Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

Labas, pritariu galvojančiai. Nereikia valgyti už du. Besilaukiančiai tereikia tik papildomų 300 kalorijų per dieną. O tai yra 3 bananai, javainio batonėlis. Aš tai stengiuosi nuo 18 valandos nevalgyti (nors toli gražu ne visada taip pavyksta blush2.gif ). Vakariene pakeičiu vaisiai. Vasarą tai lengva padaryti. Bet manau čia ir nuo kiekvieno organizmo priklauso g.gif
Atsakyti
Labasvakaras,

Kagi pasisakysiu ir as,manau turiu tokia teise,kadangi esu su "stazu" , brangioji dziaukis nestumu,dziaukis gyvybe kuri auga tavyje,ir jokiu dietu!!!!Spesi poto,jei reikes! Galiu is patirties pasakyti, man trecias nestumas ir per visus nestumus svoris auga vienodai pries gimdyma bunu priaugusi...neisgriukite +30kg, ir ka po gimdymo be jokiu dietu po 5menesiuku buvau liekna,mano standartinis svoris iki pastojimo buvo 52kg,pries pirma nestuma sveriau 50kg,pies antra 51kg, o pies sy 52kg... Esu matomai tokios naturos priaugu,bet veliau ir istirpsta! Ir neivienas gydytojas net nekomentavo mano svorio augimo,kagi valgome kiek norime jei tik apetitas yra,bet svarbiausia SVEIKAI MAITINTIS,IR KUO DAUGIAU TO KAS AUGA MUSU LIETUVELEJE,KAD NEALERGIZUOTI MAZULIO,IR DAR VASARA NEPIKNAUDZIAUKITE SINTETINEIS VITAMINAIS,DABAR SOCEI SVIEZIU DARZOVIU IR UOGU! Sekmes!!!!
Taip kad dziaukis seis 9menesiukais,lepink save nes tas laikas oj kaip greitai prabega.
Atsakyti
labai ačiū visoms už patarimus 4u.gif
QUOTE(Galvojanti @ 2007 07 06, 21:58)

Sveika  4u.gif
Tiksliai nežinau ar tavo tema vietoje, bet atsakysiu i klausima, nes pati jau beveik į nėštumo pabaigą ir teko čia bendrauti su labai daug  nestuke.gif

Nėra recepto, kaip nepriaugti nepageidaujamo svorio, tiesiog galiu pasakyti, kad tikrai nereikia valgyti už du, o tiek kiek norisi  4u.gif  dar labai daug priklauso nuo hormonų pusiausvyros, kūno sudėjimo ir pačio nėštumo  4u.gif

Pavyzdžiui aš priaugau 10kg  blush2.gif  bet tikrai manau, kad viskas normaliai, nors šeip esu linkusi į pilnėjimą nuo pat vaikystės,  o per  nestuke.gif  svoris augo vangiai, gal todėl, kad mano apetitas nepasikeitė, o į racioną daugiau daržovių įtraukiau  ax.gif 

tikrai siūlau nepergyventi dėl svorio o geriau džiaugtis  nestuke.gif , o svoris nukris, o jei ir liks koks kilas, numesi  4u.gif

Beje, jei nesi prisijungusi prie kokio  nestuke.gif būrio, tai prisijunk arba pagal gimdymo mėnesį arba pagal miestą, bus tikrai linksmiau ir galėsi pasidalinti visais rūpesčiais ir džiaugsmais  4u.gif

na aš čia naujokė, tai dar nelabai išanalizavau šią svetainę ir nelabai žinau kur kaip čia prisijungti, bet nieko, per laika perprasiu viską thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif kertu viska is eiles,bet tik dabar pradesiu kontroliuoti save g.gif ,tik nzn,kaip?
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2007 07 07, 11:17)
4u.gif kertu viska is eiles,bet tik dabar pradesiu kontroliuoti save g.gif ,tik nzn,kaip?

Man jau baisoka darosi, iki pietų pykina, šiaip netaip prisiverčiu suvalgyti bananą arba mažą jogurto indelį, o po pietų kai pasibaigia pykinimas, tai kažkas siaubingo, kemšu viską iš eilės, ir taip jau ketvirtą dieną, prieš tai dar kažkaip prisilaikydavau, o ir nesinorėdavo, o dabar apetitas žvėriškas, jeigu taip tęsis ir toliau, tai man jau baugu darosi. Viskas nuo rytojaus ribosiu save, nes kas bus kai sulauksiu 30 savaičių.
Reikia daugiau salotyčių, o mažiau mėsyskų ir miltinių patiekalų valgyti, tai suprantu, bet pvz, katik sukirtau trys lietinius su jogurtu
Atsakyti
QUOTE(Lululu @ 2007 07 08, 00:03)
Man jau baisoka darosi, iki pietų pykina, šiaip netaip prisiverčiu suvalgyti bananą arba mažą jogurto indelį, o po pietų kai pasibaigia pykinimas, tai kažkas siaubingo, kemšu viską iš eilės, ir taip jau ketvirtą dieną, prieš tai dar kažkaip prisilaikydavau, o ir nesinorėdavo, o dabar apetitas žvėriškas, jeigu taip tęsis ir toliau, tai man jau baugu darosi. Viskas nuo rytojaus ribosiu save, nes kas bus kai sulauksiu 30 savaičių.
Reikia daugiau salotyčių, o mažiau mėsyskų ir miltinių patiekalų valgyti, tai suprantu, bet pvz, katik sukirtau trys lietinius su jogurtu

As irgi jau pradejau riboti,valgau daugiau sriubos ir vaisiu su darzovem,nes nestuke.gif jau kasdien dideja ax.gif Kaip cia neapsirijus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara2: 08 liepos 2007 - 09:04
o aš sulaukus 17 savaitėliu galiu pasigirt šiokiu tokiu apetito pagerėjimu ax.gif galvojau, kad tie pykinimai niekad nepraeis doh.gif ....dabar stengsiuos sveikiau valgyt..
Atsakyti
Mano patirtis tokia- nereikia kimsti visko, kas papuola po ranka nerealiais kiekiais. Jei norisi, tai po truputi, nuo to tikrai problemu ir per didelio svorio nebus. Vasara gerai akcentuoti vaisius- ir vitaminai, ir svoriui viskas gerai.

Su pirmu priaugau 8 kg, nes masciau taip pat, kaip pries nestuma- ka valgau ir po kiek valgau. Nemaciau priezasties, kodel besilaukdama tureciau atsipalaiduoti ir viska sau leisti. Pasekme- po gimdymo niekas negalejo patiketi, kad pries pora savaiciu gimdziau, ar kad vezioju savo leliu. Buvau liekna kaip smilga, atrodziau sveikai ir graziai. Jokiu striju ir pan. problemu. Gal tik nuo nedamiegojimo akytes paraudusios buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jola24 @ 2007 07 05, 14:58)
manau šiuo metu labai geras laikas prisilaikyti nėščiosios dietos, nes jau pasirodė šviežūs kopūstai, morkytės ir t.t. imam kokias įmanoma šviežias daržoves ir troškiname  bigsmile.gif na dar galima ir mėsytės (tik jautienos ar paukštienos) įmesti ir su šviežiom bulvytėm,mmm seilė tysta. Na tik aišku neprisiryti nežinomą kiekį, o saują įsidėti į lėkštutę pietums, o vakarienei serbentai, agrastai, arbūzai ir t.t. manau šis laikas tikrai dėkingas  mirksiukas.gif Ir gal tai padės nepriaugti daug svorio.


Tai gerai, kai gali valgyti toki maista biggrin.gif O kas jei pykina ir gerai pasidaro tik nuo bulkos arba bulviu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos. rutuliuk, na tu duodi, blink.gif is kart po gimdymo prarandi 10 kg, o tu tik 8 priaugai, na turbut stiprios valios esi jei taip saugojaisi per nestuma thumbup.gif mano mama ir per pirma nestuma labai saugojosi, tai po gimdymo viena nosis ir vietoje pilvo duobe, taip gali savo organizma nualinti, nes vaikelis pasiema kiek jam reikia, nesvarbu ar is taves, ar is to ka tu valgai. sekmes mamytes bukite grazios ir sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2007 07 11, 14:54)
Tai gerai, kai gali valgyti toki maista biggrin.gif  O kas jei pykina ir gerai pasidaro tik nuo bulkos arba bulviu  biggrin.gif

na taip... ir mane pykino iki pat 17 sav. tai gera būdavo tik nuo keptų bulvių tongue.gif
Atsakyti
geriausia vengti saldumynu.... nail.gif jie ir augina svori.is pradziu ju vengdavau ,o kai nusprendziau ,kad ai kaip bus taip ,tai iskart per menesi prilipo net 4! blink.gif nejuokinga ,7men ,o jau +11!
Atsakyti