Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

Sveiki visi. Mano sunelis eina i si darzeli. I grupe "Nykstukai". Esu patenkinta ir darzeliu ir aukletojom. Tikrai rupestingos, apziuri kiekviena mazuti. Ir suneliui patinka, tik dar rytais sunkokai issiskiriam.. unsure.gif Bet aukletoja Birute moka ji nuraminti ir sudominti, todel iseinu ramia sirdele.. smile.gif Daug piesia, klijuoja, ivairias deliones delioja tas man labi patinka, kad su maziukais uzsiima. Ir naju eilerastuku ir dainaeliu ismoko, zodziu smagu!!
Atsakyti
Man tai aukletojos abi atrodo labai puikios, tik pastebejau, kad yra mamyciu nuolat viskuom nepatenkintu, tai aukletojos to nepadare, tai aukletojos kito nepadare, mano manymu, jei kazkas nepatinka reikia aukletojoms pasakyti, o ne uz akiu kalbeti ir kitas kurstyti ax.gif , na cia mano nuomone smile.gif , na o aukletjoms tai linkiu dideles kantrybes su musiu maziukais 4u.gif
Atsakyti
Sutinku. Ir as tokia viena mamyte zinau. Teko net su ja susikibti(zodziais) biggrin.gif As tai aukletojom patenkinta ir jei ko ir nepadaro, tai juk suprantama grupei 12vaikuciu o ji viena.. Ir as palinkesiu tik kantrybes ir stiprybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(i_j_a @ 2008 11 13, 09:22)
Sutinku. Ir as tokia viena mamyte zinau. Teko net su ja susikibti(zodziais) biggrin.gif As tai aukletojom patenkinta ir jei ko ir nepadaro, tai juk suprantama grupei 12vaikuciu o ji viena.. Ir as palinkesiu tik kantrybes ir stiprybes 4u.gif


man atrodo tokios mamos viskuo nepatenkintos, atrodo, kad ju vaikuciai auga siltnamio salygomis... Jei jau tokios blogos tos auklejos, tai tegul pacios ir priziuri savo vaikuciu ax.gif na o maniske pas abi aukletojas einu issisiepus ir kai ateinu pasiimti, taip pat randu ja su sypsena... O namuose dabar nei vienas vakaras nepraeina be jos daineliu- du gaideliai, statom nama, tindi rindi- nors dar sunkiai suprantu ka dainuoja, bet jau labai malonu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(krivida @ 2008 11 14, 15:37)
man atrodo tokios mamos viskuo nepatenkintos, atrodo, kad ju vaikuciai auga siltnamio salygomis... Jei jau tokios blogos tos auklejos, tai tegul pacios ir priziuri  savo vaikuciu  ax.gif  na o maniske pas abi aukletojas einu issisiepus ir kai ateinu pasiimti, taip pat randu ja su sypsena... O namuose dabar nei vienas vakaras nepraeina be jos daineliu- du gaideliai, statom nama, tindi rindi- nors dar sunkiai suprantu ka dainuoja, bet jau labai malonu  thumbup.gif

Mes tai rytais dar sunkokai issiskiriam, bet kai ateinu paimti viskas geri, toks linksmas nuotaikoj. Ir kaip ir tavo jau moka du gaidelius ir tindi riuska (su visais parodymais), tik apie ta nama dar negirdejau.. g.gif bigsmile.gif reiks paklausti.. Penktadieni tai ir isejo tevelis i miska dainavo.. dar neidialiai bet mazai truksta lotuliukas.gif Man dar vat del to labai patinka, kad visko ismokina ir kad vis ka nors piesia lipdo, zodziu su maziukais uzsiima wub.gif
Atsakyti
Sveikos labai fainos sio darzelio aukletojos 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ypac patinka, kad yra jaunu aukletoju ne vien pensininkiu jega, nes senesniu poziuris ir auklejimas nusistovejes man nepatinka, o kiek ir pastebejau ir mano mazyliui laukia jis jaunu auletoju kada dirbs. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
Drauge vede savo mazyle i "Sigutes" grupe, tai zavejosi aukletojomis visur dalyvaudavo labai aktyviai su vaikais, net per Tv juos rode niu cia manau jaunos aukletojos aktyvistes daug daro, kad vaikams butu smagu kiek supratau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif supper is pasakojimu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes wub.gif turiu jums klausimiuka gal prisijungsite aptarsime drauge mirksiukas.gif . Ka manote apie aukletoju padejejas sio darziuko? rolleyes.gif g.gif g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sirdele1 @ 2008 11 22, 12:59)
sveikutes  wub.gif  turiu jums klausimiuka gal prisijungsite aptarsime drauge  mirksiukas.gif . Ka manote apie aukletoju padejejas sio darziuko?  rolleyes.gif  g.gif  g.gif  blink.gif

Aukletoju padejojos tai cia seimininkutes? Nes pas mus yra dvi aukletojos ir seimininkute. Man patinka. Nuosirdi, moka susitvarkyti tiek su buitimi tiek padeda aukletojai susitvarkyti su vaikaisodziu man patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sirdele1 @ 2008 11 22, 11:59)
sveikutes  wub.gif  turiu jums klausimiuka gal prisijungsite aptarsime drauge  mirksiukas.gif . Ka manote apie aukletoju padejejas sio darziuko?  rolleyes.gif  g.gif  g.gif  blink.gif


Na nykstuko grupeje, tai puiki aukletojos padejeja,ji taip pat kaip ir aukletojos uzsiima su maziukais, o ir mano mergytei ji patinka,o tai man ir yra svarbiausia thumbup.gif
Atsakyti
Šiame darželyje užaugo du mano vaikai. Teko bendrauti su daugeliu auklėtojų. VISOS JOS NUOSTABIOS. Zita, Genutė ("Batuoto katino" grupė), Elvyra ("Drugelio" grupė), Danutė, Vilma ("Raudonkepuraitės "grupė). Nepamenu tik lopšelinukų auklėtojos vardų. Jos savo darbą atlieka PUIKIAI, (Vaikų užimtumas, renginiai, koncertai). Puiki muzikos mokytoja Eglė, kuri tikrai pastebės Jūsų vaiko muzikinius gabumus ir paruoš didesnei publikai. Darželyje tvarkinga ir saugi aplinka, geros šeiminikės, skanus maistas. Ar dar ko nors pageidaujate, Mamos?
Atsakyti
Aga smagu verysad.gif kad tokios geros jusu nuomones ax.gif nes man tai vyresniuku padejejos nelabai patinka seimininkes g.gif schmoll.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sirdele1 @ 2008 12 03, 17:02)
Aga smagu verysad.gif  kad tokios geros jusu nuomones  ax.gif  nes man tai vyresniuku padejejos nelabai patinka seimininkes  g.gif  schmoll.gif  cool.gif

O kas negerai? Net smalusu pasidare...
Atsakyti