Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

na mes irgi tikriausiai mušim rekordus doh.gif 20 savitėlių o jau +9 kg blush2.gif ax.gif ir ką, tikrai negaliu pasakyt kad kemšu už du schmoll.gif valgau daug vaisių, šokolado kokio tik karts nuo karto, stengiuosi nepiktnaudžiauti blush2.gif ax.gif bet ką aš galiu padaryt jei esu linkus kaupti viską doh.gif mano toks organizmas ir nieko aš nepadarysiu schmoll.gif svarbu kad sveiki, augam gerai, ir nereikia gulėt ligoninėj visus 9 mėn bigsmile.gif
tad, džiaukimės savo gražiausiu gyvenimo etapu ir laukim savo mažiukų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(neriukas @ 2007 07 23, 14:39)
na mes irgi tikriausiai mušim rekordus doh.gif  20 savitėlių o jau +9 kg blush2.gif  ax.gif  ir ką, tikrai negaliu pasakyt kad kemšu už du schmoll.gif  valgau daug vaisių, šokolado kokio tik karts nuo karto, stengiuosi nepiktnaudžiauti blush2.gif  ax.gif  bet ką aš galiu padaryt jei esu linkus kaupti viską doh.gif  mano toks organizmas ir nieko aš nepadarysiu schmoll.gif  svarbu kad sveiki, augam gerai, ir nereikia gulėt ligoninėj visus 9 mėn bigsmile.gif
tad, džiaukimės savo gražiausiu gyvenimo etapu ir laukim savo mažiukų wub.gif





Teisingai saunuole thumbup.gif drinks_cheers.gif dziaukimes nestumu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akville @ 2007 07 15, 18:51)
Man dar tik 24 savaite, o jau priaugau 10 kg blush2.gif
Nieko cia nepadarysi.... Manau, daug ka lemia ir genai - mano mama nescia budama iki 30 kg priaugdavo (o siaip ji smulkute).
Tai cia stenkis nesistenk, kaip organizmas tvarkosi - taip.
As sito visiskai neimu i galva.
Gerai jauciuosi ir tai man dabar svarbiausia thumbup.gif


Oho, manau siek tiek per daug, kadangi paskutiniais menesiais svoris dar daugiau padides. Pvz. man jau beveik 34 savaites o priaugau 8 kg. Aisku prisiziuriu ka valgau, ir beje buvau gydytojo ispeta jog man galimas priaugimas apie 10 kg. tad teko ir siokios tokios dietos pasilaikyti. Nors tokia ten ir dieta, reikejo mazinti visokiu picu, duonos vartojima, aisku saldumynus, o ypac ledus, makaronams - ne. Is pirmo buvo siek tiek sunkoka, na o paskui pripratau ir svoris susitvarke.
Saunu kad jautiesi gerai dabar, bet bijau jog veliau gali jaustis su tiek svorio ir blogiau, tad mano nuosirdus patarimas, nebutinai valgyk kaip uz du, siek tiek sumazink to ka valgai mirksiukas.gif , geriau rinkis naidingesni maista smile.gif
Atsakyti
Man 24savaites, ir tesu priaugusi tik 3kg...jauduliukas ima, gal negerai kazkas?? schmoll.gif siaip valgau viska pobiskuti...kiek pasiskaiciau, jus, brangiosios, nesiskundziat svorio augimu...o va, as imu pergyvent...
Atsakyti
Labai jau viskas pažįstama su tuo svorio priaugimu.Augu kaip "ant mielių" ir baisu darosi nors ir nevalgau tiek kiek noriu ir kada noriu.Kažkaip labai išalkstu ir skrandukas prašo maisto stipresnio, prieš nėštumą tikdavo ir obuolys išalkus. Organizmas siaubingai kaupia riebalus.Gal čia dėl to, kad visada prisižiūriu savo svorį, o nėštumo metu leidžiu sau šiek tiek saldumynų, bet keptų bulvių ir kt.riebių patiekalų atsisakau(nors kartais taip jų noriu).Su pirmu vaikučiu 9kg per visą nėštumą buvau priaugusi, o dabar 16 kg ir dar 2 mėnesiukus turiu iki gimdymo. Bijau, kad teks stipriai pasimankštinti po gimdymo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man 28 savaiteles jau, priaugau 11 kg... daugoka..bet as kazkaip neprisiverciu saves riboti, va noriu ir valgau...na aisku picu kasdien ne, bet makaronus, mesa, keptas bulves...saldumynu daug, semku...nzn, man zodziai nestumas ir dieta nesuderinami blush2.gif Su tyrimais, tfu tfu tfu viskas ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Catrin @ 2007 08 01, 19:35)
Man 28 savaiteles jau, priaugau 11 kg... daugoka..bet as kazkaip neprisiverciu saves riboti, va noriu ir valgau...na aisku picu kasdien ne, bet makaronus, mesa, keptas bulves...saldumynu daug, semku...nzn, man zodziai nestumas ir dieta nesuderinami blush2.gif  Su tyrimais, tfu tfu tfu viskas ok  smile.gif

Ir l. teisingai biggrin.gif
Atsakyti
Su pirmu buvau priaugusi nemažai... bet maitinimas krūtimi, daug judėjimo (nes buvo vasara) padarė savo - po pusės metų svėriau 10 kg mažiau nei gyvenime iki nėštumo mirksiukas.gif
dabar su antru irgi savęs labai neriboju cool.gif manau, viskas bus gerai drinks_cheers.gif
Atsakyti
su pirmu priaugau 16 kg.. paskui juos kazkaip lengvai numeciau ... o dabar dar tik 7 sav.. o jau pilvas matosi blink.gif nors ir neryju visko is eiles i judu pastoviai.. nezinau kas bus toliau..
maniau kad ilgai galesiu nuslepti nestuma.. bet dabar tai jau kai kurie namiokus meto... unsure.gif
Atsakyti
As pries nestuma tai ir jau ziuredavau ka valgau ir kiek..Nebuvau "sakalys". bet ir niekada nesveriau per daug - palaikiau normos viduriuka thumbup.gif Nestumo metu jau taip saves riboti ir skaiciuoti kalorijas negalejau leisti (nemarinsiu gi badu savo pirmagymio) bet vis viena prisiziuriu ka valgau - stengiuosi kuo maziau riebiai -miltiniu patiekalu ir saikingai g.gif O saldumynu tai is viso nesinori -gal per savaite kelis sausainius tik suvalgau mirksiukas.gif O dabar +8kg.
Atsakyti
Pirma nestuma po gimdymo ant saves pasilikau 20 kg. Taigi nzn , bet si karta zadu buti protingesne. Pries astuonis metus valgiau ne uz du o uz kokius 5 lotuliukas.gif
Dabar kaip nekeista apetito beveik nera biggrin.gif
Dabar stengsiuosi derinti maista. Stipriau valgyti ryte ( koše kokia nors ), pietus sakykim mesa su daug darzoviu. O vakare vel kosyte bandysiu. Naktipieciams dideli blida salotu tongue.gif . Saldumynus jau dabar pakeiciau javinukais thumbup.gif
Ziuresim kas gausis rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif as irgi nezinau kaip cia susilaikyti nuo to valgymo g.gif ,jau turiu plius 10 kg,o dar trys menesiai su trupuciu ,oi kaip sunku doh.gif doh.gif
Atsakyti