Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

Na mūsų kliackas, kai prad4jo lankyti, tai metėmės žaisliukams, o paskui kanceliarinėms prekėms, gerai nepamenu dabar per metus išėjo 150-200 Lt. Čia su dovanėlėms auklytojoms ir pan smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės 4u.gif

Gal jūs galit papasakoti apie šiųmetines lopšelio grupes ir jų auklėtojas?? Labai nesinori papult pas kokią žiežulą unsure.gif
Atsakyti
Rinkliavos priklauso nuo grupės tėvelių susitarimo. Mes pernai metėmės bendrai per metus gal po 200 lt. Gal kiek daugiau išėjo, nes remontavom grupės rūbinėlę.

mikke --> o paklausk vedėjos, kokios auklėtojos bus šiemet. Pagal vardus gal galėsim ką nors papasakot. Nors per daug nesitikėk, nes lopšį aš vadinau soc. priežiūra, kad vaikai galvų nenusisuktų. O jau darželio grupėje prasideda ugdymas ir tobulinimas. O ir ta nuomonė apie auklėtoją gali skirtis. Juk ir mamos skirtingų charakterių būna. Pvz, aš negaliu atsidžiaugti mūsų auklėtoja, o gal yra mamų, kukioms ji nepatinka.
Atsakyti
Ačiū, ignasser 4u.gif
Žinau, kad skirtingoms mamoms, skirtingiems vaikams ir skirtingos auklėtojos patinka ar nepatinka smile.gif Bet kartais (kai paskaitau apie kitus darželius) būna taip, kad visų mamų nuomonės apie kokią ypatingai žiežulingą auklėtoją sutampa. Brrrr, va tik tokios bijau.
Na, bandysim eit nuo pirmadienio. Žiūrėsim, pas ką pateksim cool.gif
Atsakyti
Gal kurios nors iš jūsų vaikučiai lanko Nykštukų (lopšelio) grupę? Ten dirba nauja auklėtoja Birutė. Norėčiau jūsų nuomonės apie šią grupę.
Atsakyti
QUOTE(Valionaa @ 2008 09 15, 08:53)
Gal kurios nors iš jūsų vaikučiai lanko Nykštukų (lopšelio) grupę? Ten dirba nauja auklėtoja Birutė. Norėčiau jūsų nuomonės apie šią grupę.

labas, mano mažoji jau antra diena keliauja į nykštuko grupę. Auklėtojos nepažįstam, nes kai vedžiau vyresnįjį tai dirbo visai kitos, bet manau, kad ir šita bus puiki, tik reikia vieniems prie kitų priprasti smile.gif O šiaip atrodo visai nieko, vaikus prižiūri, kiekvieną pakelia pamyluoja jei verkia, manau viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
kaip cia tylu, nejau niekas nelanko sio puikaus darzelio g.gif butu visai idomu padiskutuoti 4u.gif
Atsakyti
Tai ką čia diskutuot, jei visos sutariam, kad čia puikus darželis ax.gif AŠ tai labai rami dėl savo vaiko.
Atsakyti
Mes lankom šį darželį, sigutės grupę. Nu auklėtojos thumbup.gif neturiu nei vieno blogo žodžio. Vis mąstau kaip išeis dičkis į mokyklą, norėčiau, kad mažasis tik pas jas pakliūtų. Problema tame, kad rugsėjį jam bus tik 2,4m. Kaži, ar susitarsiu g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rajola @ 2008 10 19, 21:47)
Mes lankom šį darželį, sigutės grupę. Nu auklėtojos  thumbup.gif neturiu nei vieno blogo žodžio. Vis mąstau kaip išeis dičkis į mokyklą, norėčiau, kad mažasis tik pas jas pakliūtų. Problema tame, kad rugsėjį jam bus tik 2,4m. Kaži, ar susitarsiu g.gif  verysad.gif

2,4 metu ir as pradejau leisti savo dukryte...nuo tokio amziaus tik i lopseli smile.gif bet manau, kad jokio skirtumo pas kokia aukletoja, ar i kokia grupe, nes visos ten puikio aukletojos smile.gif . Mano didysis jau paruosiamukuose, o mazoji lopselije, bet kiek didziajam keitesi aukletojos, tai nei vienai neturiu priekaistu 4u.gif
Atsakyti
Na ka uzrasiau savo pupa i si darzeli,nes girdejau,kad neblogas darzelis ir mus turbut nuo rugsejo menesio priims,o kitur tik kysiu direktores lauke,o iki tol atceit vietu nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(krivida @ 2008 10 21, 14:57)
kiek didziajam keitesi aukletojos, tai nei vienai neturiu priekaistu  4u.gif


Visiskai pritariu thumbup.gif Esam labai patenkinti situo darzeliu. Pradejom lankyt nuo pernai, ejom i lopseli ir laaabai dziaugiaus aukletojom. Dar ir dabar mergaite susitikus lopselio aukletoja bega pasisveikint wub.gif
Dabar einam i dazeli. Pasikeite aukletojos, bet labai lengvai mergaite priprato. Dauk veiklos, uzsiemimu.
Neturiu nei vieno minusiuko, del sio darzelio: aukletojos thumbup.gif , maistas thumbup.gif . Pradzioj gasdino, kaip bus ziemos su tais senais langais, o dabar, kai susiremontavo, apsidailino aplinka, viskas thumbup.gif wub.gif Esu labai patenkinta ne tik as, bet svarbiausia ir maze.
Atsakyti