Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

QUOTE(adiavvv @ 2010 10 20, 06:48)
butinai perduosiu, apsidziaugs, sianakt vel subludino biski, keles eit i darzeli, sake jau auguste jos laukia, martynas laukia. isimintiniausi jai nykstukai, matyt daugiausia kartu zaidzia smile.gif
o mums ir nuo kosulio antibiotiku skyre, kraujas bakterinis kazkoks, kol kas nematom pagerejimo  schmoll.gif akyte tai jau gerai, niekas nesidaro, bet sako visteik visa kursa reik sulasint, nu bet jau kosulys..... doh.gif
koki darbeli gal dar vaikuciai darzelyje dare???
mes namuos ir klijuojam smile.gif prikerpu formu ivairiu, klijuoja pati ir dar apipaiso smile.gif
beje kazkoki eilerastuka-dainele pasakoja nauja" kiskis uzsiraitys usus ir keliaus pas vaikucius" kazka panasaus, kiek man ejo supratsi smile.gif tai matyt sia dainele darzelyje dainuoja, nes as tokios net nezinau, namie nedainuojam

Mažiukė, smagu, kad jai taip patinka darželyje, Augustė tai dabar nuo suoliuko nebesikelia kai jau perrengiam biggrin.gif o kai einam pro duris, tai kaip kulka lekia iš paskos doh.gif
Nieko nežinau nei apie nykštukus, nei apie daineles, maniškė nieko doro nešneka, tai nieko ir nežinau, bet kai paklausiau apie tą dainelę, tai nusišypsojo ir mykė kažką cool.gif
Darbelių nedarė dar, bet mačiau parašyta, kad lyg ryt turėtų daryti naują, tai laukiam, ai, dar ryt fotografuos vaikus, tik kaži, kaip ten pavyks doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu va, apsimelavau, fotografavo šiandien, tai sakė, kad vaikai pradėjo verkti, tai nuotrauką darė grupėje, labai įdomu, kas gavosi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 10 21, 16:41)
Nu va, apsimelavau, fotografavo šiandien, tai sakė, kad vaikai pradėjo verkti, tai nuotrauką darė grupėje, labai įdomu, kas gavosi cool.gif

kaip faina.. gaila labai, praleidom toki ivyki verysad.gif
siaip gal gereja jau mums, pirma naktis ismiegojo ramiai.
siandien pas daktaryte, ziuresim ka pasakys, bet musu didele beda adenoidai, jie suaktyveje, sunkiai ir sveikstam schmoll.gif
o viktorija vis akrtoja akd nori pas vaiku, sako pavalgysiu-vaziuosiu pas vaiku, pamiegosiu- vaziuosiu pas vaiku, as jau pamiegojau-vaziuojam pas vaiku, taip nori mirksiukas.gif
Atsakyti
o kaip ten su tais pinigeliais, dar nesurinko???
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 10 22, 06:51)
kaip faina.. gaila labai, praleidom toki ivyki  verysad.gif
siaip gal gereja jau mums, pirma naktis ismiegojo ramiai.
siandien pas daktaryte, ziuresim ka pasakys, bet musu didele beda adenoidai, jie suaktyveje, sunkiai ir sveikstam  schmoll.gif
o viktorija vis akrtoja akd nori pas vaiku, sako pavalgysiu-vaziuosiu pas vaiku, pamiegosiu- vaziuosiu pas vaiku, as jau pamiegojau-vaziuojam pas vaiku, taip nori  mirksiukas.gif

Galvoju, kad pirmadienį nunešiu fotoaparatą, kad auklėtojos pafotografuotų vaikus, kaip jie žaidžia, valgo, miega ir pan. Bent jau man, tai labai įdomu būtų pažiūrėti smile.gif
Tikiuosi, kad auklėtojos sutiks blush2.gif Kaip jums ta mintis? ax.gif
Augustė vakar visą vakarą "kosėjo" ir sakė, kad taip Tio kosėja ir su maaaaaaa būna cool.gif (Viktorija, nes sakiau, kad ji serga ir kosėja:rolleyes: )
QUOTE(adiavvv @ 2010 10 22, 10:47)
o kaip ten su tais pinigeliais, dar nesurinko???

Nu lyg dar ne, klausiau šios savaitės pradžioje, gal 5 trūksta, serga vaikiukai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 10 22, 18:01)
Galvoju, kad pirmadienį nunešiu fotoaparatą, kad auklėtojos pafotografuotų vaikus, kaip jie žaidžia, valgo, miega ir pan. Bent jau man, tai labai įdomu būtų pažiūrėti smile.gif
Tikiuosi, kad auklėtojos sutiks blush2.gif  Kaip jums ta mintis? ax.gif
Augustė vakar visą vakarą "kosėjo" ir sakė, kad taip Tio kosėja ir su maaaaaaa būna cool.gif (Viktorija, nes sakiau, kad ji serga ir kosėja:rolleyes: )


draugiskai smile.gif
bet nelinkim, bukit sveikos, mes dar sia savaite nepaisrodysim schmoll.gif
kosuliukai tai jau susitvarke, plauciukai svarus, bet... gerkle baisine, sako gal grybelis nuo antibiotiku isimete, ryt pas LOR eisim.
o jin taip prasos i darzeliuka...
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 10 25, 09:04)
draugiskai smile.gif
bet nelinkim, bukit sveikos, mes dar sia savaite nepaisrodysim  schmoll.gif
kosuliukai tai jau susitvarke, plauciukai svarus, bet... gerkle baisine, sako gal grybelis nuo antibiotiku isimete, ryt pas LOR eisim.
o jin taip prasos i darzeliuka...

Vajei kaip liūdna, o juo labiau, kad vaikas taip į daržiuką nori. Biuletenį pasiėmėt? 4u.gif

Darė naujus darbelius, gavo įv. vaisius nupieštus ir su guašu spalvojo. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 10 25, 14:40)
Vajei kaip liūdna, o juo labiau, kad vaikas taip į daržiuką nori. Biuletenį pasiėmėt? 4u.gif

Darė naujus darbelius, gavo įv. vaisius nupieštus ir su guašu spalvojo. bigsmile.gif

kaip smagu thumbup.gif
ispudziu but pilna, mums vis dar apie kriauses ir obuolius pasakoja.namie ir klijuojam, kerpam smile.gif
o su guasu dar nebandem, butu tikrai smagu... nu galvojam gal tik po visu sventu pasirodysim, LOR patvirtino kad adenoidai isburke, ir visos bedos del ju, atseit alergine reakcija, tik neaisku i ka g.gif
Atsakyti
O galima konkreciau apie darzelio aukletojas, tvarka, lopselinu grupe ir panasiai, o ne apie vaikuciu ligas ir kitas istorijas cia rasyti? 4u.gif
As esu lb sutrikusi del naujos registravimo tvarkos. Gyvename salia dvieju l/d - Vaikyste ir Girinuko. Bet jau dabar zinau, kad i lopselio gr mes nepapulsime. Mano lelkai dar tik 3 men. Tad per sistema atradau, kad Pasaka turi laisvu vietu nuo 2012 m rugsejo.
Noreciau suzinot placiau apie aukletojas, grupes ir kt svarbia info.
Atsakyti
QUOTE(Liuse @ 2010 10 27, 20:01)
O galima konkreciau apie darzelio aukletojas, tvarka, lopselinu grupe ir panasiai, o ne apie vaikuciu ligas ir kitas istorijas cia rasyti?  4u.gif
As esu lb sutrikusi del naujos registravimo tvarkos. Gyvename salia dvieju l/d - Vaikyste ir Girinuko. Bet jau dabar zinau, kad i lopselio gr mes nepapulsime. Mano lelkai dar tik 3 men. Tad per sistema atradau, kad Pasaka turi laisvu vietu nuo 2012 m rugsejo.
Noreciau suzinot placiau apie aukletojas, grupes ir kt svarbia info.

Apie auklėtojas, tvarką ir pan rasit pasiskaičius temą nuo pat pradžių, ten tikrai info pakankamai rolleyes.gif Mes irgi blaškėmės tarp Girinuko ir Vaikystės, bet finale einam į Pasaką bigsmile.gif Kol kas nesigailiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuse @ 2010 10 27, 21:01)
O galima konkreciau apie darzelio aukletojas, tvarka, lopselinu grupe ir panasiai, o ne apie vaikuciu ligas ir kitas istorijas cia rasyti?  4u.gif
As esu lb sutrikusi del naujos registravimo tvarkos. Gyvename salia dvieju l/d - Vaikyste ir Girinuko. Bet jau dabar zinau, kad i lopselio gr mes nepapulsime. Mano lelkai dar tik 3 men. Tad per sistema atradau, kad Pasaka turi laisvu vietu nuo 2012 m rugsejo.
Noreciau suzinot placiau apie aukletojas, grupes ir kt svarbia info.

kiekvienas kalbam apie tai kas mums aktualu, o jei kas domina visada galima paklausti.
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 10 28, 06:48)
kiekvienas kalbam apie tai kas mums aktualu, o jei kas domina visada galima paklausti.

drinks_cheers.gif ax.gif

Jau linoleumas yra, dabar tik darbo jėgos trūksta rolleyes.gif
Atsakyti