Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 22, 17:15)
Na, paieškojus galima rasti, bet jei galima imti biuletenius, ramiau slaugyti savo vaiką pačiam, o mano darbas toks, kad jis vyksta tik tam tikru laiku kai aš būnu, jei manęs nėr, jo nebegalima atidirbti..... schmoll.gif
Mes irgi sulaukėm skambučio, ačiū ir Egjorai 4u.gif Laukiam labai rolleyes.gif

labai gerai pasakyta "jei galima imti biliotenius" , teoriskai galima,o praktiskai... ispirs greit tada is darbo, kam cia busi reikalingas.
as nuvedziau i darza siandien, bet vel nieko neradom, tai verke...
sake ir martynas serga, nes visad rasdavom ryte.
vakar vaikuciai dare pirmus darbelius, sukabinti ant sienos,grazu thumbup.gif miela
Atsakyti
Ir Pagrandukuose šian susirinkimas smile.gif
Mačiau jau ir mergaičių mūsų grupėje biggrin.gif
Grupėje gerokai vėsu, prirengiu vaikį kaip meškiną kokį biggrin.gif

Sveikit greičiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 23, 07:43)
vakar vaikuciai dare pirmus darbelius, sukabinti ant sienos,grazu  thumbup.gif  miela

Ot.....mes praleidom... verysad.gif

QUOTE(Aaukse @ 2010 09 23, 14:00)
Grupėje gerokai vėsu, prirengiu vaikį kaip meškiną kokį  biggrin.gif

Sveikit greičiau  4u.gif

Miegamame nykštukų grupėje 15-16 laipsnių tik doh.gif Baisu....

Kokie įspūdžiai po susirinkimo? ax.gif

Kaip sveikatos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 25, 17:25)
Ot.....mes praleidom... verysad.gif
Miegamame nykštukų grupėje 15-16 laipsnių tik doh.gif Baisu....

Kokie įspūdžiai po susirinkimo? ax.gif

Kaip sveikatos? 4u.gif

o jusu dukryte pasveiko??
mes einam, sia savaitele tik tris dienas, paskui biski isvyksim.tiksliau dukryte keliaus pas mociute i kaima biski pabut wink.gif
o kad taip salta net nezinojau, langus atidaro, vedina ta miegama, tai gal reiktu pizamos??? bet auklytes sako kad nenest. susals vel doh.gif
nors kai zaidzia, tai nemanau kad jiem salta, gi vaikas tai nesedi vienoje vietoje.
o del susirinkimo tai man tai viskas normaliai, net nustebau kad rinkliava tikrai maza, nes esu girdejus daug visko smile.gif
as nesu pries ir kad linoleuma praso nupirkti. bet is tikro kazin ar visi tevai sutinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 27, 07:59)
o jusu dukryte pasveiko??
mes einam, sia savaitele tik tris dienas, paskui biski isvyksim.tiksliau dukryte keliaus pas mociute i kaima biski pabut wink.gif
o kad taip salta net nezinojau, langus atidaro, vedina ta miegama, tai gal reiktu pizamos??? bet auklytes sako kad nenest. susals vel  doh.gif
nors kai zaidzia, tai nemanau kad jiem salta, gi vaikas tai nesedi vienoje vietoje.
o del susirinkimo tai man tai viskas normaliai, net nustebau kad rinkliava tikrai maza, nes esu girdejus daug visko smile.gif
as nesu pries ir kad linoleuma praso nupirkti. bet is tikro kazin ar visi tevai sutinka  g.gif

Nu pasveiko, šiandien jau pabuvojom darželyje bigsmile.gif
Šalčiausia miegamajame, o žaidimų kambary saulė prišildo ir jie kruta, prikvėpuoja, tai ten nėra taip šalta. O migdo sakė su pėdkelnėm, tai gal nesušala g.gif

Kad prieštaraujančių linoleumui nebuvo g.gif Tai gal sutinka biggrin.gif
Atsakyti
Na bent jau aš tikrai neprieštarauju naujoms grindims, abejoju, kad buvo prieštaraujančių biggrin.gif Kad tik greičiau jas patiestų smile.gif

Nežinau, kiek laipsnių grupėje, bet tikrai šaltoka ten, va ir slogą užsitaisėme, bet be jos net būtų keista pradėti mokslo metus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aaukse @ 2010 09 27, 18:27)
Na bent jau aš tikrai neprieštarauju naujoms grindims, abejoju, kad buvo prieštaraujančių  biggrin.gif  Kad tik greičiau jas patiestų smile.gif

Nežinau, kiek laipsnių grupėje, bet tikrai šaltoka ten, va ir slogą užsitaisėme, bet be jos net būtų keista pradėti mokslo metus  rolleyes.gif

Pirma reikia, kad kažkas surinktų pinigus ir nupirktų ax.gif

O slogą, manau, iš kito vaiko dovanų gavot, o ne peršalot grupėj rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 27, 19:00)
Pirma reikia, kad kažkas surinktų pinigus ir nupirktų ax.gif

O slogą, manau, iš kito vaiko dovanų gavot, o ne peršalot grupėj rolleyes.gif


dėl slogos tai turbūt taip ir buvo - draugiškai visi dalinasi biggrin.gif

o dėl grindų tai pirma reikia, kad tos dvi mamos dėl kainų išsiaišintų, paskui sunešam auklėtojoms pingus, kažkuriam tėveliui su didele mašina turbūt teks garbė nupirkt, kitiems tėvams teks garbė sukalt lotuliukas.gif bent jau aš taip spėju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aaukse @ 2010 09 27, 19:15)
o dėl grindų tai pirma reikia, kad tos dvi mamos dėl kainų išsiaišintų, paskui sunešam auklėtojoms pingus, kažkuriam tėveliui su didele mašina turbūt teks garbė nupirkt, kitiems tėvams teks garbė sukalt  lotuliukas.gif  bent jau aš taip spėju  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
as ir manau kad grupeje kur zaidzia nesalta jiems, nes vakar vakare kai pasemiau tai rankytes karstos, kojytes irgi, net pati nustebau.rutele sako kad jie vietoj nenusedi, tai ir nesusala tikrai.
Atsakyti
kas nezinot, renkam po 50lt, visu pinigeliu linoleumui nepanaudosim, liks fonde, kaledom (islaidu tada irgi bus ).
kuo greiciau surinksim, tuo greiciau nupirksim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adiavvv: 28 rugsėjo 2010 - 13:53
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 28, 13:52)
kas nezinot, renkam po 50lt, visu pinigeliu linoleumui nepanaudosim, liks fonde, kaledom (islaidu tada irgi bus ).
kuo greiciau surinksim, tuo greiciau nupirksim smile.gif

Oho, kodėl aš nieko nežinau biggrin.gif doh.gif Tai ne tiek ir daug ax.gif
Atsakyti