Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(elfyte @ 2007 07 20, 12:14)
Sveikute,
Uzuojauta didziausia Tau del tokiu daktaru. Kur ju etika? Zmogiskumas? Pasistenk nusiraminti. Juk svarbiausia, kad leliukas auga su kiekviena diena, jau greitai ji ar ja pamatysi. Tu ypatinga, nes laukiesi, pasistenk buti laiminga  wub.gif
Mane irgi izeide daktare ligoninej, nes turiu dideli pilvuka. 25 sav. buvau priaugusi 8 kg, jai atrodziau kaip 35 sav., jau besiruosianti gimdymui motreiske. Praverkiau visa savaitgali del tu daktares zodziu, vyras nezinojo nei kaip ramint. O as save maciau tokia stora stora  blush2.gif  Is to streso truputi numeciau, dabar vel priaugau...Man atrodo, kad siuo metu daktares perdeda del to priaugimo. Svarbiausia, kad gerai jautiesi. Jei tikrai labai daug priaugi,pasistenk koreguot mityba. Pvz. as saldumynus pakeiciau visokiais vaisiais, liesesniais varskes sureliais, plakuosi lieso pieno kokteili su pieniskais ledais, nevalgau visai bulkos, bandeliu, bulviu fri (vietoj ju paprastai issikepu svieziu bulvyciu ir valgau su liesu kefyru). O koki pyrageli suvalgau savaitgali. Pasilepint irgi reikia. Sekmes  4u.gif
Del iskrovos dienu as nesutinku su daktare  schmoll.gif . Tu butinai turi normaliai valgyti, tik riboti saldumynus ir riebalus. Mano tokia asmenine nuomone.




Aciu labai.uzjauciu ir tave.Man mama kaip sako , zinai juk kaip su tais daktarais yra.Nedavei i kisene tai elgiasi kaip su gyvuliais.
O as vis lankausi dieniniam stacionare.Klausau paskaiteles ir siandien reikejo butinai nueiti pas gydytoja- tai galvojau kad sirdis issoks,rankos prakaituot pradejo,susinervinau ir aisq automatiskai pilvuka pradeda skaudeti.Bet kai nuejau paklause ar geriau ir ar laikiausi iskrovos vien su arbuzu?sakiau kad ne.Jinai man pasake kad tikiuosi busi tai padariusi po savaitgalio ir ateisi keleta kg jau numetusi.... Tai sakau net nzn ka daryti.Bandysiu pas savo terapiaute eit pakalbeti.Gal zinos ka daryti.Ir pasakysiu kaip elgesi gydytoja su manim.
Atsakyti
na, o mano patirtis tokia, ka per pirma nestuma valgiau ,ka norejau, bet aisku ne uz du ir su saiku,-priaugau 24kg, o su antru- grieztai sveikai- jokiu kecupu, majonezu,picu, saldumynu, pasivaiksciojimai kasdien iki 3 val. su dukra grynam ore ir vistiek priaugau 22kg!!! doh.gif tiesiog tokia organizmo reakcija i nestuma- kitaip negaliu paaiskint situacijos biggrin.gif . ir pritariu mamytems, kurios sako dziaugtis nestumu, leliuko judesiukais, nes tai nepakartojami jausmai ir maziau sukti galva del to svorio. po gimdymo viskas susitvarkys, tik aisku reikes ideti siokiu tokiu pastangu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jacobs @ 2007 07 20, 13:22)
na, o mano patirtis tokia, ka per pirma nestuma valgiau ,ka norejau, bet aisku ne uz du ir su saiku,-priaugau 24kg, o su antru- grieztai sveikai- jokiu kecupu, majonezu,picu, saldumynu, pasivaiksciojimai kasdien iki 3 val. su dukra grynam ore ir vistiek priaugau 22kg!!! doh.gif tiesiog tokia organizmo reakcija i nestuma- kitaip negaliu paaiskint situacijos biggrin.gif . ir pritariu mamytems, kurios sako dziaugtis nestumu, leliuko judesiukais, nes tai nepakartojami jausmai ir maziau sukti galva del to svorio. po gimdymo viskas susitvarkys, tik aisku reikes ideti siokiu tokiu pastangu smile.gif




gal cia tie prakeikti hormonai kalti?Ir plius jai dar organizmas linkes i toki dalyka viskas juk susipliusuoja.O del vaiksciojimo tai galiu paeiti max 15 min o tada mirstu is skausmu.
Atsakyti
Labukas,man 8 menesiai ir priaugau apie 11kg.bet valgau normaliai,aisku nekemsu viska kas papuola,bet saikingai.Nera ko pergyventi del to svorio,juk svarbiausia kad vaikutis gimtu sveikas,o tai daug priklauso nuo musu mitybos!Manau jei tikrai noresi buti tokia kokia buvai pries tai,tai ir busi,pasportuoti reikes,prisiziureti biski ir viskas biggrin.gif Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(shliuze @ 2007 07 20, 14:33)
Labukas,man 8 menesiai ir priaugau apie 11kg.bet valgau normaliai,aisku nekemsu viska kas papuola,bet saikingai.Nera ko pergyventi del to svorio,juk svarbiausia kad vaikutis gimtu sveikas,o tai daug priklauso nuo musu mitybos!Manau jei tikrai noresi buti tokia kokia buvai pries tai,tai ir busi,pasportuoti reikes,prisiziureti biski ir viskas  biggrin.gif  Sekmes!




sunglasses2.gif dekui. Tai tu saunuole smile.gif
Beje ar jus negalvojat kad Lietuvoje per daug stereotipu ir normu visur?Toks jausmas kad visos turi buti manikenemis,visos vaikscioti perdziuvusios.Cia jaigu zmogus ne taip apsirenges ar apkunesnis jis jau yra apsnekamas ir engiamas pradedant nuo mokyklinio amziaus ir pan.Tegul nuvaziuoja i USA ar Anglija ar kur kitur.Ten visiem viskas dzin kas kur ir kaip atrodo.
As tikrai nesutinku su tai pasakymais kad per nestuma negalima ne duok dieve daugiau priaugti nei 12 kg.O kaip pasiklausai kas aplinkui ka sneka tai ziurek ir 30 ir 40 priauga.Aisku nesakau kad tai gerai- bet nerikia daryti dideles problemos.Kazkodel ne viena del to nesigailejo.Vaikiukai gimsta ir uzauga sveiki.Mamos susitvarko savo figurele jei jai nepatinka kas. ir pan..
Nzn mano tokia nuomone.
Butu malonu jai kas parasytu ar del to svorio prieaugio per nestuma buvo komplikaciju gimdant?ar sunkumu kokiu?
Atsakyti
Zinai, Juodaplauke, dar negirdejau, kad del papildomai priaugtu 10 kg. gimdymas kazkoks kitoks buna schmoll.gif
Pazistu, kas per visa nestuma priaugo virs 20 kg, net ir apie 30kg. ir viskas buvo gerai. Po gimdymo pamaitino savo leliukus metelius ir nukrito tie lasinukai mirksiukas.gif
Bet as pritariu, kad prisilaikyti liesesniu produktu ir vengti saldumynu reiketu...Tiesiog del sveikatos. Nereikia musu leliukams tu saldumynu.
Atsakyti

QUOTE(*juodaplauke* @ 2007 07 20, 10:35)
sveikutes.As skaitau ir  pavydziu toms mamytems kurios nieko beveik nepriauga.
Mano organizmas linkes i kaupima- tai jau mane genuose.visa laika su tuo kovojau .numesdavau koki 10 kg ir paskui visi atgal sulipdavo su + 
Tai va dabar per si men ziauriai daug priaugau.O per visa nestuma jau + 19 kg. Tai net bijau kas bus toliau.Aisku nelabai buciau kreipus i tai demesio.Nes tikrai save raminau kad tai del nestumo,pasikeite hormonai,vaikiukas nori valgyti.Aisku man dadejo tai jog turejau 2 men. praleisti lovoje del gresiancio.Ir seip labai sunkus nestumas su skausmais dideliais.Nekimsau saldumynu tikrai jai koki saldainuka suvalgau tai tik prie arbatos.
Esme yra tame kad mano ginekologe ne puse zodzio man nesake. O vakar nusiunte i dienini stacionara del biletenio ir ten gydytoja vos neispludo manes.Pradejo tyciotis, neisklause manes iki galo,zemino ir panasiai.Grizusi namo praverkiau gal kokias 3 h. Ramino visi kas tik galejo.Vyras inirses ant jos buvo juodai.
Istikruju as manau kad gydytojai negali taip elgtis su moterim- ir ypac su nesciom.Juk man nervuotis tai ypac negalima.Ji  turi tureti taktiskumo ir graziai pateikti savo nuomone ir tai ka nori pasakyti. Nieko as nesakyciau kada ji viska butu grazioj formoj ir taktiskai issakiusi.JI man  liepe iskrovos diena daryti  1k. per savaite ir valgyti tik arbuza.Nevalgyti  astriu,suriu,rukytu,keptu,druskos ir pan....
PRASAU PASAKYKIT KA APIE TAI MANOT?IR KA MAN DARYTI? AR JUMS YRA TAIP NUTIKE KAD TAIP ZIAURIAI SU JUMIS SNEKETU?

manau, kad ta daktarė neteisi, nes kaip mano močiutė sakydavo, jei nori, vadinasi vaikas nori smile.gif aišku perlenkti lazdos ir nereikia, bet kankinti mažylį taip pat, manau, nesveika doh.gif o tuos kilkogramus numesi pagimdžiusi 4u.gif



user posted image
Atsakyti
QUOTE(elfyte @ 2007 07 20, 16:16)
Zinai, Juodaplauke, dar negirdejau, kad del papildomai priaugtu 10 kg. gimdymas kazkoks kitoks buna  schmoll.gif


Šiaip dėl tų papildomų kilogramų gimdymas sunkesnis, vaikutis būna didesnis. Na bet čia turbūt nėra neginčytina tiesa. Kiekviena moteris skirtinga ir su svoriu kiekviena skirtingai tvarkosi.
Man 34 savaitės, priaugau 14 kg. Kaip ir nėra mažai, bet negi dabar dėl to plaukus rausiesi smile.gif aš saldumynų visai nemėgstu ir tikrai nevalgau už du. Tiesiog turbūt judėjimo mažiau, o ir medžiagų apykaita sulėtėjus. Manau kad viskas susitvarkys kai pagimdysiu, o dabar badauti nesveika.
Beja, kas dėl iškrovos dienų. Iš principo nereikia jų taip labai gąsdintis, tai nėra kažkas blogo nei mamai nei vaikučiui. Galima kartą per savaitę valgyti tik vaisius ar daržoves, ar arbūzą, kaip čia minėta, nuo to tikrai nieko blogo neatsitiks. Aišku, jei mamai tai ištverti labai sunku čia kitas reikalas, tada gal ir nereikia savęs prievartauti.
Vienu žodžiu, sėkmės visoms būsimoms mamytėms, saugokit save, sveikai maitinkitės ir mažiau stresuokit. Manau vienas paildomas kilogramas yra mažesnė blogybė nei trys dienos ašarų dėl to ką pasakė daktarė 4u.gif
Atsakyti
aš kai svėriaus 7 mėn, tai buvau priaugus 11 kg. Pati matau, kad auga ne vien pilviukas, bet ir kojos pastorėjo, ant liemens lašinukų užsidėjo... ir žinau, kodėl - darbe sėdžiu, po to su mašina visur ir visada, gyvenu pirmam aukšte, o be to, tikrai per mažai judu, nes pradeda skaudėti pilvo apačią, nugarą...
Atsakyti
Gal kam pravers ir mano pasisakymas ax.gif Nors tai pirmas mano nėštumas ir nesu dar perpratusi savo organizmo kaupimo mechanizmo rolleyes.gif
Esu priaugusi 10 kg. Visą nėštumą stengiausi nevalgyti po 7 val. vakaro, kad neapkrauti nakčiai skrandžio. Valgiau sočiausiai pietūs ir būtinai, kad būtų sriuba, nes tai skystis, užkemša skrandį biggrin.gif Stengiausi ir vis dar stengiuosi daug pasivaikščioti, judėti ir visai ne sporto klube, tam puikiai tinka parkelis prie namų, pasivaikščiojimai kur nors užmiestyje, kad ir trijų aukštų būstas smile.gif Niekada nevalgiau už du schmoll.gif
Dėl sveiko maisto pas mane sunkiau, nes mėsos ir žuvies patiekalų per nėštumą nelabai noriu valgyti, bet vat pieniškus produktus/patiekalus labai pamėgau blush2.gif Kartais sugriešiju ir su čipsais blush2.gif O jau vaisių ir daržovių tai kalnus valgau thumbup.gif O vat saldumynus stengiausi ir stengiuosi riboti cool.gif
Ir dar: jei turiu jėgų, jei nėra jokio blogumo, jei niekas negero negresia, tai daug darbų namuos padarau pati ir visa tai dėl judėjimo, kad neapkerpyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes busimos mamytes smile.gif Man liko 6 dienos iki gimdymo, priaugus esu 13kg. Planavau maziau, bet neisejo smile.gif Stengiausi sveikai maitintis, bet va i pabaiga, kai isejau i dekreta, nebegalejau susilaikyti nevalgius saldumynu, nu tiek man ju norejos, ir dabar norisi (bet jau grieztai atsisakau) ir dar man nesiseka isgerti 2 l vandens per diena. Nei per kur tiek negaliu susipurtyti smile.gif Man vis gydytoja sako kad negerai, bet as gal 3 stiklines tik galiu iveikt vandens + pienas, gal kokia stiklinuke, sultys irgi max stikline, bet ne kasdien, nesinori irgi. Vat arbatos isgeriu, bet cia nesiskaito kaip skysciai, nes ji varo skyscius is organizmo.
Manau kad gydytojai gali tik patarti del per greit augancio svorio ar kaip reiktu stengtis nepriaugti per daug, bet cia tik musu paciu reikalas, nemanau kad galima versti laikytis dietu ar daryti iskrovas...
Atsakyti
QUOTE(aganiux @ 2007 07 21, 20:43)
Sveikutes busimos mamytes smile.gif Man liko 6 dienos iki gimdymo, priaugus esu 13kg. Planavau maziau, bet neisejo smile.gif Stengiausi sveikai maitintis, bet va i pabaiga, kai isejau i dekreta, nebegalejau susilaikyti nevalgius saldumynu, nu tiek man ju norejos, ir dabar norisi (bet jau grieztai atsisakau) ir dar man nesiseka isgerti 2 l vandens per diena. Nei per kur tiek negaliu susipurtyti smile.gif Man vis gydytoja sako kad negerai, bet as gal 3 stiklines tik galiu iveikt vandens + pienas, gal kokia stiklinuke, sultys irgi max stikline, bet ne kasdien, nesinori irgi. Vat arbatos isgeriu, bet cia nesiskaito kaip skysciai, nes ji varo skyscius is organizmo.
Manau kad gydytojai gali tik patarti del per greit augancio svorio ar kaip reiktu stengtis nepriaugti per daug, bet cia tik musu paciu reikalas, nemanau kad galima versti laikytis dietu ar daryti iskrovas...



labukas.Vai kaip sveikinu tave.Tai jau turbut galvoji apie gimdyma kiekviena dienele:) Tik butinai nepamirsk paskui pranesti kaip sekesi tau gimdymas, kaip sveikatyte, kaip leliukas.Nuosirdziausiai linkiu sekmes wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(elfyte @ 2007 07 20, 16:16)
Zinai, Juodaplauke, dar negirdejau, kad del papildomai priaugtu 10 kg. gimdymas kazkoks kitoks buna  schmoll.gif
Pazistu, kas per visa nestuma priaugo virs 20 kg, net ir apie 30kg. ir viskas buvo gerai. Po gimdymo pamaitino savo leliukus metelius ir nukrito tie lasinukai  mirksiukas.gif
Bet as pritariu, kad prisilaikyti liesesniu produktu ir vengti saldumynu reiketu...Tiesiog del sveikatos. Nereikia musu leliukams tu saldumynu.




Nu as net nezinau zinok, gal tai susije su gazdinimu kad prisilaikytum- nebevalgytum smile.gif nzn
Man kaip idomiai skamba tas dalykas kad maitinant vaikiuka krutimi tirpsta riebaliukai nuo sonu,klubu,pilvuko.Siandien per maitinimo paskaitele sake.Skamba taip itikinamai biggrin.gif biggrin.gif Bet va vienom nereikia pastangu norint atsikratyt tu papildomu kg, o kitos kankinasi metais.. g.gif unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(bombioske @ 2007 07 20, 16:31)
manau, kad ta daktarė neteisi, nes kaip mano močiutė sakydavo, jei nori, vadinasi vaikas nori smile.gif aišku perlenkti lazdos ir nereikia, bet kankinti mažylį taip pat, manau, nesveika doh.gif  o tuos kilkogramus numesi pagimdžiusi 4u.gif
user posted image





biggrin.gif biggrin.gif sutinku thumbup.gif
Papildyta:
smile.gif
QUOTE(Žydraakė @ 2007 07 20, 22:46)
Gal kam pravers ir mano pasisakymas ax.gif Nors tai pirmas mano nėštumas ir nesu dar perpratusi savo organizmo kaupimo mechanizmo rolleyes.gif
Esu priaugusi 10 kg. Visą nėštumą stengiausi nevalgyti po 7 val. vakaro, kad neapkrauti nakčiai skrandžio. Valgiau sočiausiai pietūs ir būtinai, kad būtų sriuba, nes tai skystis, užkemša skrandį biggrin.gif Stengiausi ir vis dar stengiuosi daug pasivaikščioti, judėti ir visai ne sporto klube, tam puikiai tinka parkelis prie namų, pasivaikščiojimai kur nors užmiestyje, kad ir trijų aukštų būstas smile.gif Niekada nevalgiau už du schmoll.gif
Dėl sveiko maisto pas mane sunkiau, nes mėsos ir žuvies patiekalų per nėštumą nelabai noriu valgyti, bet vat pieniškus produktus/patiekalus labai pamėgau blush2.gif Kartais sugriešiju ir su čipsais blush2.gif O jau vaisių ir daržovių tai kalnus valgau thumbup.gif O vat saldumynus stengiausi ir stengiuosi riboti cool.gif
Ir dar: jei turiu jėgų, jei nėra jokio blogumo, jei niekas negero negresia, tai daug darbų namuos padarau pati ir visa tai dėl judėjimo, kad neapkerpyti mirksiukas.gif





Saunuole thumbup.gif Tai jau tau nebedauk ir liko tuoj savo stebukliuka isvysi
Atsakyti