Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

QUOTE(naitas @ 2010 12 21, 15:46)
Taigi neše  doh.gif , Ir PATALYNĖS komplektus nešė, ir kasmet sąrašiukus įbruka, ir kasmet renka arba po 50 litų, arba po 5 litus kas mėnesį  doh.gif
Aš dar pati labai stebėjaus dėl tos patalynės, nes mano vaiko darželyje niekada nereikėjo nei mokėti už patalynės buvimą, nei už jos skalbimą kaip kad kitų miestų darželiuose tėvai dar įpareigoti yra sumokėti už skalbimą  blink.gif

mano abu vaikai šiame darželyje (vienas jau baigė). Niekada neteko nieko skalbti, patalų nešti nė vienoje grupėje. Jokio kyšio nenešiau ir niekas iš manęs jo neprašė ir neužsiminė ar pan. Taip, po 50lt rinkdavom, auklėtoja pasakydavo, kam ir kur išleido. Šiemet net ir tų 50 nereikėjo. Taigi... smile.gif

QUOTE(Kurmelis @ 2011 04 18, 12:15)
Sveikos, mamytės. Labai prašau pasidalinti informacija apie auklėtojas tų mamų, kurių vaikai kitais metais eis į paruošiamukus. Mes dabar dar lopšelyje, bet, deja, teks eiti į kitą grupę. Labai gaila palikti auklėtojas Birutę ir Rūtą verysad.gif

Kodėl eisite į paruošiamukų grupę? Ne per mažos dar? biggrin.gif Jiuta (mano vaikis taip Rūtą vadina biggrin.gif ) thumbup.gif
Kalbant apie darželio grupes, pažįstu tik kelias auklėtojas, bet geresnės auklėtojos, pedagogės kaip Genutė iš Pelenės negaliu įsivaizduoti. Jos padėjėja Giedrė - taip pat nuostabus žmogus. 4u.gif o kokios auklėtojos Undinėlės grupėje?
Atsakyti
QUOTE(Aaukse @ 2011 05 29, 14:08)
mano abu vaikai šiame darželyje (vienas jau baigė). Niekada neteko nieko skalbti, patalų nešti nė vienoje grupėje. Jokio kyšio nenešiau ir niekas iš manęs jo neprašė ir neužsiminė ar pan. Taip, po 50lt rinkdavom, auklėtoja pasakydavo, kam ir kur išleido. Šiemet net ir tų 50 nereikėjo. Taigi... smile.gif
Kodėl eisite į paruošiamukų grupę? Ne per mažos dar? biggrin.gif Jiuta (mano vaikis taip Rūtą vadina biggrin.gifthumbup.gif
Kalbant apie darželio grupes, pažįstu tik kelias auklėtojas, bet geresnės auklėtojos, pedagogės kaip Genutė iš Pelenės negaliu įsivaizduoti. Jos padėjėja Giedrė - taip pat nuostabus žmogus. 4u.gif  o kokios auklėtojos Undinėlės grupėje?

Ne ne...gal negerai parašiau, mes dabar lopšelio grupėje, nuo rugsėjo eisim jau į kitą grupę - darželio, panašu, kad bus Undinėlio grupė Tik va, atsiliepimų apie tą grupę nerandu. Auklėtoja tokia gerokai pagyvenus, trumpais šviesiais plaukais, jų grupė ant pačio kampo tik įėjus į darželį. O pavardė gal Targamadzė.....nu kažkas link to cool.gif
Atsakyti


Bus kaip bus smile.gif Jeigu bus blogai - mąstysim, ką daryti smile.gif mirksiukas.gif Man kažkaip buvo bene baisiausia dėl lopšelio, o dabar jau vis tiek didesni. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aaukse: 05 birželio 2011 - 10:27
QUOTE(Kurmelis @ 2011 06 03, 15:22)
Ne ne...gal negerai parašiau, mes dabar lopšelio grupėje, nuo rugsėjo eisim jau į kitą grupę - darželio, panašu, kad bus Undinėlio grupė Tik va, atsiliepimų apie tą grupę nerandu. Auklėtoja tokia gerokai pagyvenus, trumpais šviesiais plaukais, jų grupė ant pačio kampo tik įėjus į darželį. O pavardė gal Targamadzė.....nu kažkas link to cool.gif

Laba,mes siemet baigiame Undineles grupe mirksiukas.gif Ta gerokai pagyvenusi aukletoja mazai toj grupeje dirba ir jei nepasikeite jos planai tai turbut jau daugiau nebedirbs.Pagrinde aukletoja Jurgita dirba,tokia jauna.Vaikai ja labai myli,bet mano akim pergera.Nera grupeje tvarkos schmoll.gif O vat,ta pagyvenusia tai vaikai nelabai megsta,bet ji man kaip mociute atrodo(geraja ta zodzio prasme),paziures kad neperkaistu,kad nesusaltu.Ziema apziuri vaiku spinteles ir jei buna koks nepasidzioves slapiu rubeliu juos padziauna.Bet siaip man viskas tiko ir patiko.Grupe nera jau tokia super duper,bet rinkliavos minimalios.Po 50lt (is ju budavo perkamos kaledines dovanos ir dar ten kas,nu nesigilinau labai)ir 10lt tolet,popieriui ir visokiems feiriams.Jokiu patalyniu nepirkom ir neplovem per visus lankymo metus schmoll.gif Nesu gal labai priekabi tai man viskas ok buvo.Tik vienas dalykas nepatikdavo,ziema atidarytas prausyklos langas,kai vaikai miegodavo.Suprantu,kad vedinti reikia,bet gal geriau kai vaikai lauke ir kokiam dainavime blush2.gif
Man svarbiausia,kad vaikui patiktu ir tiktu.
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2011 06 21, 08:56)
Laba,mes siemet baigiame Undineles grupe mirksiukas.gif Ta gerokai pagyvenusi aukletoja mazai toj grupeje dirba ir jei nepasikeite jos planai tai turbut jau daugiau nebedirbs.Pagrinde aukletoja Jurgita dirba,tokia jauna.Vaikai ja labai myli,bet mano akim pergera.Nera grupeje tvarkos schmoll.gif O vat,ta pagyvenusia tai vaikai nelabai megsta,bet ji man kaip mociute atrodo(geraja ta zodzio prasme),paziures kad neperkaistu,kad nesusaltu.Ziema apziuri vaiku spinteles ir jei buna koks nepasidzioves slapiu rubeliu juos padziauna.Bet siaip man viskas tiko ir patiko.Grupe nera jau tokia super duper,bet rinkliavos minimalios.Po 50lt (is ju budavo perkamos kaledines dovanos ir dar ten kas,nu nesigilinau labai)ir 10lt tolet,popieriui ir visokiems feiriams.Jokiu patalyniu nepirkom ir neplovem per visus lankymo metus schmoll.gif Nesu gal labai priekabi tai man viskas ok buvo.Tik vienas dalykas nepatikdavo,ziema atidarytas prausyklos langas,kai vaikai miegodavo.Suprantu,kad vedinti reikia,bet gal geriau kai vaikai lauke ir kokiam dainavime blush2.gif
  Man svarbiausia,kad vaikui patiktu ir tiktu.

Pirmiausia, tai labai labai ačiū, kad radot laiko ir noro atrašyti, nes jau buvau praradusi viltį gauti atsakymą 4u.gif 4u.gif
O kaip dėl ugdymo? Daro jie kokius darbelius,mokosi ką po truputį ar tik laksto? biggrin.gif
O kuo negerai tas atidarytas langas, gi ne prausykloj miega g.gif
Ir dar klausimėlis blush2.gif Ar jiems yra organizuojamas kokie nors būreliai ar pvz. dainavimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2011 06 21, 14:45)
Pirmiausia, tai labai labai ačiū, kad radot laiko ir noro atrašyti, nes jau buvau praradusi viltį gauti atsakymą 4u.gif  4u.gif
O kaip dėl ugdymo? Daro jie kokius darbelius,mokosi ką po truputį ar tik laksto? biggrin.gif
O kuo negerai tas atidarytas langas, gi ne prausykloj miega g.gif
Ir dar klausimėlis blush2.gif Ar jiems yra organizuojamas kokie nors būreliai ar pvz. dainavimas ax.gif

Nu su tuo langu tai man atrodo taip;vaikas is miegu atsikeles,susiles nueina i toleta,o ten langas atidarytas,kai lauke koks -10 ar dar daugiau budavo.Bet cia kiekvienam skirtingai.Vat jums nemaiso smile.gif

Darbelius tai,kaip ir priklauso jie ten daro.Visada buna iskabinti,teveliams pasigrozeti.Labai as nesigilinau,ka jie ten veikia.Eilerasciu pamokina,bet labai daug kas priklauso nuo vaiko.Kiti sake darbeliu nedaro,nes nenori ir nelabai gali priversti.Eina i muzikini(taip sakydavo aukletoja)tai turbut dainuodavo,gal ka ir sokdavo.O is bureliu tai tik dainavimas turbut ir yra.Man truputi mazoka atrodo,galetu darzelis dar kokiu bureliu surengti pvz,sokiai,keramika ar kazkas panasaus.Bet cia jau nukrypau truputi blush2.gif

Bet cia tik mano vienos nuomone ax.gif

O prie to pacio gal atsiras mamyte kurios vaikutis is paruosiamuku iseina,aukletojos Danutes mirksiukas.gif Menesiuka dirbo pas mus grupeje tai visai nebloga pasirode.Ai,man tai gerai,jei vaikui gerai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PUPA13: 21 birželio 2011 - 14:41
QUOTE(PUPA13 @ 2011 06 21, 14:38)
Nu su tuo langu tai man atrodo taip;vaikas is miegu atsikeles,susiles nueina i toleta,o ten langas atidarytas,kai lauke koks -10 ar dar daugiau budavo.Bet cia kiekvienam skirtingai.Vat jums nemaiso smile.gif

Aaaa, tada negerai 4u.gif

O kaip dėl tų lovyčių, kiek žinau, jie miega toje pačioje patalpoj,kur ir žaidžia, kaip tos lovytės susideda? g.gif Ar visose grupėse nėra atskiros patalpos miegui? blink.gif

Ar remontui pinigėlių nesimetėt? Pvz. spintelėm, linoleumui ir t.t.?
Atsakyti
Norejo lygtai naujas lovytes pirkti,bet kadangi mum jau buvo paskutiniai metai tai mes nesutikome.Sakem tokius remontus reikia daryti pirmais metais,kai tik susirenka grupe.O lovos tai i spynta susilanksto mirksiukas.gif Jei pati lankete darzeli tai turetumete atsiminti ,as atsimenu ax.gif Manyciau cia jau patys teveliai gal turetu siulyti remontus vaiku gerovei.Nes aukletojos prisibijo prasyti.O kaip zinote visokiu tevu yra ax.gif
Atsakyti
Sveiki,
ar yra cia pradedanciu nuo rugseji lankyti lopseli? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(baunte @ 2011 07 13, 20:56)
Sveiki,
ar yra cia pradedanciu nuo rugseji lankyti lopseli?  ax.gif

Sveiki, mes šiais metais baigėm lopšelį,o jau tiksliai žinot,kad patekot?gal jau ir auklėtoją žinot?
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2011 07 14, 15:51)
Sveiki, mes šiais metais baigėm lopšelį,o jau tiksliai žinot,kad patekot?gal jau ir auklėtoją žinot?


Gal galit trumpai papasakoti kokia ten tvarka, na ar patalyne, uzvalkaliukus pirkti reikia, pinigu sumesti ir pan. ax.gif
Pirmas vaikas, pirmas darzelis, nieko neismanau smile.gif
Sake, ka patekom thumbup.gif bet va as neatsimenu pas ka g.gif gal Birute jei tokia yra rolleyes.gif Na kadangi vaikas gimes balandi, tai sake iki liepos men. i viena grupe, o nuo liepos kas gime i kita...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baunte: 14 liepos 2011 - 21:36
QUOTE(baunte @ 2011 07 14, 21:35)
Gal galit trumpai papasakoti kokia ten tvarka, na ar patalyne, uzvalkaliukus pirkti reikia, pinigu sumesti ir pan.  ax.gif 
Pirmas vaikas, pirmas darzelis, nieko neismanau smile.gif
Sake, ka patekom  thumbup.gif  bet va as neatsimenu pas ka  g.gif  gal Birute jei tokia yra  rolleyes.gif  Na kadangi vaikas gimes balandi, tai sake iki liepos men. i viena grupe, o nuo liepos kas gime i kita...

Aha, tada pas Birute su Ruta. Jums labai pasiseke, nuostabios aukletojos, jokiu priekaistu. Metemes po 20lt. visiems metams sveitimo ir kanc. priemonem ir linoleuma pirkom rugseji, tai dar 70lt lyg. Na, ir aukletojom dovanelem pora kart. Jokiu patalyniu neplovem ir nepirkom :-)
Atsakyti