Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

QUOTE(Aaukse @ 2010 09 17, 19:50)
greičiausiai tų mergaičių yra, tik aš jų vis nepamatau  biggrin.gif Pagrandukai mes smile.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Kaip sekaisi daržiuke mažiukams? Nesergat? unsure.gif Mes tai vis dar namie.... verysad.gif Nuo akytės perėjo į slogą, o dabar kosulys verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 20, 17:12)
Kaip sekaisi daržiuke mažiukams? Nesergat? unsure.gif Mes tai vis dar namie.... verysad.gif Nuo akytės perėjo į slogą, o dabar kosulys verysad.gif

labuka,
as jau pastebejau kad penktadieni jusu nebuvo, bet pamaniau gal mama laisva diena turi.
sveikit,
viktorija ir namuos, vel sekmadieni sloga islindo, siandien jau kosi, na sloga mums visad i kosuli pereina.
siandien dar yra kas pabuna namie, o ryt ziuresim kaip bus.
o auguste tikrai neverkia, na kiek rytais maciau kai atvesdavau savo panelyte.ir kaip sakau vis prieina prie viktorijos, koki zaisla paduoda, matosi kad mergyte bendraut nori smile.gif
o pas pagrandukus bent dvi mergaites tikrai yra smile.gif maciau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 20, 17:12)
Kaip sekaisi daržiuke mažiukams? Nesergat? unsure.gif Mes tai vis dar namie.... verysad.gif Nuo akytės perėjo į slogą, o dabar kosulys verysad.gif

o kokius vaistukus jus vartojat???
nosi su quix plaunu, vibrocil lasinu, dar sinupret'a geriam, ir stodal nuo kosulio??
neisivaizduoju kaip kovot su ta sloga, kad greiciau praeitu.
ir ka daryt kad nuo jos apsisaugot.........nes mes jau si menesi antra karta sloguojam...sad.gif
Papildyta:
tiesa, gavom pirmaji kvita uz darzeli, tai norejau paklaust kas dar gavot ir kokia suma, nes mes viena savaite sirgom, atnesem pazyma, o mums paskaiciavo 148 lt, man atrodo kad cia uz visa men g.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 21, 09:13)

tiesa, gavom pirmaji kvita uz darzeli, tai norejau paklaust kas dar gavot ir kokia suma, nes mes viena savaite sirgom, atnesem pazyma, o mums paskaiciavo 148 lt, man atrodo kad cia uz visa men  g.gif


Neissigaskit! Cia uz visa men., o jusu praleistos dieneles (jei su pazyma) bus nuskaiciuotos kita menesi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2010 09 21, 11:09)
Neissigaskit! Cia uz visa men., o jusu praleistos dieneles (jei su pazyma) bus nuskaiciuotos kita menesi.  mirksiukas.gif

dekui uz paaiskinima, as kazkaip taip ir pagalvojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 21, 07:13)
o kokius vaistukus jus vartojat???
nosi su quix plaunu, vibrocil lasinu, dar sinupret'a geriam, ir stodal nuo kosulio??
neisivaizduoju kaip kovot su ta sloga, kad greiciau praeitu.
ir ka daryt kad nuo jos apsisaugot.........nes mes jau si menesi antra karta sloguojam...sad.gif
Papildyta:
tiesa, gavom pirmaji kvita uz darzeli, tai norejau paklaust kas dar gavot ir kokia suma, nes mes viena savaite sirgom, atnesem pazyma, o mums paskaiciavo 148 lt, man atrodo kad cia uz visa men  g.gif

Duodu Stodal, jūros vandenį, į akytes Tobrex, dar garinu, trinu Mentholatum. Bet sugirdyt vaistus ir sulašint į akis yra misija neįmanoma..... per prievartą ir tai dar labai sunkiai.... verysad.gif dar duodu homeopatinių žirniukų imunitetui stiprinti, bet kiek padeda....nežinau cool.gif
Kitam daržely irgi tokia pat suma, o aš tikėjausi didesnės cool.gif Dar kiek auklei sumokėsim už sirgimą doh.gif

Nesirkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 21, 17:38)
Duodu Stodal, jūros vandenį, į akytes Tobrex, dar garinu, trinu Mentholatum. Bet sugirdyt vaistus ir sulašint į akis yra misija neįmanoma..... per prievartą ir tai dar labai sunkiai.... verysad.gif dar duodu homeopatinių žirniukų imunitetui stiprinti, bet kiek padeda....nežinau cool.gif
Kitam daržely irgi tokia pat suma, o aš tikėjausi didesnės cool.gif Dar kiek auklei sumokėsim už sirgimą doh.gif

Nesirkit 4u.gif

sveikit 4u.gif
o mes tai labai skaniai geriam stodal, isgeria norma ir dar papraso, o vat sinupreta kai duodu gert, tai vejuos per visus kambarius.
jus bent turit iseiti-aukle, o as turiu imt biliotenius, gerai,kad sikart giminaite atostoguaja, tai paziuri, nes jau si men viena pasemus buvau. nzn ka cia daryt g.gif kaip ta imuniteta stiprinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 22, 07:48)
sveikit  4u.gif
o mes tai labai skaniai geriam stodal, isgeria norma ir dar papraso, o vat sinupreta kai duodu gert, tai vejuos per visus kambarius.
jus bent turit iseiti-aukle, o as turiu imt biliotenius, gerai,kad sikart giminaite atostoguaja, tai paziuri, nes jau si men viena pasemus buvau. nzn ka cia daryt  g.gif  kaip ta imuniteta stiprinti  g.gif

Gerai kai bent vaistus geria biggrin.gif Nors vieną biggrin.gif
Auklę rasti nemanau, kad yra labai sunku cool.gif Tik pinigėlių reikia rolleyes.gif Aš nelabai galiu imti biuletenį, toks darbas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2010 09 22, 10:03)
Gerai kai bent vaistus geria biggrin.gif Nors vieną biggrin.gif
Auklę rasti nemanau, kad yra labai sunku cool.gif Tik pinigėlių reikia rolleyes.gif Aš nelabai galiu imti biuletenį, toks darbas unsure.gif

na mes gyvenam uzmiestyje, tai net nzn kaip su aukle butu, tiksliau i didesnius pinigelius viskas atsiremtu.
o darbe is tikro ir neri suzaveti kai nebuni darbe.nors bet kokiu atveju darbus vistiek tenka pasidaryt paciai, o darbdaviams net nereikia pinigu moket, cia biliotenio atveju, bet.. kartais, o tiksliau daznai, reikia, greitai, cia ir dabar schmoll.gif
Atsakyti
sveikos,

noriu pranest , kas nezino, kad nykstuku gr, ryt 09-23 16.30 susirinkimas.
Sveikit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egjora @ 2010 09 22, 13:13)
sveikos,

noriu pranest , kas nezino, kad nykstuku gr, ryt 09-23 16.30 susirinkimas.
Sveikit smile.gif

katik sulaukem skambucio smile.gif
aciu ir jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2010 09 22, 10:29)
na mes gyvenam uzmiestyje, tai net nzn kaip su aukle butu, tiksliau i didesnius pinigelius viskas atsiremtu.
o darbe is tikro ir neri suzaveti kai nebuni darbe.nors bet kokiu atveju darbus vistiek tenka pasidaryt paciai, o darbdaviams net nereikia pinigu moket, cia biliotenio atveju, bet.. kartais, o tiksliau daznai, reikia, greitai, cia ir dabar  schmoll.gif

Na, paieškojus galima rasti, bet jei galima imti biuletenius, ramiau slaugyti savo vaiką pačiam, o mano darbas toks, kad jis vyksta tik tam tikru laiku kai aš būnu, jei manęs nėr, jo nebegalima atidirbti..... schmoll.gif

QUOTE(adiavvv @ 2010 09 22, 13:01)
katik sulaukem skambucio smile.gif
aciu ir jums smile.gif

Mes irgi sulaukėm skambučio, ačiū ir Egjorai 4u.gif Laukiam labai rolleyes.gif
Atsakyti