Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 28, 15:25)
Oho, kodėl aš nieko nežinau biggrin.gif  doh.gif Tai ne tiek ir daug ax.gif

tai kad visiem but nedaug.. tikiuos nebus priestaraujanciu. ir visu neisleisim ant linoleumo, tik parasem apvalia suma.
pasiziurejom kainas, turim keleta variantu, tai kai perkant bus keletas tevu atstovu tai ir isirinksim vietoje.
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 28, 15:43)
tai kad visiem but nedaug.. tikiuos nebus priestaraujanciu. ir visu neisleisim ant linoleumo, tik parasem apvalia suma.
pasiziurejom kainas, turim keleta variantu, tai kai perkant bus keletas tevu atstovu tai ir isirinksim vietoje.

Sakau, gal reikia auklėtoją vežtis, kad ji išsirinktų, jei jau taip primygtinai prašo tų lentų? cool.gif Adiav, mes buvom šiandien susitikę grupėj? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 28, 17:15)
Sakau, gal reikia auklėtoją vežtis, kad ji išsirinktų, jei jau taip primygtinai prašo tų lentų? cool.gif Adiav, mes buvom šiandien susitikę grupėj? blush2.gif

nu kad nebuvom, ryte berods pirma atvedziau, o pasemiau ir paskutine, tik nykstukuose buvo viena mergyte, tai jos kartu zaide.
matet jau musu vaikai ir prigrybavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 29, 07:14)
nu kad nebuvom, ryte berods pirma atvedziau, o pasemiau ir paskutine, tik nykstukuose buvo viena mergyte, tai jos kartu zaide.
matet jau musu vaikai ir prigrybavo smile.gif

Ai tada supainiojau blush2.gif

Aha, gražūs grybukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 29, 10:34)
Ai tada supainiojau blush2.gif

Aha, gražūs grybukai biggrin.gif

bet smagu kai randi jau savo vaiko, rodos dar tokio mazo kleckiuko, darbeli smile.gif
as isivaizduoju kad ir mamyciu dienai, kai jin bus kazka padarys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 29, 09:43)
bet smagu kai randi jau savo vaiko, rodos dar tokio mazo kleckiuko, darbeli smile.gif
as isivaizduoju kad ir mamyciu dienai, kai jin bus kazka padarys smile.gif

Aha, labai įdomu wub.gif Jaučiu, būsiu iš tų bliaunančių mamų per pasirodymus blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 29, 15:39)
Aha, labai įdomu wub.gif Jaučiu, būsiu iš tų bliaunančių mamų per pasirodymus blush2.gif  doh.gif

as ir labai jautri siuo atzvilgiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 29, 15:24)
as ir labai jautri siuo atzvilgiu  blush2.gif

drinks_cheers.gif

Klausykit, o ką darom su mokytojų diena, juk jos irgi kaip mokytojos? Gal sakau, būtų verta bendrą dovanėlę pirkti? blush2.gif
Atsakyti
sveikos, manau kad sia proga pasveikins kas nores,o bendrai kaledoms, nes kai buvau pasiimt, girdejau, kad ne visi turi ir uz darzeli susimoket, o dar papildomai po 70 lt. g.gif
bet cia mano nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egjora @ 2010 10 01, 09:44)
sveikos, manau kad sia proga pasveikins kas nores,o bendrai kaledoms, nes kai buvau pasiimt, girdejau, kad ne visi turi ir uz darzeli susimoket, o dar papildomai po 70 lt. g.gif
bet cia mano nuomone smile.gif

Nu jo, jei tokia situacija, tai tada kas kaip....tik nesugalvoju ką čia sugalvot g.gif kas turit idėjų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 10 01, 20:20)
Nu jo, jei tokia situacija, tai tada kas kaip....tik nesugalvoju ką čia sugalvot g.gif kas turit idėjų g.gif

paprastai kas atneša gėlytę, kas šokolado, kas saldainių, kas nieko smile.gif kaip kam atrodo, kaip kam pavyksta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aaukse @ 2010 10 04, 13:02)
paprastai kas atneša gėlytę, kas šokolado, kas saldainių, kas nieko smile.gif kaip kam atrodo, kaip kam pavyksta.  smile.gif



visiskai sutinku
kiekvienas pagal savo norus ir galimybes smile.gif
Atsakyti