Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

g.gif g.gif kads pilnos grupes, to ir tikejausi. bet, kad direktore puls pasakoti apie sergamuma, uzklupsiancias ligas...savotiskai nuteike. ir amzius muysu lopselio grupei 1.7 m. per "mazas". zodziu, pareiskimo nepalikau...
Atsakyti
Na gal ir be reikalo nepalikai prasymo, nes paskui eilutes susidaro ir sunkiau pakliuti i darzeli g.gif , na o del sergamumo, tai tave direktore turbut tik ispejo g.gif , daug kas priklauso nuo vaiko imunines sistemos, pvz. mano abu vaikai kazkaip namuose nedaug sirgdavo, tai ir darzelyje tikrai nepastebejau, kad dazniau sirguliuotu mirksiukas.gif
Atsakyti
mes uzsirase jau anksciau i si darzeli bet atsitiko beda kad man reik gryzt i darba.buvau nulekus pas direktore paprasyt kad gal vietele anksciau atsirastu(oficialiai pradesim eit nuo rugsejo)nors maniskiui dabar dar tik 1,6m. labai daug prisiklausiau apie perpildytas grupes,apie netinkama rezima ir mityba tokiam maziukui,apie tai kad nieko nemoka(pavalgyt pats,sedet ant puodo),apie tai kad per mazas(mazesniu nei 2m pas juos tipo nera),apie ligas ir t.t. finale-issitrauke kitu darzeliu sarasa,perziurejo kuriuose yra laisvu vietu ir mane pasiunte kitur. labai nuliudau verysad.gif .jau net suabejojau ar rugsejy cia papulsim...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievaite: 01 kovo 2009 - 15:51
QUOTE(ievaite @ 2009 03 01, 16:49)
mes uzsirase jau anksciau i si darzeli bet atsitiko beda kad man reik gryzt i darba.buvau nulekus pas direktore paprasyt kad gal vietele anksciau atsirastu(oficialiai pradesim eit nuo rugsejo)nors maniskiui dabar dar tik 1,6m. labai daug prisiklausiau apie perpildytas grupes,apie netinkama rezima ir mityba tokiam maziukui,apie tai kad nieko nemoka(pavalgyt pats,sedet ant puodo),apie tai kad per mazas(mazesniu nei 2m pas juos tipo nera),apie ligas ir t.t. finale-issitrauke kitu darzeliu sarasa,perziurejo kuriuose yra laisvu vietu ir mane pasiunte kitur. labai nuliudau verysad.gif .jau net suabejojau ar rugsejy cia papulsim...

Tu taip neliūdėk, tikrai papulsit, jei buvot užsirašę. O vedėja be reikalo taip nekalbėtų. Mano sūnelis eina į vieną iš lopšelio grupių, tai ten šei dienai 14 vaikučių. Ir tik vienas buvo dar nesulaukęs 2 metukų ir tai pradėjo eiti nuo gruodžio, o jau vasarį suėjo. Man pačiai kažkaip būtų gaila tokio mažuliuko 1,6mėn. Maniškis pradėjo nuo 2,5 ir tai man atrodė ankstokai. Nors ten jie visko išmoksta labai greitai. Tik va su tais kurie į pampersą daro nelabai ten terliojasi, o tokių yra bent 2 visoje grupėje.. Tai vat gerai pagalvok.. ir dėl ligų, tai tikrai mažiukai daug dažniau serga jei eina į daržą, čia iš patirties.. nors dabar thiu thiu thiu atsilaikom. Sėkmės biggrin.gif
Atsakyti
kazin, o ten aukletojoms ar duoda "i kisene" ir kiek reikia duoti, kad normaliai su vaikuciu elgtusi. Is aplinkiniu kalbu kazka girdejau, tik nedrisau akivaizdziai paklausti, tai kreipiuosi i "pasakos" vaikuciu mamytes
Atsakyti
QUOTE(*mamulka* @ 2009 03 10, 19:55)
kazin, o ten aukletojoms ar duoda "i kisene" ir kiek reikia duoti, kad normaliai su vaikuciu elgtusi. Is aplinkiniu kalbu kazka girdejau, tik nedrisau akivaizdziai paklausti, tai kreipiuosi i "pasakos" vaikuciu mamytes


g.gif Niekam nieko nedaviau ir tikrai nepajutau, kad kazkam reiktu duot "i kisene"! O su vaiku labai graziai elgesi tiek lopselyje, tiek darzelio grupeje wub.gif Neturiu nei vieno "kabliuko" del vaiko prieziuros ar elgesio su juo. Tikrai nuostabios aukletojos thumbup.gif Ir superinis darzelis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2009 03 10, 20:34)
g.gif  Niekam nieko nedaviau ir tikrai nepajutau, kad kazkam reiktu duot "i kisene"! O su vaiku labai graziai elgesi tiek lopselyje, tiek darzelio grupeje  wub.gif Neturiu nei vieno "kabliuko" del vaiko prieziuros ar elgesio su juo. Tikrai nuostabios aukletojos  thumbup.gif Ir superinis darzelis  bigsmile.gif



tai matyt pas gera aukletoja papuolet ...
Atsakyti
QUOTE(*mamulka* @ 2009 03 10, 23:10)
tai matyt pas gera aukletoja papuolet ...


O jus ne? blink.gif Labai idomu pasidare. Kiek zinau, visom aukletojom teveliai dziaugias. Pasidalinkit savo patirtim... 4u.gif
Atsakyti
Nieko nedaviau, jokių problemų smile.gif Taip, per šventes visada saldainių dėžutę ar dar ką nunešam. Norisi už gerą darbą padėkoti smile.gif
o kas konkrečiai jums nepatinka? koks tas nenormalus elgesys? 4u.gif
Atsakyti
viena aukletoja gal ir nieko, bet kita, tai labai nepedagogiskai elgiasi apsneka vaikus su visais ju trukumais, nesuprantu kam kitom mamom zinot koks tavo vaikas ir pan., dar pakomentuoja kitas mamas, nu zodziu.... ir mano vaikas tos aukletojos labai bijo. Su vyru bezaisdamas jam trinktelejo su kalade, tetis pabare ji. Po to as veziau i darzeli, t.y. kita diena ryte, nieko neuzsiminiau apie ta ivyki, o vaikas sako tik nesakyk aukletojai, nes ji mane nubaus. Tai kaip suprast??? Tevo maziau bijo negu aukletojos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *mamulka*: 12 kovo 2009 - 09:13
bent jau aukletoja Onute tai superine thumbup.gif wub.gif mano mergyte pas ja lanke,negaliu atsidziaugti thumbup.gif ir jokiu kysiu nedaviau
Atsakyti
Sveikutes,seip tai savo mergina uzrasiau i sita darzeli,bet kaip jis ten as nezinau ir dar nezinau ar eisim. Na vienos sako kad blogas kitos sakokad geras,na ziurint kaip aukletoja su vaikais elgesi ir nuo vaiko priklauso,tai va... biggrin.gif Bet as noriu paklausti mamytes kurios vedat i darzeli pasaka,kiek reikia moketi ? g.gif
Atsakyti