Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

Mes savo dukrą abi dienas vieną palikom, vakar vyras viską aprodė ir išėjo, neturim galimybės pabūt, nuo pirmadienio, manau, liks jau ir miegot. Šiandien su auklėtoja pakalbėjau, tai supratau, kad balaganas: daug vaikų ir mamų, na bet tos mamos ir padeda joms 4u.gif Nors iš šiandieninės auklėtojos supratau, kad vaikai į ritmą greičiau įeina,kai vieni paliekami.
O jūs gal iš tų mamų, kurios pabūna, gal galit papasakot, kaip ten viskas atrodo, ką vaikai veikia, kaip auklėtojos užsiima, nes manoji tai nuotrupas papasakoja pati sau prieštaraudama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ienor @ 2011 09 02, 19:43)
Mes savo dukrą abi dienas vieną palikom, vakar vyras viską aprodė ir išėjo, neturim galimybės pabūt, nuo pirmadienio, manau, liks jau ir miegot. Šiandien su auklėtoja pakalbėjau, tai supratau, kad balaganas: daug vaikų ir mamų, na bet tos mamos ir padeda joms 4u.gif Nors iš šiandieninės auklėtojos supratau, kad vaikai į ritmą greičiau įeina,kai vieni paliekami.
O jūs gal iš tų mamų, kurios pabūna, gal galit papasakot, kaip ten viskas atrodo, ką vaikai veikia, kaip auklėtojos užsiima, nes manoji tai nuotrupas papasakoja pati sau prieštaraudama biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(semper @ 2011 09 04, 01:33)

Sakykite o jus teveliai tos mergaites,is nykstuku grupes? smile.gif
Papildyta:
Butu malonu,jei atsilieptu mamytes vaikuciu,is nykstuku grupes rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.

mano dukryte pradejo nuo rugsejo pirmos eiti i pagranduko grupe, pas aukletoja Ruta. Idomu butu pabendrauti su kitu vaikuciu mamytemis:)Man sake aukletoja nupirkti naktipuodi toki apvalu be jokios nugareles, bet as tokio niekur negaunu, jei kas zinote kur galima gauti tai labai prasau pasidalinti informacija smile.gif
Atsakyti

prie kompanijos visi pavalgo smile.gif
vakar mačiau kaip pati auklytė per vaikų pietus atsisėdus valgė.. man negaila..bet aš manau, kad reiktų sužiūrėti jog pirma visi vaikai pavalgytų.

[/quote]
Visuose darzeliuose darbuotojos tuo paciu metu kartu su vaikais valgo smile.gif Vaikai mokosi,kaip valgyti reikia,visi kartu draugiskai thumbup.gif Kai kurie maziukai ilgai valgo,negi aukletojos lauks,kol atsals viskas,pinigus tai moka. g.gif
Atsakyti
QUOTE(semper @ 2011 09 04, 02:37)
Papildyta:

Sakykite o jus teveliai tos mergaites,is nykstuku grupes? smile.gif
Papildyta:
Butu malonu,jei atsilieptu mamytes vaikuciu,is nykstuku grupes rolleyes.gif


Mes nykstuku grupej biggrin.gif bet dar nelabai buvom, nes rugsejo 1 d. tik koki gera pusvalandi pabuvom, penktadieni irgi nebuvom, bandysim ryt eiti... galvoju palikti iki pietu, bet kazin kaip cia bus, nelabai jis nori ten vienas buti... na bet vistiek teks priprasti smile.gif
Atsakyti
nesuprantu tada as.. mamos valgydina atėjusios savo vaikus, o kiti vaikučiai klausinėja kodėl mamytę tu manęs neateini pavalgydinti.
gaunasi taip, kad atvedi vaiką į darželį, kaip ir patiki, kad juo bus pasirūpinta, bet atlėkus per kampą turi stebėt ar jis valgo, ar reikia pamaitinti...

[quote=Rebeka,2011 09 04, 11:39]
prie kompanijos visi pavalgo smile.gif
vakar mačiau kaip pati auklytė per vaikų pietus atsisėdus valgė.. man negaila..bet aš manau, kad reiktų sužiūrėti jog pirma visi vaikai pavalgytų.

[/quote]
Visuose darzeliuose darbuotojos tuo paciu metu kartu su vaikais valgo smile.gif Vaikai mokosi,kaip valgyti reikia,visi kartu draugiskai thumbup.gif Kai kurie maziukai ilgai valgo,negi aukletojos lauks,kol atsals viskas,pinigus tai moka. g.gif
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(semper @ 2011 09 04, 01:37)
Butu malonu,jei atsilieptu mamytes vaikuciu,is nykstuku grupes rolleyes.gif

Čia reikia atsiliepti buvusiems nykštukams ar esamiems? ax.gif

Undinėlės grupėje yra mažas akvariumas su žuvyte/ėmis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(semper @ 2011 09 04, 01:37)
Papildyta:

Sakykite o jus teveliai tos mergaites,is nykstuku grupes? smile.gif
Papildyta:
Butu malonu,jei atsilieptu mamytes vaikuciu,is nykstuku grupes rolleyes.gif


Turėjom būti nykštukuose, bet perkėlė į undinėles smile.gif

Akvariumas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ienor: 05 rugsėjo 2011 - 13:38
o kodėl?? kuom paaiškino? kiek jums laiko?
QUOTE(ienor @ 2011 09 05, 14:35)
Turėjom būti nykštukuose, bet perkėlė į undinėles smile.gif

Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2011 09 05, 13:38)
o kodėl?? kuom paaiškino? kiek jums laiko?



Nelabai ėjau aiškintis, tiesiog, kai skambinau gegužės mėn., o ir vedėja paskui vyrui skambino sakė, kad į nykštukų grupę ir tikrai dar ne į darželį (nors aš tikėjausi, kad į darželi eisim, o ne į lopšelį), tai kai rugpjūčio pabaigoje nuėjau susipažinti su auklėtojom, apsižiūrėt, kur grupė,auklėtojos ir pasakė, kad sąraše mūsiškės nėra, aš aišku labai nustebau, kaip gali nebūti, tai paskui paieškojo ir surado darželio grupėje.
O dukrytei 2m. 7 mėn. smile.gif
Atsakyti
šiandien gal palikot pietų miego?
kaip jaučiasi dukrytė?? nori eiti į darželį?? noriai pasilieka?
QUOTE(ienor @ 2011 09 05, 14:43)
Nelabai ėjau aiškintis, tiesiog, kai skambinau gegužės mėn., o ir vedėja paskui vyrui skambino sakė, kad į nykštukų grupę ir tikrai dar ne į darželį (nors aš tikėjausi, kad į darželi eisim, o ne į lopšelį), tai kai rugpjūčio pabaigoje nuėjau susipažinti su auklėtojom, apsižiūrėt, kur grupė,auklėtojos ir pasakė, kad sąraše mūsiškės nėra, aš aišku labai nustebau, kaip gali nebūti, tai paskui paieškojo ir surado darželio grupėje.
O dukrytei 2m. 7 mėn. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(ienor @ 2011 09 05, 14:43)
Nelabai ėjau aiškintis, tiesiog, kai skambinau gegužės mėn., o ir vedėja paskui vyrui skambino sakė, kad į nykštukų grupę ir tikrai dar ne į darželį (nors aš tikėjausi, kad į darželi eisim, o ne į lopšelį), tai kai rugpjūčio pabaigoje nuėjau susipažinti su auklėtojom, apsižiūrėt, kur grupė,auklėtojos ir pasakė, kad sąraše mūsiškės nėra, aš aišku labai nustebau, kaip gali nebūti, tai paskui paieškojo ir surado darželio grupėje.
O dukrytei 2m. 7 mėn. smile.gif


Hm, idomiai cia skirsto... mano vaikui 2m. 5 men, o jis nykstuke g.gif ai, bet man visai tinka ir nykstuke smile.gif
Atsakyti