Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

o tai apie kurios grupes cia aukletojas kalbat, bent jau musu grupej "Nykštukas", tai abi aukletojos geros, tikrai neturiu priekaistu, ir mergina mano labai noriai eina, siandien net verke, kai pasakiau kad neis i darzeli... Jei butu kas ne taip tai nesiverztu i darzeli smile.gif
Atsakyti
Mes Drugeliuose - jokių pretenzijų 4u.gif
Atsakyti
Smagu 4u.gif


Kažkuri mamytė klausė kiek mokam.. tai paskutinį mėniasį jau pabrangus apie 146..litukus. Jei aiškiau tai, maistas 3kartus per dieną 6,25 Lt. + 10 Lt ugdymui. Jei suklydau patsisykit biggrin.gif
Atsakyti
ir mes eisim i si darzeli nuo rugsejo 1-osios smile.gif
Atsakyti
Va kaip daug naujų veidų thumbup.gif
Atsakyti

Mano sūnus lanko paruosiamukus, mes lankom Raudonkepuraites grupe, tai aukletojos tikrai labai geros, niekada is vaiko negirdejau nusiskundimu, eina i darzeli su dideliu noru smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 21 gegužės 2009 - 17:20
Sveikos prisijungusios clap.gif
Jei kisl kokų klausimų - maloniai prašom wink.gif
Atsakyti
Vakar nueinu į darželį, o mažosios grupej tik 5 vaikučiai blink.gif , auklėtoja sako, kad daug vaikučių serga (vemia, viduriuoja), labai bijau kad tai nebūtų rota virusas g.gif , Na tikekimes kad cia nieko baisaus, vaikuciai greit pasveiks, o mano mazoji atsilaikys ir neuzsikres 4u.gif
Atsakyti
sveiki.
mes irgi planuojam eiti i si darzeli.siandien buvau nulekusi tai sake, kad ateitumem rudeni, nes lyg ir nepapuolem i sarasa, nors sarase esam 34 nr. tikiuosi kad papulsim, nes esam uzsirase tik i si darzeli... unsure.gif
net nezinau ka daryt ar eiti i kitus darzeliu uzsirasyti, bet turbut nebutu jokiu sansu papult...
Atsakyti
QUOTE(neringana @ 2009 05 15, 18:27)
sveiki.
mes irgi planuojam eiti i si darzeli.siandien buvau nulekusi tai sake, kad ateitumem rudeni, nes lyg ir nepapuolem i sarasa, nors sarase esam 34 nr. tikiuosi kad papulsim, nes esam uzsirase tik i si darzeli... unsure.gif
net nezinau ka daryt ar eiti i kitus darzeliu uzsirasyti, bet turbut nebutu jokiu sansu papult...


na mes ir praeita rudeni buvom 34 ar 36 sarase ir pagal sarasus nepapuolem, tai sake ateiti rugsejo 1d, kai atejom sake grupes pilnos ir teks dar truputi palaukti, bet jau rugsejo 15d atlaisvejo vietu ir mus prieme, kadangi kiti vaikai neprisitaiko, tevai turi kas pasaugo ir atsiima vaikus, tai nenusiminkit, turetumet ir jus papulti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(i_j_a @ 2009 04 30, 14:49)
Sveikos prisijungusios clap.gif
Jei kisl kokų klausimų - maloniai prašom wink.gif

o ka reiktu supirkti vaikui i darzeli?
Atsakyti
QUOTE(amileta @ 2009 06 13, 15:55)
o ka reiktu supirkti vaikui i darzeli?


Prasidėjus mokslo metams gausit sąrašėlį iš auklėtojos.
Atsakyti