Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

Aciu uz atsalymus wink.gif
Ziuresim, kaip cia mums seksis, sunus vaikus megsta, gal lengvai pripras g.gif tikiuosi smile.gif
Atsakyti
Mano didzioji ejo i sita darzeli ir tik geriausi prisiminimai is jo :superLanke Drugeliu grupe, aukletoja ten nereali. Mokanti uzsiimti su vaikais, bet kartu ir griezta. Muzike ju buvo nereali, kaip uzsiimdavo su vaikais thumbup.gif Dalyvavom ir Grok Jurgely ir Grok Jurguty....tik nezinau ar dar ta pati muzike dirba...
Dabar mazoji nuo rugsejo eis irgi i Pasaka i Batuoto katino grupe, gal kas lankot sita grupe ar lanket, kokios ten aukletojos?
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 07 28, 23:30)
Mano didzioji ejo i sita darzeli ir tik geriausi prisiminimai is jo :superLanke Drugeliu grupe, aukletoja ten nereali. Mokanti uzsiimti su vaikais, bet kartu ir griezta.  Muzike ju buvo nereali, kaip uzsiimdavo su vaikais thumbup.gif Dalyvavom ir Grok Jurgely ir Grok Jurguty....tik nezinau ar dar ta pati muzike dirba...
Dabar mazoji nuo rugsejo eis irgi i Pasaka i Batuoto katino grupe, gal kas lankot sita grupe ar lanket, kokios ten aukletojos?

Apie Batuoto Katino grupę yra komentarų šioje temoje, skaitykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baunte @ 2011 07 13, 20:56)
Sveiki,
ar yra cia pradedanciu nuo rugseji lankyti lopseli?  ax.gif



Sveiki smile.gif Atrodo, mūsų vaikučiai į tą pačia grupę eis, nuo rugsėjo į nykštukų grupę eisim ax.gif Ir norisi ir neramu man, kaip bus. Kad auklėtojos geros, tai jau pasiskaičiau... Mamos, o kaip maitinimas?
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...4...tėvams.htm
Atsakyti
na va, nuėjom šiandien apsižiūrėt darželio, susipažinom su nykštukų auklėtojom ir... sužinojom, kad eisim į undinėlių grupę blink.gif (o prieš tai direktorė net 2 kartus sakė, kad eisim į nykštukus). Gal galit nušviest padėtį, kaip undinėlių auklėtojos, nes kiek skaitau, tai viskas apie Birutę ir Rūtą...
Atsakyti
Mes siandien pradejom lankytis "Undineles" grupe. Aukletoja Jurgita, seimininkute Ausra lyg. Vaiku daug sia diena apsilanke. Bus matyt kaip mano vaikas apsipras su esama aplinka, bet kiek teko matyti tai cia dauguma dar nei 3 metuku neturintys vaikuciai. ax.gif Darbo per akis, bet prieziuros bus matyt kaip susilauksim. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Linciukinas @ 2011 09 01, 18:56)
Mes siandien pradejom lankytis "Undineles" grupe. Aukletoja Jurgita, seimininkute Ausra lyg. Vaiku daug sia diena apsilanke. Bus matyt kaip mano vaikas apsipras su esama aplinka, bet kiek teko matyti tai cia dauguma dar nei 3 metuku neturintys vaikuciai.  ax.gif Darbo per akis, bet prieziuros bus matyt kaip susilauksim.  unsure.gif

Mes irgi buvom, sakyčiau gerokas bandakas, išeitų vaikas iš grupės, ir niekas nepastebėtų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(KB* @ 2011 09 02, 08:13)
Mes irgi buvom, sakyčiau gerokas bandakas, išeitų vaikas iš grupės, ir niekas nepastebėtų  unsure.gif


Siandiena parode, kad viskas nuo aukletojos priklauso. Vakar buvo balaganas, bet kaip siandien su jais uzsiieme, tai siek tiek i tvarka panasiau. Ziuresim kaip pirmadieni bus. bigsmile.gif
Atsakyti
mes ir undinėlės grupėje, draugausim smile.gif
o neatrodo , kad ir pačios mamos bardaką darom.. nepykit, bet vaiko maitinti grupėje tikrai nederėtų. mes lopšelio grupę lankėm, tokių dalykų nebuvo, užsidarykim duris ir palaukim, kol pavalgę iškiš galvytes.

Papildyta:
o kuom jie šiandien buvo užimti??
pasidalinkim mamos info kuo dažniau.
aš už tai, kad dalintumės savo rūpestėliais, pageidavimais, nuomone ir pan.

QUOTE(Linciukinas @ 2011 09 02, 13:27)
Siandiena parode, kad viskas nuo aukletojos priklauso. Vakar buvo balaganas, bet kaip siandien su jais uzsiieme, tai siek tiek i tvarka panasiau. Ziuresim kaip pirmadieni bus.  bigsmile.gif


Papildyta:
su darželio direktore aplamai yra sunku susikalbėti, jinai nori būti labai paslaugi, klauskit, domėkitės ir pan., o kai ko paklausi, tai įsivaizduoja, kad jau ją kaltini kažkuom... teko bendrauti dėl keletos klausimų, sunkus atvejis...kompromiso nebus, bus taip kaip jin pasakys..

QUOTE(ienor @ 2011 08 29, 12:58)
na va, nuėjom šiandien apsižiūrėt darželio, susipažinom su nykštukų auklėtojom ir... sužinojom, kad eisim į undinėlių grupę  blink.gif  (o prieš tai direktorė net 2 kartus sakė, kad eisim į nykštukus). Gal galit nušviest padėtį, kaip undinėlių auklėtojos, nes kiek skaitau, tai viskas apie Birutę ir Rūtą...

Atsakyti
Dvi dienos, viskas, daugiau pati neplanuoju prie vaiko sedeti ir jo maitinti. Vien tam, kad apsiprastu. Ziuresim kaip toliau viskas rutuliosis.
O siandien aukletoja su jais zaide elementarius zaidimus - ratelis, su lelyte. Ant kilimo susisodinus kiekviena kalbino. Nu palyginus su vakar diena, kaip kiekvienas bego i skirtingas puses ir nejo suprasti, kuri aukletoja, kuri mama, tai siandien zymiai geriau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linciukinas: 02 rugsėjo 2011 - 13:26
šaunuolė už ryžtą 4u.gif
prie kompanijos visi pavalgo smile.gif
būna namie aš ir su šaukštu palakstau, o darželį gražu žiurėt kaip savarankiškai viskas gaunasi smile.gif galų gale yra auklėtoja su auklyte, kad padėtų, bet ne mama, nors vakar mačiau kaip pati auklytė per vaikų pietus atsisėdus valgė.. man negaila..bet aš manau, kad reiktų sužiūrėti jog pirma visi vaikai pavalgytų.
kaip jums grupė?? kaip auklėtojos??

QUOTE(Linciukinas @ 2011 09 02, 14:22)
Dvi dienos, viskas, daugiau pati neplanuoju prie vaiko sedeti ir jo maitinti. Vien tam, kad apsiprastu. Ziuresim kaip toliau viskas rutuliosis.

Atsakyti