Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(jola24 @ 2007 07 11, 22:53)
na taip... ir mane pykino iki pat 17 sav. tai gera būdavo tik nuo keptų bulvių  tongue.gif

Mane irgi pykino iki 17 sav... drinks_cheers.gif
Atsakyti
na turbut stiprios valios esi jei taip saugojaisi per nestuma thumbup.gif

Tame ir saukstai, kad nesisaugojau- tiesiog pagalvodavau, reikia man ta daikta i burna kisti, ar nebutina. Porcijos tai ryskiai didesnes budavo, alkana nevaiksciojau, nes iskart krisdavau praalkusi. Gal padejo tai, kad paskutinius 2 men buvo labai karsta, tai buvau gyva braskem, abrikosais ir varske.

Isejus su suneliu is ligonines sveriau maziau nei pries gimdyma.



Pradzia: 52 kg, 91-60-90
8 sav: 53,5 kg, 95-63-90
Atsakyti
Na as manau cia labai individualus dalykas tas svorio augimas.. As save svisa nestuma VISISKAI neribojau,taciau pats organizmas rode ko jam reikia ir ko ne(visiskai nevalgiau saldumynu iki 7men,visokiu picu,cebureku irgi nenorejau net matyti) Vaisius ir darzoves tiesiog naikinau thumbup.gif na ir ka to pasekme +3kg viso nestumo metu thumbup.gif Tiesa pirma semestra nukrito 3kg,labai pergyvenau,bet gydytoja sake normalu. O su saldumynais tai visiska tiesa.. Ju geriau nepadauginti,nes ir as pajutau,kad praeita men valgiau ju kiek lenda tai ka manote +1.3kg per men.
O siaip manau Valgykit tai ko organizmas reikalauja ir nesukit sau galvos,po gimdymo dazniausiai viskas greit atsistato thumbup.gif sekmes visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2007 07 12, 16:29)
Mane irgi pykino iki 17 sav... drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
PARAŠŲ TVARKYMOSI AKCIJA

 ! 
Sveiki,

Norime priminti Jums vieną forumo taisyklių:

12. Asmeninis parašas. Dalyvio parašas – vieta trumpam, neužimančiam daug vietos asmeniniam devizui, šūkiui, mėgiamai citatai; mažai, padoriai, estetiškai nuotraukai/paveiksliukui (maksimalus nuotraukos aukštis - 120 taškų/pikselių); arba 1-2 skaitliukams/liniuotėms, kurie padeda skaičiuoti laiką iki svarbaus jūsų gyvenime įvykio ir pan.
Parašai nėra skirti išvardinti visiems jūsų vaikučių pasiekimams vystymosi procese - tam turime dienoraščius forume, bendraamžių temas; neperkraukite parašo nuotraukomis – tam turime galerijas, „Štai mes kokie“ temas. Didžiulis perkrautas parašas apsunkina ir prailgina puslapio vartymo laiką forumo dalyviams, kurie turi lėtą interneto ryšį (tokie puslapiai kraunasi ypač ilgai).
Draudžiama asmeniniame paraše patalpinti bet kokio pobūdžio skelbimą. Tam skirtas atskiras skyrelis forume - "Skelbimų lenta".

Parašai, neatitinkantys šių reikalavimų, trinami be perspėjimo. Stenkitės pasirinkti trumpą subtilų įdomų skoningą parašą!

Todėl prašome paredaguoti savo asmeninį parašą taip, kad liktų tik būtiniausia informacija ir jis nepažeistų forumo taisyklės nr.12. Jei ne, forumo moderatoriai turės tai padaryti savo nuožiūra. Ačiū.

Moderatoriai


VISI parašuose surašyti vaikučių pasiekimai (kilogramai, centimertai, dantukai, išmokti dalykai ir kiti) bus trinami be perspėjimo!
Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2007 07 11, 10:54)
Tai gerai, kai gali valgyti toki maista biggrin.gif  O kas jei pykina ir gerai pasidaro tik nuo bulkos arba bulviu  biggrin.gif

Pakentėk , nebedaug liko mirksiukas.gif Aš tai bloguot ir vemt nustojau nuo 13 sav, bet ir dabar dar kartais tenka patirti tokį "malonumą" ax.gif
Atsakyti
Man dar tik 24 savaite, o jau priaugau 10 kg blush2.gif
Nieko cia nepadarysi.... Manau, daug ka lemia ir genai - mano mama nescia budama iki 30 kg priaugdavo (o siaip ji smulkute).
Tai cia stenkis nesistenk, kaip organizmas tvarkosi - taip.
As sito visiskai neimu i galva.
Gerai jauciuosi ir tai man dabar svarbiausia thumbup.gif
Atsakyti
Kažkaip šiuo metu ypač norisi nesveiko ir riebaus maisto blush2.gif sviesto anksčiau visai nevartojau, o dabar taip skanu, kuo storiau užsitepti, ech... o paskutinis dienos valgymas vyksta apie 23.30 val. siaubas kažkoks...
Atsakyti
QUOTE(jola24 @ 2007 07 17, 20:33)
Kažkaip šiuo metu ypač norisi nesveiko ir riebaus maisto  blush2.gif  sviesto anksčiau visai nevartojau, o dabar taip skanu, kuo storiau užsitepti, ech... o paskutinis dienos valgymas vyksta apie 23.30 val. siaubas kažkoks...

Man lygiai tas pats.... drinks_cheers.gif
Seniau bulviu nevalgydavau - dabar svajoju apie kugeli su spirgais blush2.gif
Ir isvis pradejau maitintis kaip ukininkas koks.... rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutes.As skaitau ir pavydziu toms mamytems kurios nieko beveik nepriauga.
Mano organizmas linkes i kaupima- tai jau mane genuose.visa laika su tuo kovojau .numesdavau koki 10 kg ir paskui visi atgal sulipdavo su +
Tai va dabar per si men ziauriai daug priaugau.O per visa nestuma jau + 19 kg. Tai net bijau kas bus toliau.Aisku nelabai buciau kreipus i tai demesio.Nes tikrai save raminau kad tai del nestumo,pasikeite hormonai,vaikiukas nori valgyti.Aisku man dadejo tai jog turejau 2 men. praleisti lovoje del gresiancio.Ir seip labai sunkus nestumas su skausmais dideliais.Nekimsau saldumynu tikrai jai koki saldainuka suvalgau tai tik prie arbatos.
Esme yra tame kad mano ginekologe ne puse zodzio man nesake. O vakar nusiunte i dienini stacionara del biletenio ir ten gydytoja vos neispludo manes.Pradejo tyciotis, neisklause manes iki galo,zemino ir panasiai.Grizusi namo praverkiau gal kokias 3 h. Ramino visi kas tik galejo.Vyras inirses ant jos buvo juodai.
Istikruju as manau kad gydytojai negali taip elgtis su moterim- ir ypac su nesciom.Juk man nervuotis tai ypac negalima.Ji turi tureti taktiskumo ir graziai pateikti savo nuomone ir tai ka nori pasakyti. Nieko as nesakyciau kada ji viska butu grazioj formoj ir taktiskai issakiusi.JI man liepe iskrovos diena daryti 1k. per savaite ir valgyti tik arbuza.Nevalgyti astriu,suriu,rukytu,keptu,druskos ir pan....
PRASAU PASAKYKIT KA APIE TAI MANOT?IR KA MAN DARYTI? AR JUMS YRA TAIP NUTIKE KAD TAIP ZIAURIAI SU JUMIS SNEKETU?
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2007 07 20, 09:35)
sveikutes.As skaitau ir  pavydziu toms mamytems kurios nieko beveik nepriauga.
Mano organizmas linkes i kaupima- tai jau mane genuose.visa laika su tuo kovojau .numesdavau koki 10 kg ir paskui visi atgal sulipdavo su + 
Tai va dabar per si men ziauriai daug priaugau.O per visa nestuma jau + 19 kg. Tai net bijau kas bus toliau.Aisku nelabai buciau kreipus i tai demesio.Nes tikrai save raminau kad tai del nestumo,pasikeite hormonai,vaikiukas nori valgyti.Aisku man dadejo tai jog turejau 2 men. praleisti lovoje del gresiancio.Ir seip labai sunkus nestumas su skausmais dideliais.Nekimsau saldumynu tikrai jai koki saldainuka suvalgau tai tik prie arbatos.
Esme yra tame kad mano ginekologe ne puse zodzio man nesake. O vakar nusiunte i dienini stacionara del biletenio ir ten gydytoja vos neispludo manes.Pradejo tyciotis, neisklause manes iki galo,zemino ir panasiai.Grizusi namo praverkiau gal kokias 3 h. Ramino visi kas tik galejo.Vyras inirses ant jos buvo juodai.
Istikruju as manau kad gydytojai negali taip elgtis su moterim- ir ypac su nesciom.Juk man nervuotis tai ypac negalima.Ji  turi tureti taktiskumo ir graziai pateikti savo nuomone ir tai ka nori pasakyti. Nieko as nesakyciau kada ji viska butu grazioj formoj ir taktiskai issakiusi.JI man  liepe iskrovos diena daryti  1k. per savaite ir valgyti tik arbuza.Nevalgyti  astriu,suriu,rukytu,keptu,druskos ir pan....
PRASAU PASAKYKIT KA APIE TAI MANOT?IR KA MAN DARYTI? AR JUMS YRA TAIP NUTIKE KAD TAIP ZIAURIAI SU JUMIS SNEKETU?


Sveikute,
Uzuojauta didziausia Tau del tokiu daktaru. Kur ju etika? Zmogiskumas? Pasistenk nusiraminti. Juk svarbiausia, kad leliukas auga su kiekviena diena, jau greitai ji ar ja pamatysi. Tu ypatinga, nes laukiesi, pasistenk buti laiminga wub.gif
Mane irgi izeide daktare ligoninej, nes turiu dideli pilvuka. 25 sav. buvau priaugusi 8 kg, jai atrodziau kaip 35 sav., jau besiruosianti gimdymui motreiske. Praverkiau visa savaitgali del tu daktares zodziu, vyras nezinojo nei kaip ramint. O as save maciau tokia stora stora blush2.gif Is to streso truputi numeciau, dabar vel priaugau...Man atrodo, kad siuo metu daktares perdeda del to priaugimo. Svarbiausia, kad gerai jautiesi. Jei tikrai labai daug priaugi,pasistenk koreguot mityba. Pvz. as saldumynus pakeiciau visokiais vaisiais, liesesniais varskes sureliais, plakuosi lieso pieno kokteili su pieniskais ledais, nevalgau visai bulkos, bandeliu, bulviu fri (vietoj ju paprastai issikepu svieziu bulvyciu ir valgau su liesu kefyru). O koki pyrageli suvalgau savaitgali. Pasilepint irgi reikia. Sekmes 4u.gif
Del iskrovos dienu as nesutinku su daktare schmoll.gif . Tu butinai turi normaliai valgyti, tik riboti saldumynus ir riebalus. Mano tokia asmenine nuomone.
Atsakyti
iš savo patirties galiu pasakyt, kad ir kaip sunku būtų - riboti saldumynus smile.gif stengtis valgyti ne už du, o kokybišką, naudingų medžiagų turintį maistą - vaisius, daržoves, žuvį, pieno produktus ir per dieną išgerti ne mažiau 2l skysčių, kurie tikrai padeda reguliuoti svorį 4u.gif na ir aišku nepamiršti fizinio aktyvumo - jei neišeina sportuoti, daugiau vaikščioti gryname ore 4u.gif
Atsakyti