Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(mikki @ 2007 06 06, 13:38)
man nestumo pradzioj buvo tas pats.kol pykino labai bulviu ir batono norejosi.buvo dienu kai per visa diena tik prancuziska batona valgydavau  biggrin.gif paskui viskas susitvarke ir jau galejau kontroliuoti ko ir kiek suvalgau.nors apetitas didesnis nei pries nestuma blush2.gif

O tai l. gerai, as ir laukiu kol nustos pykint ir visko norėsis, tada gal ir pakontrolkiuosiu ka valgyt.....
Atsakyti
sutinku sutinku: svarbu, kad sveikas 4u.gif Nesureiksminu ar mergaite ar berniukas.
Tai kapokim silkute su tortu... bigsmile.gif jei tik skanu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busVakare: 07 birželio 2007 - 09:05
QUOTE(busVakare @ 2007 06 07, 09:04)
sutinku sutinku: svarbu, kad sveikas 4u.gif Nesureiksminu ar mergaite ar berniukas.
Tai kapokim silkute su tortu... bigsmile.gif jei tik skanu..

drinks_cheers.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2006 05 27, 14:20)
Kažkodėl nėštumo metu radikaliai pasikeitė mano norai - anksčiau negalėdavau gyventi be saldumynų, be šokolado, dabar visai jų nebenoriu  schmoll.gif , geriau - rauginti agurkėliai, picutė, silkutė...bet stengiuosi tuo labai nepiktnaudžiauti. Va, tik nežmoniškai pradėjau trokšti ledų  blush2.gif


Va va... Su tais ledais ir man kosmaras doh.gif Nebegaliu be ju gyventi... Gal del to kad vasara dabar, o gal kalcio reikia organizmui, o gal siaip daugiau sau leidziu ax.gif Kiekviena diena po leda......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paukšte: 12 birželio 2007 - 09:21
QUOTE(Paukšte @ 2007 06 12, 09:19)
Va va... Su tais ledais ir man kosmaras  doh.gif  Nebegaliu be ju gyventi... Gal del to kad vasara dabar, o gal kalcio reikia organizmui, o gal siaip daugiau sau leidziu  ax.gif Kiekviena diena po leda......

O as kartais ir po du ledus sau leidziu, tikrai kaltas karstis as taip manau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(yollka @ 2007 06 13, 17:44)
O as kartais ir po du ledus sau leidziu, tikrai kaltas karstis as taip manau drinks_cheers.gif


bigsmile.gif o aš tai išvis rekordus mušu biggrin.gif po 5 ledus per dieną ir ne bet kokius, o plombyrinius, kurie turi daug kalorijų blush2.gif ech, prisivalgysiu aš man atrodo...
Atsakyti
bigsmile.gif O man niekaip šaltibarščiai neatsibosta smile.gif
Atsakyti
Tai va, per 14 savaiciu priaugau 3 kg. Normalu? Edrumu nepasizymiu, tai manau, kad cia visokie skysciai ir gimdos didejimai sunkina mane...
Atsakyti
manau šiuo metu labai geras laikas prisilaikyti nėščiosios dietos, nes jau pasirodė šviežūs kopūstai, morkytės ir t.t. imam kokias įmanoma šviežias daržoves ir troškiname bigsmile.gif na dar galima ir mėsytės (tik jautienos ar paukštienos) įmesti ir su šviežiom bulvytėm,mmm seilė tysta. Na tik aišku neprisiryti nežinomą kiekį, o saują įsidėti į lėkštutę pietums, o vakarienei serbentai, agrastai, arbūzai ir t.t. manau šis laikas tikrai dėkingas mirksiukas.gif Ir gal tai padės nepriaugti daug svorio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jola24: 05 liepos 2007 - 14:00
nu kaip tos dietos pasilaikyti doh.gif norisi tik bulkos su sviestu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos nieštukės smile.gif
aš labai laukiu savo mažylio ir jau dabar jį labai myliu, bet , manau, labai aktuali problema yra nepageidaujamas svoris, kuris sukelia daug problemų schmoll.gif
gal kokių patarimų, kad ts svoris taip sparčiai neaugtų? ax.gif
Atsakyti
Sveika 4u.gif
Tiksliai nežinau ar tavo tema vietoje, bet atsakysiu i klausima, nes pati jau beveik į nėštumo pabaigą ir teko čia bendrauti su labai daug nestuke.gif

Nėra recepto, kaip nepriaugti nepageidaujamo svorio, tiesiog galiu pasakyti, kad tikrai nereikia valgyti už du, o tiek kiek norisi 4u.gif dar labai daug priklauso nuo hormonų pusiausvyros, kūno sudėjimo ir pačio nėštumo 4u.gif

Pavyzdžiui aš priaugau 10kg blush2.gif bet tikrai manau, kad viskas normaliai, nors šeip esu linkusi į pilnėjimą nuo pat vaikystės, o per nestuke.gif svoris augo vangiai, gal todėl, kad mano apetitas nepasikeitė, o į racioną daugiau daržovių įtraukiau ax.gif

tikrai siūlau nepergyventi dėl svorio o geriau džiaugtis nestuke.gif , o svoris nukris, o jei ir liks koks kilas, numesi 4u.gif

Beje, jei nesi prisijungusi prie kokio nestuke.gif būrio, tai prisijunk arba pagal gimdymo mėnesį arba pagal miestą, bus tikrai linksmiau ir galėsi pasidalinti visais rūpesčiais ir džiaugsmais 4u.gif
Atsakyti