Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

Labai pritariu, kad nereikia prisikimsti visko kas po ranka. As kai nezinojau, kad pastojau, pajutau apetita, tai taip picu norejosi, bulviniu blynu, kad greitai per savaitele jau jauciausi papilnejusi. Dabar tai kita problema, pykina ir nieko nesinori, nei grauzti, net daryti seimai maisto nesinori.
Bet su pirmu vaikeliu galiu pasakyti, kad atsisakiau saldziai, valgiau nedaug ir rinkausi ka valgyt (cia kai pykinimas praejo ir jau norejosi).
Manau kad ir dabar, geriau ikriuku raudonu su duona ir sviestuku pavalgysiu, nei bandeliu ar ko nors skanaus prisipirksiu. Kainuos tiek pat, o vis geriau, nei bulkutes ar pan. Be to atsisakiau kiek imanoma baltos duonos, o valgiau rugine ir tai ziureti reiktu, kur maziau konservantu visokiu.
Atsakyti
Kai tik suzinojau kad laukiuosi,.sakes atrodo viska suvalgyciau,.visada tarsi alkio jausma jauciau,.ir iskart mano formos pasikeite,.iskart papilnejau,..pasidare baisu,jeigu taip ir toliau,..bet jau savaite laiko,jau atrodo nejauciu tokio alkio jausmo,.tikiuosi kad toliau taip daug nevalgysiu,..man mama pasakojo,.jog jos laikais:)kai ji laukesi,ginekologes labai stebedavo svori,ir sake jeigu tik priaugdavo daugiau svorio iskart liepdavo pasilaikyt na tarsi dietos,.na varske valgyt ir pan,..
Atsakyti
Košmaras!! Prisiskaičiau kiek čia kuri priaugo nėštumo metu, man net baisu darosi dėl savęs pačios dabar. unsure.gif Nors dar tik antras mėnuo eina man, bet apetitas rimtai ryškiai padidėjęs, jei ankščiau nevalgydavau bulvių, tai dabar į savaitę bent kelis kartus kepuosi jas. Kažkos organizmo nesveikas poreikis angliavandeniams atsirado. essen.gif Vargas būt nėštuke... doh.gif . Manau, pradėsiu svertis... Nors iki dabar net minties nekilo kad galėjau priaugt, bet svarstyklės parodys... Na ir darkomas moters organizmas... antsvoris, strijos, suvyriškėjęs kaklas (dėl padid. skydliaukės nėšt. metu), elgesio pokyčiai... protest.gif
Atsakyti
Aš tai laukiu kol pykinimas praeis ir galėsiu reguliuot ką valgau....o dabar valgau ištisai, kad nepykintų ir tik tai ką tuo metu galiu.... ir taip jau +3kg cool.gif matau, kad jau ir kojos ir visa kita papilnėjo....ar buvo taip kuriai, kad turėdama prastą apetitą nestuke.gif pradžioj priaugtų svorio......o šiaip kai pradėsiu galėt valgyt viską ir atsiras apetias, gal normalizuosis viskas....? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2007 06 03, 12:09)
Aš tai laukiu kol pykinimas praeis ir galėsiu reguliuot ką valgau...



o mane iki siol pykina ir tulika apkabinus pasedziu laiks nuo laiko, nors man jau 8 menuo eina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2007 06 03, 20:30)
o mane iki siol pykina ir tulika apkabinus pasedziu laiks nuo laiko, nors man jau 8 menuo eina  unsure.gif

ocho čia tai bent, tačiau tai retas atvejis....bet dėl leliuku galima viską iškęst....nors beabėjo vargina blink.gif
Atsakyti
o mano 10 savaiteliu super lengvos! Aciu Dievui jauciuosi taip kaip savo judriom gyvenimo dienom. Nekemsu visko, kas papuola, nes ir siaip nebuvau edri.

Kaifuoju, kad nebenoriu saldumynu! Cia tai geras! Pirmom savaitem valgiau viska, kas astru. Dejau cesnakus, cili pipirus i visur, ka viriau! Dabar traukia ant bulviu! Ypac keptu. Pati jauciu, kad pilneju, nors kitiems islikau tokia pati. Per 9 savaites priaugau 1,5 kg. Galvoju, kad su mano aktyvumu ir sveika mityba isstoresiu iki 12 kg galutiniu rezultatu. O nuo vaikystes kazkaip stovi galvoj: vienos kai pasigimdo- pastambeja ir tokios islieka. Kitos- zymiai lieknesnes nei pries gimdyma... Tai nuo vaikystes save programavau: kai pagimdysiu, sversiu 5 kg maziau nei pries, turesiu ilgus ilgus plaukus...Matysim.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2007 06 03, 20:55)
ocho čia tai bent, tačiau tai retas atvejis....bet dėl leliuku galima viską iškęst....nors beabėjo vargina blink.gif



mano drauge, kai nesiojo berniukus, jautesi puikiai, o kai dukryte - pykino 9 menesius. Man irgi prognozuoja mergyte, tai gal tai susije rolleyes.gif

o vat kita drauge nustojo pykint tik tada, kai lelius islindo. Daktarai paaiskino, kad taip buna, jei vaiko kraujo grupe skirias nuo motinos.
Atsakyti
gal cia is tos serijos: kai valgai augurkelius ir astru maista- tai berniukas, kai saldumynus- mergaite? Mano sesuo nesiskunde pykinimais ir graziai storejo. Visos bendradarbes pranasavo- berniukas! Net kai echoskopu jai patvirtino, kad bus mergyte, visos koleges: "Bet mums vis tiek atrodo, kad bus berniukas" Ir dovanojo zydrus daiktelius... Gime faina mergyte, kuriai jau 10 menesiu.

Manes absoliuciai nepykina!!! As net nesijauciu, kad laukiuos. Na, krutine tik buvo sunki ir labai skaudi. Dabar atleido. O siaip: koks ritmas buvo- toks ir yra. Tai ka? Bachurelio laukti?...
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 06 06, 10:02)
gal cia is tos serijos: kai valgai augurkelius ir astru maista- tai berniukas, kai saldumynus- mergaite? Mano sesuo nesiskunde pykinimais ir graziai storejo. Visos bendradarbes pranasavo- berniukas! Net kai echoskopu jai patvirtino, kad bus mergyte, visos koleges: "Bet mums vis tiek atrodo, kad bus berniukas" Ir dovanojo zydrus daiktelius... Gime faina mergyte, kuriai jau 10 menesiu.

Manes absoliuciai nepykina!!! As net nesijauciu, kad laukiuos. Na, krutine tik buvo sunki ir labai skaudi. Dabar atleido. O siaip: koks ritmas buvo- toks ir yra. Tai ka? Bachurelio laukti?...

Lauk vaukucio, o kas bus argi yra skirtumas, svarbiausia kad sveikas mirksiukas.gif o ir nestumai visi skirtingi, taip kad pagal pozymius sunku ka nors nuspresti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(busVakare @ 2007 06 06, 10:02)
gal cia is tos serijos: kai valgai augurkelius ir astru maista- tai berniukas, kai saldumynus- mergaite? Mano sesuo nesiskunde pykinimais ir graziai storejo. Visos bendradarbes pranasavo- berniukas! Net kai echoskopu jai patvirtino, kad bus mergyte, visos koleges: "Bet mums vis tiek atrodo, kad bus berniukas" Ir dovanojo zydrus daiktelius... Gime faina mergyte, kuriai jau 10 menesiu.

Manes absoliuciai nepykina!!! As net nesijauciu, kad laukiuos. Na, krutine tik buvo sunki ir labai skaudi. Dabar atleido. O siaip: koks ritmas buvo- toks ir yra. Tai ka? Bachurelio laukti?...



as tai neteigiu grieztai, kad jei pykina, reiskia mergaite bus, nors neneigsiu, kad dalis tiesos yra (pauze, teta Bonifacija kapoja bandele su kremu biggrin.gif ). Gal labiau itakoja tai, jog iki 12 metu turejau skrandzio problemu g.gif

Atsakyti
QUOTE(goshke @ 2007 06 01, 13:56)
Košmaras!! Prisiskaičiau kiek čia kuri priaugo nėštumo metu, man net baisu darosi dėl savęs pačios dabar. unsure.gif Nors dar tik antras mėnuo eina man, bet apetitas rimtai ryškiai padidėjęs, jei ankščiau nevalgydavau bulvių, tai dabar į savaitę bent kelis kartus kepuosi jas. Kažkos organizmo nesveikas poreikis angliavandeniams atsirado. essen.gif  Vargas būt nėštuke... doh.gif . Manau, pradėsiu svertis...  Nors iki dabar net minties nekilo kad galėjau priaugt, bet svarstyklės parodys... Na ir darkomas moters organizmas... antsvoris, strijos, suvyriškėjęs kaklas (dėl padid. skydliaukės nėšt. metu), elgesio pokyčiai...  protest.gif

man nestumo pradzioj buvo tas pats.kol pykino labai bulviu ir batono norejosi.buvo dienu kai per visa diena tik prancuziska batona valgydavau biggrin.gif paskui viskas susitvarke ir jau galejau kontroliuoti ko ir kiek suvalgau.nors apetitas didesnis nei pries nestuma blush2.gif
Atsakyti