingu medziagu-0(bet kaip sunku verysad.gif )ir mankstintis,kad raumenukai neprarastu tonuso
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2007 09 04, 19:52)
As per nestuma priaugau 8kg - na dar truputi liko iki galo tai gali buti dar kokius 2 uzsimesiu..Siaip tai stengiausi nevalgyti uz du - tai visai nebutina, bet svarbu sveikai maitintis..


Na tu šaunuolė thumbup.gif
Linkiu lengvo gimdymo wub.gif

QUOTE(brilly @ 2007 09 06, 17:41)
Na as pries nestuma sveriau 58-59 kg. Pirmus nestuke.gif menesius svoris buvo nukrites iki 56 kg, bet nepergyvenau labai del to. O dabar mums jau 24savaitukes ir priaugau 5,6kg ax.gif Buvau pas daktare uzvakar, tai sake, kad viskas gerai thumbup.gif Ir del svorio nieko nepasake- nei kad per mazai ar per daug,nei kad valgyt maziau ar pan...Tik patare del maisto ir gerimu ir liepe save pasaugot 4u.gif  nestuke.gif


Pas mane savaitėle mažesnis pilviukas wub.gif
Aš priaugau 4-5 kg., o kas toliau bus - žiūrėsim rolleyes.gif

QUOTE(teresele @ 2007 09 06, 19:38)
ax.gif sveiki,rasau pirma kart;)mums jau 22 sav,priaugau 5kg,nors svoris pradejo augt tik nuo 3 men.,pritariu,kad reikia riboti saldumynus,nes juose vertingu medziagu-0(bet kaip sunku verysad.gif )ir mankstintis,kad raumenukai neprarastu tonuso


Bet su mankšta tai atsargiai, nepersitempk mirksiukas.gif geriau gal daug vaikščioti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stabilo: 07 rugsėjo 2007 - 10:04
QUOTE(Stabilo @ 2007 09 07, 11:03)
Pas mane savaitėle mažesnis pilviukas  wub.gif
Aš priaugau 4-5 kg., o kas toliau bus - žiūrėsim  rolleyes.gif


Mhm ziuresim ziuresim rolleyes.gif Svarbiausia, kad viskas gerai, o tas svoris-kas liks, susitvarkysim su tuo veliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brilly @ 2007 09 08, 14:50)
Mhm ziuresim ziuresim rolleyes.gif Svarbiausia, kad viskas gerai, o tas svoris-kas liks, susitvarkysim su tuo veliau smile.gif


Pas mane jau plius 6 kg. ax.gif
Atsakyti
Man dabar tik 20 savaite prasidejo, o jau +5 kg doh.gif . Ir atrodo nevalgau as taip daug, panasiai kaip ir pries nestuma ir drabuzius senus dar telpu.. tai is kur tas svoris? g.gif
Aisku veidas tai suapvalejo ir kojos irgi apvalesnes pasidare, pilvas irgi jau matosi. Iki 2.5 men. sveriau 51kg. O dabar per pusantro menesio svoris auga kiekviena savaite. Baisu doh.gif . Ar tai normalu, vos ne 600g. per savaite iseina.
Kiek internete skaiciau iki 20 savaites per savaite 250g. norma. Nuo 20 iki 30 apie 500g.
Atsakyti
QUOTE(noraxxx @ 2007 10 17, 16:10)
Man dabar tik 20 savaite prasidejo, o jau +5 kg doh.gif . Ir atrodo nevalgau as taip daug, panasiai kaip ir pries nestuma ir drabuzius senus dar telpu.. tai is kur tas svoris? g.gif
Aisku veidas tai suapvalejo ir kojos irgi apvalesnes pasidare, pilvas irgi jau matosi. Iki 2.5 men. sveriau 51kg. O  dabar per pusantro menesio svoris auga kiekviena savaite. Baisu doh.gif . Ar tai normalu, vos ne 600g. per savaite iseina.
Kiek internete skaiciau iki 20 savaites per savaite 250g. norma. Nuo 20 iki 30 apie 500g.


Normaliai viskas mirksiukas.gif
Tu visai kūdutė, tai gal dėl to pradžioj šiek tiek paaugo g.gif Aš su pirmu nėštumu, dar net nežinodama kad laukiuosi priaugau 4 kg ax.gif (iki 6 savaitės).
O dėl įdomumo ir gal kam pravers, pas mane knygoj tai rašo taip:
Masės prieaugio norma
1-12 savaitę - 0 g./savaitę
13-15 savaitę - 250 g./savaitę
16 - 20 savaitę - 350 g./savaitę
21 - 24 savaitę - 400 g./savaitę
25 - 26 savaitę - 450 g./savaitę
27 - 35 savaitę - 500 g./savaitę
36 - 38 savaitę - 400 g./savaitę
29 - 40 savaitę - 300 g./savaitę
Tai va čia matyt būtų optimalus variantas - iš viso susidaro 12 kg. ax.gif
Atsakyti