Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

Mes planuojame leliuka ir testukas jau parode,kad as nescia.Jau seniai mane kamuoja klausimas kaip nepriaugti daug svorio?Per pirma nestuma priaugau 25 kg, tai paskui kol atsikraciau...nebenoriu daugiau to. Gal turite kokiu patarimu?
Atsakyti
QUOTE(nendre @ 2006 02 25, 14:15)
Mes planuojame leliuka ir testukas jau parode,kad as nescia.Jau seniai mane kamuoja klausimas kaip nepriaugti daug svorio?Per pirma nestuma priaugau 25 kg, tai paskui kol atsikraciau...nebenoriu daugiau to. Gal turite kokiu patarimu?

mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau sunku ju nepriaugti tiek kiek nenori. Antai kitos vemia visa nestuma, o svorio vistiek priauga virs 20 kg... unsure.gif kitos viska valgo, o priauga apie 10 kg....iki nestumo labai megau saldumynus, o dabar i juos negaliu ziureti schmoll.gif manau tai tik i gera, nes nuo ju svoris tikrai nekrinta.. ax.gif o stipriai ir sveikai pavalgyti kiekvienai nesciajai butina...
Atsakyti
juk valgyt reikia del vaikelio,kuris po sirdele yra,o negalvot apie dietas.
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2006 02 26, 14:26)
juk valgyt reikia del vaikelio,kuris po sirdele yra,o negalvot apie dietas.

Manau, kad vienintelis "dietinimosi" būdas - mažiau saldumynų valgyt, mažiukui nėra būtina, kad valgytumėt jų DAUG. Gal dar kokio Mcdonaldinio stiliaus maisto... o šiaip tai juk hormonai tą svorį neretai išreguliuoja, dar individuali medžiagų apykaita (skysčiai, pvz., kaupiasi, o tai irgi svoris nemažas). Svarbu, kad savijauta būtų gera, nėštumas - ne tas laikas, kada reikia mąstyt apie ypatingas dietas. Man atrodo, 18-20 kg priaugti yra max riba, o jei daugiau, tada reikia konkrečiai aiškintis, dėl ko taip. Pvz., viena pažįstama priaugo 26, nes, kaip pati sakė, valgė daug miltinių saldžių patiekalų. Gal nebūtina atsisakyt, tik riboti tuos dalykus, nuo kurių svoris auga labiau.
Atsakyti
Nestumo metu reikia kimsti ne kas papuola, o pilnaverti ir sveika maista. Tada svorio priaugsi saikingai. mirksiukas.gif
Skaiciau, kad kai imi ka nors i burna, reikia pagalvoti, ar maistas bus naudingas leliukui. wub.gif
Atsakyti
as galvoju kad siuo metu turime galvoti tik apie musu pilvuko gyventojus kad tik jiems visko uztektu nestuke.gif todel labai reikia prisiziuret maiste o ne kimsti kas papuola doh.gif
Papildyta:
nors kartais galim ir pasilepinti nestuke.gif
Atsakyti
Kai geras apetitas tikrai sunku susivaldyti,aišku pirmiausia reikia galvoti apie mažiu,bet jam bus tik į nauda ,jei mamyte nekimš per daug.Per pirma neštuma priaugau 6 kg,buvau kaip šakalis,bet užtat per antra tai 16 biggrin.gif ,o tik del to ,kad sedejaunamie ir apie puodus sukausi g.gif .Kai po gimdumo lieka 9 lišni kilogramai supranti ,kad be reikalo priaugau tiek daug svorio g.gif .Dabar laukiuos trečio ,per 16 savaičiu +5 kg.zinau ,kad mano yra 3,nes tiek cm per užpakali padidejau verysad.gif .Stengiuos mažiau saldumynu valgyt,bet visvien ir be ju ,toks puikus apetitas nestuke.gif bigsmile.gif ,kad neaišku kuo viskas baigsis
Atsakyti
As valgau daugiau nei pries nestuma, taciau nepamirstu kuo daugiau judeti. Lipu laiptais, einu pesciomis, stengiuosi pati vedzioti suni. Neturiu tiek istvermes kiek anksciau, bet stengiuosi. smile.gif
Vakar rode Nomedos laida apie nestukiu svorius, prieita isvada, kad judejimas sumazina didesnio svorio priaugima.
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad dieta turi būti, t.y. reikia labiau atkreipti dėmesį ką valgom. Kuo sveikiau, įvairiau. Daugiau pieno produktų, žuvies. Per daug ir per dažnai sladžiai arba aštriai valgyti nėra gerai. Bent jau tokia mano dieta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetė @ 2006 02 28, 12:04)
Man irgi atrodo, kad dieta turi būti, t.y. reikia labiau atkreipti dėmesį ką valgom. Kuo sveikiau, įvairiau. Daugiau pieno produktų, žuvies. Per daug ir per dažnai sladžiai arba aštriai valgyti nėra gerai.  Bent jau tokia mano dieta smile.gif

oi stengiuos viska valgyt ko reik leliukui tik va zuvies tai fuuuu doh.gif
Atsakyti
Na, dar labai daug kas priklauso ir nuo oragnizmo bukles nestumo metu: mano drauge per visa nestuma valge daugiausia vaisus ir darzoves, bet jai buvo smarkiai sutrikusi inkstu veikla, daug vargse prisikentejo ir maitindamasi tikrai sveikai priaugo 30 kg, kaip jums? verysad.gif Taigi bepigu, kai viskas gerai, tada dar ir saldumynu bei menkavercio maisto ribojimas padeda.
Atsakyti