Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

QUOTE(Kurmelis @ 2010 10 27, 21:48)
Apie auklėtojas, tvarką ir pan rasit pasiskaičius temą nuo pat pradžių, ten tikrai info pakankamai rolleyes.gif Mes irgi blaškėmės tarp Girinuko ir Vaikystės, bet finale einam į Pasaką bigsmile.gif Kol kas nesigailiu rolleyes.gif


Nelabai turiu laiko kirmyti prie kompo, kol visa tema perskaitysiu. O vedet i lopselio grupe Pasakoje? Kiek zinau, netolies yra ir Pagranduko l/d, kodel nesirinkote jo? 4u.gif
Atsakyti
Mes einam i lopselio Nykstuku gr ir esam labai patenkinti.Pagrindine yra aukl. Birute ir kas trecia diena dirba aukl.Ruta. Jokiu priekaistu neturiu, nors esu pakankamai reikli. smile.gif Todel tikrai galiu rekomenduot sia grupe ir aukletojas.
Del kitu metu nezinau, siaip gal noretume i Girinuka, nes ten yra montesori grupe.
Atsakyti
QUOTE(egjora @ 2010 10 28, 16:51)
Mes einam i lopselio Nykstuku gr ir esam labai patenkinti.Pagrindine yra aukl. Birute ir kas trecia diena dirba aukl.Ruta. Jokiu priekaistu neturiu, nors esu pakankamai reikli. smile.gif Todel tikrai galiu rekomenduot sia grupe ir aukletojas.
Del kitu metu nezinau, siaip gal noretume i Girinuka, nes ten yra montesori grupe.


Girinuke nera visai vietu - as kaip tik ten buvau siandien, savo mergaite nuo metuku noreciau leist i darzelio gr. - tai bus 2013m., o lopselio gr ten tik viena, i ja ne per kur nepapulsim.. ta nauja registracijos sistema yra kazkoks valdininkijos eilinis shudas blush2.gif O sialia tas darziukas visai yra, nesuprantu kodel as turiu kuistis po ta ju sistema ir ieskoti kur bus mano vaikui vietu 2012 metams!!! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuse @ 2010 10 28, 22:16)
Girinuke nera visai vietu - as kaip tik ten buvau siandien, savo mergaite nuo metuku noreciau leist i darzelio gr. - tai bus 2013m., o lopselio gr ten tik viena, i ja ne per kur nepapulsim.. ta nauja registracijos sistema yra kazkoks valdininkijos eilinis shudas  blush2.gif  O sialia tas darziukas visai yra, nesuprantu kodel as turiu kuistis po ta ju sistema ir ieskoti kur bus mano vaikui vietu 2012 metams!!!  doh.gif



Kad su vietom ten blogai zinau, nes turbut, tai vienas is geresniu darzeliu musu rajone. Bet mes jau uzsirase pries metus, tai matysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuse @ 2010 10 28, 14:59)
Nelabai turiu laiko kirmyti prie kompo, kol visa tema perskaitysiu. O vedet i lopselio grupe Pasakoje? Kiek zinau, netolies yra ir Pagranduko l/d, kodel nesirinkote jo?  4u.gif



Taip, mes dabar Nykštukų grupėj, irgi pas auklėtoją Birutę.Į Pagranduką irgi buvo minčių eiti, bet man rodos, "Pasaka" geresni atsiliepimai, o kas svarbiausia - visai šalia mano darbo. Tai ir lėmė mūsų apsisprendimą ax.gif Dar netoli Girinuko yra Vaikystė, irgi geri atsiliepimai, tik kad priima nuo 2,5m., o mums nuo 2m reikėjo 4u.gif

Šiandien nunešiau į grupę fotoaparatą, tai sakė buvo fotosesija lotuliukas.gif Augustė vis prie Morkaus bėgo apsikabinti kai fotografavo doh.gif cool.gif Bus įdomu nuotraukas peržiūrėti, dar palikau kelioms dienoms rolleyes.gif
Atsakyti
Labai laiksim nuotrauku, kai turesit, parasykit. Duosim savo pasto adresus smile.gif
Atsakyti
Jau turiu foto thumbup.gif Rašykit į a.ž. savo skypus, persiųsiu ir jums 4u.gif Nykštukų grupė čia ax.gif
Atsakyti
sveikos mamytes
kaip jusu vaikuciai, mane siandien isgasdino tas skarlatinos protrukis doh.gif
nezinojau vakar nieko, buciau kazka sugalvojus kad nevesti i darza... sake kad serga veinas vaikas..ka jus girdejot???
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 11 19, 08:05)
sveikos mamytes
kaip jusu vaikuciai, mane siandien isgasdino tas skarlatinos protrukis  doh.gif
nezinojau vakar nieko, buciau kazka sugalvojus kad nevesti i darza... sake kad serga veinas vaikas..ka jus girdejot???

Susirgo Martynas, gal neužsikrėsim unsure.gif Mane neramina ir tai, kad kas antras vaikas kosintis doh.gif Šįvakar dar ir radiatorius tėtis dažė, tik dažų pritrūko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 11 19, 21:40)
Susirgo Martynas, gal neužsikrėsim unsure.gif Mane neramina ir tai, kad kas antras vaikas kosintis doh.gif Šįvakar dar ir radiatorius tėtis dažė, tik dažų pritrūko  rolleyes.gif

kazka minejot praita karta kad martyno nera, as supratau kad ji visai atsieme is darzeliuko.
as siandien nevedziau i darzeli, ryt gal dar ir nevesiu, yra tetis namie, tai gali pabut.
o del ligu tai as jau patylesiu.mes daugiau sergam nei darzelyje bunam, ir pvz toks kosulys yra ir dabar, po nakties, po pietu miego, nes kaip minejau musu problema adenoidai, kurie sulaiko sekreto pratekejima kai guli, o kai atsikelia, viskas turi nuslinkt, tai kol susitvarko tai ir kosi.nu bent jau mums tokia teorija isaiskino LOR.
sunku kai serga vaikas,nzn kiek ilgai darbe bus tolerantiski siuo klausimu darbdaviai. matyt ir kiti tevai susiduria su tokia problema, kol vaikas nekarsciuoja, matyt veda.
Atsakyti
Sveikos mamytės, seniai čia besilankiau, ar skaitėt šį straipsnį http://kauno.diena.l...reikalas-316599 , kazkaip galvoju, yra labai keistų tėvelių, vietoj to, kad pasakytų auklėtojom kas nepatinka, kreipiasi į spaudą. Aš bent tikrai nemanau, kad pas mus darželyje yra didelės rinkliavos. Juk pinigėlius duodame savanoriškai, niekas jų nereikalauja. Ir duodam tam, kad mūsų vaikučiams būtų jauku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krivida @ 2010 12 16, 18:56)
Sveikos mamytės, seniai čia besilankiau, ar skaitėt šį straipsnį http://kauno.diena.l...reikalas-316599 , kazkaip galvoju, yra labai keistų tėvelių, vietoj to, kad pasakytų auklėtojom kas nepatinka, kreipiasi į spaudą. Aš bent tikrai nemanau, kad pas mus darželyje yra didelės rinkliavos. Juk pinigėlius duodame savanoriškai, niekas jų nereikalauja. Ir duodam tam, kad mūsų vaikučiams būtų jauku smile.gif


Matyt, perpildė kantrybės taurę tie sakymai auklėtojoms. Mano pačios vaikas nepapuolė į šį darželį todėl, kad nedaviau kyšio, kurio buvo gan subtiliai pareikalauta. Beje, kaimynė irgi skundėsi, kad direktorė gan atvirai prašė 200 litų "paramos" ar "stojamojo mokesčio". Kaimynė atsisakė duoti, tada jai tampė nervus gal pusę metų priims-nepriims, yra vieta-nėra vietos, kol visgi priėmė į darželį.
Atsakyti