Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(trylika @ 2007 05 19, 09:57)
o kaip tau paskui buvo?greit numetei ta priaugta svori?

nes man dabar 35sav ir jau +25kg  doh.gif

per pirma nestuma buvo tik +10kg

Numeciau per devinis menesius, be jokiu dietu ir pastangu.
Sendien man 33 savaites, jau priaugau 20kg. ir dar kokius 4kg. tikrai priaugsiu.
Tikiuosi, kad svoris nukris kaip ir po pirmo nestumo g.gif
Atsakyti
4u.gif Per pirmą nėštumą priaugau 25kg.,šį kart 26 sav.,jau esu 15 priaugusi...baisu pagalvot kiek dar priaugsiu. g.gif
Papildyta:
Mano pažįstama per pirmą nėštumą priaugo 45 kg,per antrą 10kg.ir sakė,kad abu kartus valgė vienodai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2007 05 24, 12:10)
Mano pažįstama per pirmą nėštumą priaugo 45 kg,per antrą 10kg.ir sakė,kad abu kartus valgė vienodai... doh.gif


O jėzus marija, kaip sunku turėjo būti su +45 kg doh.gif
Atsakyti
Sveikos. Ir aš galiu pasidalinti savo patirtim. Per 37 nėštumo savaites priaugau 27 kg ir tikrai sąžiningai galiu pasakyti, kad dau nekimšau. Valgiau tik daug obuolių, kriaušių ir vynuogių, dabar gydytojai uždraudė, nes sakė, kad ir nuo jų svoris auga. Taip pat vartojau nemažai skysčių, bet į tuoletą eidavau retai. Pilnas kūnas skysčių ir visa labai ištinus. Turiu Laaabai didelį pilvą, iki nėštumo apimtis buvo 65 cm, dabar 110 cm. Bet jau man neilgai liko. O kaip su svoriu bus po nėštumo, pažiūrėsiu, o dabar aš apie jį mažiausiai galvoju. nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2007 05 24, 13:10)
Papildyta:
Mano pažįstama per pirmą nėštumą priaugo 45 kg,per antrą 10kg.ir sakė,kad abu kartus valgė vienodai... doh.gif


+ 45kg doh.gif kazkaip nelabai tikiu bigsmile.gif
Esu 100 proc. isitikinusi, kad svoris auga pagrinde nuo suvalgyto maisto (ne tik kiekybes, bet ir kokybes), dar skysciai kitoms kaupiasi. Normaliai maitinuosi (viskas kaip ir pries nestuke.gif ), dabar +10 kg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mst: 26 gegužės 2007 - 11:06
sveikos,mamytes..na ir karsta siandien. Esu 37sav ir svoriuko turiu +18kg..Tikrai nelengva vaiksciot,o dar ir kojos tint pradejo.. doh.gif
Atsakyti
Man jau 22 sav., o priaugau tik +2 kg., nors pilvą tai jau oi oi oi kokį turiu.... Bet net bijau- o kodėl taip mažai, su pirma 10 sav. jau buvo +3 kg. Očia kodėl taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vainė @ 2007 05 26, 15:10)
Man jau 22 sav., o priaugau tik +2 kg., nors pilvą tai jau oi oi oi kokį turiu.... Bet net bijau- o kodėl taip mažai, su pirma 10 sav. jau buvo +3 kg. Očia kodėl taip? g.gif

nepergyvenk, normalu 4u.gif man tokiu laiku buvo +3kg mirksiukas.gif
ps o su III-iuoju gal dar kitoks svoris bus tongue.gif
Atsakyti
Sveremes 16 sav. tai buvo priaugta 1.8 kg nezinau ar cia daug ar mazai,mano gdytoja nieko nepasake, bet as bijau per daug priaugti nenoreciau, kad butu daugiau nei +12 kg unsure.gif labai jau sunku kovot man su tais nebereikalingais kilogramais buna doh.gif
Atsakyti
nu as 34 savaite turejau +11kg.mano gine sake ok.nors pagal naujas taisykles svertis nera butina,tai labai individualu.ir mano gine visada klausia ar noriu svertis lotuliukas.gif nes svoris itakos tures tik man,o ne leliukui biggrin.gif o beje ir nekemsu visko ko noriu,bet sedejimas namie savo duoda biggrin.gif
Atsakyti
kaip pasiskaitau tai net baisu pasidaro kiek galima daug priaugti...man dar pati pradzia...ir kolkas norisi visko suraus, astraus ir pan. bet stengiuosi nekimsti visko ko uzsinoriu... esu linkusi i pilnejima ir nesu is plonuju, todel papildomi kilogramai like po gimdymo butu tikrai problema doh.gif
Atsakyti
Oi, kaip nepritarsiu, kad tik nuo maisto svoris auga - keiciasi gi medziagu apykaita visai, plius dar jeigu judeti uzdrausta, tai ka tada daryti? Gyvenimo budas visai nebe tas ir auga sau tas svoris.
Jeigu nevalgot uz du, o vis tiek ant svarstykliu piti nesinori, tai ir nelipkit... Ko nervuotis del to ko pakeisti negalima
Atsakyti