Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

QUOTE(egjora @ 2010 10 01, 10:44)
sveikos, manau kad sia proga pasveikins kas nores,o bendrai kaledoms, nes kai buvau pasiimt, girdejau, kad ne visi turi ir uz darzeli susimoket, o dar papildomai po 70 lt. g.gif
bet cia mano nuomone smile.gif

tai visgi yra priestaraujanciu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aaukse @ 2010 10 04, 13:02)
paprastai kas atneša gėlytę, kas šokolado, kas saldainių, kas nieko smile.gif kaip kam atrodo, kaip kam pavyksta.  smile.gif

geda oi kaip geda, as nezinojau blush2.gif
tik grizom vakar, o siandien aki pamaciau akd vaikai su gelem eina, tai supratau, ale jau per velu :9
oi kaip geda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 10 05, 10:45)
geda oi kaip geda, as nezinojau  blush2.gif
tik grizom vakar, o siandien aki pamaciau akd vaikai su gelem eina, tai supratau, ale jau per velu :9
oi kaip geda  blush2.gif

Kodėl per vėlu? Aš auklėtojai nešiu po pietų, kai dukrytę pasiimti eisiu ax.gif Net ir ryt ne vėlu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 10 05, 13:49)
Kodėl per vėlu? Aš auklėtojai nešiu po pietų, kai dukrytę pasiimti eisiu ax.gif Net ir ryt ne vėlu biggrin.gif

kazkaip galvojau kad is pat ryto sveikina g.gif nu reik tada gal ka sugalvot greitai.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 10 05, 14:18)
kazkaip galvojau kad is pat ryto sveikina  g.gif  nu reik tada gal ka sugalvot greitai..  g.gif

Nu kas kaip nori ir kam kaip gaunasi... ax.gif Gi visa diena mokytojų rolleyes.gif
Atsakyti
jau šildo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aaukse @ 2010 10 05, 17:45)
jau šildo  thumbup.gif

Aha, ir jaučiasi iš karto, vaikas be liemenės, šiltutėlė bigsmile.gif Kaži kuo dabar rengti lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 10 05, 19:03)
Aha, ir jaučiasi iš karto, vaikas be liemenės, šiltutėlė bigsmile.gif Kaži kuo dabar rengti lotuliukas.gif  doh.gif

mes tai megstam sukneles smile.gif su pedkelnem nepaleisi vienos, namuos tai gali, o cia kazkaip negrazu butu smile.gif o pedkelnes ir kelnytes atrodo kad jau per silta. tai suknyte ar sijonelis atrodo geras variantas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 10 06, 10:41)
mes tai megstam sukneles smile.gif su pedkelnem nepaleisi vienos, namuos tai gali, o cia kazkaip negrazu butu smile.gif o pedkelnes ir kelnytes atrodo kad jau per silta. tai suknyte ar sijonelis atrodo geras variantas smile.gif

O tai kaip į lauką tada auklėtojos ves? Ateinat kelnes maunat ir paskui jas paliekat? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 10 06, 13:06)
O tai kaip į lauką tada auklėtojos ves? Ateinat kelnes maunat ir paskui jas paliekat? blush2.gif  ax.gif

jap, kelnytes palieku spinteleje. vakar kai atejau pasimti, buvo lauke, tai buvo su kelnem, vadinas ir kai eina i lauka, uzmauna.
Atsakyti
tai jau maciau kad turim pilna grupe, 15 nykstuku, tiksliau 11 nykstuku ir 4 nykstukes smile.gif
siandien nuejom veliau i darzeli, tai pirma karta maciau ju grupeje tiek daug smile.gif
pagarba aukletojoms kaip jos susitvarko su jais visais, ir netgi po ilgos dienos sugeba sypsotis
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 10 11, 09:58)
tai jau maciau kad turim pilna grupe, 15 nykstuku, tiksliau 11 nykstuku ir 4 nykstukes smile.gif
siandien nuejom veliau i darzeli, tai pirma karta maciau ju grupeje tiek daug smile.gif
pagarba aukletojoms kaip jos susitvarko su jais visais, ir netgi po ilgos dienos sugeba sypsotis

Nu nors 4 mergaitės doh.gif Kažkaip labai jau mažai rolleyes.gif
Bet grupėj šilta dabar, tai dabar kitas galvosūkis, kaip aprengt, kad ten nesušiltų, o lauke nesušaltų lotuliukas.gif
O dėl tos šypsenos... man jaučiu jos nebūtų jau iki pietų cool.gif ax.gif
Atsakyti