Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

QUOTE(naitas @ 2010 12 16, 17:32)
Matyt, perpildė kantrybės taurę tie sakymai auklėtojoms. Mano pačios vaikas nepapuolė į šį darželį todėl, kad nedaviau kyšio, kurio buvo gan subtiliai pareikalauta. Beje, kaimynė irgi skundėsi, kad direktorė gan atvirai prašė 200 litų "paramos" ar "stojamojo mokesčio".  Kaimynė atsisakė duoti, tada jai tampė nervus gal pusę metų priims-nepriims, yra vieta-nėra vietos, kol visgi priėmė į darželį.

Aš drąsiai galiu sakyti, kad nedaviau jokio kyšio, jokio stojamojo mokesčio (pradėjom lankyti šiais metais) schmoll.gif O dėl rinkliavų, nieko čia nepadarysi, yra tokių žmonių grupė, kurie taip daro - darbe, vaikų mokyklose ir pan. Šiais metais mes pirkom linoleumą į grupę, nemanau, kad tai labai daug rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 12 16, 22:30)
Aš drąsiai galiu sakyti, kad nedaviau jokio kyšio, jokio stojamojo mokesčio (pradėjom lankyti šiais metais) schmoll.gif  O dėl rinkliavų,  nieko čia nepadarysi, yra tokių žmonių grupė, kurie taip daro - darbe, vaikų mokyklose ir pan. Šiais metais mes pirkom linoleumą į grupę, nemanau, kad tai labai daug rolleyes.gif

aš irgi galiu DRĄSIAI pasakyti, kad į KITĄ darželį mano vaiką priėmė be jokio kyšio.
Atsakyti

Sveikos, prieš Šv. Kalėdas vykdome akciją, ieškome darželinio amžiaus vaikų, kurių abu tėvai arba vienas iš tėvų yra emigrantas, laukia siurprizai ir dovanėlės (nemokanai smile.gif ), smulkesnė informacija per AŽ 4u.gif

Veiksmas Kauno mieste 4u.gif



dar noriu patikslint, kad EMIGRANTAS tai lietuvių tautybės asmuo dirbantis užsieny, kiti galvoja, kad turi būtų vienas iš tėvų kitos tautybės.

Atsakyti
mes papuolem i si darzeli be kysio, ir tikrai nepastebejau, kad jo buvo reikalauta.
labiau nervus pagadino naujoji priemimo sistema, kuri buvo paviesinta, vos ne tada kai darzelis atostogavo, tada ir buvo streso.
o kalbant apie rinkliavas darzeliui, tai tikrai negavom jokiu sarasu ka reikia atnesti.o buvau nusiteikus, nes minejo drauge ne viena, kad ruose vaika i darzeliuka, tik ne i "pasaka", nese net patalynes uzvalkalus..
tai pasakykit "pasakos" vaikuciu teveliai, kurio is jusu prase tokiu dalyku??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adiavvv: 21 gruodžio 2010 - 15:35
QUOTE(adiavvv @ 2010 12 21, 17:32)
mes papuolem i si darzeli be kysio, ir tikrai nepastebejau, kad jo buvo reikalauta.
labiau nervus pagadino naujoji priemimo sistema, kuri buvo paviesinta, vos ne tada kai darzelis atostogavo, tada ir buvo streso.
o kalbant apie rinkliavas darzeliui, tai tikrai negavom jokiu sarasu ka reikia atnesti.o buvau nusiteikus, nes minejo drauge ne viena, kad ruose vaika i darzeliuka, tik ne i "pasaka", nese net patalynes uzvalkalus..
tai pasakykit "pasakos" vaikuciu teveliai, kurio is jusu prase tokiu dalyku??

Taigi neše doh.gif , Ir PATALYNĖS komplektus nešė, ir kasmet sąrašiukus įbruka, ir kasmet renka arba po 50 litų, arba po 5 litus kas mėnesį doh.gif
Aš dar pati labai stebėjaus dėl tos patalynės, nes mano vaiko darželyje niekada nereikėjo nei mokėti už patalynės buvimą, nei už jos skalbimą kaip kad kitų miestų darželiuose tėvai dar įpareigoti yra sumokėti už skalbimą blink.gif
Atsakyti
tai gal tada priklauso i kuria grupe papuola, nes mums tai tikrai nieko tokio nebuvo.
rugseji surinko po 20lt, vienkartinis toks rinkimas buvo, sako jau mes tas lesas paskirtysim kam reiks, ar klijam, ar spalvotam popieriui, ar kokiam valikliui.
siaip tokiu poziuriu likau patenkinta, ir tikrai nesijauciu kad buvau nureketuota.realiai vaikas darzelyje praleidzia didziaja dali savo laiko. pasakysit kad valstybe remia, cai tai anekdotas.
tikrai reikia tureti didelius vadybinius sugebejimus kad is tu pinigeliu galima butu isiversti, musu valstybe niekam neranda pinigu, tiksliau butiniausiems dalykam, paziurekit, kaip is per akcijas suaukotu pinigu, perkami brangus ir reikalingi irengimai klinikose, ligoninese ir pan. tuo turetu apsirupinti valstybe, bet..tai manau kad ir darzeliu sienos, grindys jiems maziausaiai rupi.

QUOTE(naitas @ 2010 12 21, 16:46)
Taigi neše  doh.gif , Ir PATALYNĖS komplektus nešė, ir kasmet sąrašiukus įbruka, ir kasmet renka arba po 50 litų, arba po 5 litus kas mėnesį  doh.gif
Aš dar pati labai stebėjaus dėl tos patalynės, nes mano vaiko darželyje niekada nereikėjo nei mokėti už patalynės buvimą, nei už jos skalbimą kaip kad kitų miestų darželiuose tėvai dar įpareigoti yra sumokėti už skalbimą  blink.gif

Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 12 21, 18:56)
tai gal tada priklauso i kuria grupe papuola, nes mums tai tikrai nieko tokio nebuvo.

tačiau juk bendra darželių politika turėtų būti vienoda visoje valstybėje?

čia mes ginčysimės ar kelsim visokias darželių problemas, niekas nuo to nepasikeis. Iš tėvų buvo renkami pinigai tada, kai nereikėjo mokėti už "ugdymą". Dabar šis mokestis vyrauja nuo 50 centų iki 2,5 lito per visą Lietuvą. Tačiau ar kas pasikeitė lotuliukas.gif tegul tas mokestis būtų ir 10 litų dienai, už "ugdymą", vistiek mentalitetas atsistotų per tėvų susirinkimą ir aiškintų, kad reikia sumesti dėl savo vaikų gerovės, dėl savo vaikų ugdymo po 5 litus. Arba praskalbti. Arba sunešti lovytes.
Vienok išsivysčiusiose šalyse tai vadinama korupcija.
Atsakyti
mes irgi lankėme šį darzelį.Taigi rinkliavos budavo ir ataskaitos kur išleisti pinigai nevisuomet budavo. Tai priklausė nuo auklėtojų. O be to paruošiamukų grupe mes likome nepatenkinti. Tai supratome pradėję lankyti mokyklą,nes dauguma vaikų kurie lankė kitus darzelius buvo mokomi skaityti ir kt. Kalbu tik apie vieną gupę kurią lankėme. O straipsnis atitinka tikrovę.
Atsakyti
sitas darzelis nuostabus, puikus, aukletojos auksines, nesuprantu, jeigu kazkam nepatinka tai ir nelankykit sito darzelio, keliaukit i kita, manau tikrai atsiras tevu kuriems bus priimtinas ir patiks sitas darzelis.
Atsakyti
Nu jooo diskusijos.Lankome si darzeli ir nematau nieko blogo jame.Gal tikrai nuo aukletoju priklauso,pas mus,mano manymu rinkliavos minimalios.Bet ir grupe neipatinga,jokiu superiniu remontu,spinteliu. lovos mano pacios laiku,kai lankiau darzeliApie patalyne pirma karta girdziu.Tokie dalykai manau vyksta tevu sutarimu,patys nori nesti savo patalyne.Rugseji patys superkame priemones savo vaikams ir pratyboms renka pinigelius.Per susirinkimus buns direktores "palaiminimas"kad aukletojos prasytu teveliu ko reikia ,nes sake be ju darzelis neissivers.Nematau nieko blogo apie rinkliavas tik turetu buti proto ribose,gal jau kitos aukletojos perzengia ta riba.
Atsakyti
Sveikos, mamytės. Labai prašau pasidalinti informacija apie auklėtojas tų mamų, kurių vaikai kitais metais eis į paruošiamukus. Mes dabar dar lopšelyje, bet, deja, teks eiti į kitą grupę. Labai gaila palikti auklėtojas Birutę ir Rūtą verysad.gif
Atsakyti
Klausiu kitaip tada biggrin.gif prašau parašyti mamų, kurių vaikai lankė/lanko Undinėlės grupę 4u.gif
Atsakyti